Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

MNIE TAM KLAKI NIE PRZESZKADZAJA SZCZEGOLNIE LUBIE KOBIETY Z MOCNO OWLOSIONYMI NOGAMI I ZAROSTEM LONOWYM ISTNY ,,BUSZ,, NATOMIAST WASIK TROCHE MNIE PESZY ALE RECE CZEMU NIE .CZY JEST JAKAS PANI KTORA MA GESTE LONO??????...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryanna 23
hej, tak czytam ten topik, ale nie w calosci i dolaczam sie do Waszego grona. Ten mam ten problem. Jestem szatynka, mam krecone naturalnie wlosy na glowie:) a to dodatkowo wplywa ze tez mam te wstretne wlosy na ciele. U mnie najgorzej jest na brodzie i prawej stronei szyji oraz brzuchu, bo nogi to wiadomo, ze nawet blondynki czasem je depiluja. U mnie po goleniu maszynka nog wlosy dopiero po tygodniu maja dlugosc ok. 2-3 mm, wiec nie jest zle. Wlosy na brodzie i szyji woskuje mi kosmetyczka, wiec mam spokoj na jakies 2 tygodnie. Ona tez mi powiedziala, ze wlosy rosna szybciej jak jest cieplo oraz w zaleznosci jak sie spi. Jak spie na prawym boku przewaznie dlatego tez po tej stronie rosna mi wiecej wlosy na szyji. Co do brzucha, to raz dalam sie wywoskowac na brzuchu- strasznie bolalo , mialam spokoj na kilka miesiecy ale niestety skora tu chyba jest delikatna i wyszly mi krostki. Drugi raz juz nie dalam sie wywoskowac na brzuchu. Ale nie mam tak strasznie tzn sa one dosc rzadkie mimo ze czarne :( NIe nosze odkrytego brzucha ale mi sie nawet to za bardzo nie podoba, brzuch na wierzchu, wiec sie nie martwie. jakas dziewczyna pisala o wlosach na sutkach. Tez mam moze jakies 5-7 wlosow na sutkach, no ale sa ta wrazliwe miejsca wiec nic z nimi nie robie bo nie chce przez jakies wyrywanie wlosow zrobic glupstwa i pozniej dostac raka piersi. MOja mama tez ma wlosy na sutkach. Ja mam jeszcze na pupie :) ale tymi sie w ogole nie przejmuje bo sa jasne wiec ich nie ruszam, bo pozniej zaczna mi odrastac mocniejsze i ciemniejsze. Co do rozjasniania to tez slyszalam o wodzie utlenionej oraz o soku z cytryny. To tez podobno rozjasnia, osobiscie jeszcze nie probowalam tych sposobow. Dziekuje tym osobom, ktore pisaly o tym, ze mowily swoim facetom ze maja taki problem. Ja sie ciagle zastanawialam jak bede miec faceta, to co mam zrobic- powiedziec mu, czy co? ale widze ze lepiej powiedziec, bo jak bedzie kochac to nie bedzie to dla niego powod zeby mnie zostawic. Narazie nie mam faceta wiec tez sie tym nie martiwe. :) Tak czy owak, to jeszcze nie jest taki duuuzy problem, bo sa gorsze choroby, wiec nie ma co narzekac. A jak bede miec kiedys dziecko- dziewczynke- to tez bede ja obserwowac i wczesniej reagowac na takie objawy zeby miala lepiej niz ja. A moze za jakies 20 lat bedzie jakies skuteczne lekarstwo lub inny srodek na wloski :) teraz tak mi przyszlo do glowy. :) My szatynki czy brunetki zawsze mozemy powiedziec jeszcze, ze to taki typ urody i stad te wloski. P.S. Hiszpanki , Wloszki tez maja ten problem. One tez maja ciemne wlosy i tez sie woskuja. Zauwazcie ze wiekszosc woskow jest produkjci hiszpanskiej- oni sie znaja na tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_19
Dzieki za rade z woda utleniona, spróbuje,ale ja te włosy od czasu do czasu gole i one sa juz twarde.....buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_19
dlaczego my tak musismy cierpieć???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczynki :-) Dawno mnie tu nie było, widzę, że postów przybyło. Ja ostatnio mam sporo problemów przeróżnej natury i chwilowo o swoich włosach zapomniałam.......... Czytam wasze wypowiedzi, widzę, że wszystkie jedziemy na tym samym wózku, to przerażające, że tyle kobiet ma takie problemy. ania1 Moje problemy też zaczęły się w wieku 15 lat, liceum, to był horror, musisz roztoczyć nad swoją córką duzo czułości i wsparcia, to bardzo ważne, walczyć z tym na ile się da, ale dbać także bardzo o psychikę dziecka. pozdrawiam sredecznie 🌼 wloclawek 🌼 Twoja historia jest bardzo przykra, niemniej uważam, ze to Twój mąż jest godny pożałowania, nie możesz robić sobie wyrzutów, ani czuć się gorzej od innych kobiet, miarą naszej wrtości nie jest stopień gładkości skóry, ale miłośc. Wiem, że to brzmi patetycznie, ale tak w istocie jest, czuję to szczególnie teraz kiedy posypaly mi się na głowę rózne problemy i zaczynam w pełni dostrzegać, co jest ważne, nigdy nie wątpiłam w to, że miłośc jest najważniejsza, ale teraz doświadczam tego szczególnie. Pozdrawiam Cię gorąco, masz córeczkę, to rzeczywiście bardzo ważny powód, aby żyć i nosić głowę wysoko 🌼 Dziewczyny, nie poddawajcie się, nie pozwólcie odebrać sobie godności, nasza przeestetyzowana rzeczywistośc jest chora, nie my!!!!! Nalezy się WAM miłość, taka prawdziwa, bez dodatkowch wymagań i znaczeń!!!! Pozdrawiam Was gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja obsesja
siemka to znow ja od czasu do czasu tu zajrze jeszcze bo czasami sie doluje a czasami nie az te wlosy jak szybko rosna a zeby je usunac pinceta tzreba troszke poczekac wkurza mnie to znowu to samo narazie ah....no nic :( pozdrawiam owlosione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_meuse
Jeszcze jedna do kolekcji;) Chcialam Wam dodac troche otuchy, poniewaz ja walcza z hirsutyzmem od ok 12 roku zycia, (teraz mam 19), hormony niby byly w porzadku, ale wlosy niezbyt i chcialam powiedziec, ze od 9 miesiecy biore Jeanninne i... jest duuzo lepiej;) Nie przytylam, cera sie poprawila, nie mam dolow (wrecz przeciwnie), wloski rosna wolniej, na twarzy prawie nie ma widocznych (tam znikaja najszybciej - jak sie wyrywa oczywiscie), generalnie odrastaja ciensze, slabsze, jasniejsze. Nogi 'pieszcze' :P depilatorem, smaruje kremem po depilacji ('Gladkie nogi' St. Ives - polecam) i powoli zaczynaja wygladac gladko:) Dlatego prosze nie watpic, trzymam kciuki za postepy w walce z tym problemem zarowno na plaszczyznie filycznej i psychicznej;) A jest nas wiecej niz moze sie wydawac, tylko dobrze sie maskujemy;) Pozdrawiam Was bardzo goraco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_19
kobotki moja górna warga tez mnie męczy,cholerka nie wiem,ale co 2-3 dni musze ją golic kremikiem,ale te cholerne włosiska szybko odrastają!!!!!była na wosku,ale to cholernie boli,a poza tym nie jest tak bardzo skuteczne(albo kosmetyczka była slepa:)) czym golicie warge i jak rozjasniacie włoski???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulette
Halo jest tu ktoś?? :) Od jakiego poziom testosteronu pojawia się hirsutyzm?? Może ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty maryanna 23
" chce przez jakies wyrywanie wlosow zrobic glupstwa i pozniej dostac raka piersi. " jesteś walnięta???? od kiedy od wyrwania kilku włosów robi się nowotwór??? coż za ciemnogród :O zobaczymy czy twój facet jesli bedziesz go mieć zaakceptuje lizanie sutków z włochami dookoła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaaaaaaaaaa
ty co pisałas o marynie!!ona ma racje sa miejsca szczególenie wrazliwe na jakiekolwiek urazu mechaniczne i nalezą do nich własnie kobiece sutki!!!Nie musi to sie skonczyc rakiem ale moze!Nic nie wiesz o chorobach nowotworowych wiec sie nie wypowiadaj!jestem na pierwszym roku medycyny wiec troszke sie na ten temat naczytałam!!Znam przypadek kobietyktóra całe zycie była szwaczka i zawsze trzymała norzyczki w jednej rece i naciskały one przez wiele lat na jeden palec po latach wtym miejscu ucisku miała nowotwora!!Wyrywajac załózmy 10 lat włoski w tym miejscu podrazniasz jedno z najbardziej wrazlliwych na nowotwór punktów!!Aha druga sprawa!!!To ze na piersiach czy klatce piersiowej pojawiaja sie jasne włoski wcale nie jest niczym niepokojacym prawie kazda kobieta ma lekkie jasne owłosienie w tym miejscu!!!aha ja tez mam troszke włosów w okolicach piersi i na brzuchu(ale nie mam hirusutyzmu)i co cie zdziwie tez na piersiach wyrywam pesetą Mimo ze zgadzam sie ze zdaniem JMaryny( wiec zdecydowałam sie wtrącic)Poprostu ryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! :-) Widzę, że toczycie dyskusje w kwestii depilacji wrażliwych miejsc na ciele. Cóż, mi też sie wydaje, że pensetowanie piersi, okolic sutków moze powodować jakieś problemy, piersi sa niezwykle delikatne. Ja ostatnio nie myśle o swoich włosach, jak juz pisalam, mam teraz mnóstwo innych problemów, które pozwoliły mi zupełnie zdystanować sie do problemu nadmairu włosów, Bywają w zyciu człowiek duzo bardziej dramatyczniejsze sytuacje, zapewniam was. proponuje Wam róznież więcej dystansu. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek24
Witam was kochanie :) Jak miło że jeste takie forum ooooooooo boźu świetnie że mogę się podzielić .... A mianowicie wylądowałam pierwszy raz wszpitalu już z nadmiernym owłosieniem i miesiączką która była nieregularna z nadwagą przez zupełny przypadek bo każdy lekarz mówił mi mniej żreć co mnie dobijało aż pewnegp razu mój przyjaciel zapisał mnie prywatnie do Endokrynologa który od razu skierował mnie do szpitala podejrzewali zespół Cusinga cz jakoś tam się tak to nazywa zrobili mi rezonans magnetyczny zaliczyłam ginekologa po prostu wszystkie badania .... doszli do Wiosku ze to Hipreprolaktynemia nooooo ekstra brałam przez rok czasu tabletki na obniżenie prolartyny po roku z nów szpital i okazało się Zespół Policystycznych jajników masakra pomyslałam Tymbardziej że owłosienie mnie przeraża szczególnie na brodzie i szyji nie wiem co mam z Tym robić :( miałam faceta wszystko było oki ale w pewnym momęcie powiedział że mu to przeszkadza zresztą mi też niejest mi z Tym dobrze nie wiem co robić gole je codziennie rano ale to takie upokarzające proszę ooooooooooo Pomoc może wiecie co jest za skuteczny środek by pozbywać się tego z brody i szyji ........ Trazm mam nowego chłopaka jemu to nie przeszkadza ale dla mnie niejest to łatwe ja mam z tym problem i nie radze sobie chciałabym móc swobodnie sobie z Tym radzić a nie wiem czego uzywać czytając w postach natknełam się na wzmiankę o tabletkach Diane35 zostały mi polecone jeszcze ich nie brałam ale co za skutku uboczne i czy warto je brać ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sedecznie wszystkie dziwczynki :-) Witam nową kobitkę wsród nas :-) Skoro wykryto u Ciebie jakieś zmaiany hormonalne, wszelkie leczenie farmakologiczne powinno być dokładnie dobrane, o Diane powinnaś zapytać ginekologa, czy tez endokrynologa. A z tymi tabletkami róznie bywa, niektóre dziewczyny sa zadowolone, inne nie widza żadnych zmian. Co ważne, samo branie tabletek nie roziwąże problemu, musi byc one zkorelowane z zabiegami kosmetycznymi, które będą skuteczne, jeśli gospodarka hormonalna będzie w normie. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych w sytucaji kiedy hormony wariują, nie ma sensu, bo włosy odrosną. Musisz podjąc leczenie i wtedy zastosować zabiegi kosmetyczne. Doraźnie możesz korzystać z wosku, wspomagać zabiegi kremami, które opóźniają odrost włosów, a najskuteczniejsza metodą jest jednak laser. Dobór zabiegu zalezy rownież od włosa, czy masz ciemne owłosienie, twarde, czy tez blond mech, wtedy odbierasz inne metody. Pozdrawiam serdecznie, trzymaj sie ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałam zapytac czy moge zaliczyc wasze szeregi ?? tez mecze sie z nadmiernym owłosieniem juz od szkoły sredniej sa wynikiem zespołu policystycznych jajników. co do depilacji szyi i brody polecam wosk przynakjmniej mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nori
Można powiedzieć, że ja "od zawsze" mam problem z nadmiernym owłosieniem. W dzieciństwie zostałam wyśmiana nawet przez własną mamę. ona uważała, że sobie wymyślam i pochwaliła się sąsiadce. Czułam się okropnie!!!! Przez wiele lat unikałam ludzi!!!Nigdy juz więcej nie zwróciłam się do niej (do mojej mamy) z żadnym problemem. Mam ponad 30 lat. Największy problem to ciemny wąsik i uda i okolice pachwin. Jak mam się kochać z chłopakiem, to depiluję, albo golę włosy pod pachami, nogi i pachwiny. Przez pewien czas systematycznie chodziłam do kosmetyczki usuwać wąsik i włoski na brodzie, ale już mam tego dosyć. Przydałoby się, aby jakiś "mądry" specjalista wypowiedział się na tym rorum, na ten temat. Czy naprawdę nie ma na to sposobu?????? W dzieciństwie sama poszłam do lekarza , ten przepisał mi DIANE 35 - jest to też lek antykoncepcyjny. Lekarz powiedział, że jesli planuję mieć w przyszłości dzieci, to nie powinnam tego leku nadużywać. Teraz nie wiem, co robić. Po rozjaśnianiu i czasami po goleniu mam czerwone ropne krosty. Latem to okropny widok zwłaszcza w stroju kąpielowym. Jestem zrozpaczona. Nie wiem co dalej robić?? . Teraz mam świadomość, że nie jestem sama. POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nori, cieszę się, że nas znalazłaś i mam nadzieje, że w naszym gronie nie będziesz się czuła samotnie. Cóż jest nas faktycznie dużo, sama nie wiedziałam, że aż tyle kobiet ma taką dolegliwość. Jeśli będziesz odcuwała potrzebe wygadania się, wpdanij tutaj. Staramy sie jakoś sobie pomóc, dzielimy sie sposobami, jakimi próbujemy walczyć z włosami. Wiem, że jest cięzko. To bardzo męczące. Lekarz sie u nas nie wypowiadał, moze byłoby fajnie, gdyby faktycznie jakiś fachowiec tu zajrzał. Teraz radzimy sobie same :-) Życze wytrwałości, pozdrawiam ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu rzadko ale bede co jakis czas zagladac mam duzo zajęcia bo mam 3 miesieczna córeczke pozdrawiam wszystkich papap ja brałam diane 35 przez 5 lat i jakos udało mi sie z dzieckiem ale jak słyszłam powinno byc inne leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :-) Powodzenia w wychowywaniu maleństwa 🌼 Wpadłam na chwile, zeby sie przywitać. Co tam u was dziewczynki? Jak sie macie???? ❤️ pozdrawiam gorąco z nadzieją, że ta zima wkońcu minie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam wszystkie Panie i Panów :-) Jestem kosmetologiem i prowadzę Gabinet w którym wykonuje się zabiegi usuwania owłosienia. Na codzień spotykam się z tym problemem i muszę was Panie pocieszyć. Wspominłyście o laserze, że wykosztowałyście się na te zabiegi. Niestety laser ma to do siebie że działa tylko na ciemne owłosienie a jeśli ktoś wam usuwał owłosienie jasne to was naciągnął, ponieważ nie ma jeszcze lasera, który działa na jasny włos, a poza tym laser działa na jednego na drugiego nie. Jest jeszcze inny sposób na usunięcie owłosienia na stałe. Zabieg nazywa się elektroliza i polega na wprowadzeniu cieniutkiej igiełki do mieszka, podaniu impulsu elektrycznego i spaleniu mieszka włosowego. Oczywiście zabieg nie jest jednorazowy i w moim gabinecie średnio zabiegów wypada ok 6-7. Bardzo istotną sprawą jest prawidłowy poziom hormonów, ponieważ określa on skuteczność zabiegów. Jeśli hormony są w normie zabiegi są skuteczne i klientki zauważają różnicę już po pierwszym zabiegu. Odrasta ich duuużo mniej. Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale i tak jest mniej wyczuwalny niż zabieg laserem. Wprowadzania igiełki się nie czuje, wyczuwalne jest jedynie podanie impulsu. Impulsy to mieszanina prądów, która regulowana jest komputerowo, dostosowana warościami do skóry w taki sposób aby nie pozostawiać śladów i blizn. Istotne jest aby przed zabiegiem dowiedzieć się o urządzeniu któremu miałybyście się poddać oraz doświadczeniu osoby wykonującej zabieg. Nie powinno być to urządzenie które podaje impulsy prądu galwanicznego ponieważ jest on bolesny. Są na rynku nowoczesne urządzenia, które stanowią alternatywę dla laserów. Nie załatwi to niestety wszystkich waszych problemów ponieważ sam zabieg jest bardzo wyczerpujący zarówno dla klientki jak i osoby wykonującej zabieg. Laserem można usunąć określoną powierzchnię o niewielkiej średnicy natomiast przy tym zabiegu włosy usuwa się pojedyńczo likwidując jeden za drugim. Dlatego w grę wchodzą parie ciała takie jak wąsik, bródka, baczki, bikini, brzuch, brodawki, klatka piersiowa. Pachy i nogi stanowią pewien problem ponieważ na nogach włosów jest zbyt dużo i czas usuwania byłby baaaaaaardzo długi, natomiast pachy mają bardzo specyficzną skórę , wiotką i bardzo miękką a to stanowi problem. Cena????? Otóż określę wam koszt zabiegów wykonywanych w moim gabinecie, które sama osobiście wykonuję. 15 min = 40 zł Wiadomo że pierwszy zabieg jest najdłuższy ponieważ jest najwięcej włosów, ale każdy kolejny zabieg jest coraz krótszy a co za tym idzie, tańszy. Najdłuższy mój zabieg to 1h ( wąsik i bródka) 160 zł, a potem było już krócej i taniej. Częstotliwość zabiegów określa się na co dwa tygodnie, ponieważ rosnący włos po usunięciu elektrolizą potrzebuje tyle by wyjść powyżej poziomu skóry, wtedy, najprawdopodobniej jest to jego faza wzrostu ( anagenu) czyli największego uwodnienia, a dalej, najlepszego przewodnictwa impulsów elektrycznych. Chętnie odpowiem na wasze pytania o ile mój wywód nie jest wystarczająco wyjaśniający problem. Mogę Wam tylko powiedzieć że hirsutyzm nie musi być problemem. Pozdrawiam i czekam na pytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim,smutna małgosia fajny załozyłaś topik,przeczytałam wszystkie wypowiedzi,mam ten sam problem co wy wszystkie,najbardziej dokucza mi zarost na twarzy reszta jakoś ujdzie,jestem mężatką z niemałym stażem,problemy zaczęły się po 25 roku życia,usuwałam pęsetą i niewiem czy to był dobry pomysł ponieważ potem było coraz gorzej,jestem teraz po elektrolizie i leczę strupki ale o efektach nie chcę jeszcze pisać wydaje mi sie że za wcześnie,jeżeli to co pisze kosmetolog jest prawdą będe tego żywym dowodem,hormonów boję się brać ,ostatnio dużo czytam o paście cukrowej wygląda zachęcająco kto stosował?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owłosiona kosmitka
Kosmos-Twoje gadki, można wysłać 'w kosmos'. Daruj sobie te reklamowe teksty. Co Ty wiesz o hirusytyźmie ??? Nabijasz kasę żerując na cudzym nieszczęściu-taka jest brutalna prawda. Elektrolizę i inne metody depilacji można sobie wsadzić głęboko w ... nie powiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
DO OWŁOSIONEJ KOSMITKI Zajrzyj tu http://www.mediweb.pl/symptoms/wyswietl_s.php?id=4 poczytaj i przeproś :-) dla zainteresowanych dot. hirsutyzmu W przypadku nadmiernego owłosienia uwarunkowanego genetycznie i nie sprzężonego z żadną inną chorobą jedynym skutecznym zabiegiem usuwającym włosy na stałe jest zabieg elektrolizy, w którym za pomocą niskonapięciowego prądu usuwa się poszczególne cebulki włosowe. Pozostałe zabiegi (woskowanie, golenie czy usuwanie za pomocą depilatorów chemicznych) usuwają włosy na okres krótszego lub dłuższego czasu lek. med. Dorota Wydro specjalista patomorfolog Zaklad Patomorfologii Szpitala Wolskiego w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmos dzięki za link,przeczytałam ponieważ jak pisałam jestem po elektrolizie 2 zabiegu na twarz i goję strupki ,smaruję pantenolem i ładnie się wszystko goi,a może doradzisz co jeszcze stosować żeby przyśpieszyć gojenie,bo jak wychodze gdzieś to słyszę pytanie -co ci się stało? troche to żenujące ,cena za jeden zabieg w moim mieście to 55zł. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam aaa111 Nie chciałabym kogoś oceniać, ale strupków na twarzy być nie powinno.Są one oznaką iż spalenie włosa nastąpiło zbyt płytko.Miejsce tuż po zabiegu może być lekko zaczerwienione ale to przechodzi po ok godzinie, a potem może być opuchnięte i ten stan może utrzymywać się dwa trzy dni. Oczywiście że może być kilka strupków, ponieważ na twarzy znajdzie się kilka włosów płytko osadzonych i spalenie następuje tak blisko powierzni skóry, tak że prześwituje, co daje efekt strupka. Ale proszę się nie zrażać. Zabiegi są skuteczne i wiem co piszę :-) Efekty będą widoczne już po 3-4 zabiegu. Życzę wytrwałości - opłaci się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmos naprawde dzięki za słowa pociechy,tak jak piszesz strupki nie są znowu takie straszne,a opuchnięta byłam ok.2 dni zwłaszcza nad górną wargą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieplastikowa
strasznie smutne :( powiedzcie czy można co robić żeby i mnie to nie spotkało ? bo z tego co wyczytałam wnioskuje ze choroba przychodzi nagle? i chyba bez konkretnego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsikkk
cześć włochatki !!!! moja historia jest mega debilna bo będąc młodą nastka ok.10latek postanowiłam sie cała ogolić taty jednorazową maszynką a coo... no i teraz cierpie z mojej głupoty yhh załamka cio? najgorzej mam z cycochami ;(((((((((((((((((((((((((((((((( mam od niedawna faceta i juz sobie mysle jak to będzie z nim sie kochać gdy on zacznie całować moje włochate sutki boże ;((((((( albo jak juz będe mieć dzidziusia to - jak ja będe go karmić?!?!?!? zadławi sie mymi włochami ;(( Prosze poradzcie mi coś kobitki!!! i Ty kosmo jako doświadczona lekarka plisssss co mam zrobić z sutkami?dodam, iż chyba ze 3 razy obcinałam nożyczkami więc teraz są twarde sztywne i ciemne włoski a długość nawet 3cm jest ich około 15 na jednym cycochu ;(((((( helppppppp!!!! nie wyobrażam sobie pensetką wyrywać - są za sztywne!! nie jak na wąsiku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam Do apsikkk Jedyne co mogę poradzić to usuwanie metodą epilacji. Zabiegi laserem , szczególnie w tej okolicy mogą być niebezpieczne. Polecam elektroliza i stosowanie zaraz po zabiegu kremu KALM NISIM. Ta połączone terapia może dać oczekiwane efekty. Krem stosuje się tylko dwa razy po zabiegu. Gabinet który robi zabiegi elektrolizy natomiast podam numer do dystrybutora kramu. Pod tymi numerami telefonów uzyska Pani odpowiedzi na dodatkowe pytania. 022/823-15-90, 601/300-819, 022-82362-08. Proszę zajrzeć tutaj http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?cmd=details&itemid=4347 i zapoznać się wstępnie z produktem. Narazie jest jeszcze mało znany na rynku ale to nie znaczy że nie działa... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×