Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość smutna76

Hejo!! Już jeden topik założyła Jagódka, ale... jakoś niemrawo idzie...., może tutaj się rozkręci (?) Ja mam termin na 8 MARCA (piękna data) ;)))))) WPISUJTA się ciężarówy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w którym
tygodniu jesteście że wiecie już że to będzie marzec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!!! Ja mam termin na 5 marca :) :) :) Według usg jestem w 5 tygodniu a jeśli licząc od dnia ostatniej miesiączki to w 7 tygodniu. Lekarz liczył mi wedłig usg.... Na razie strasznie się boję bo ciąża jest zagrożona i musze leżeć ale wierzę, że wszystko będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Też miałam nadzieję, że w marcu pojawi się nowa osóbka w moim życiu, ale przedwczoraj robiłam test i była bardzo słaba różowa kreseczka- nawet nie jestem pewna, że tam była- dzisiaj powtórzę test.Trzymajcie kciuki :( A sprawa wygląda tak, że ostatnią @ miałam 28.05, więc to już ok.40 dc.... i co się dzieje jeśli nie dzidzia??? możliwe jest, żeby test wyszedł negatywnie w terminie kilkunastu dni od daty, w której powinna pojawić się @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaAA
raczej nie...................:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Jest jeszcze nadzieja.... w końcu nie wykonałam jeszcze drugiego testu.... Jeju!!! Tak bardzo chcę, żeby to była dzidzia :) A jeśli nie.... to nie mam pojęcia co się dzieje z moim organizmem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida - ja też miałam tak, że robiłam test w 40 dc i wyszła mi słabiutka kreska. Powtórzyłam test po dóch dniach i wyszłam mi również słaba kreseczka a już po kolejnych dwóch dniach wyszły mi dwie tłuste krechy :) :) :) Zrób test rano, z porannego moczu. Wtedy jest największ stężenie hormonu Hcg, który informuje nas o ciąży ❤️ To na pewno fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam i zrobilam :( I nic nie ma ....:( tzn różowej kreseczki. Postanowiłam, że jak do przyszłego tygodnia nie dostanę @ to powtórzę test. Myślę, że jeśli to ciąża to wtedy już na 100% wyjdzie . Dziękuje za wsparcie :) i Pozdrawiam wasze istotki w brzuszkach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaAA
słuchaj ida,a jaką masz temperaturę? to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem..nie mierzyłam.... Test nabiera koloru....tzn różowa kreska zaczyna się pojawiać....co o tym myśleć??? minęło w końcu az 15 minut . Czy teraz to moze byc zaklamana kreska czy poprostu niskie stezenie hormonu? spojrzalam tez na ostatni test...kreska zrobila sie gruba. juz teraz to serio nie wiem o co biega . mam sie cieszyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaAA
no myślę,że możesz się cieszyć!!!!! i zmierz tempke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mierzę :) MANDZIA jak bardzo słabe były te kreski? tzn. widać było słabą kreskę czy dopiero pod światło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam temp. 37, 2 .... czyli podwyższoną, ale to może z emocji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaAA
to dobrze!!!! to idealna tempka wczesnej ciąży!!!! No chyba gratulacje? Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaAA
❤️🌻❤️🌻❤️❤️ to dla Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonaa 🌻 Dziękuje Ci :) oczywiście za słowa otuchy i radość :) Jutro pędze do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida - poczekaj z tym lekarzem... Ja poszłam jak pokazały się dwie krechy a na usg jeszcze nic nie było widać bo było za wcześnie. Moim zdaniem powinnaś powtórzyć test z porannego moczu, kiedy to stężenie Hcg jest najmocniejsze 🌼 Spokojnie. JAk test na pewno wyjdzie pozytywny to wtedy możesz iść do lekarza chociaż nie jestem pwena czy to nie za wcześnie! Ja poszłam i byłam rozczarowana, że nic nie ma a po tygoniu na kolejnej wizycie zobaczyłam małą fasolkę :) :) :) U mnie kreska była słabiutka, faktycznie lepiej widoczna pod swiatło i nie pokazała się tak szybko jak ta pierwsza ale po kilku minutach ale na pewno nie po 15. Wtedy wynik bywa błędny. Jeśli chodzi o temperaturę to najbardziej wiarygodna jest wtedy gdy ją mierzysz rano przed wstaniem z łózka! W ciągu dnia zmienia się bardzo różnie, także nie trzymaj się tego. Też myślę, że jesteś w ciąży ale to nic pewnego i nie chcę, żebyś się rozczarowała!!! Jutro rano zmierz tempke zanim wstaniesz i zrób test z porannego moczu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) Rano zmierzę tempkę....a test powtórzę w sob albo nd rano- to może za te 2 dni będzie bardziej widoczne. Dziękuje, że poświęciłyście mi chwilę uwagi :) 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam 😍 i odezwę się jak będe wiedziała coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!Wczoraj robiłam test i pokazały się dwie krechy,więc chyba też będę marcówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam trzeciego, ale w poniedziałek idę do gin, więc powinnam coś już wiedzieć. Ale coś czuję, że nici z dzidzi, bo mnie brzuch cały dzień na @ boli :( Michelle Gratulacje !!!!! 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 416pis
ładnie Cię mama nazwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle marcowe mamusie, ja mam termin na 10.03 i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. To moj pierwszy dzidzius i jestem zestresowana jak zajaczek. Nie jestem pewna co moge jesc,pic robic zeby nie zaszkodzic mojej fasolce...wkoncu to moj pierwszy raz ;)... pozrdawiam mamuski i 3majcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
Hej dziewczyny! Ja też chyba będe marcówką. Byłam wczoraj u gina, który powiedział mi,że jeszcze nic nie zobaczy i że mam zrobić test. Jutro z rana go zrobia:) Ostatnio jak robiłam (tydzień temu w piątek) to była słaba druga krecha widoczna w świetle ale jak patrzyłam z góry. Temperaturę mierzyłam 2 razy i była 37,1,ale narazie zbił mi się termometr i nie mam czym choć czuje,że moje ciało jest rozgrzane. Co jakiś czas mam objawy jak n @,ale to już od przeszło tygodnia. To jest mój 43 dzień cyklu a ostatnią @ maiłam 30.05 Jak myślicie kiedy USG pokaże już coś? I czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_i_e_m
ja ostatnia @ miałam 18.06 w sobote powinnam dostać następna ale jakoś tak dziwnie chudne nie odchudzajac się i chyba mam mdłosci moje samopoczucie nie jest najlepsze,czy to mozliwe żebym była w ciązy?i juz miała jakieś objawy? proszę o pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
raczej nie nie powinnaś mieć jeszcze objawóe. Poczekaj na @,a jak nie przyjdzie to zrób test. Ale mnie coś kłuje od wczoraj wieczorem w podbrzuszu. Jak by szpilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_i_e_m
ale jesli jestem to to moze byc nawet 3 tydzień czy na usg cos już widać?czy bez badanaia usg lekarz tą fasolkę zauważy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiem, niestety lekarz jeszcze Ci nie potwierdzi ze to ciaza, ale mozesz sprobowac juz zrobic test z porannego moczu... niektore maja juz taka czulosc ze wykrywaja ciaze po 6 dniach od zaplodnienia, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×