Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadżerka

nadżerka + KRIOTERAPIA

Polecane posty

Gość annutka19
a ja mam pytanie, zabieg miałam robiony 3 tyg temu... pierwsze dwa tygodnie miałam upławy bardzo obfite, w tamtym tygodniu pojawił się okres i wczoraj ustał, ale upławy mam dalej takie jak przed okresem... czy coś jest nie tak? zaczynam się martwić bo teoretycznie powinno już ustać;( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa44
niestety upławy moga potrwac to normalne ale jakis miesiac po zabiegu idz do lekarza na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaaaaa
Hej 2.12 mam zabieg (krio) teraz mam 2 dzien miesiaczki, czy powinnam sie jakos specjalnie przygotować do zabiegu? czy okres dostane po zabiebu w terminie? moj lekarz zawołał 250 zł, fakt lekarz jeden z najlepszych w miescie ale czy nie przesadził z ta kwota? pozdrawiam al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaaaaa
Hej 2.12 mam zabieg (krio) teraz mam 2 dzien miesiaczki, czy powinnam sie jakos specjalnie przygotować do zabiegu? czy okres dostane po zabiebu w terminie? moj lekarz zawołał 250 zł, fakt lekarz jeden z najlepszych w miescie ale czy nie przesadził z ta kwota? pozdrawiam al

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zabiegu nie przygotowywałam się specjalnie Tylko nie współżyć przed bo gin o to się pytała a byłam dopiero po @ więc nic nie było Trzeba jak najwcześniej iść po @ żeby mialo czas się goić ale jak ustana wszelkie plamienia Ja poszłam tydzień po @ Teraz tydzień mija a ze mnie dalej leci Żółte upławy, zapach nieładny Kosztowąło mnie 200 zł Robię irygacje tantum rosa co 2 dzień - na 5 razy Do kontroli po 3 @ chyba że coś będzie nie tak typu swędzenie pieczenie Oczywiście zero basenów, wanny Gin powiedział że tak od razu może się nie cofnąć nadżerka trzeba odczekać do 3 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zabiegu nie przygotowywałam się specjalnie Tylko nie współżyć przed bo gin o to się pytał a byłam dopiero po @ więc nic nie było Trzeba jak najwcześniej iść po @ żeby mialo czas się goić ale jak ustana wszelkie plamienia Ja poszłam tydzień po @ Teraz tydzień mija a ze mnie dalej leci Żółte upławy, zapach nieładny Kosztowąło mnie 200 zł Robię irygacje tantum rosa co 2 dzień - na 5 razy Do kontroli po 3 @ chyba że coś będzie nie tak typu swędzenie pieczenie Oczywiście zero basenów, wanny Gin powiedział że tak od razu może się nie cofnąć nadżerka trzeba odczekać do 3 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a jeśli chodzi o współżycie - tydzień bez a potem można ale z prezerwatywą A ja chcę się ztarać o dziecko - to mogę zacząć w nast cyklu - czego nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a co z tabletkami anty? nie chce przerywać nie ważne czy na 6 tygodni czy na dłuzej, mam wszystko uregulowane co do godziny i nie chce wybic sie z rytmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśola
ja miałam krioterapię tydzień temu i nic nie płaciłam dlaczego płacicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaa22
Jestem przerażona tym co tutaj przeczytałam. 5 stycznia mam kolkoskopie i wymrażanie. Lekarz o niczym mnie nie poinformował :powiedział, że mam zapalenie szyjki macicy i zapisał STEROVAG... A teraz dopiero dowiaduję się co mi tak naprawde jest. Nie miałam wcześniej żadnych problemów zdrowtnych, ostatnio przy rozpoczynaniu stosunku pobolewało mnie coś,ale mijało po kilku sekundach. Poszłam kontrolnie i taka diagnoza.. Powiedzcie mi, czy mogę noramalnie współżyć, przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada_26
Hej, ja zabieg krio mam w sobote 20.12.2008, i w sumie nie wiem czy to dobry termin tak przed świętami przed sylwestrem, jak myślicie czy po tym zabiegu normalnie można funkcjonować?????? Jak długo sie goi i nie można uprawiać sexu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_26
Hej dziewczyny!!!!!!!! Mam zdiagnozowaną dużą nadżerke, zabieg prawdopodobnie 22.12 koszt 850zł i dziwi mnie jak piszecie ceny 200zł, 300zł gdzie takie ceny są?????? Mam pytanie jak długo to sie goi czy są jakieś przeciwskazania typu nie tańczyć nie pic ( chodzi mi o sylwestra ;-) ) Strasznie sie boje tego zabiegu, i właśnie tego co będzie po nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_26
Hej dziewczyny!!!!!!!! Mam zdiagnozowaną dużą nadżerke, zabieg prawdopodobnie 22.12 koszt 850zł i dziwi mnie jak piszecie ceny 200zł, 300zł gdzie takie ceny są?????? Mam pytanie jak długo to sie goi czy są jakieś przeciwskazania typu nie tańczyć nie pic ( chodzi mi o sylwestra ;-) ) Strasznie sie boje tego zabiegu, i właśnie tego co będzie po nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelay
Witam wszystkich. Zabieg mialam 4dni temu i faktycznie leje sie ze mnie sporo wody i musze czesto podpaski zmieniac(jest to niestety dosc uciazliwe). Zastanawia mnie jedno, mianowicie lekarz powiedzial mi ze te uplawy moga wystepowac do okolo 5dni po zabiegu, a tutaj wiekszosc kobiet pisze ze nawet do 3-ech tygodni...wiec troche sie zdezorientowalam i zdenerwowalam... Koszt zabiegu to 350zl(wizyta wliczona w koszt zabiegu). aha a co do jakichkolwiek boli to u mnie nie wystapilo nic takiego, poza skurczami w dole brzucha ktore pojawiaja sie przed okresem, trwaly one moze ze 2godz i przeszly. Po zabiegu nie mialam uderzen goraca ani skokow cisnienia-po prostu dobrze sie czulam, wsiadlam do samochodu i pojechalam do domu...mysle wiec ze to zalezy od organizmu danej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz przynajmniej wiesz
czemu temat przygasl...dla wielu kobiet jest bardzo interesujacy ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba bede pocieszeniem dla wielu kobiet. po pierwsze na krio nic nie bolalo. po drugie skurcze macicy, ktore wystepuja po zabiegu, trwaly u mnie maks 20 min., ale przyznam szczerze, ze nawet nie zwrocilabym chyba na nie uwagi, gdybym nie wiedziala, ze moga wystapic ;) po trzecie ze mnie nic nie wycieka, wiec czytajac wiekszosc wypowiedzi o tym, ze leje sie z was woda moge powiedziec jedno... jestem chyba wielkim szczesliwcem ;p takze widocznie wszystko zalezy od organizmu :) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montee
Mam takie pytanie miałam dziś wymrażaną nadżerkę, lekarz mi zapisał globulki, czy mam je przyjmować już od dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mi zapisal jakies globulki ale pwoiedzial zebym zaczela je stosowac jak skoncza mi sie te uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgiert
Mam pytanie. Czy przed wymrazaniem konieczna jest kolposkopia? Bo mi sie wydaje, ze tak, ale gin chce robić to bez tego badania. I nic nie mówi tez o terminie -- czyli w który tygodniu cyklu najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkrzys
czesc dziweczyny sorry ze jako facet zaglądam w wasze sprawy ale martwie sie o moja dziweczyne i mam pyanie moze pomożecie ,,,a mianowicie moje dziweczyna miała wypalanke ok 1,5 tyg temu oczywiscie bierze jakieś czopki wiem ze moja wina zacheciłem ja do sexsu choc mowiła ze chyba jeszcze nie powinna po dostała niewielkich plamien i niewielkich bolesci martwie sie czy przezemnie nic jej sie nie stanie a wiem ze wizyte ma dopiero pod koniec grudnia poradzcie moze ktoś z was miał taką chwyle zawachania i cos takiego przeszedł pozdrawiam Krzysztof i z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Mam nadzieję,że was trochę uspokoję.Miałam krioterapię 2 lata temu.Zabieg zaraz po okresie.Trwał ok. pół godziny.Nic nie bolało, czułam tylko lekkie zimno.Było naprawdę ok.Nie mogłam współżyć 6 tygodni po i to właściwie jedynyminus.Upławy, właściwie przezroczysta wydzielina o lekkim różowawym odcieniu występowały 3 dni i to nieduże.Potem wszystko ok.Ale oczywiście stosowałam się do zalecenia zero seksu przez 6 tygodni.Płaciłam 200 zł.Aha!żadnej kolonoskopii nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkrzys -wypalanka jest bardziej inwazyjna od krioterapi, nie na darmo zaleca się 6 tygodniową abstynencję.Przez stosunek mogła sobie podrażnić ranę, albo złapać infekcję,nie czekałabym do końca grudnia tylko do lekarza bo może się pogorszyć.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumpax
Witam! byłam wczoraj u ginekologa i okazało sie że mam stan zapalny szyjki macicy. Lekar zaproponował krioterapie, ale oczywiscie dopiero po zobaczeniu wyników cytologii. Nie dostałam natomiast żadnych leków na stan zapalny. Czy to zaniedbanie ze strony lekarza, czy może przed ew. krioterapia nie przyjmuje sie leków ? powinnym była psytac lekarza od razu, ale tak jakoś mnie wcieło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziam
Hej dziewczyny!!!!!!!!! Miałam dzisiaj zabieg krio trwał półtorej godziny ( nadżerka była duża) i powiem wam, ze jestem mile zaskoczona zabieg absolutnie bezbolesny może delikatne mrożenie i skurcze jak przed miesiączką ale to tylko w trakcie zabiegu a po absolutnie zadnych dolegliwości ;-) Jedyny minus to ta lejąca sie woda i zakaz współżycia;-/. Przed zabiegiem dostałam antybiotyki na wyleczenie stanu zapalnego potem cytologia i zabieg. Dziewczyny nie ma sie co bać a przede wszystkim nie warto zwlekac z zabiegiem i nie dajcie sie namówić na śmierdzącą wypalankę. Polecam wszystkim dziewczyną krio!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
Witam Was kobietki. Ja miałam krioterapie 6 tygodni temu, byłam u ginksa prywatnie i płaciłam 200 zł. Nic nie bolało jedynie właśnie tak jak dziewczyny pisały jest uczucie jak przy okresie, jakby coś rozciągało delikatnie mięśnie i trwało to ok. 15 min, ale później czułam takie uderzenie gorąca w głowę i musiałam leżeć po zabiegu około 10 min. Ginks nie kazał mi współżyć do 6 tygodni, więc jeszcze nie współżyłam. Martwi mnie tylko jedno, bo obfite upławy miałam ponad dwa tygodnie, ale nadżerkę miałam dużą, a teraz mam upławy, ale takie bardzo delikatne, nie wiem czy to objawy tego, że sie nie zagoiła nadżerka i czeka mnie kolejne zamrażanie, czy po prostu tak jest, a przy okresie lecą mi takie małe skrzepki, tłumaczę sobie, że to efekt oczyszczania sie szyjski macicy po zabiegu, ale czy tak faktycznie jest??????? Jeżeli, któraś z Was zna odpowiedź, to proszę o wypowiedzenie sie na ten temat. Pozdrawiam Cyganeczka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makos
dziewczymy czy któraś z was miała po zabiegu grypę albo inna infekcję? mnie 2 tyg. po zabiegu dopadła potworna grypa i teraz boję się że zabieg był zrobiony na marne- proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makos
dziewczymy czy któraś z was miała po zabiegu grypę albo inna infekcję? mnie 2 tyg. po zabiegu dopadła potworna grypa i teraz boję się że zabieg był zrobiony na marne- proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makos
dodam że słyszałam własnie że po zabiegu nie powinno się chorować bo ranka może sie nie zagoić, lekarz przepisał mi po zabiegu tabletki homeopatyczne przeciwko infekcjom więc jakiś związek jednak jest:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie wróciłam od gin, no i wykryła nadżerkę, jak ją narysowała na kartce to tak jakby 50groszy. Czy to jest duża? Gin nic nie mówiła bo nie miałam jeszcze cytologii. Musze się do niej zgłosić zaraz po okresie własnie na cyt a później jak ona powiedziała \\\"będziemy się zastanawiać, ale trzaba się tego zabiegowo pozbyć\\\" I teraz mam pytanie. Kóra z Was robiła zamrażanie we Wrocławiu i za ile no i kogo polecacie. Chcę się tego jak najszybciej pozbyc i juz zbieram info ;) s_m_u_t_a_s_e_k_88 Ty cos pisałaś że miałaś we Wro i można za darmo?Gdzie to? I jak było? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie wróciłam od gin, no i wykryła nadżerkę, jak ją narysowała na kartce to tak jakby 50groszy. Czy to jest duża? Gin nic nie mówiła bo nie miałam jeszcze cytologii. Musze się do niej zgłosić zaraz po okresie własnie na cyt a później jak ona powiedziała \"będziemy się zastanawiać, ale trzaba się tego zabiegowo pozbyć\" I teraz mam pytanie. Kóra z Was robiła zamrażanie we Wrocławiu i za ile no i kogo polecacie. Chcę się tego jak najszybciej pozbyc i juz zbieram info ;) s_m_u_t_a_s_e_k_88 Ty cos pisałaś że miałaś we Wro i można za darmo?Gdzie to? I jak było? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×