Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Gordita
Kasiu,Witamy Cię w naszym gronie. Ja co prawda problemów z obwisłą skórą nie mam, bo dzieje się to chyba tylko podczas bardzo gwałtownego chudnięcia, natomiast na pewno podczas diety warto stosować żele/kremy przeciwko cellulitis, które ujędrniają skórę. Skóra nadmiernie zwiotczała może być też objawem odwodnienia organizmu, dlatego trzeba dużo pić.Ja osobiście polecam herbatę miętowej. Mnie jej duże ilości pite w pierwszych dniach diety pomogły zmniejszyć okropne uczucie ssania w żołądku. Trzymaj się Kasiu. A przede mną dzisiaj ciężka próba, bo idę na imprezę.Wino się będzie lało, a ja będę musiała zadowolić sie szklanką wody :-(. Jednak nie to jest najgorsze. Od początku stosowania diety, chodziłam dość wcześnie spać, żeby głód mnie nie męczył.Nie wiem jak mój organizm zniesie aktywnosć do godziny 4, zwłaszcza, że pewno siedzieć się tam nie będzie. Co zrobić w tym wypadku? Może dodać więcej otrębów,a może zjeść jedna zupkę więcej już na imprezie, co??? Poradźcie mi coś, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_kasienka
hej kochane:)) dziekuje za mile powitanie i slowa otuchy:) oj beda potrzebne. dzies trzeci dzien juz sie konczy w sumie. czuje sie ok.kryzys byl chyba wczoraj wieczorem, okropne samopoczucie, zimny pot itp ale wytrzymalam. jutro rane sie zwaze zobacze czy cos drgnelo:)) i dzieki za te porady odnosnie skory, a gdzie kupujesz Lajlo ten guam?? przez net czy jak?? pozdrawiam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Kasienka
ej dziewuszki... zostawilyscie mnie tu sama z tymi torebkami i paskudnaaaaaaaa pomidorowa na obiad???? gdzie jestescie kochane?? buziacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chudzinki Dawno mnie tu nie było, bo zrobiłam sobie przerwę w DC staram się oczywiście utrzymać dietę 1000 kcal ale szczerze mówiąc różnie z tym bywa. Ponieważ mam jeszcze zapas torebek na tydzień, więc od poniedziałku zrobię sobie tygodniówkę z DC. Przyda mi się na nowo zdyscyplinować żołądek. Widzę, że dużo Was przybyło (w sensie ilości osób oczywiście a nie kilogramów) witam Was wszystkie i życzę wytrwania na tej diecie, a wiem, że momentami nie jest to łatwe. Lajla dla Ciebie cały bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 to za niewątpliwy sukces. Kasiu Kasieńko, dzisiaj i jutro jeszcze nie będę Ci towarzyszyć w diecie, bo mam wielkie rodzinne przyjęcie z okazji 18 urodzin syna, ale od poniedziałku jestem chętna na wzajemne pocieszanie :) Tak więc nie jesteś sama, delektuj się tymi zupkami o smaku zupek i do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu K. Jak było na wczasach? Kasiu - Kasieńko trzymaj się.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu_Kasienko Nie wolno stosować pełnej diety dłużej niż 3 tyg. Dieta mieszana powoduje, że jelita mają co robić, a także taka zwiększona porcja jedzenia zmusza organizm do przyspieszenia przemiany materii. Nie wolno eksperymentować przy tak nisko-kalorycznych dietach. Przecież chcesz schudnąć i zachować zdrowie i urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie Kasiu ja kupiłam guam na allegro jest tańszy niż normalnie.Mozna go kupić za 299zł a ja kupiłam za 220zł.Wiem, ze to i tak nie jest tanio ale wydatek sie opłaca. Trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno, nic sie nie przejmuj tym poczuciem głodu mnie szybko przeszło i Tobie tez przejdzie. BasiuK dziekuje za kwiaty :) ale obawiam sie , ze na nie nie zasłużyłam :( strasznie ostatnio grzeszyłam z jedzeniem i teraz musze szybko cos z tym zrobić.Bedę naprawiała swoje błędy i trzymała ostra diete a nie jakieś nie wiadomo co. Dla wszystkich dziewczyn buziaki i cały bukiecik 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Kasienka
witam wszytskie :) u mnie dzis szosty dzien, jest w sumie OK choc z malymi wyjatkami.dzis wieczorem wygralam walke z zoltym serem na przyklad:) robilam synkowi kolacje i juz juz trzymalam w reku noz i zolty ser i nawet zacxzealm sobie kroic...ale w pore sie opamietalam i doslownie wrzucialm ser do lodowki:) hehe ale to byl moment ze niewiele brakowalo. takie momenty mnie nachodza, ale jakos wytzrymuje. mam kilka pytan 1. czy po tych trzech tygodniach bycia wylacznie na torebkowym jedzeniu, jak juz zrobie na przyklad tydzien - tak jak w moich ulotkach - dwie torebki i posilek o wartosci 300 kcal - moge znow przejsc na wylaczne zywienie torebkowe czy musi byc to jakos inaczej?? 2. czy zastepujac jedna z torebek posilkiem o wartosci 300 kcal musi to koniecznie byc obiad czy moze byc kolacja.dlugo pracuje i po prostu nie mam mozliwosci przygotowania obiadu... o ktorej nalezaloby zjesc wowczas ten posilek?? chyba na razie tyle pozdrowka i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Staraj się przed szykowaniem jedzenia dla rodziny zjeść swoją zupkę. Wtedy pokusa nie jest tak silna. Prawidłowo na diecie mieszanej powinno się być2 tygodnie 2xDC i 1 posiłek 300 cal., następnie 2 tyg 1x DC + 2 posiłki po 300cal. Po tym można wrócić na dietę ścisłą. Najlepiej spytaj się swojej konsultantki, ona Cię zna, wie ile masz jeszcze schudnąć i najlepiej Ci doradzi. Ten jeden posiłek to może być kolacja, dobrze by było ,żeby to był ciepły posiłek. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokuś
hej, moja zona stosowała, ale ona tego nie napisze. schudła faktycznie 8 kg i przez siedem m-cy jakie minęły od tamtej pory trzyma wagę. Wiem, ze trzeba naprawdę przestrzegać zaleceń, bez tego to szkoda forsy. Ja sam odczuwam to do tej pory, bo bardzo wzrósł jej apetyt na seks, a innych przyczyn tego stanu rzeczy nie zauważam. Czy Panie będą tak miłe i w jakiś sposób odniosą się do mojej uwagi? Czy faktycznie jest jakiś związek? To bardzo ważne, bo zamówiła następną porcję zupek i zamierza powtórzyć dietę, aby pogłębić efekty. Szczerze zaczynam się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordita
Wyjaśnijcie mi jedną rzecz. Wszyscy konsultanci DC w Polsce mówią, że maksymalny czas stosowania DC jako jedynego źródła pożywienia to 3 tygodnie. Tymczasem na oficjalnej stronie diety http://www.cambridge-diet.com mówi się o czterech tygodniach. Ja kończę właśnie 3 tydzień, dobrze się czuję, chciałabym jeszcze troszkę schudnąć i myślę o 4 tygodniu, ale nie wiem kogo się mam słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie i nstytucje wydające zezwolenia na na wprowadzenia DC na nasz rynek ograniczyły czas stosowania diety ścisłej do 3 tyg. i musimy się do tego zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Maba chciałabym zapytać kiedy można zacząć następną kurację na DC po skończeniu pierwszej.Wydawało mi sie , że już kiedyś odpowiadałaś na to pytanie ale nie mogę tego znaleźć:) Diewczyny gdzie się podziewacie? Buziaki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lajla 1 cykl DC to: 3 tyg. dieta ściśła 2 tyg. dieta mieszana 2xDC + 1 x posilek nisko cal. 2 tyg. dieta mieszana 1xDC + 2 x posiłki nisko cal. 2 tyg. dieta 1000 cal. Po takim cyklu można wrócić do diety ścislej. Jeżeli masz niewiele kg. do zrzucenia to można sobie darować dietę 1000 cal. Życzę powodzenia w gubieniu ciałka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Maba dziekuje bardzo, jestem zadowolona z moich gubionych kilogramów mimo, ze nie jest ich tak wiele jak sie spodziewałam, ale to przez moje grzeszki ;) teraz sie juz pilnuję i mam nadzieję, ze już niedługo osiągnę wagę jaką chce mieć.To jeszcze tylko 3 kilogramy.No i w końcu dojrzałam do tego żeby jednak włączyć ćwiczenia do mojej walki z nadwagą. Zobaczymy jak to bedzie w praktyce ;) Pozdrawiam gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_kasienka
witajcie.mam malo czasu ostatnio i rzadko bywam.,ale jakos sie ciagnie hehe mam pytanie czy mozna pic wode cytrynowa ktora jest w sprzedazy? a jesli tak to czy tylko niegazowana czy gazowana tez?widzialam dzis taka jedna ale byla slodzona jakims sutravitem czy czyms tam, wiec stwierdzilam ze najpierw sie spytam. a jesli nie, czy mozna pic wode przegotowana z wcisnietym sokiem z cytryny? bo ja juz na inne napoje patrzec niemoge hehe pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy DC nie wolno używać żadnych soków, a szczególnie z cytrusów ponieważ zakłócają proces spalania tłuszczu. Tylko woda niegazowana, kawa i herbata bez cukru i herbatki ziołowe. Można pić wody naturalnie gazowane typu Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie ... dzisiaj dostałam dostawę DC(spodziewałam się jej jutro) i rano zjadłam wafelka :( czy moge dziś zacząc DC czy lepiej poczekać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżcie sobie, że będziecie jeśćtylko 3 torebki czegokolwiek dziennie a też schudniecie. może być nawet czekolada w proszku. a witaminy w tabletkach . niech ktoś mi nie mów, że w proszku witaminy są lepiej przyswajalne niż w tabletkach. ta dieta to kolejny kit, bo jak ktoś potrafi jeść przez 2tyg tylko proszki 3x dziennie, to potrafi schudnąć po czymkolwiek czy z czymkolwiek. A kto ma problem z apetytem i tak nie wytrzyma tej dyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Przykro mi, ale dopiero teraz zajrzałam do komp. Myślę , że Twój problem już się sam rozwiązał. MK100 Niestety mylisz się . Dieta Cambridge jest pełnowartościowym posiłkiem skomponowanym z naturalnych produktów o obniżonej kaloryczności. 3 posiłki dziennie mają ok. 420 cal i dostarczają organizmowi wszystkich nięzbędnych składników zgodnie z zaleceniami WHO. Jedząc posiłki z produktów konwencjonalnych lecz ograniczając się do 420cal dziennie, nie dostarczamy sobie wielu składników odżywczych, co po pewnym czasie skończy się pobytem w szpitalu z powodu wyniszczenia organizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba Nic się nie stało. Problem sie sam rowiązał. W niedziele miałam zaproszenie na obiad do tesciowej wiec... sama rozumiesz:)) Ale od dziś ruszyłam :) Jestem po pierwszym posiłku. Czy te 3 torebki muszę jakoś rozłożyć rownomiernie w czasie czy mam jesc wtedy gdy mi sie chce jesc? Kiedy mogę zjesc trzecią torebke najpozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Ustaw sobie godziny posiłków tak, jak jesteś przyzwyczajona jeść normalne posiłki. Można dzielić torebki na pół, jesz wtedy częściej. Jeżeli gotujesz dla rodziny, zjedz najpierw swoją dietę, a dopiero potem gotuj dla rodziny, nie będzie Cię tak kusiło normalne jedzenie. Pierwsze 3 dni są trudne, potem będzie lepiej. Pamiętaj o piciu. Woda pomaga też w przypadku ataku głodu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Chyba została nas tu garstka. Co sie stało z resztą dziewczyn, czy juz tu nie zaglądają. Nic nie piszą na temat swoich osiągnięć na polu walki z tłuszczykiem. Dziewczyny odezwijcie sie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajla Dzieki że wpadłaś. Taka tu cisza :-( Jestem 3 dzień na DC. Chociaż jeszcze mam ochotę coś zjeść zakazanego jakoś się trzymam:) Dzis rano waga wskazała 1,2 kg mniej:) Mam pytanie do biegłych DC :) Mimo ze piję 2 litry niegazowanej wody + 1 kawa + herbatki ( ok 3 litry dziennie wychodzi wszystkiego) to strasznie mnie drapie w gardle. Ciągle mi sie chce pić. Czy Wy też miałyście? Pozdrawiam P.S. Czy ktoś wie jak ustawić opór (na max. czy min) steppera żeby wyszczuplic nogi a nie umięsniac ich zbytnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka76
Czesc Dziewczyny! wlasnie przeczytalam Wasze wypowiedzi dotyczace DC. Ja obecnie zaczelam 4 tydzien diety - 2xDC + posilek 300 kcal. Moja konsultantka poradzila mi jesc gotowane warzywa, ale wartosc kaloryczna warzyw, ktore zjadam na obiad jest mniejsza niz 300 kcal. Czy w zwiazku z tym mam ich jesc wiecej? Dodam, ze przez trzy tygodnie scislej DC (koktajl+zupa+koktajl) schudlam 11 kg, zalezy mi na dalszej utracie kilogramow, ale nie chcialabym przesadzac z minimalna iloscia kalorii, zeby nie zaprzepascic tego, co udalo mi sie osiagnac do tej pory: Wszystkim Wam polecam batoniki DC - sa bardzo smaczne i maja okolo 216 kcal. pozdrawiam :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Ja w pierwszym tyg. diety czułam gorycz w ustach. Z pieczeniem w gardle nie spotkałam się. Może to taka reakcja organizmu na dietę. Przeczekaj , może przejdzie. Nie ćwicz na ścisłej! Marchewka Posiłek musi mieć 300 cal, ale powinien składać się ze 100 g mięsa albo ryby i jarzyn. Jeżeli nie jesz mięsa to masz za mało białka w pożywieniu i narażasz mięśnie na uszkodzenie . Lajla🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze , ze jednak jest tutaj jakiś ruch :) Moni ja tez miałam gorycz i suchość w ustach,ale po jakimś czasie mi przeszło, no moze nie całkiem ale przypuszczam, ze jest to wina wypalanych przeze mnie papierosów. Za jakis czas mam zamiar powtórzyc DC ponieważ tym razem nie do końca sprostałam zadaniu i troszke sobie pobłazałam pod koniec diety. Ale w efekcie i tak straciłam około 6 kilo z czego jestem bardzo zadowolona. Niestety chyba jestem uzalezniona od pizzy i tym podobnych swiństw,przez cały czas wytrzymywałam na diecie i nawet nie byłam głodna, ale wystarczyło, ze raz zjadłam cos innego i juz myslałam tylko o jedzeniu. Maba pozdrawiam Cie bardzo goraco i wszystkie dziewczyny równiez P.S. jesli chodzi o stepper to nie mam z tym nic wspólnego ;) po przeczytaniu samej nazwy poczułam sie zmeczona hihihi Sporty nie są moja mocna stroną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maba od dwóch dni \"chodze\" na steperku 1x 30 min wieczorem. :( dlaczego nie mozna ćwiczyć? Tak dokładnie to trudno opisać to uczucie pieczenia. Pomaga mi picie wody. Zauważyłam ze im wiecej pije to tym mniej to odczuwam. Czy przed zjedzeniem zupki powinno sie pic wode? (ja pije szklankę przed i szklanke po) bo jak przed nie wypije to mam odruch wymiotny w trakcie jedzenia. Pierwszy dzien na DC to była tragedia.... gdybym nie kupiła od razu na 3 tygpdnie to bym pewnie wtedy juz przerwała dietke:) Ale od drugiego dnia wszystkie objawy minęły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maba od dwóch dni \"chodze\" na steperku 1x 30 min wieczorem. :( dlaczego nie mozna ćwiczyć? Tak dokładnie to trudno opisać to uczucie pieczenia. Pomaga mi picie wody. Zauważyłam ze im wiecej pije to tym mniej to odczuwam. Czy przed zjedzeniem zupki powinno sie pic wode? (ja pije szklankę przed i szklanke po) bo jak przed nie wypije to mam odruch wymiotny w trakcie jedzenia. Pierwszy dzien na DC to była tragedia.... gdybym nie kupiła od razu na 3 tygpdnie to bym pewnie wtedy juz przerwała dietke:) Ale od drugiego dnia wszystkie objawy minęły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni DC jest przeznaczona dla osób otyłych, którzy nie mogą lub nie chcą uprawiać żadnych ćwiczeń fizycznych. Dlatego ilość białka w diecie jest dostosowana do zwykłego trybu życia tzn . praca, zakupy sprzątanie i długie spacery. Przy większym wysiłku, organizm zamiast spalać tłuszcz, zacznie spalać białko w mięśniach, może nastąpić osłabienie mięśni, a należy pamiętać, że serce jest mięśniem. Do tej pory były 3 udowodnione przypadki śmierci na skutek oslabienia serca osób odchudzających się dietami niskobiałkowymi i intensywnie ćwiczących. Może to mało , ale nigdy nie wiadomo na kogo padnie. Drugi powód jest taki, że DC jest bardzo nisko kaloryczna , więc ładnie chudnie się bez ćwiczeń. Natomiast dobrze jest zwiększyć wysiłek w momencie wchodzenia w normalne jedzenie. Wodę pijesz prawidłowo - przed i po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×