Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spanikowana Agata

??!!

Polecane posty

Gość Spanikowana Agata

Mam problem, kochane kobietki i potrzebuje Waszej rady. Od 4 miesiecy zazywam regularnie pigulki. W sobote zdarzylo mi sie jednak zapomniec(3 tabletka,1 tydzien), wzielam tabletke w niedziele rano, przerwa wyniosla troche mniej niz 12 godzin, ale minimalnie. Na poczatku nie przejelam sie za bardzo. Jednak dzisiaj przez caly dzien boli mnie prawy jajnik, poza tym nie mam plamienia ani nie wydzielam zadnego sluzu. Uprawialam z moim chlopakiem seks w piatek wieczorem i w sobote rano. Jak duze jest prawdopodobienstwo, ze zaszlam w ciaze? Co robic dalej? Dodam, ze jestesmy na wakacjach w Niemczech i nie mam na razie jak pojsc do ginekologa. Moj facet juz mi zagrozil, ze jezeli zaszlam w ciaze, to on sie ode mnie odwroci, bo to bedzie tylko i wylacznie moja wina i chyba ma racje. Napiszcie mi jakies slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania....
Jezeli zapomnialas pigulki w 1 tygodniu a kochalas sie wczesniej, to MOZESZ ale NIE MUSISZ byc w ciazy. Na ulotce jest napisane, ze w takiej sytuacji nalezy sie udac do ginekologa, ale skoro nie masz takiej mozliwosci to raczej nie mam co Ci poradzic. Jezeli chodzi natomiast o chlopaka, to dobrze radze, zastanow sie czy jest juz na tyle dojrzaly, zeby tworzyc zwiazek (nie wiem ile macie lat ale z Twoich slow wynika ze to szczeniak, nawet jezeli ma 30 na karku). Z calego serca zycze Ci, zebys w ciazy nie byla, bo szkoda, zeby dziecko mialo takiego tatusia... Zastanow sie, czy warto byc z kims, kto nie ma w sobie za grosz odpowiedzialnosci i swiadomosci konsekwencji seksu :( Ja po uslyszeniu takich slow nie mialabym watpliwosci, co zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozesz byc z takim dupkiem?? to jego przy seksie nie bylo?? Wez uciekaj od niego gdzie pieprz rosnie. A najlepiej przestan brac tablety i jedzcie na gumce. Jak peknie to bedzie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
spanikowana agato, na ulotce pisze, ze jest możliwość powrotu płodności jeżeli zapomnisz tabletkę w pierwszym tygodniu, ale kiedy spóżnienie wynosi ponad 12 godzin. Ty zmieściłaś się w czasie więc nie ma problemu:) nie musisz się martwić:) pozdrawiam... ale chłopaka to masz nienormalnego...to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
On ma 25 lat, ja 21...Dzieki za rade, wracam do domu w sobote i od razu pojde do lekarza, przemysle tez rozne sprawy w moim zyciu. Jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... zmien chlopaka. on nie jest Ciebie wart. jak tak w ogole mozna powiedziec?? przeciez to byloby Wasze wpsolne dziecko, z waszej krwi!!!! co za czlowiek... z Niego!!!! nie rozumiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Jeszcze raz czesc Dziewczyny. Bylam wczoraj u niemieckiego lekarza, wypisal mi duofem(2 tabletki "po"). Zazylam 2 od razu, bo tak pisze w ulotce, dzisiaj czuje sie tragicznie, kreci mi sie w glowie, ciagle chce mi sie spac i jest mi niedobrze. Jako skutki uboczne sa opisane tylko bole w podbrzuszu i mdlosci. Czy to zmeczenie tez moze byc skutkiem ubocznym? Z gory dziekuje za jakiekolwiek rady i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczenie może być jednym ze
skutków ubocznych:-oW koncu są to silne tabletki wiec organizm reaguje na nie zmęczeniem i osłabieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Hej Kobietki! Nie wiem już co o tym myśleć...Od czasu mojego "zapomnienia" minęły 2 tygodnie, 2 tygodnie temu wzięłam też duofem(tabletki po). Od soboty czuję się jakoś dziwnie, nie mdli mnie, ale mi się odbija, jestem osłabiona, boli mnie jajnik... Okres powinnam dostać za tydzień, mam jeszcze 4 tabletki w pudełku. Czy to możliwe, żeby mieć takie objawy w 2 tygodniu ciąży? Dodam, że mój ginekolog jest na urlopie, zadzwoniłam do jakiejś młodej pani doktor, odpowiedziała mi, że nie zna się na niemieckich innowacjach...Z chłopakiem też się rozpada powoli, dlatego jestem taka zrozpaczona, boję się, że to ciąża, mimo tabletek po... Napiszcie mi coś, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Błagam, odezwijcie się, liczę na Wasze wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllwiiira
:( to smutne naprawde badz dzielna i mysl pozywtywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllwiiira
ale jak wzięlas tabletke po to musi być dobrze a wiekszosc facetów to świnie trujemy sie dla nich by mogli miec jak największa przyjemność niektórym tylko o to chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
Agata poprawnie zażyłaś tabletkę, wiec nie było potrzeby brać dodatkowo tej ,,po"...ale ok wzięłaś (moze to nawet lepiej) więc nie ma praktycznie mozliwości na ciażę...złe samopoczucie moze być skutkiem ubocznym tych niemieckich tabletek! widze, ze bardzo sie stresujesz więc najlepszym rozwiązaniem bedzie zrobić test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Ale wzięłam te tabletki późno, 60 godzin po stosunku, bo nie mogłam znaleźć niemieckiego ginekologa, który by mi je wypisał. Niby działają do 72 godzin, ale organizm to nie zegarek... Mam 21 lat, zaczęłam dopiero studia, uświadomiłam sobie, jakim dupkiem jest mój już prawie były facet... Nie wiem zupełnie, co robić, łudzę się, że dostanę za tydzień okres, ale ten strach mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Wiem, że to, co napiszę teraz, jest idiotyczne, ale ja boję się zrobić test, od soboty powtarzam sobie, że poczekam jeszcze tydzień, że zrobię go, jeśli nie dostanę okresu, itp. Ale muszę rzeczywiście przezwyciężyć ten strach i zrobić test, jeżeli byłam tak niedopowiedzialna i zapomniałam tabletki, muszę ponieść tego konsekwencje. Dzięki, kochane Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jitka
Możesz poczekać tydzień, ale nic Ci to nie pomoże, Twojego strachu to nie zmniejszy. Może być też tak, że podświadomie prowokujesz te objawy... Nie wiem naprawdę co Ci poradzić, niektóre kobietki mają objawy w 2 tygdniu, niektóre nie, zależy... Pozdrawiam Cię cieplutko i nie załamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sister
Dziewczyno, spokojnie! Wszystko zrobiłaś jak trzeba, nie zamartwiaj się. Nawet jeśli okres się czasem opóźnia, nie znaczy to,że jest się w ciąży. A swoją drogą, warta jesteś lepszego gościa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może...
Masz np. zapalenie jajnika... Idź do lekarza najlepiej... I zrób test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Przed chwilą z nim gadałam...Powiedział, żebym robiła, co chcę, jego to nie obchodzi, JA zapomniałam tabletki, tabletki to mój problem, nie jego. Siedzę tu i ryczę, bo wiem, że pomiędzy nami już koniec, jeszcze ten okropny strach... Jestem histeryczką, wiem, że na forum są dziewczyny z poważniejszymi problemami, ale ja naprawdę nie mam z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gie
wyobrazam sobie ze sie denerwujesz szczegolnie ze twoj chlopak cie w ogole nie wspiera :o ale nie dosc ze wzielas tabletke prawidlowo to jeszcze wzielas tabletke 'po' wiec praktycznie nie ma szans na ciaze. Moim zdaniem czujesz sie tak źle bo dostalas cholernie duza dawke hormonow na raz. Taka tabletka 'po' to tak jak cale opakowanie zwykłych na raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, chyba marna to pociecha, ale mnie niedawno wystarczyła kłótnia z facetem, po której wystraszyłam się, że to koniec i natychmiast miałam mdłości, zawroty głowy... my, babeczki, jesteśmy jednak czasem straszne panikary, co przecież raczej na zdrowie nam nie wychodzi.. w dodatku teraz, stresując się, możesz sobie przesunąć okres, a to na pewno nie poprawi Twojego samopoczucia! moim zdaniem, nie masz szans na ciążę. nie ja pierwsza Ci napiszę: wzięłaś tabletki prawidłowo, a dodatkowo wzięłaś tę \"po\".. mnie zdarzało się już wziąć dwie tabletki niemalże pod rząd i [tfu, tfu!] ciągle jeszcze nie mam brzuszka. a poza tym, tak już na logikę to biorąc, gdyby JEDNA tabletka miała stanowić o zabezpieczeniu, to po co byśmy brały całe opakowania? [mam nadzieję, że ktoś rozumie mój tok myślenia] powtarzam więc: na ciążę, moim zdaniem, szans nie masz. za to masz szansę na normalne życie u boku dorosłego faceta.. więc nie zmarnuj jej dla tego dzieciaka. pozdrawiam Cię serdecznie, Agato i nie panikuj już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isolde
Mam podobny problem, też boję się, że jestem w 2 tygodniu ciąży, tylko mi dochodzą bóle krzyża wieczorem, jajnik nie boli mnie bardzo. Czy bóle krzyża mogą być objawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Ja już naprawdę nic nie wiem, nie miałam odwagi pójść po test, przesiedziałam cały wieczór z przyjaciółkami, wiem, że mi to nic nie pomoże ani nie umniejszy mojej niepewności, ale kurczę, no boję się jak dzieciak, ciągle gadam do siebie, że jeszcze nie ma powodu do paniki, że może dostanę okres, że jestem walniętą histeryczką, że powinnam się martwić, jeśli nie dostanę okresu, że niszczę życie wszystkim swoją nieodpowiedzialnością, zachowuję się jak wariatka, może przez rozpad mojego związku, może przez to, że w przypadku ciąży nie mam na kogo liczyć... Nie wiem...Moi rodzice nie pomogą mi, tego jestem pewna, są bardzo surowi, nie zniosą tego, że ich córka jest w ciąży w wieku 21 lat, w dodatku jako "panna"...Dziękuję Wam, Wasze posty sprawiły, że mam chociaż wrażenie, że nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neni
Louve, właśnie ta JEDNA maleńka tableteczka może zadecydować, szczególnie w pierwszym tygodniu, Agata ma rację, organizm to nie zegarek, nikt nie może Ci zagwarantować, że jeśli masz 11 a nie 12 godzin spóźnienia to już jesteś bezpieczna...Tak samo jest z tabletkami po... Może Agaty tym nie pocieszyłam, ale takie mam zdanie, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak?? Ja też uważam że nie jesteś w ciąży, ale to tylko moje wnioski z tego co piszesz... A faceta zostaw czym prędzej, nie jest wart Ciebie i Teoich nerwów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Kupiłam test...Quick test. Jak się zdecyduję go zrobić to napiszę, jaki wynik. Pozdrawiam i dziękuję za posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×