Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Asia.100
Hej ja stosowałam tą dietę Efekty były zaskakujące Jeszcze bardziej zaskakujący był efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) Dzisiaj dzień 3 :) Niestety nie udało mi się wstać o 8, ale już o 9:10 co i tak w moim przypadku stanowi pewien sukces :) ! Także śniadanko będzie wcześniej.. tylko jeszcze nie wiem co sobie przygotować? brunetka20099 ja specjalnie nie zamawiałam brokułowej, bo nie za fajne były opisy dziewczyn na jej temat :) ale jarzynowa też nie jest wspaniała jedyny plus to maluteńkie kawałki papryczki :) hehehe Wczoraj miałam taką ochotę na coś pysznego że zjadłam batonika z DC o smaku karmelowym - jak dla mnie to mydło z karmelem było :) niestety zjadłam tylko 1/3 batonika reszta na dzisiaj. Zobaczymy czy dam radę :) Jak drugie podejście do brokułowej, mam nadzieję że Cię nie pogoniło? :) Poza tym już mi się troszkę nudzi popijanie tej wody w takich ilościach.. Może się przyzwyczaję. Asia. 100 Napisz może coś więcej, ile byłaś na diecie i jak po niej jadłaś? Bo nie sztuką jest się odchudzić tylko to potem utrzymać. Pozdrawiam i niech moc będzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miha29
Cześć dziewczyny! Mam do odsprzedania: -8 batonów czekoladowych, -8 batonów toffi -8 karmelowych w cenie po 6zł Batony zostały mi po diecie, są z dostawy z lutego, mają długą datę ważności. Piszcie na maila miha4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miha29
Cześć dziewczyny! Mam do odsprzedania: -8 batonów czekoladowych, -8 batonów toffi -8 karmelowych w cenie po 6zł Batony zostały mi po diecie, są z dostawy z lutego, mają długą datę ważności. Piszcie na maila miha4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miha29
Cześć dziewczyny! Mam do odsprzedania: -8 batonów czekoladowych, -8 batonów toffi -8 karmelowych w cenie po 6zł Batony zostały mi po diecie, są z dostawy z lutego, mają długą datę ważności. Piszcie na maila miha4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miha29
Cześć dziewczyny! Mam do odsprzedania: -8 batonów czekoladowych, -8 batonów toffi -8 karmelowych w cenie po 6zł Batony zostały mi po diecie, są z dostawy z lutego, mają długą datę ważności. Piszcie na maila miha4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziisja przechodzę na mieszaną. Do 21go dnia zabrakło mi 4rech, ale moje ciało zaczyna wariować. Myślę, że to za dużo dla niego. tym bardziej, że często uprawiam nordic walking i chodze na basen. schudłam 8 kg. Od dziś mieszana + więcej, jeszcze więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tretta, co Ci się działo z organizmem? Może faktycznie masz za dużo wysiłku co do dziennej dawki pokarmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zazdroszcze,że tak dużo chudniecie, u mnie to jakoś wolniej spada :( Moim jedynym sportem jest spacer wózkiem z dzieckiem, jak ładna pogoda to chodzimy dziennie nawet 3 godz jak brzydka to godzinę, na inne sporty przy dziecku brak czasu, a wieczorem brak siły. Dziś mam 2 dzień 2 rundy, i jestem strasznie głodna. Czekam na paczke znów się przedłuża t wysyłka a ja mam tylko jedzonko na jutro, bo orientalnej i brokułwej nie tkne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 4 orientalne +4 brokułowe za 40 zł dodam gratis smaczek pomarańczowy otwarty zużyte pół łyżeczki. Wysyłka 13 zł. mail: aga-c@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie co do mnie to żyję :) :) :) ja wtedy schudłam 5kg i przez miesiąc zaczęłam jeśc normalnie bo 3tyg z rzędu urodziny,18,wesele i przytyłam może 1kg i tak się to trzymało przez 2 miesiące ...niesttety 2 miech dałam plamy i jadłam frytki co dwa dni z majonezem (bardzo dużo ) i podwójnie wszystk osoliłam widocznie tej soli mi brakowało bo soliłam więlszość przypraw podwójnie..niewiem czemu myślałam ze to może ciąża ,ale nie i tak jadłam wszystko pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyccccccchhhhhaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :P U mnie tragedia! Spróbowałam napoju owoce leśne i po prostu myślałam że to zwrócę! Tragedia, nie polecam, strasznie mnie to zniechęciło.. zupka grzybowa nawet w miarę, chociaż ja dodałabym tam parę rzeczy albo zrobiła sama od podstaw :D ale to za jakiś czas.. teraz spróbuje czegoś nowego ..hmm. nie wiem ale chyba zupka będzie na dobranoc.. brunetka20099 - dobrze że żyjesz :D ale już na tą zupkę się nie skuszę :D agusia-83 poczytaj sobie na internecie na temat tabaty, nie wiem czy to działa, ale jakaś kobieta sprzedaje tą inf za 49zł (tak myślę że to to samo). Na te ćwiczenia na pewno znajdziesz czas :) hehe ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ....jejku jak piszecie że jarzynowa i żurek są do bani to ja już nie mam sił ale wczoraj dodałam do brokułowej pieprzu przynajmniej smak zabiło a ja dzięki temu żyję:P ale powiem wam że dziś rano wstałam i 1 co waga pokazała 69,9 :) ale przeskoczyła na równe 70 :( hehe jutro na pewno pokaże się 6 z przodu to mobilizacja faktycznie trzeba namęczyć się ze smrodem zupki ,a waga spada na dół...wczoraj umyłam lodówkę czytałam książkę piszcie kobietki co tam u was ciekawego:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Z dieta cambridge walcze po raz drugi, ostatnio bylam na niej pół roku temu i schudłam 6kg:) wytrzymałam 20 dni i nie miałam sił na dalsza walke... od wczoraj znów dietka :D w pracy myslalam ze mi glowa exploduje a jak wrocilam do domu to zasnelam o 17:00:D obudziłam sie o 21:00 i znow zasnelam o 23:00:D no i zaspalam do pracy na 9:00. Brak energii. Na szczescie dziś jest już lepiej. Chociaz w sumie sie nie dziwie ze taka byla reakcja mojego organizmu jak przed dieta pochlanialam wszystko co mialam pod reka:D Teraz sie buntuje:) 2/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam dodac ze narazie mi ciezko bo z ostatniej diety (wciaz daty waznosci dobre) zostaly mi najłohydniejsze smaki:-/ dzis przejade sie po koktajle, batony i owsianki... bedzie łatwiej. Boje sie bo czeka mnie żurek bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane....dzisiaj miałam rano 0,5kg:P 08.03 - 71,7 09.03 - 71,2 10.03 - 70,2 11.03 - 70,0 12.03 - 69,5:P w końcu 6 z przodu:) ah super teraz jest lepiej bo najgorsze są 3 dni ,chodź nadal mam taki problem że coś bym przegryzła to zalewam się wodą i herbatą,aha jak dla mnie to żurek był nawet nawet w porównaniu z brokułową i porową to nawet ,....mogłabym wypić napój ale najpierw wypije wszystkie rzeczy ochydne i bez laktozy żeby zosatwić sobie te dobre i lepsze smaki mam pytanko co się stanie gdy zje się 2 saszetki a nie 3??? pozdrawiam was kochane piszcie bo coś pusto i smutno bez was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dzisiaj 5 dzień :D najgorsze że za chwile mamy weekend i od razu do głowy przychodzą mi wszystkie dania które zazwyczaj są serwowane w te dni :) Ale muszę być silna :D Jestem po wczorajszym dniu w szoku chyba moje kubki smakowe zaczynają wariować ponieważ wczorajsza zupka kurczakowa była nawet dobra:D (to pewnie przez to ze zasmakowałam pomidorowej i żurku :D) a na kolacje miałam pyszny napój waniliowy :) jak jest ciepły to naprawdę dobry. brunetka20099 Ty się kochana może nie waż tak codziennie, bo sama siebie wykańczasz za każdym razem jak masz 0,5kg więcej - przerabiałam to kiedyś - teraz ważę się co tydzień :D - pomyśl nad tym. No chyba że Cię to mobilizuje :) A co do saszetek to myślę że powinnyśmy jednak stosować co najmniej te 3, ponieważ to i tak jest minimum. Tam jest napisane że osoba do 173cm wzrostu je 3 sasz, powyżej 4 sasz na dzień. Ja w tym tygodniu nie piłam nic innego oprócz wody - przyjemności na weekend zostawiam :) m.nowa witamy i trzymamy kciuki :) aha zjadłam batona w białej czekoladzie o sm cytrynowym, na razie jest o niebo lepszy dla mnie niż karmelowy i naprawdę słodki (całego nie dałam rady zjeść) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dzisiaj 5 dzień :D najgorsze że za chwile mamy weekend i od razu do głowy przychodzą mi wszystkie dania które zazwyczaj są serwowane w te dni :) Ale muszę być silna :D Jestem po wczorajszym dniu w szoku chyba moje kubki smakowe zaczynają wariować ponieważ wczorajsza zupka kurczakowa była nawet dobra:D (to pewnie przez to ze zasmakowałam pomidorowej i żurku :D) a na kolacje miałam pyszny napój waniliowy :) jak jest ciepły to naprawdę dobry. brunetka20099 Ty się kochana może nie waż tak codziennie, bo sama siebie wykańczasz za każdym razem jak masz 0,5kg więcej - przerabiałam to kiedyś - teraz ważę się co tydzień :D - pomyśl nad tym. No chyba że Cię to mobilizuje :) A co do saszetek to myślę że powinnyśmy jednak stosować co najmniej te 3, ponieważ to i tak jest minimum. Tam jest napisane że osoba do 173cm wzrostu je 3 sasz, powyżej 4 sasz na dzień. Ja w tym tygodniu nie piłam nic innego oprócz wody - przyjemności na weekend zostawiam :) m.nowa witamy i trzymamy kciuki :) aha zjadłam batona w białej czekoladzie o sm cytrynowym, na razie jest o niebo lepszy dla mnie niż karmelowy i naprawdę słodki (całego nie dałam rady zjeść) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim dietowiczkom, dołączam do was od jutra lub od poniedziałku (zeleży czy jutro nie będe musiała wyjechać ). Startuje z wagi 76 kg (164 cm). Jak myślicie ile mogę zgubic przez 21 dni ścisłej. Bardzo potrzebuję pozytywnego wsparcia , bo boję się że sama mogę się poddać . Moim najbliższym celem je 6 z przodu .Mam nadzieję że 21 DC mi w tym pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam 33 lata 175 cm. i 5 dni temu zaczynalam z waga 73,40... chwila prawdy w najblizszy poniedzialek..waga i miara prawde mi powie:) ...3 dzien byl najgorszy..dodatkowo dostalam @..i czulam sie fatalnie... padlam jak mucha... ale...glod to chyba najlepiej przespac ;) ...najgorsze sa wieczory...dopada mnie wtedy glod...mam pytanie... moj jadlospis wygladal dzisiaj nastepujaco: sniadanie - owsianka 2 sniadanie - jogurt naturalny bez cukru 135g z 1 łyzka otreby owsiane... godzinke pozniej zjadlam pokrojonego na male kawaleczki pol batona pomarancza obiad - zupa orientalna kolacja - ok 200 gram warzyw na parze(kalafior, brokul, marchew) polane 1 jogurtem naturalnym 135g z zabkiem czosnku..i ziolami ...godzine pozniej...dopadl mnie smak bo moj facet jadl paluszki..i pachnialo..kiszki mi sie wywracaly na 2 strone... pol batona karmel(na male kawaleczki pokrojony:)... jak myslicie czy przegielam??? ...tak naprawde to jem w ciagu dnia 4 razy...w pracy 1..2.. sniadanie, obiad...a w domu ok 18.00 kolacje... za duzo?? ...wczoraj zamiast napoju z torebki na kolacje zjadlam rybe na parze...wiec w ciagu dnia zjadlam tylko 2 prodykty z torebki..i 2 normalne posilki...w pracy byl serek wiejski light... poradzcie...bede wdzieczna co robic:) Pozdrawiam Olcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mój piąty dzień dobiega końca :) W niedziele ważenie. A na chwilę obecną czuję się bardzo dobrze! Witam nowe dziewczyny :) chociaż w sumie też czuję się tutaj nowa :) Timorka podobno jeżeli Ci naprawdę zależy na stracie wagi to dasz radę:) Ja jestem leniuchem i łakomczuchem a wytrzymałam już prawie tydzień :D Także trzymam kciuki! Co do straty wagi to podobno jest bardzo indywidualne, zależy od ilości tłuszczu w organizmie (a u mnie trochę go jest). Olcia33wawa Nie napisałaś na jakiego rodzaju diecie jesteś? Bo jak na ścisłej to wydaje mi się że trochę za dużo sobie pojadłaś, ale to dobre pytanie dla konsultantki. :) Na wielki głód to najlepiej działać tak jak dziewczyny wcześniej napisały (wiem po sobie) tzn, porcjować posiłki i dużo wody :) Ja mam niby jeść 4 posiłki (z dc),ale zdarza się iż zjem tylko 3 :) ale nie więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na diecie Cambridge 1 raz... stopien 2 - 800 kcal ... troche sie podlamalam..ze jem za duzo :( ... to z czego mam zrezygnowac? ..ta moja konsultantka to kiepska jest... w zasadzie wszytko co wiem.. to info z netu..ona poswiecila mi ok. 20 min... nic nie doradzila...chyba poszukam nowej.... ale Wasze wsparcie mi sie przyda :) Dobrej nocy :) Olcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny to 13 dzien walki z nadwaga jest super mam talie startowałam z waga 70kg ale wczoraj miałam w nocy doła a produkty mam do wtorku i niech mi ktos doradzi co jesc potem po scisłej pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia 33ta moja kolsuntantka 15min zemna pogadała to ta twoja zaszalała mi sie wydaje ze im zalezy tylko na pieniadzach i tyle a człowiek musi sobie sam radzic .BEDZIE OK trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Olcia ja dostałam od mojej konsultantki książeczki 1 i 2 stopień DC do tego 800 kcal i 1000 kcal i przykładowy menu na tydzień, nie dostałaś takich informacji? Mogę Ci ewentualnie na maila przesłać. Daj znać. Pamiętaj o ruchu! Stopień drugi - 3 DC plus posiłek białkowy i niektóre warzywa (250 kcal) chude mleko (340 ml- 135 kcal) - z tej ulotki Aneta750812 Ile udało CI się już zrzucić? Pozdrawiam i miłego weekendu - niech moc będzie z nami -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIMORKA dasz rade, ja jestem mega pochlaniaczem;) przed dieta jadlam takie rzeczy ze lepiej ich nie bede wymieniala bo tylko smaku narobie w takich ilosciach ze nie wiem gdzie to miescilam;) a zobacz juz 4ty dzien diety i czuje sie spoko:) najgorsze sa 3 pierwsze:) ta wiec glowa i cycki do gory bedzie SI!:) Olcia33wawa myąle że nie przesadzasz:) nie jesz przeciez niczego tlutego czy ciezkostrawnego:)wszystko light i warzywka itd. wiec predzej czy pozniej schudniesz:) moze troche wolniej :) nie trzeba sie przeciez od razu glodzic:) Moze nie wszyscy sa w stanie wytrzymac taki hardcore:D ehhehe Policz sobie ile to wszystko co jesz ma kcal:) jesli nie przekraczasz 800kcal to schudniesz:) Ja jestem juz drugi raz na tej diecie i zauwazylam ze jak zastapie sobie jeden poilek bambridge jakims grilowanym kawalkiem miesa to mniej jestem glodna i zybciej chudne:) Białko to energia, organizm musi sie niezle napocic aby to spalic;) poprawia sie tez przemiana materii:) ale nie namawiam:) wczoraj pozwolilam sobie na grilowanego tunczyka :) dzis stanelam na wadze i przez 4 dni mam 2kg mniej:) jestem dumna. Startuje z wagi 77 przy wzroscie 174cm heh Buziaki dla Was i trymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dzis 6 dzien :).. jestem z siebie dumna ;) Dziekuje za wsparcie..no i za przydatne informacje... ..co do porady konsultantki przy zakupie... coz nie wspomniala nic o dodatkach smakowych...ktore mozna dodawac do jogurtow...dowiedzialam sie o nich z neta... a dzis jak zrobilam przeglad..okazalo sie..ze chyba miala braki..i bez pytania upchnela mi wiecej zupek pomidorowych(ktore wdl.wg. mnie sa najgorsze bo maja jakies paskudne cierpikie biale grudki)zamiast smakow ktore zamowilam..ze nie wspomne o tym ze mam mniej koktajli... ech... ...krotko mowiac poszukuje sprawdzonej konsultantki z Warszawy..jesli taka znacie..prosze o info... bede wdzieczna...mam jeszcze zapas na tydzien... Dzis zjadlam: sniadanie - koktajl czekoladowy obiad - zupa porowa(mnie smakuje ;) 1/2 batona czekoladowego + kawa(chapucino z mlekiem 0,5) kolacja - omlet z 2 jajek+5 pieczarek i pol cebuli.wg przepisu :) ..jak widac zredukowalam dzienne menu o 1 posilek...no ale w domu latwiej..a w pracy jak sie siedzi...to czlowiek by tylko jadl ;) ...jestem podekscytowana...za 2 dni wchodze na wage :) mam nadzieje..ze bedzie mniej niz 70 :) Trzymam kciuki za Was:) milego wieczoru. Olcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jestem 6 dzien na tej diecie , czuje sie swietnie , poza napadami zlosci czasami :) , ale fizycznie w porzadku . Mam pytnie , co sadzicie o tym ze , wg mojej konsultantki , obecnie nie stosuje sie etapu 1 , ktory nalezy przeprowadzac jedynie pod kontrola lekarza , a nalezy zaczac od etapu 2 - 800 kcal ? Ja szczerze mowiac nie zastosowalam sie do konca do jej zalecen i postanowilam zrobic diete po swojemu , czyli tydzien scislej a od poniedzailku mam zamiar przejsc na mieszana. Zrobilam to sadzac ze na scislej szybciej schudne , pytanie czy to prawda , czy moze na mieszanej chudnie sie w tym samym tempie ? Mam do zrzucenia ok 20 kg , waze 73 kg , co z przerazeniem stwierdzilam jak kupilam wage we wtorek :( (ostatnio jak sie wazylam , czyli jakies pol roku temu , waga wskazywala 60 ) , zalamalam sie , wiedzialam ze przytylam ale nie sadzilam ze az tyle :( . Mam 160 cm i zawsze wazylam 56 kg , to moje obzarstwo , siedzaca praca i zero ruchu sa winne! Blagam napiszcie cos na ten temat , jakie sa Wasze opinie. Pozdrawiam goraca i zycze wytrwalosci biowiem jakie to trudne , trzymajcie sie i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amcia25 to co powiedziala ci konsulta=nka jest prawda. Po prostu tak im karzą mówic w instytucie dc. Powoli odchodzi sie od scislej ze tylko 3 lub 4 posilki dc, chyba stwierdzli ze to jednak nie az takie dobre dla zdrowia i konsultantom karza zalecac 800kcal, moze to by ewentualnie scisla ale koniecznie trzeba uzupelniac szklanka mleka. Mało tego uwazaja ze na tej 800kcal tez sie ladnie i szybko chudnie, pozatym wrowadzili nowe ksiazeczki dc na 800 i 1000kcal i o tej scilej dc jest tylko raz wspomniane i tak ze musi ona byc stosowana pod kontrola lekarza. Także to co powiedziala ci konsultanka to prawda. Wydaje mi sie ze sami przejrzeli na oczy i dopatrzyli sie ze 400-500kcal to jest po prostu nie zdrowe. A gdzie kasiunia i agusia83???poddalyscie sie na mieszanej????obiecalyscie tu zagladac i to dosc czesto a tu nic. Co z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×