Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość sleepingpill
poza tym to zauwazylam mocniejszy ciemniejszy kolor włosków na brzuchu...na rekach tez...no i na piersiach mam pare :( nie podoba mi sie to :/ i an piersiach mam żyły widoczne to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
a bym była zła gdybym wpdała... nie dosc ze truje sie tabsami..wczesniej bralam rok..pozniej mialam z 4 miechy przerwy a teraz znow 3 miesiac biore i facetnie konczy prawie nigdy we mnie to wpadka by bardzo bolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
akurat ja tego nie miałam... wiem wiem schizuje...ale to jest tak..mysle se no kurde rzadko która kobitka przy tabsach wpada... itd i jest luz ale za chwilke zmiana a co jesli to ja wpadłam...bo mam wiekszy apetyt a mój brzuszek przytył no ale chyba kobitki w ciazy maja twardy brzuszek a ja to mam sadełkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używałam tamponów już długo bo dostałąm grzybicy (mogło być to przez tampony wiec odstawiłam), teraz miałam zjazd, 2 dni poza domem i te upały więc się zdecydowałam, ale będę je używać sporadycznie bo nie chce mieć problemów. Nie ma dziewczyny co się przejmować na zapas i psuć nerwów, bo musiałybyśmy być naprawdę pechowe (bądz wyjątkowe) by wpaść przy tabletkach. Wiem po sobie że nawet zwykłe dolegliwości typu lekką zgagę, trwajacą pare minut przypisuje ciąży...Przecież to chore!!! Niech sie martią kobiety które nie stosują żadnego zabezpieczenia, badz kalendarzyk, a nie MY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
HEHE maleńka masz racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny jak załątwiacie tabletki Bo ja dostłam pierwsze tableki od takiegoo niezbyt przyjemnego ginekologa (faceta), ale z nim jest o tyle wygodnie ze chodze do rejestracji raz na 3 miesiące i panie pielęgniarki wypisują mi recepte. U mojej pani ginekolog zrobiłam cytologie i im (czyli tym skad biore tabletki) dostarczyłam 3 miesiace temu. Ale sie boje ze one mi powiedzą ze mi nie wypiszą tylko musze się przebadać u tego nieprzyjemnego pana:(. Co ile każą wam się badać? a może ta cytologia wytarczy mi na rok? Ja nie chce do niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
mam problem.. bo wlasnie dostalam okres a jestem chora i mialam zaczac brac tabsy ale nie mamjak isc do apteki bo ledwo zyje a nie ma kto mi wykupic tych tabletek.... ddam ze to moje pierwsze w zyciu tabletki. i jak myslicie, stanie sie cos gdybym je wziela np. jutro rano?? odpowiedzcie blagam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no ja praktycznie jak u niego jestem to mi robi usg... cleo a czy przy usg mozna zobaczyc ciaze tak wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poczkała jeszcze miesiąc. Bierzesz antybiotyki? Choć jak sie uprzesz to możesz wziąść jutro ale musisz sie zabezpieczać dodatkow przez jakieś 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG to ja miałam w sumie tylko dwa razy w życiu i to tylko wtedy gdy miałam problemy z okresem. Bo ja byłam taki przypadk że potrafiłam nie mieć miesiaczki przez 7miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.ok.
onnaaa możesz wziąść np w 5 dniu, ale przez kolejny tydzień musisz się dodatkowo zabezpieczać. Spraktykowane na własnej skórze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
biore.. dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
czyli jak za nie całe 2 tyg zrobił by mi usg przy wizycie to nawet te moje wkrety ze moge byc od miesiaca czy tam wiecej zostaną albo obalone albo.. no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jeśli bierzesz antybiotylki to i tak musisz się zabezpieczać dodatkowo przez minimum 7 dni. Ja swoje pierwsze tabletki wziełam 2 dnia, bo sie za późno skapnęłąm że trzeba pierwszego. Moja rada to zaczekaj do następnego miesiąca, daj odpocząć organizmowi po chorobie, bo też po co się truć skoro i tak musisz uważać na 2 zabezpieczenie. Do "sleepingpill " moim zdaniem na USG powinno wyjść, ale jak chcesz mieć pewnosc szybciej to zrób test, bądz badania krwi. Po co masz żyć w ciagłym strachu przez 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
nawet jak zrobie test bede miala stresa ... poczekam no bo w sumie krwawienia mialam z odstawienia....i tak jak wspominałam rzadko bardzooo rzadko konczy we mnie wiec... to tylko taka formalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra je spadam...Musze się uczyć w niedziele egzamin ustny z finansów międzynarodowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,. to znowu ja :) mam pytanko. jesli przedwczoraj zapomnialam wziac tabletki w pon. wzielam rano we wtorek po 11 godz. potem we wtorek wzielam normalnie tak jak powinnam i wczoraj tez a kochalam sie z finalem w srodku to czy przez moje zapomnienie tabletki moga miec mniejsza skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
no moim zdaniem nie powinno bo 24 h nie mineło...ale wiesz...zawsze jest ryzyko... cos o tym ryzyku wiem...a tak poza tym mysle co by jutro isc do lekarza ej laski mam pytanie usg to jest jak po brzuchu jezdzi...a jak przez pochwe to tez? co bardziej uchwyci ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Jakie badania rozbilyscie przed stosowaniem tabletek?? Krew tylko czy jakies hormonalne tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ja mialam cytologie.i usg..krwi nie mialam badanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze raczej przez brzuch, bo jeśli powiesz ze podejrzewasz ciąże to takie przez pochwe mogłoby uszkodzić płud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
serio? no znaczy sie ja sama niewiem czy podejrzewam skoro biore tabletki i mi sie wydaje ze nie jest tak zle...krawienie maialam ale teraz ostatni byl jakis taki z poczatku troche jak galaretka... ale jajniki mnie bolały jak zawsze i jak zawsze brałam tabletki przeciwbólowe 1 dnia...a ze 3 mialam okres a nie 4 czy tez 5 to sie nie dziwie bo wczesniej jak rok bralam tabletki to mialam kolo 3 góra 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej powiedzieć ginekologowi o swoich obwach, on będzie wiedział jak postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
o jeeej... jaki skurcz lewego jajnika poczułam... myslalam ze zemdleje..i dalej boli...dalej jest skurcz ale trcohe mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodaaaaaaaaaaa...No mnie się wydaje, że spada dość, dość(w sensie, że ja na przykład nie zaufałabym im w tych 99%)...A z drugiej strony po odstawieniu tabsów niełatwo tak od razu zajść w ciążę, tylko właśnie się czeka co najmniej miesiąc(gdzieś to kiedyś słyszałam, myślę, że to nie brednie jakieś;) ) Ja na Twoim miejscu wzięłaby dzisiaj dwie, tak jak jest napisane w w ulotce co się robi w razie zapomnienia...Po prostu potraktowałabym to jako zapomnienie jednej i wzięła na następny dzień dwie:)I nie robiła miesięcznej przerwy:) Jeśli jednak odstawisz na ten miesiąc to myślę, że jest jakaś możliwość na dostanie krwawienia, że tak to ujmę!;) sleepingpill...Tego to ja nie wiem, ale wiem, że owłosienie ma jakieś powiązanie z tabsami...Coś mi moja gin mówiła, tylko co dokładnie...!?:o Jak nie kończy w Tobie to jest przecież minimalne prawdopodobieństwo zajścia...Jedynie przez plemniki w śluzie, no chyba, że akurat wtedy co skończył ten raz jeden jedyny, to byłby pech w pewnym sensie:o Cleo841...Życzę Twojej koleżance powodzenia:o i braku odpowiedzialności:oChyba nie czytała ulotki:) Ja nie miałam takich dolegliwości... Maleńkka...Ja chodzę na wizytę co 3 mieszki i właśnie wtedy moja gin przepisuje mi receptę na 3 opakowania;) Cytologia starczy Ci na rok, bo robi się ją średnio co 2 lata(znaczy raz na dwa lata, o ile się nie mylę)solidnykopniak na bank wie;) oonnaa...Powinnaś wziąść w 1 dzień okresu... ok.ok....Jak jej lekarz kazał w pierwszy to musi wziąść w pierwszy, a nie tak sobie po prostu w 5 dzień:o myszka20...Z każdą 1 zapomnianą tabsą skuteczność się zmniejsza, ale jeśli wzięłaś na następny dzień dwie to jest luzik... czarnulkaaa...Morfologia, poziom hormonów, próby wątrobowe, badanie krwi i to chyba wsio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...No to idź słońce do lekarza i powiedz, że Cię kości bolą, bo się przecież umęczysz...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam moja uulotkę i teraz widze dokładną odpowiedź dla palaczek:\"Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności Określając stosunek ryzyka do korzyści ze stosowania doustnych preparatów antykoncepcyjnych należy sprawdzić, czy nie występują wymienione poniżej zaburzenia, które mogą zwiększać ryzyko powikłań związanych ze stosowaniem doustnej antykoncepcji: * Zaburzenia, które mogą zwiększać ryzyko rozwoju żylnych powikłań zakrzepowo-zatorowych, np. długotrwałe unieruchomienie lub poważne zabiegi operacyjne * Czynniki ryzyka chorób tętnic, np. palenie tytoniu, podwyższone stężenie lipidów w surowicy krwi (hiperlipidemia), nadciśnienie lub otyłość * Nadciśnienie (stałe wartości skurczowego ciśnienia tętniczego w przedziale od 140 do 159 mm Hg, a rozkurczowego w przedziale od 90 do 99 mm Hg) * Cukrzyca * Ciężka depresja lub występowanie ciężkiej depresji w przeszłości * Palenie tytoniu\" Chodzi mi o to palenie tytoniu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ja tez pale ale badzo mało... kurcze mdli mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulalalalal
Czesc, mam pytanie planuje zacząć brać tabletki i zastanawiam sie czy moge zaczać je brać zaraz po okresie??czy to musi być 1 dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×