Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Gość gość
Co robić jeśli facet twierdzi, że się rozwodzi lada moment , że kocha, chce się wprowadzić ale nie ma rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukać wolnego faceta a żonatego zostawić w spokoju, bo się nigdy nie rozwiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej jeśli ma dzieci to sobie go odpuść, bo jego była żona stale będzie w jego życiu, tak samo dzieci, a Ty będziesz musiała się dostosować do nich. A jeśli on nie ma dzieci to zastanów się czy tak samo szybko Ciebie kiedyś na inną nie wymieni. Sprawdź jaki to typ faceta i podejmij decyzję, czy ktoś taki aby na pewno Tobie na dłuższą metę odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co masz zrobić, co on mysli , co czuje i czy będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat ucichł Ale napisze może ku przestrodze może żeby wyrzucić to z siebie ... Sprawdzajcie swoich kochanków nawet jeśli mówi ze się rozwiódł ..7lat temu powiedział mi ze jest po rozwodzie mieszkał ze mną mamy 5 letniego syna i miesiąc temu dowiedziałam się i to nie od niego ze się wcale nie rozwiódł i ma z zoną 2 letnie dziecko... Może zasluzylam bo przecież byłam kochanką świadomą na początku . I nie cierpie na tym ja bo ja sobie poradzę ale dziecko . I obwiniam siebie ze zaslepila mnie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz dobrej rady, chcesz wiedzieć co zrobic w tej sytuacji, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×