Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Lercia
Cecylia ja póki co nie mogę stosować DC.Ostatnim razem po tygodniu przerwałam.Strasznie źle się czułam.Teraz po prostu ograniczam kalorie i nawet mi to wychodzi.Grunt,że waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska pp
Dziewczyny jak myślicie,czy moge jeść 3 zupki dziennie? Mam ok 1,79 wiem,że osoby powyżej 1,73 powinny 4,ale jeśli dobrze będę się czuła przy 3? Dodam że akurat nie mam zajęć więc moge spokojnie w domku posiedzieć i zacząć diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie 4
torebki bo Ci zabraknie składników odżywczych ja czasem brałam 2 i konsultantka zrobiła mi awanturę że nie będzie za mnie odpowiadać jak wpadnę w anemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszka
Witam wszystkich, którzy jeszcze odwiedzają tą stronkę. Jestem 12 dni na ścisłej DC. W pierwszym tygodniu straciłam 3,5 kg, po kolejnych 2 dniach jeszcze 0,5 kg, dziś kiedy weszłam na wagę (po kolejnych 3 dniach) okazało się że te 0,5 kg wróciło. Jutro powinnam dostać okres, więc może to z tego powodu. Mam pytanko do dziewczyn które stosowały DC - czy też tak miały. Poza tym dzisiaj od rana czuję głód - czy to również można wytłumaczyć w ten sosób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie martw to normalne ja w ostatnim tygodniu przeważnie nic już nie chudłam ale nie przerwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka 35
oszka nie łam się !!! organizm ci wode przed okresem blokuje i dlatego masz więcej kg ja jestem już starą wyjadaczką na DC ,pierwszy raz zaczęlam stosować pod okiem lekarza ,startowałam z 93 kg i po ok.5 tygodniach miałam już 70 kg też tak miałam ,że lekarz po którejs kontroli trochę się zmartwił ,że trochę wolno to idzie ,ale jak mu rzekłam ,że w miedzyczasie miałam okres ,to odsapnął ,bo niby w tym czasie przybywa się nawet do ok.5 kg na początku chudnie się w tempie błyskawicy ,ale pózniej stopniowo organizm się broni i na jakis czas stopuje jak skończyłam dietke to całkowicie zmieniły mi się nawyki żywieniowe i dalej chudłam nigdy już nie wróciłam do tej wagi ,przez zimę zawsze cos tam sie odłozy ,ale ja np. na wiosne robie króciutka powtórkę z rozrywki DC jest dla mnie najlepszą dietka pod słońcem ,bo próbowałam juz chyba wszystkiego co możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam kilka pytań dotyczących DC: - czy u mężczyzn jest również skuteczna? - chciałbym schudnąć 20-30 kg, więc pewnie będzie to wymagać kilku cykli, jak musi być przerwa między cyklami? - czy rzeczywiście najlepsze jest 3 tyg. diety ścisłej + 2 diety mieszanej? - po odbyciu cykli należy oczywiście trzymać się diety, wystarczy 1000 kc, czy bardziej radykalnie? - niestety z uprawiania sportów mogę tylko basen (jestem po operacjach biodra i stopy), czy to wystarczy? Strasznie dużo pytań, ale mam nadzieję, że ktoś z Was udzieli odpowiedzi. Z góry dziękuję i życzę powodzenia w gubieniu kilogramów, G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Gucio B-cofnij sie na 47 i 48 strone i przezytaj wypowiedz aneczki ona wszystko podsumowala w punktach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo. Po przeczytaniu ostatecznie się zdecydowałem i dziś zaczynam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Witam wszystkich ;-) Sądzę, że jak co roku na wiosnę temat odżyje. Wydaje mi się, że odżyje i w mojej rzeczywistości. Po zimie przybyło mi tyle, ze jeden cykl DC może nie wystarczyć. Cóz... zaopatrzę się w zestaw torebek, batonów i do dzieła. Gucio, pisz co tam u Ciebie, jestem pewna, że stosując DC po raz pierwszy będziesz miał oszałamiające wyniki... zmotywują Cię do dalszej walki z nadwagą ... to niezmiernie potrzebne. Pilnuj ketozy i nie podajadaj niczego innego - na chwile załamania polecam czekoladowe batony DC, mi pomagały w najcięższych momentach. Pozdrawiam wszystkich ciepło i bardzo wrocławsko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ja jestem wlasnie po dwoch tygodniach scislej i tygodniu mieszanej z dwoma DC,przedemna tydzien mieszanej z jedna DC jak nararzie idzie mi bardzo dobrze wrocilam znowu do szostki z przodu. W zeszlym roku przeszlam caly 5-cio tyg.plan i pozbylam sie 13,5 kg no ale potem wakacje i 5 do przodu,probowalam jeszcze w miedzyczasie zabrac sie za DC ale nic mi nie wychodzilo. W tym cyklu pozbylam sie juz 6-ciu kg z czego jestem szczesliwa.Wszyscy mowia ze drugi cykl jest trudniejszy,u mnie tak nie bylo wrecz odwrotnie teraz wiem jakich bledow nie popelniac.Jem rybe lub piers z kurczaka z warzywkami wszystko przygotowuje na parze lub grillu i waga nadal spada.Jedyne czym sie martwie to stan mojej skory na brzuchu i udach ale robie wszytko zeby to poprawic czyli cwiczenia,masaze owijanie folia mam nadzieje ze z czasem beda jakies zadowalajace rezultaty. Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zycze powodzenia w gubieniu sadelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriela, taką mam nadzieję - co do spadku wagi - bo się \"trochę\" tego uzbierało... Pół dnia za mną, jeść się nie chce, ale ciągle o jedzeniu myślę. Mam nadzieję, że to się z czasem zmieni w psychice. Najtrudniej chyba będzie w weekendy, bo wtedy więcej czasu w domu spędzam. Trzeba wymyślić jakieś dodatkowe zajęcia na ten czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Gucio... moja psyche oszalała na diecie. Teraz dopiero zauważysz jaka liczba reklam o jedzeniu nas na na co dzień osacza... najgorsze to te slodkie pysznosci, ale kusi i ... makaron... nawet bulion. ;-) Któregoś razu miałam nawet sny o jedzeniu... jakaś porażka. A z weekendem to masz też rację, o ile w "dzień roboczy" jakoś nie myśli się o jedzeniu, bo praca potrafi człwieka wciągnąć, o tyle wolne dni prowokują do tego, żeby coś podryźć. Trzymaj się dzielnie. ;) Będę trzymać kciuki. Cecylio ;-) Motywujesz mnie! Gratuluję wyniku, dobrze wiem, że koktajle i zupki to nie wykwintne francuskie jedzenie, ale czego się nie robi, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Gabriela masz rację- koktajle i zupki to nie wykwintne francuskie jedzenie, ale ja sobie urozmaicałam nieco te zupki.Dodawałam granulowany czosnek,niekiedy szczyptę bazylii albo inne przyprawy.Aż inaczej smakowały, nie były takie mdłe. Niebawem wiosna i chyba pomyślę o kolejnym cyklu he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek111
Ja też próbuję zrzucić trochę ciałka. Zajrzyjcie na forum Figura na medal na stronie www. puderniczka.pl Może ktoś się do mnie przyłączy, staram się zgromadzić wszystkie info o metodach, które mogą nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...widzę ,że DC dalej popularna ja własnie w piatek kończę trzeci tydzień ścisłej...niestety wyniki nie są oszałamiające...bo spadło jak dotąd ok.5-5,5 kg...ale zawsze to 20 kostek masła mniej...to lepiej brzmi niż 5,5 prawda???:):):) Do zupek też namiętnie dodaję czosnek/zywy:)/...zupki..zwłaszcza grzybowa z czosnkiem to prawie poezja:) Ułatwiam sobie zadanie ,bo zupki dziele na pół i w ten sposób mam aż 6 posiłków...pioszcie jak Wam idzie.... Lerciu...my chcyba się juz kiedyś na DC spotkałyśmy...chyba rok temu...to mozliwe??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chudzinki z forum jak to mawiala aneczka. Ale sie tloczno zrobilo az milo popatrzec odrazu przypomnialo mi sie moje pierwsze podejscie do DC i milo spedzony czas na tym forum,mysle ze duzo mi pomoglo to forum w przejsciu przez DC,bardzo mnie motywowalo jak mialam ciezsze chwile. Lercia,Gabriela,Anca no i Gucio B pozdrawiam was serdecznie i piszcie co u was,razem damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania diete cambridge na 6 dni - znajoma niestety uczulona jest na soję, grzecznościowo próbuje jej pomóc w pozbyciu sie tego pożywienia oczywiście cena będzie niższa! w środe będę dysponowała zdjęciami oraz dokładnym spisem zupek i tych batoników ;) zapraszam na @: corpus_alienum@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku, Pierwszy dzień za mną. Nie jest źle. Wyczytałem, że ketozę poznaje się po ciemnym moczu, ale występuje około 4 dnia. U mnie już dzisiaj, rozumiem że to nic złego? Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Miłego dnia, G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lercia
Anca,pewnie że się spotkałyśmy.Nikulina mnie tu zaciągnęła (patrz str.54-pierwszy raz się pojawiłam).Wtedy byłam po pierwszym cyklu i zaczynałam drugi.Przed pierwszym cyklem było 83 kg, przed drugim 73 kg.Później był trzeci cykl ale po tygodniu skończyłam bo kiepsko się czułam.Obecnie jest 63kg i przydałoby się do wiosny zrzucić jeszcze jakieś 6-8 kg.Ech...byłoby idealnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Za mną 2 dni. Spadek wagi około 1,5 kg, chyba że kłamie moja waga łazienkowa. ;) Napewno luźniej trochę w spodniach. Z minusów dretwienie nóg. Zaparć brak. Ogólnie dobrze się czuję i mam energię na kolejne dni. Musi być dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gucio B-waga nie klamie w pierwszym tyg. szybciej spada waga bo schodzi z ciebie woda dlatego musisz duzo pic.Nogi ci dretwieja bo napewno wyplukal ci sie magnez i potas musisz koniecznie kupic w aptece i brac przez pare dni.Powodzenia... U mnie nadal waga spada powoli ale zawsze to cos.Cwicze po dwie godziny trzy razy w tygodniu i oczywiscie jem warzywka,drob i rybke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...zostały mi dwa dni 3-tygodniowej ścisłej DC. Przeszłam kurację bezstresowo i bez większych problemów...niestety schudłam chyba niewiele. Dokładnie nie wiem bo przez 1 tydzień nie wazyłam się .ale....jakoś niespecjalnie czuje ubytek cm. Ale nie poddaję się wiem ,że moga być przestoje w wadze...może ruszy na mieszanej...ważne ,że czuję się duzo lżej i lepiej Na szczęście do wiosny jeszcze troche...więc może jeszcze trochę uda się spalić. Od soboty na mieszanej zamierzam cwiczyc ..teraz sporadycznie...ale..nie poddaje się i ndaal uważam,że to świetna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem!!! anca-przyznaje ci racje nie ma lepszej diety tylko trzeba naprawde sie pilnowac.Ja w tym cyklu tez mniej schudlam tzn przez dwa tyg.scislej tylko 2kg czyli sama woda jak przypuszczem ale za to w trzecim dniu mieszanej raptem nastepne 2kg minus,dzisiaj po dwoch tyg scislej i po tyg mieszanej z 2DC i dwoch dniach z jedna DC jest juz razem -6kg.Nadal nie jem weglowodanow ale mysle ze od przaszlego tyg. zaczne pomalu wprowadzac oczywiscie oprocz chleba i slodyczy. Nie poddawajcie.....Trzymam kciuki za wszystkich na DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!Cecylio...dzieki...nawet nie wiesz jak mnie podbudowalaś!!! Nie wiem ile schudlam w i tygodniu ale przez dwa nastepne tylko 2 kilogramy!!!Wlasnie rano miałam totalną załamkę...bo tyle starań,żadnego podjadania i taki mały ubytek...ale teraz z większą nadzieją wejdę za dwa dni w mieszana ..może ruszy...:) dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cecylia, pije pije, tylko już mam powoli wodowstręt ;), pije raz ciepłą, raz zimną, ale i tak jest ciężko. Ale są tego efekty, dziś -2 i przede wszystkim zdecydowanie luźniej w pasie. Ciężki będzie weekend, bo jest mecz i impreza, a to niestety \"namawiacze\" do złego. ;) Zawiziąłem się, więc będę twardy. ;) Pozdrawiam coraz szczuplejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam diete na tydzień... zdołałam przełknąc tylko 2,5 torebki... okropność !!!! sama chemia... zwrócili mi kase za diete wiec zainwestowałam w steper i rowerek .... jest super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki!!!! Anca-nie poddawaj sie zobaczysz waga sie ruszy. Gucio B-nie przejmuj sie impreza najwazniejsze jest twoje nastawienie psychiczne bez procentow tez mozna sie dobrze bawic.Ja bylam w sobote na urodzinach wzielam ze soba zupke grzybowa i butelke wody niegazowanej,zupke zjadlam w miedzyczasie w kuchni ze nawet nikt nie zauwazyl a ze byl szwedzki stol to nawet nikt nie zwrocil uwagi ze nic nie zjadlam,tylko moja kumpela solenizantka dala mi na droge mies pieczonych i bigosu glupio mi bylo odmowic to wzielam i w domu odrazu wrzucilam do zamrazalki moze kiedys sie przyda hi..hi.. Tak po za tym to mam straszne zakwasy a jutro z rana znow cwiczenia mam nadzieje ze dam rade. Gabriela,Lercia i reszta co u was Madlen ,Daniela dajcie znac jak wasze wyniki w gubieniu cialka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie pozwolę by impreza rządziła moja dietą ;) Też biorę wodę, a dla \"bezpieczeństwa\" pobędę krócej niż zazwyczaj. Znajomi się przyzywczaili, że pół życia się odchudzam (a drugie pół tyje :/), więc zrozumią i nie będą nalegać. Miłego weekedu i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajulka
Witam, ja też po urodzeniu synusia , nie mogę na siebie patrzeć. Własnieprzyszła do mnie paczka z 2 tyg zapsaem zupek i napojów. O jutra zaczynam.......Niby mam bardzo dużą motywację ale jak pomyślę o 3 torebeczkach na cały dzień to robię się głodna.Mam nadzieję,że pomożecie mi wytrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×