Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mika22

czy bol piersi w srodku cyklu jest oznaka ciazy?

Polecane posty

Witam. Chciałabym się zapytać czy możliwe jest zajście w ciążę, kiedy kochałam się w dni płodne i niepłodne w marcu jednak dojście nie było we mnie (znaczy we mnie ale już w prezerwatywie, wcześniej bez) a pod koniec miesiąca normalnie dostałam okres wtedy co powinnam ale był tak 2 dniowy. Po okresie zaczęły boleć mnie piersi, ciągle jestem głodna, mam wydęty brzuch i teraz jeszcze jajnik lewy pobolewa. Może sobie coś wmówiłam ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem nie ze wzdetym brzuchem ale z nabrzmialymi piersiami, bola mnie cale nie sutki, okres mi sie spoznia okolo7 dni, ale robilam test i nic nie wykazał?? co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micia6
Hej współżyłam z chłopakiem 4 dni temu a 3 dni temu dostałam @ . Natomiast od ponad tyg bolą mnie chyba piersi albo cos w klatce.. ;/ ale przy większym wysiłku, albo gwałtownym poruszaniu się lub ciężkim oddychaniu... Co to może być wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona241987
hej dziewczyny.mam pytanie 15 grudnia 2011 dostałam miesiączkę trwała 5 dni a 24 współżyłam ze swoim chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia bo bardzo chcemy mieć dzidziusia.kilka dni po tym fakcie tzn 30 grudnia pojawiło się delikatne plamienie.nie wiem czy jest to oznak ciąży.czy któraś z Was tak miała?okres mam dostać za 4 dni i się strasznie niecierpliwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, odnoszac sie do tematu bolace piersi w srodku owulacji a ciaza.Jak juz wczesniej kolezanka jedna wspomniala ze u niej tak bylo zaczelo sie w polowie owulacji i byla w ciazy, no niestety nie u kazdego jest ten sam objaw u mnie natomiast jest tak z kAZDYM MIESIACEM I NADAL NIE ZNAM ODPOWIEDZI dlaczego tak sie dzieje i w ciazy nie jestem rwno w polowie cyklu zaczyna sie najpierw sutki nastepnie z kazdym kolejnym dniem piersi nabrzmiewaja co dzien to gorzej bl obrzmienie brak dotyku, i trwa to 2 tyg.do menstruacji czasem przestaje z 1 dniem jakby nigdy nic nie bylo a czasem powoli ustepuje bl i obrzmienie w trakcie okresu. i tak m-c w m-c do tego regularne okresy i co wy na to powiecie moze ktras miala dokladny przypadek i moglaby cos blizej mi na ten temat powiedziec badz byla u specjalisty i zna przyczyne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy tak nie miałam
to dziwne, bo mam dziś 17dc, cykle 31-33dniowe, dwa miesiące temu miałam monitoring cyklu i owulację miałam 19-20dc. I dopiero po tym, przed samą @ zwykle mnie bolały sutki i całe piersi. Czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda piersi bola nawet od 2tygodnia.. sutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze bolały dosłownie na parę dni przed okresem teraz bolały zaraz po owulacji i co? Dostałam okres. Nie ma sensu się nakrecac bo to jeszcze gorzej na nas wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infka
Objawy wcale nie pojawiają się w 6-8 tyg. Występują także wcześniej, zależy od kobiety. Jak widzę wypowiedzi, że jak można mieć po tak krótkim czasie objawy to tak naprawdę ten ktoś opiera sie tylko na własnych doświadczeniach. Każdy odczuwa to indywidualnie. Przykładem jest moja mama, która miała objawy ciązy, a nawet jej okres trwał do 5 miesiąca. Lekarz wykluczał ciąze przez długi czas. Leczył ją na jakieś zapalenie. W konsekwencji urodziłam sie z wadą serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może leki jakieś brałaś. Miałam leki od psychiatry po których bolały piersi. Za to od dermatologa leki na trądzik i leki bez recepty przy stosowaniu antykoncepcji likwidują ból piersi. Uważam że wszystkie zaburzają cykl i mogą być niebezpieczne a szczególnie te na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona313
to ja też w temacie, wg kalendarza online mam dziwne objawy od "Zaplodnione jajo jest juz w jajowodzie". Bolą mnie piersi, mam wzdęcia, wysyp trądziku na twarzy, sucho w gardle i kłócie jajnika przechodzące w ból. Dodatkowo ciągle jestem zmęczona i mam problemy z koncentracją. Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów jednocześnie. Piersi bolały mnie 2-3 dni przed @, tak samo trądzik, a do planowanej @ jeszcze 8 dni... Czy któraś z Was miała podobne objawy i okazało się, że jest w ciąży? Będę wdzięczna za informację, bo nie chcę się nakręcac, ale bardzo bym chciała, żeby tak się okazało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje waszej pomocy. 2 m-ce temu przeszlam moja pierwsza w zyciu ciaze, ale byla pozamaciczna. 4,5 tyg. Wywolali mi poronienie bez zadnego zabiegu jednym zastrzykiem, miakam juz miesiaczke i zniwu probowalismy. Ale malo mielismy czasu. Kochalismy sie w 11 i 14 dniu cyklu. Z kalendarza wynika, ze punkt kulminacyjny byl 16 dnia cyklu... i teraz tak: przy pierwszej @ po 3 tyg bolaly mnie bardzo cale piersi i sutki okropnie, klucie jajnika, okropne rozdraznienie i smak na ogorki konserwowe. A teraz tez mnie klulo w jajniku, sutki bola, to prawda, ale nie cale piersi, rozdraznienie i sennosc jest, ale mniejsze. Msm kilka dni do @, ale chyba nie wytrzymam! Tak bardzo pragne tego stanu i malenstwa... myslicie, ze mogly sie zmienic objawy i moge i inaczej przechodzic? A moze to normalne przed @? Dodam, ze nigdy mnie przed okresem nie dopadalo, nigdy mnie piersi nie bolaly. Tylko 12h przed @ bolal mnie mocno brzuch jak na @. Ehh to takie trudno, tak bardzo pragne. Pomozcie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodam, ze cykle mam od 27-30 dni. Dzis jest 24.... jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikaWikaweczka
Pomózcie mi :'( Mam dziwne objawy ni skąd ni z owąd urósł mi sam brzuch, powiększyły mi się sutki lecz one mnie nie bolą. Miesiączke mam miec za 5dni.... I Kochałam sie tak jakby z chłopakiem ( on mi go nie wsadzał ze do konca, ani go nie wsadzał go troche tylko próbował ale sie nie dało) Natomiast tych objawów nie mam : mdłosci, czesty mocz, ( na miesiaczke czekam) to było w Lutym dokładnie 6 lutego ale póżniej w lutym miałam okres (5dni) i w marcu (6dni) Nie mam objawów do ciązy ale nie pokoi mnie ten brzuch !! Wykonywałam test ciązowy i wyszedł negatywny.. Pomoże mi ktos podpowie co to może byc czy cos ? Bo sie bardzo boje a nie chce byc wciazy i zostac w młodym wiku mamą, nie krytykujcie tego bo ja nie uprawiałam z nim sexu... Pomóżcie mi !!! Będę wdzieczna bardzo za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikaWikaweczka
No i oczywiście nie było spermy wiec nie wiem czy jestem w ciazy czy nie, jutro robie test ciązowy, jak robiłam 1 raz test wyszedł negatywny, ale nie pokoją mnie te objawy o mam :/ a jutro zrobie drugi :) Mam nadzieje ze negatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikaWikaweczka
No i oczywiście nie było spermy wiec nie wiem czy jestem w ciazy czy nie, jutro robie test ciązowy, jak robiłam 1 raz test wyszedł negatywny, ale nie pokoją mnie te objawy o mam :/ a jutro zrobie drugi :) Mam nadzieje ze negatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×