Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Zuza a jak chudlas dokladnie na scislej a potem mieszanej? I czy to przwda, ze jak organizm zacznie tluszcz spalac, po 4 dniach to energia wraca. Bo ja jestem okropnie zdechla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz pic litry wody mineralnej-jej brak to bóle głowy.Ja miałam 2 ścisłej, potem z 4 dni jadłam gotowane warzywa, potem wprowadziłam pieczywo chrupkie, ryby pieczone w folii, tony warzyw, soków wyciskanych, chudne dalej a nie na diecie DC.Zastosowałam ja jako wstęp do zmiany filozofii żywienia.I nie martw sie ja \"zdechła\":) byłam 6 dni, a jaka zgryźliwa!!!!!!!!Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szkoda, ze az 6 dni! Myslalam, ze jak sie ta cala ketoza zacznie to organizm bedzie mial z tluszczu energie. Ze bole glowy przejda i nie bede jak pol-zywa. Zuza, dzieki za odpowiedz! napisz jeszcze ile zgubilas przez te 2 tyg DC i jakie teraz masz wyniki. I sie trzymaj i powodzenia! Piszcie dziewczyny, samej mi trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Nie czuje glodu w ogole! Zmuszam sie do zjedzenia tych trzech torebek w ciagu dnia. Dziele na 6 malych porcji i nawet to ciezko mi idzie. Batony sa smaczne, ale tez mnie bardzo zapychaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam bóle głowy i czułam sie fatalnie i poradzono mi szklanke ciepłego mleka i spać, pomogło. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, spac to bym mogla! Ale nie mam jak:( Padam o 21 a caly dzien marze, zeby juz byl wieczor:) Startowalam z wagi 74 (koszmar przy wzroscie 162!) dzis czwarty dzien i waze 71.3 Kontrolowanie wagi mnie motywuje, chociaz wiem, ze na razie to glownie utrata wody. Wiecie ile ja pije!!!??? Trzy litry wody, 2 herbaty i dwie lub 3 kawy. Pierwsza, rano z odrobina mleka. Piszcie, motywujmy sie wzajemnie, w kupie razniej! Zwcze Wam z calego serca sukcesow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj zaczynam 10 dzien i mam juz mniej 3,8 kg. tydzien przed dieta postanowilam sie przygotowac, jadlam mniej i duzo pilam. W sumie mam -7 kg. jestem tak szczesliwa jak nie wiem co. zaczynalam od 78,8 a moj cel to 60 kg. Mam nadzieje ze po zakonczeniu DC dalej bede gubila tluszczyk. W drugim tygodniu zaczelam cwiczyc i czuje sie coraz lepiej. Tak jak u niektorych z Was zupki wyszly mi juz bokiem, nie daje po prostu rady. przedluzam diete o tydzien i pozniej przejde na mieszana . Trzymajcie kciuki za dalsze utracone kilogramy pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze trzymam kciuki i licze na wzajemnosc:) Wlasnie zjadlam to cos, co sie nazywa zurek. Paskudne. Jesli to jedna z najbardziej chwalonych zup, to innych nie bede probowala... Zakupilam prawie same koktajle, trzy zupy i trzy batony. Koktajle wchodza mi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma??? Nikt juz nie walczy z nadmiarem kilogramow? Czuje sie jak bym pisala tylko dla siebie:) Piaty dzien. Bole glowy minely! Waga stoi. Glodu nadal nie czuje, wode pije. Nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
witam! dolaczam sie do waszej walki o idealna sylwetke:) dzis zaczelam pierwszy dzien cambridge diety scislej,ja dokladam do niej jescze 2h treningu +joge.polecam:) ehh co do migren ja tez na to choruje po mamie i normalnie mam 5dni w tygodniu mocne na maxa bole ale postanowilam ze to mi nie przeszkodzi w walce i zrobie wreszcie cos dla siebie a nie bede czekac bo juz niedlugo wakacje a chcialabym wrzucic na siebie z przyjemnoscia stroj kapeilowy a nie zaslaniac sie recznikiem:P 3mam za was wszystkie kciuki od dzis bede codziennie was sprawdzala,tak odemnie to od treningu i jogi ma sie wiecej energi i ma sie mniejsza ochote na jedzenie bo sie wydziela endorfinka,proponuje kasete/plyte Cindy Crawford najleepiej"ksztaltuj swoje cialo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LC Trzymam kciuki! Ciesze sie, ze jestes. Uwazaj z tymi treningami. Ponoc w czasie scislej DC wysilek nie jest wskazany. Batony: zbozowy- pyszny! czekoladowy-dobry, morelowy-bleee. Oczywiscie to zalezy od upodoban. Udalo mi sie nauczyc pic kawe bez mleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz można.Pozdrawiam, mnie to teraz kawa moja zchwyca , zaoszczedxzam 45 kal.Niby nic, ale cholewka 10 minut n a orbiterku musze pedałowac, aby tyle stacić.No i po co mam w siebie te klaorie wkładac.Da sie bez nich.Jestem po całym dniu pracy, wiec ze sportu dzis nicy ledwo mówie (chrypa, od gadania) i zmeczon ajestem, ale jutro rano po sniadaniu (wasa+twarożek)wsakuje na rowerek i w eter!!!!Pozdrawiam, Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, fajnie, ze sie odezwalas. Z tym mlekiem to nawet nie tak bardzo o kalorie chodzi jak o ketoze. Ponoc mleko moze zachamowac ten proces. Piaty dzien za mna! Ja to przeliczam tak: nawet jak pociagne 3 tygodnie scislej to juz 1/4 za mna:) Najtrudniej jak gdzies idziemy. Bo o mojej DC wie tylko maz. U kogos musze wymyslac problemy z zoladkiem albo inne glupoty:) Pije tylko wode i omijam kuchnie i stoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano sie zwazylam. Po 5 dniach rowne 3 kg mniej, waga pokazuje 71 kg. Biore magnez, skurcze lydek juz mi nie dokuczaja, energia wraca, jest coraz lepiej! Mam nadzieje na jeszcze kilo ubytku do wtorku rano, to bedzie pelne 7 dni. Potem drugi tydzien, a moze na trzeci sie zdecyduje? Piszcie jak Wam idzie, ciekawa jestem bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
nio ja mam dzis drugi dzien scislej i nie mam na co narzekac mam energie nie jestem glodna cwicze 2h z przyjemnoscia i jeszcze bede pila yambre mate na energie,humor i metabolizm:) ta dieta zapowiada sie naprawde dobrze nie ma porownania z ochydna kopenhadzka ktora robilam rok temu robilam ja wedlug listy i schudlam 8kg bez cwiczen i bez efektu jojo przez rok nie tylam ale bylam wycieczona totalnie podczas diety,nom mam nadzieje ze bedzie mi szlo tak dobrze jak wam:) pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani.długo sie nie odzywałam ale już jestem.u mnie już lepiej mineło już wszystko co najgorsze.2 tyg i lżejsza o 7kg .czuje sie fajowo...teraz mamjuż 2 DCi jeden posiłek gotowany...ale cieżko mi sie przekonać do normalnego jedzonka...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ja mam dzisaij ciezszy dzien jakos sie podlamalam, po weekendzie u rodzicow i pysznej lazanii dla mojej Polowki zaczelam myslec o jedzeniu. Teraz jestem juz u siebie w domku i mam nadzieje ze wszytko wroci normy. We wtorek bede miala 14 dni i na pewno beda nowe rezultaty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrwalam 6 dzien! bez grzechow, scisla na 100% Jestem z siebie dumna! Dziewczyny, trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a czy ktoś jadł tabletki Pu-ert?Czy to coś działa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
witam wszystkich. właśnie stałam się posiadaczką 63 torebek DC. Zaczełam od dzisiaj i jest strasznie. Nie moge zasnąć z głodu... musze do wakacji zgubic 18 kilo. a najgorsze jest to ze nie mam silnej woli. jedyna motywacja sa wakacje nad morzem i to ze bede musiala zalozyc kostium. chcialabym zeby mnie ktos wspieral podczas tej diety. bo kilka dni temu skonczyl sie moj 5-letni zwiazek i nie ma mnie kto wspierac. powodzenia dziewczyny...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos!!! Na mnie mozesz liczyc. I to tak na prawde. Ja glodu nie czulam, ale jak cos mi tam gralo w zaladku to pilam wode. Duuuuzo wody. Albo ciepla herbate ze slodzikiem. Kawa tez pomaga. A ze duzo trzeba pic to sie dobrze sklada. Motywacja sie znajdzie, waga ruszy w dol i po trzech dniach glod ustapi. Na prawde! Trzymaj sie! Napisz wage startowa i zamierzona. Ja zaczynalam od 74 kg, po 6 dniach waze 71 a chce wazyc 60 a w przyszlosci 55kg. Uda sie nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano waze 70.5 Wniosek: szesc dni- trzy i pol kilo. Ladnie, oby tak dalej:) A Wy jak? Odchudza sie ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
Kasiu14 dziekuje ze odpowiedzialas. bede pila tyle wody ile dam rade obiecuje. a co do wagi to waze 93 kilo a zamierzam zejsc do 75 bo przy tej wadze nosze rozmiar 38 a teraz 42-44. tak wiec duzo pracy przede mna. zwaze sie po tygodniu diety i zobaczymy. najgorsze jest to ze te koktajle nie za bardzo mi smakuja....ale dam rade. to tylko 3 tygodnie. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgos! Mnie za to zupy nie smakuja. Koktajle lubie. A probowalas batonow? Sa troche drozsze, ale na prawde smaczne. I bardzo napychaja. Jak sie kazdy gryz popija woda to az trudno zjesc calego. Mnie smakuje zbozowy i czekoladowy. nie mialam jablkowego ani o smaku pizzy. Dzis jade po porcje na nastepny tydzien, to kupie jak beda. I dam znac czy jadalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
Kasiu14 niestety nie wiedzialam ze batony sa i kupilam tylko koktajle i zupy. wogole ta diete zamowilam przez allegro wiec troszke w ciemno. masz racje batony bylyby dobre bo przynajmniej cos sie wtedy gryzie i zuje a nie tylko pije. ile ci Kasiu jeszcze tej diety zostalo? u mnie to dopiero 2-gi dzien wiec ciezko mi, poniewaz jeszcze mi sie zeladek nie skurczyl i dokucza mi burczenie :) a po diecie uderze na silownie i zafunduje sobie guam na cellulit bo tez od tego tycia pojawil sie i to calkiem spory. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
Malgos dasz rade ja mam dzis trzeci dzien i Ci powiem ze tez mi sie juz mysli o jedzonku jakims ale sie nie poddamy bo trzeba zrobic cos wreszcie dla siebie moze w wakacje jakiegos latynosa spotkasz?wiec sie motywuj ladnie zeby dwuczesciowke zalozyc na plaze wierze w Ciebie sienie poddawaj bo sie znajde i Ci nakopie!:) Badz twarda babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Trzymajmy sie bo warto, ja dzisiaj nie staje na wage, poczekam bo jakos mi sie zatrzymalo i moze w srode bede milo zaskoczona :). Dzisiaj probowalam batonikow, na pierwszy ogien poszedl smak pizzy:) bardzo maczny, polecam. Warto sie troszke pomeczyc mniejsza waga wynagradza wszytko. Ja jestem nie ta osoba, jestem bardzo zadowolona, wszytcy zauwazyli zmiane. I tak bede trzymala dalej. tez mam jeszcze duzo do zrzucenia, marzy mi sie waga 59kg. Tak wiec szykujmy sie do kolejnego dnia walki z nadwaga:)) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she85
Witam drogie Panie, mam do sprzedania zupki, koktajle i batoniki deicty cambridge, gdzyż nie potrafiłam tego przełknąc niestety :( Jakby któaś z Was była zinteresowana to proszę o kotakt mailowy lub na GG 1354528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
LC i tobie dziekuje za wsparcie. to mi bardzo pomaga. jestes jeden dzien dluzej na dietce wiec w sumie idziemy prawie rowno. poradzimy sobie i wytrzymamy a w lato zalozymy wreszcie takie ciuszki o jakich dawno marzylysmy. nie ugne sie chocby nie wiem co. kwestia tylko tego typu ze draznia mnie zapachy smacznych dan, ktore przyzadza moja mama. no i do tego jestem przeziebiona i zle sie czuje, a do tego ten glod... mam nadzieje ze fervex ktory wzielam nie bedzie mial wplywu na moja diete?? a czy wogole mozna pic cos takiego jak np. red bull bez cukru czy cola light?? pozdrawiam i trzymajcie sie twardo dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×