Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość Paula78
Witam! Robilam dzis test i wszyly dwie piekne krechy:) Jestem w mniej wiecej 2,5 tyg . ciazy liczac od owulacji. Mialam monitorowany cykl wiec wiem dokladnie kiedy mialam jajeczkowanie.Termin wg kalulatorow internetowych mam na 21.03.2006. To jest moje pierwsze dziecko i jestem kompletnie zielona w tym temacie. Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Z objawów to od samego początku mam bóle brzucha, mdłości i bóle piersi. Do lekarza wybieram sie pod koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj paula78, serdecznie gratuluje pozytywnego wyniku, znam to uczucie kiedy widzisz 2 kreski na tescie - strach pomieszany z radoscia...zwlaszcza jesli jest sie pierwszy raz w ciązy... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Bardzo dziękuje pysiu25:) Jeszcze to do mnie nie dotarło. Masz racje to jest radość pomieszana ze strachem. Oczywiście panicznie boję się porodu, ale to na szczęście jeszcze daleko przed nami. Teraz musimy się dobrze odżywiać i dbać o istotkę rozwijającą sie w nas. Chociaz ja za bardzo nie mam apetytu.A jak Ty się czujesz pysiu25? Super że powstaja takie topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia_
czy jak zrobie teraz testm,a jutro rano drugi to dzisiejszy wynik powinien być pewny czy siuśki mogą być za bardzo rozcięczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
dziewczyny , a jak długo sie starałyście o te wasze dzidzie? Prosze odpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia_
dziewczyny słuchajcie jak ma drugą bardzo słaba kreseczkę,ale widoczną szczególnie w jasnym świetle to jest to ciąża? Może jest taka słaba bo zrobiłam test teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Elunia_ ja robilam pierwszy test w 26 dc i wyszla mi bardzo blada kreseczka, prawie niewidoczna. Nawet nie bylam pewna czy ona jest. A dzis mam 30 dc i rano wyszla piekna rozowa krecha. A ty w ktorym dniu cyklu jestes? Jesli to jest wczesna ciaza to najlepiej test robic rano. Lolonek, my staralismy sie ok roku, okazalo sie ze nie mam owulacji. Lekarz przepisal mi lek o nazwie Clostilbegyt, bralam go od 3-7 dc. I udalo sie za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
chyba jestesmy w jednym wieku, bo mam 27 lat. Zaczęłam juz starania tak szczerze t myslałam , ze tez bede miec dzidzie w marcu, ale w sobote przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
W sierpniu skoncze 27 lat. A ile sie juz staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
dopiero 2 cykle, ale wczesniej stosowałam kalendarzyk lub stosunek przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Mialam monitorowany cykl, wiec wiedzialm kiedy mamy dzialac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
A masz regularnie okres? Ja mialam od 28-60 dni. Robilam badania hormonow i wszystko bylo ok. Tylko z owulacja bylo nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Moja kolezanka przez 10 lat stosowala stosunek przerywany, a o dziecko starali sie 7 miesiecy, ale udalo sie i teraz ma piekna coreczke. Lolonek głowa do gory wam tez na pewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
dzieki, cykle mam przeciętnie 30 dniowe, choc zdarzaja sie 27, 36 , ale duzej rozpiętości nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
A wiesz kiedy masz jajeczkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
poznaję tylko po sluzie i kłuciu ale do konca nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
ja mam dziś 44dc,a rano robie drugi test:) no to mam nadzieje,że też będzie duża różowa krecha:0 ja się nie starałam, jeden raz przerywany i jest, przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie mamusie, paula78 gdyby nie pozytywny test i potwierdzenie lekarza nie wiedzialabym ze jestem w ciazy. Nie mam mdlosci za to mam zachcianki i zaczely mnie w ostatnich dniach bolec piersiatka...ale to normalne ;P... co do tego jak dlugo sie staralismy to napisze ze nie dlugo... odstawilam tabletki odczekalam 3 m-ce jak kazal lekarz no i stalo sie... teraz przyzwyczajamy sie do mysli bycia rodzicami...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Elunia_ i co robilas dzis tes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki [kwiat Chciałabym się już dopisać do waszego topiku ale jeszcze nie chcę zapeszać. test wyszedł pozytywny ( w zasadzie dwa testy), lekarka jeszcze nie potwierdziła na 100%, za wcześnie, ale w piątek idę na test z krwi, to bedę już wiedziała na pewno. Ostatnią @ miałam 9.06 więc wyliczyłam sobie, że to będzie jakoś w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
Witam, nie stety musiałam coś źle zrobić bo nie było żadnego wyniuki,ale wczorajszy test mam i jest pozytywny,a dziś o 16 lekarz on mi zrobi USG dopochwowe no i wtedy napiszę co i jak. Mam do was pytanie czy uważacie,że test ciążowy polskiej firmy też jest dobry czy tylko PRE-Test i Quick-View?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Witamy Cię Słonko1335:) Robiłam tylko jeden test i wyszedł pozytywnie, a do lekarza wybieram sie pod koniec lipca bo na razie i tak nic nie widac. Elunia_ ja robilam Quick-View i ten wydaje mi się najlepszy. Zawsze tym robiłam, napisz koniecznie co powiedzial lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunia__
Hej dziewczyny! Byłam u lekarki,która była stara i nie miła. Zaczeła mnie opieprzać,że ile to ja mam lat,że dziewictwo jest teraz w modzie i mówiła,że zaraże się wirusem hiv i innymi chorobami itp. potraktowała jak szmate i zrównała z ziemią. Pokazałam jej test,a ona,że nic tu nie ma i że jest on negatywny. Potem zrobiła mi USG dopochwowe (kazała się wysikać) i powiedziała,że nic tu nie ma,że jest pęcherzyk obok prawego jajnika i to może on spowodował brak miesiączki po czym powiedziała,że on do 2 tyg powinien pęknąć i dostanę wtedy okres po czym zawołała innego lekarza i wtedy on mnie zbadał powiedział,że on jeszcze nic tu nie widzi i że mam przyjść za 2 tyg,a jak spojrzał na test to też powiedział,że nic tu nie ma i jak krecha będzie naprawdę duża to mam przyjść,a ta lekka kreska(widoczna na pierwszy rzut oka i różowa)o niczym nie swiadczy i zapytał się po co ja wogóle współżyję. Powiedział też,że ciąża może być prawdo podobna,bo mogłam zostać zapłodniona i tydzień temu i 2 tyg temu,ale on niewie co ja robie. Palant!!!! Zadzwoniłam więc do ginekologa co byłam u niego 2 dni temu i on powiedział,że albo jest to bardzo młoda ciąża,albo test się pomylił i mam go wykonać za 3-4dni znów. Co do tego pęcherzyka to powiedział,że on nie musi oznaczać tego o czym mówiła ta lekarka lecz może być czymś innym. Zapytał się też o bóle i mdłości i umówił się ze mną jakby co na czwartek na badanie i powiedział,że wtedy to ciąża powinna być już widoczna:) dziś od dnia zapłodnienia mijało by od 4tyg i 2dni do 4 tyg i 5dni więc ja wiem że nie wszystko jest już widoczne. Co teraz myśleć o tym wszystkim i o tym teście? Jak wy myślicie?Mógł się pomylić. Oby nie,bo ryczeć mi się chce. Moja mama mnie zdziwiła,bo się ucieszyła tym,że moge być w ciąży,a to mnie podnosi na duchu,że w tej sytuacji wszyscy z rodzinki są ze mną. Oby była dzidzia. A czy po tabletkach mogła wystąpić podwójna owulacja tzn. że w pierwszej owulacji(12dc)zostałam zapłodniona,a to jajeczko,które nie pękło jest z drugiej owulacji? I czy przez to ciążą może być słabiej wykrywana przez test? Piszcie dziewczyny prosze, bo ja już nie wiem co myśleć,a żołądek już dość długo mi dokucza,a okresu jak nie było tak nie ma,a sutki coraz większe i obwódki ciemne: help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia_ ja jestem w szoku. Ależ Cię potraktowano. Trafiłaś na frustratów, koniecznie zmień lekarza. I zrób jeszcze jeden test, tak jak doradzał Ci ten ostatni gin. Masz czas, skoro ciąża jest wg Twoich obliczeń tak wczesna. Wytrzymaj do soboty i zrób rano, poranny mocz i bez nerw, ok? Nie martw się. A ja dziewczyny przywitać się chciałam, bo w poniedziałek zrobiłam test, następnego dnia drugi i jasno wynika zeń, że będę mamą. Do lekarza w przyszłym tygodniu. Nie wiem, który to tydzień być może, ostatnią @ miałam 25 maja, ale cykle mam długie i wstępne obliczenia pozwalają mi przypuszczać, że dziecko urodzi się w pierwszej połowie marca. :) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam tutaj wszsystkich.....co prawda naleze do lutowych 2006 mamusiów ale chetnie tutaj tez zagladam poniewaz jeszcze miesiac temu mialam podobne rozsterki jak wy tutaj i sama nie wiedzialam czy mam sie cieszyc i czy ta malutka druga kreseczka to to.... elunia wspolczuje ci nie wiem ile masz lat i dlaczego cie tak potraktowal lekarz ale pewnie bylas panstwowo i dlatego....lepiej zmien lekarza i nie daj soba tak pomiatac...masz prawo do wspolzycia, do bycia matka i nikt nie powienien ci robic z tego wyrzutów jesli jestes mezatka albo masz stalego parnera.....poza tym ja tez bylam u kilku lekarzy i na poczatku mowili mi ze to moze byc torbielka poniwaz podobnie jak ty Paula78 mialam miesiaczki nieregularne i problemy z owulacja....w sumie to prawie nigdy sie nie zabezpieczalam a jestem juz z tym samym parnerem 7 lat wiec albo nie mielismy po prostu szczescia albo moze tak musialo byc....chodzilam do roznych lekarzy ktorzy probowali mi przywrocic owulacje...nawet mialam torbiela wielkosci 7x8 cm i mieli mnie juz ciac ale sam sie wchlonal...ale owulacji raczej nie bylo albo byla co jakis czas....teraz tez tego nie planowalismy ale od kwietnia zmienilam lekarza dostalam inne leki i udalo sie juz w maju:))) na poczatku jak wspomnialam tez mowiono ze to moze byc torbiel ale jednak jest ciaza...mala ale jest..... co do objawow to w dzien miesiaczki ok 35 dc zrobilo mi sie niedobrze i tak z dwa dni mnie trzymalo cale wiec trzeciego zrobilam test i wyszly dwie kreski jedna slabiuutka....dzien pozniej zrobilam inny test i byla juz normalna....tydzien pozniej wyladowalam u lekarza ktory nic nie potwierdzil bo usg nic nie wykazalo jedynie tylko widzial ze szyjka macicy jest powiekszona i lekko sina...dal mi nazieje i kazal przyjsc za 2 tygodnie. w 4 tygodniu od poczecia zobaczylam na usg pecherz plodowy a 6 juz bijace serduszko i mala fasolke....wiec nie ma sie co za bardzo spieszyc z tym lekarzem bo on w 2 czy 3 tyg nic nie powie i bedzie kazal przyjsc za 2 3 tygodnie....bierzcie tylko kwas foliowy i czekajcie do 4 lub 5 tygodnia.....tak radze...pozdrowionka i bardzo sie ciesze ze sie wam tutaj udalo...dbajcie o siebie caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno Elunia...jesli wyszedl ci slabiutki test mozesz go powtorzyc...ta baba byla stara i mogla niedowiedziec....wybierz sie za jakies 2 tygodnie do innego lekarza ktory moze wiecej ci juz powie ..... chyba ze to faktycznie moze byc torbielka i kiedy ona peknie to po prostu wystapi ci miesiaczka wiem bo ja ciagle je mialam....jesli peknie samoistnie ni ejest grozna..... zrobilam bym jeszcze jeden test za jakies 2 moze 3 dni powinien byc wyrazniejszy jesli to ciaza...trzymam kciuki i bede sledzic wasze losy i rozwoj fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle mamusie, na poczatek Elunia Ty chyba trafilas do jakiej niezrownowazonej szamanki. DEFINITYWNIE zmien lekarza!!!! Zrob tescik koniecznie z porannego moczu!! no i daj znac co wyszlo :) My z mezem jedziemy w sobote nad morze wiec jutro jeszcze gin chce sie ze mna spotkac zebym sie nie denerwowala na urlopie...wiec jutro znowu zobacze moja kropke :) a moze juz nieduza fasolke?! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Elunia_ ja tez jestem w szoku jak Cię potraktowano, co to za babsztyl.Może ta baba była ślepa i dlatego nie widziała kreski. Ale trafiaja sie tacy lekarze i nie warto sie nimi denerwowac tylko szybciutko zmienić lekarza. Aurelio22, moje gratulacje!!!! Jak się czujesz, masz jakieś objawy? Super, że jest nas corac więcej:) Donatko 25 zapraszamy serdecznie na nasz topik. Ja tez czytam Wasz lutowy topik. Bedziemy sie wymieniac informacjami:) Na razie czuje sie dobrze, bola mnie tylko piersi i dzis musialam wstawac w nocy siusiu az trzy razy...masakra. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamuski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok na pewno wymiana informacji napewno sie nam przyda.....jak cos wpadajcie na termin luty 2006 jestesmy miej wiecej miesiac do przodu od was wiec mozecie sie czegos dowidziec przy okazji zapraszam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×