Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włochatkaaaaaa

nadmierne owłosienie a tabletki antykoncepcyjne????????

Polecane posty

Gość włochatkaaaaaa

Witam!!!!!! jestem brunetka,no i mam problem z nadmiernym owlosieniem,ale mam zamiar rozpoczac zazywanie tabletek,glownie dlatego zeby sie go pozbyc!!!!!!!!!! Czy ktorejs z was pomoglo branie tabletek, wplynelo w ogole jakos??????,ktore tabletki najlepiej wplywaja na zmniejszenie sie owlosienia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tam nic sie nie zmienilo... niestety. Ale w ulotce jest napisane, ze moge wypadac wlosy na glowie... co z innymi wlosami nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie Ja
jesli chodzi o moje doswiadczenie z wlosami po tabletkach to bylo tak jak wykonalam depilacje nog depilatorem to po 4 dniach wlosy byly spowrotem i to widoczne ciemne (pomimo ze wszyscy mowia i pisza w ulotakach ze wlosy odrastaja po okolo 4 tygodniach) od kiedy stosuje tabletki moje nogi po depilacji rzeczywiscie wytrzymuja caly miesiac bez owlosienia. wiec moze ma to jakis wplyw na odrastanie wlosow. ale moze to byc spowodowane jakimis innymi czynnikami wiec niechialabym Ci robic zludnych nadziei. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę Cilest i zauważyłam
że po depilacji włoski na nogach odrastają troche później niż to było zanim zaczełam stosować pigułki;)No i odrastają tak jakby delikatniejsze,jaśniejsze i rzadsze;)Ale wiadomo,że każdy organizm jest inny i zupełnie inaczej reaguje na tabsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
natomiast owlosienie sie zmniejszylo,ogolnie na calym ciele,jest troche mniej,jasniejsze,a....stosuje logest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie jest
calkiem inaczej:( bo po cilestach przybylo mi owlosienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllwiiira
a u mnie po yasmin wypadaja wlosy garściami z glowy:(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamka
Straszliwy problem cos na ten temat wiem:) Ja zażywam Diane35 i tak troszeczke zmniejszuło mi się ale tylko na udach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 21
Hej dziewczyny ja byłam z tym owłosieniem najpierw u ginekologa pani doktor bez zadnych badan (oprócz badania ginekologicznego) przepisala mi cilest brałam go zaledwie 4 dni bo myslalam ze sie wykończe wiec postanowilam udac sie do endokrynologa i to byl trafny wybor dostalam skierowanie na ok 10 badan i przestalam bawic sie z tymi tabletkami antykoncepcyjnymi na razie ide zrobic badania i jak cos to moze dostane jakies tabletki. Strasznie sie przejmowalam tym owlosieniem endokrynolog powiedzial mi ze jest ono jasne (mimo ze jestem brunetką) i ze nie podchodzi to pod zaden hirsutyzm dlatego radze wam zebyscie dla waszego dobra udały sie lepiej do endokrynologa który duzo lepiej sie na tym zna niz ginekolog trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazona
Czy tabletki antykoncepsyjne wplywają na to ze owlosienie sie zwieksza....pisze tak bo chcialabym zazywac tabletki anty ale boje sie ze wloski beda jesczez bardziej rosly?czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jak odstawiłam Diane to
włosy zaczęły mi mocniej rosnąć, pojawił się nawet wąsik pod nosem. Więc nie polecam tabletek na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi po yasmin
zaczely wylatywac garsciami wlosy...niestety glowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines 75
Witam wszystkich, ja dopiero od trzech dni biorę Yasmin. Na razie czuję się świetnie, ale nie chciałabym zapeszać. Polepszył mi się nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruunge
ja tez zażywałam diane. po jej odłożeniu zwiekszylo mi sie owlosienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z włoskiem
brała moze ktoraś z was microgynon 21? I czy on .. zmniejszył wam nadmiar włosków na ciele? .. zaczęłam brac od 2 dni ... czekam na efekty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Diane i włoski rzeczywiście później odrastały, ale odstawiłam te tabletki i problem powrócił. Tabletki anty są skuteczne w trakcie ich brania, po odstawieniu każdy problem powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssia
To prawda, ja dlugi czas leczyłam sie Diane35 i inne badziewia typu Androcur i Duphaston. W końcu powiedziałam dosyc, bo mi wątroba wysiądzie i chciałam schudnąc. Po odstawieniu pigułek wszystkie kłaki wróciły. Włosy usuwam woskiem, ale i tak bardzo szybko rosną, a na dodatek są twarde i wrastają mi pod skórę. Golenie i kremy odpadają, jednak wosk jest najlepszy. Moze znajdzie się w końcu na to lekarstwo - ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddie89
podobno nawet te ktore mają niwelowac zbedne owlosienie tu i tam -czasem na niektore laski dzialają odwrotnie... nie ma reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebekka
Już w sumie wymyślili, bo Vaniqa hamuje wzrost włosa, przez co cały problem nadmiernego owłosienia na twarzy (tak nieprzyjemnego dla chyba każdej kobiety) można elegancko zniwelować. Wyniki oczywiście nie pojawiają się od razu. Na pełnię efektu trzeba poczekać kilka tygodni. Ale jeśli jest to naprawdę duży kłopot, to chyba warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tez ...
Hey ... ja to jeszcze nie bralem tabletek , ale chce to wykonac swiatlem to jest nowy zabieg ktory dziala juz po 2 raz nie bedzie zadnego wloska , problem w tym , ze to bardzo kosztowne ... ale jak mamy na papierosy lub alkohol $^$$$ no to czemu nie mozemy uzbieradz ;;;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black eye
hej dziewuszki. ja mam problem z nadmiernym owlosieniem juz od dobrych kilku lat. do tej pory usuwalam wloski peseta albo woskiem, bylam tez dwa razy na laserze ale np za cala twarz z szyja placilam 650zł znalazlam teraz epilacje swiatlem za 99 zł i pomaga ale trzeba byc cuerpliwym poniewaz w przypadku zaburzen hormonalnych zabieg trzeba powtorzyc 6-8 razy. a co do diane35 hmm zaczelam brac od niedawna( bylam na badaniach mam bardzo podwuzszony testosteron) kreci mi sie po nich w glowie jestem ospala ale poki co nie widze zadnych efektow... zobaczymy moze z czasem bedzie lepiej. ogolnie boje sie ze przytyje po nich bo niestety mam tendencje do tycia ale przeszlam na diete. mniejsza masa ciala tez pomaga na niwelowanie wad hormonalnych. wiec no coz trzeba sie wziac za siebie i walczyc z tymi cholernymi kłakami:( powodzenia wszystkim zycze no i co najwazniejsze cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
MI BRANIE TABLETEK BARDZO SPOWOLNIŁO WZROST WŁOSÓW ( 4 razy wolniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna muszka33
ja mam twarde owłosienie, gęste, a zażywanie tabletek anty przez 5 lat nic w tym nie pomogło. Jakie włosiska były takie są, trzeba golić i nie narzekać na naturę i geny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk cyk cyk 1
HEJ!!! choruję na hirsutyzm 20 lat ,przez pierwszych 15 lat to było nieciekawie ,mnóstwo badań tabletki Diane 35 ,wosk ,plastry,laser a i tak problem był bardzo bardzo widoczny gdyż jestem brunetką a do pewnych zabiegów włoski muszą urosnąć ,kilka lat temu znalazłam wspaniałą lekarkę która pomogła mi z tymi niechcianymi włosami ,do tabletek Diane 35 dołożyła tabletki Spironol 100 i włoski zaczęły mi znikać[oczywiście tam gdzie powinny] pozbyłam się 80% niechcianego owłosienia ,a z resztą włosków da się żyć.POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Witam. Na akurat jestem tym typem osoby u której po zażywaniu 6 lat tabletek, owłosienie niestety stało się jak szczecina... wieczorem robiąc pilling i reszta zabiegów na gładką skóra już o poranku całe nogi czy reszta ciała była pokryta czarnymi  kroplami(mam na myśli włoski rzecz jasna). Nie chciałam ich rzucać bo się bałam że będzie gorzej. Owszem póki co mam zapalenie mieszkow wlosowych bo teraz włoski są prawie znikome i nie mogą się wydostać przez wielotelnia, zgrubiałą skórę. Ale akurat u mnie jest odwrotnie niz u większości Pań z tego co czytam. Używałam Kontracept'u. Więc każda z nas jest inna i niestety trzeba to też skonsultować z innym lekarzem niż sam ginekolog.. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×