Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spanikowana Agata

??!!

Polecane posty

Gość ..........
tylko zrób go poprawnie proszę... moja koleżanka robiła 2 razy pod rząd, bo 1 raz wyszło ze jest w ciązy ale ona zrobiła jeszcze drugi zeby się upewnić i też wyszło że ciąża... Ale w ciązy nie była.. jak z nia porozmawiałam to sie dowiedziałam skąd taki wynik testu... robiła go wieczorem, a powinien byc zrobiony na czczo (nie wiem jak to sie pisze ;)) Wiec przeczytaj ulotke i postepuj wg niej zeby zaoszczędzic sobie dodatkowych nerwów. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Czyli nie powinnam go robić, np dzisiaj po południu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zrob jutro rano.
Tylko nie pij duzo wieczorem. Rano jest najbardziej pewny wynik. Przezyjesz te pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........
Wg mnie nie powinnaś chyba ze nic nie jadłaś ani nie piłas dzisiaj.... Ale pewnie testy są różne nie wiem czy to tyczy się wszystkich.. ale wydaje mi sie ze raczej wszystkich. Poczytaj ulotke moze będzie napisane a jak nie to radziłabym jutro rano go zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
W ulotce pisze, że można go robić o każdej porze dnia, ale rzeczywiście chyba zrobię go jutro rano, szczerze mówiąc, jeśli wynik jest pozytywny to mi się nie spieszy, aby go poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato nie zalamuj sie ja bralampostinor inadal mi sie opoznia okresjuz 8 dni zrobilam test rano w dniu kiedy poowinnamdostac okres byl pozytywny nastepne 3 ktore zrobilam tegosamego dnia tezx pozytywne ale nadal wierze w to ze nie jestem w ciazy tezmnie boli w krzyzu i piersi i brzuch ze mise zygac chce ale okres nie nadchodzi wiem ze cie nie pocieszylam ale mowie ci wazna jest wiara i myslenie pozytywne choc sama tego nie robie tez jestem w takiej sytuacji jak ty bofacet tez mnie olal mimo ze tojemu pekla gumka byla u ginekologa ale mi nic nie powiedziala bo podobno jeszcze za wczesnie ale nie wiem czy tak jest naprawde czy tylko tak powiedziala zeby mnie narazie uspokoic i kazala przyjsc za tydzien podobno 50% kobiet roni ciaze w piw\\erwszych 2 miesiacach a pozatym powiedziala ze okres mozesie przesuwac po postinorze i stresie tez nie wiem co mam myslec tez kurcze jestem niezle roztrzesiona chodze jak bomba zegarowa ido tego jeszcze boli mnie jajnik i piersi i mam wahania nastrojow przewanie mi sie chce plakac BEDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Zrobiłam test...Wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Monisko, mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko w porządku. Chcę Wam podziękować, Dziewczyny, byłyście dla mnie wspaniałym wsparciem, nie dostałam go od tych, którzy byli najbliżej, tylko właśnie od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neni
Radziłabym Ci się cieszyć dopiero, jeśli dostaniesz krawienie z odstawienia. Testy mogą wychodzić negatywnie, a potem się okazuje, że jest dzidziuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
A więc to możliwe, że jestem w ciąży chociaż test wyszedł negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
nie jesteś w ciaży!!!!!!uwierz w końcu dziewczyno!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczora po poludniu robilam usg no i wyszlo ze mam w macicy pecherzyk o wymiarach 10,6x3,5mm i endometiurm 13,3mm powiedziala ze ten pecherzyk jest dziwnie plaski i ze to moze byc martwa ciaza po postinorze albo ze moze byc to tez pęcherzyk stymulujacy ciaze czyli pusty albo normalna ciaza ale tego mozna sie dowiedziec dopiero za jakis miesiac i wogole sie bardzo zdziwila i twierdzila ze to nie mozliwe zeby byla ciaza po postinorze ale jednak dzis robilam badanie krwi jutro wyniki trzymajcie kciuki zeby to nie byla ciaza caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Cześć Dziewczyny. Znowu mam bardzo głupie pytanie. Czy krwawienie z odstawienia może spóźnić się z powodu stresu, itp.? Czy jeżeli to krwawienie wystąpi np w dniu, w którym mam zacząć nowe opakowanie tabletek to powinnam je zacząć czy poczekać? Z góry dziękuję za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahh
agata..mam identyczny problem...szczerze ci mowie,nie zazylam 3 tabletki a 8 dni pozniej uprawialam sex ale jeszcze z gumka,teraz dokladnie jak tobie tez mi sie odbija,slabo mi,nic nie jem...zrobilam test quick veu i wyszedl negatywny,robilam 2 dni przed okresem,teraz czekam na okres.mam nadzieje ze bedzie i wierze ze to zpowodu naszej psychiki.a ty mialam gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Nie, ja nie miałam gumki, niestety i wściekła na siebie jestem, bo rozstałam się z tym palantem i ciąża to naprawdę ostatnie, czego sobie teraz życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahh
ja mysle ze to nasza psychika a jakie tabletki zazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz 7 dni przerwy nawet jeśli krwawienie zacznie się ostatniego dnia przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Zażywam logest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata weź pod uwagę, że brałaś końską dawkę hormonów w pigułce \"po\". Owszem, mogły ci rozregulować organizm, nawet przy jednoczesnym braniu zwykłych pigułek. Pigułka \"po\" może porozwalać kilka cykli. Co do faceta - jeśli okaże się, że nie jesteś w ciąży, to dziękuj Panu Bogu że gość pokazał swoje oblicze przy fałszywym alarmie, a nie prawdziwym. Co za bęcwał! Puść go w trąbę bez prawa powrotu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanikowana Agata
Już go puściłam, idiota jeden, wydzwaniał do mnie 3 razy dziennie i gadał mi, jaka to jestem nieodpowiedzialna, bo zapomniałam tabletki i że on się boi ze mną być, bo go kiedyś "dzieciakiem uraczę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad wyraz słusznie. Won z debilem. Co do braku krwawienia, jeśli się utrzyma, to idź do lekarza, jednocześnie doradzam ci odnaleźć w sieci skład duofemu i pokazać go twojej lekarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata już nie spanikowana
Cześć Kobietki! Może uznacie mnie za wariatkę, ale dziś rano dostałam krwawienie i cieszę się ogromnie. Ta cała sytuacja była mi jednak potrzebna, aby coś zrozumieć i zrobić porządek w moim życiu, tzn. wyrzucić z niego mojego faceta. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz... uff.. nie było co się martwić :) I dobrze, że pozbyłaś się tego faceta - z tego co czytałam to prawdziwy świnak był. Zwalać tak cała winę na kobietę :/ Ale widzisz, masz odpowiednią naukę z tego.. i zobaczyłaś jaki on był naprawdę przez to zdarzenie. Życzę Ci powodzenia dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×