Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Jasne , powiem jak tam aparacik, wypowiedzila sie tu jedna dziewczyna o podobnym aparacie, chyba na poprzedniej stronie albo dwie dalej, jest w maire zadowolona, wlosy odrastaja slabsze, a w niektorych miejscach wacle, myśle, ze efekt nie bedzie natychmiastowy, ale licze na jakas ulge, pochwale sie na pewno :-) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, wiele dziewczyn na kafeterii ma rozterki związane z sexem, wiec jest pozytyw naszej sytuacji, NAMIETNOSC W LÓZKU I BRAK OKRESOW ABSTYNECJI HEHEHEEHHEHEHEHEHEHEHE :-D Gorąco was pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Dzieki !Poczytam wczesniejsze stronki!Kurcze jaks nadzieja sie we mnie zrodzila,ze mozna je oslabic-i o to mi wlasnie chodzi bo na calkowity zanik nie licze.Mi tez sie robia na twarzy krosty ale wole je bo one "odwracaje "uwage od wlochow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-letnia dziewucha
kurka tez to mam, mam wlosy na brzuchu, nie wspomne juz o mocniejszym owlowsieniu lonowym, a moj facet mi jeszce mowi zebysmy je calkiem ogolili.ta a potem beda jeszce dluzsze i gestsze.....jak sie pozbywacie wlosow z brzucha?mam je ponizej pempka i o zgrozo powyzej i wokol sutkow.te wyrywam peseta,boje sie ze w koncu on cos wyczyje, ze ze mna jest cos nie tak.w koncu jezyk jest bardzo czuly.....hlip hlip hlip nie ktoirzy mowia ze moge miec powiekszona tarczyce........chyba powinnam sie zglosoc do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwcnaiuri
zyc sie nie chce..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia_
witam wszystkie cierpiące :) napiszę coś, nie wiem czy to się komuś przyda... jeśli testosteron tylko trochę wyzej, to da sie to ustawić bez hormonów u mnie to był taki hirsutyzm, ze parę włosów mi na brzuchu urosło, a ja zrobiłam straszną panikę i byłam leczona przez prof która mi powiedziała, ze tak, to hirsutyzm, będzie jeszcze gorzej, trzeba leczyc, za badania zapłaciłam ponad 2000 /to było z 6 lat temu/ najpierw brałam diane, po której działy sie, nieziemskie cyrki z moim cyklem i głową/migreny takie, ze lezałam na ziemi i wyłam/ potem zmieniła mi leki na jakaś mieszankę hormonalną, po której czułam się fatalnie, bóle głowy, wpadałam na ściany-masakra, po 3 miesiacach to odstawiłam i poszłam do innego lekarza, który obejrzał mnie dokładnie, zapytał, jaki czas temu działała kosmetyczka, jak powiedziałam, ze nie działała wcale, to się uśmiał, ze mam nowa wersje hirsutyzmu-ukrytą i że takie włosy na brzuchu to nie hirsutyzm, bo by większośc jego pacjentek miała hirsutyzm..obejrzał wyniki, pokazał jakie są normy-ze mną porównywał, bo mu nie chciałam wierzyc-bo przecież taki autorytet powiedział, ze jest źle...wszystkie badania miałam w normie... a wracajac do mojego hirsutyzmu, nie dałam za wygraną przy okazji czegoś innego poszłam do homeopatki i ona mi dała jakieś kulki na ten hirsutyzm i przeszło, testosteron miałam podwyzszony, a po tych jej kulkach spadło do połowy i jak potem robiłam badanie długo po odstawieniu kulek to tak juz został włosy na brzuchu nie odrastały,a jeśli już to takie marne i tak jest do tej pory... te moje kulki to były takie na uregulowanie całego układu hormonalnego, bo np. po dianie, którą brałam miesiac miałam okres co 12 dni...ale nie plamienia-normalny okres ze skrzepami... i po tym mi przeszło, brałam to 3-m-ce czułam się po nich świetnie i nie przestały działać po odstawieniu, naprostowało sie i tak zostało. czy ktoś też miał takie doswiadczenia z homeopatami? czy tylko mi się "udało"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faloł maj mołszyn ower dy ołs
Wiecie dziewczyny czytam ten temat bo jestem ciekawski, wiele moglbym powiedziec o tym ze jakas kobieta mi sie podoba czy nie, ale zwykly meszek to przegięcie zeby mieć na tym punkcie kompleksy. Takie coś co najwyżej mnie bawi, razic moglyby nieutleniony meszek nad ustami, ale trzeba byc kobieta wiesc kult ciala. Ciekawe czy my faceci jestesmy rownie surowo przez was oceniani bo skoo jestescie takie myslac o sobie, to rozsadny mezczyzna co chwila musi sie zastanawic co jest nie tak... PS to jedno z najlepszych forow zeby zrozumiec psyche kobiet i chwala mu za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze
meszek to nie problem ale wlochy jak krzaczory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faloł maj mołszyn ower dy...
powtarzam niewazne wszedzie ale tylko nie pod nosem, raczej nie na twarzy, a reszta, reszta nie zadnego ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, cieszę się, ze piszecie :-) 20-tnia dziewucha 🌼 nie jest powiedziane, ze jesteś chora, może \"taka Twoja uroda\" jak mówią niektórzy lekarze, ale czasem warto dla pewności sie przebadać, to moze byc kwestia tarczycy albo jajnków, warto przebadac się generalnie pod kontem hormonów. Pozdrawiam, głowa do góry :-) Tunia, zaciekawiłaś mnie tą homeopatią, moje hormony sa w normie, zastanawiam sie, czy taka homeopatka nie byłaby jakiś rozwiązaniem. Będę musiała sie zorientować czy w moich okolicach jest to mozliwe. Wiesz co to były za kulki? Z czego? I jak znalazłaś taką osobę? 🌼 pozdrawiam :-) Witam faceta na naszym topiku :-) dobrze, ze wykazujesz tolerancje :-D hmm nasze wymagania wobec siebie jest podyktowane w duzej mierze dyskomfortem i nieakceptacją otoczenia. ten mankament niewątpliwie bardzo wpływa na naszą psychikę, dlatego wy meżczyźni powinniście nas wspierac i podbudowywać i problemu nie bedzie. Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna22
Czy dobrze jest zrobic badania krwi na poziom testosteronu podczas miesiaczki, czy lepeij poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Lekarz dajac skierowanie dokladnie zaznaczy na nim w jakich dniach cyklu sie robi -z tego co pamietam to robi sie 3 razy w ciagu tego samego cyklu A nastroj mam dzis do bani!!!!!!!!!!Bo troche pechowy dzis dzien,ale wzystkich pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna22
Tylko problem w tym ze bylam u ginekologa, a nie u endokrynologa. Ginekolog nic nie wspomnial o kilku badaniach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Ja mialam skierowanie od zwyklego gina a po tym skierowanie do endokrynologa-ginekologa i dalsze powtarzane badania + usg dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość use
Witam :) Czy przy dobrych wynikach badań hormonalnych warto brać pigułki? Czy to coś da? Czy któraś z Was była lub jest w podobnej sytuacji? Już mam dość tych włochów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia_
kulki były różne, to była taki zestaw kulek, jedna do któregoś dnia cyklu, inne pod koniec, jedne rano inne wieczorem, kuracja tania jak barszcz bo pudełko kulek starczajace na długo kosztuje 5 złotych...a i jeszcze były takie jedne na poprawę nastroju, bo mnie te hormony psychicznie wykończyły...zadziałały w tydzień, a dwa razy w tygodniu brałam :) oni te kulki do każdego osobno dobierają, najpierw się godzinę siedzi i opowiada o sobie, co się lubi, co nie, oglądają i dopiero kulki. ja dzwoniłam do przychodni homeopatycznej i pytałam o kogoś od hormonów. ta moja homeopatka to z W-wy z przychodni na Miłej, róg Smoczej, dr Romanowska, czy jakoś tak /bo to lekarz, tylko ma jeszcze taką specjalność/ na gazecie jest forum homeopatia, to tam napewno kogoś doradzą jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia_
Use ja bym już teraz nie brała, bo jak brałam to potem miałam jeszcze inne kłopoty a poprawy nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia_
Use ja bym już teraz nie brała, bo jak brałam to potem miałam jeszcze inne kłopoty a poprawy nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość use
Inne kłopoty? Jakie? Z wątrobą? Jeeeej, to ja już nie wiem co robić :( A jak bym spróbowała tylko przez kilka miesięcy? Można tak? Jestem kompletnie zielona :O nigdy nie brałam pigułek hormonalncyh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana goshia
bry wieczór ech a ja kolejny straszny dzien w szystko wiadomo przez co... kurcze nie wiem jak dlugo wytrzymam takie cos bo z moja psycha to jest conajmniej tragicznie... dzisiaj odebralam kolejne wyniki i tak jak wczesniej wyszlo mi wszystko w normie to teraz prolaktyna za wysoka:( szkoda tylko ze ona chyba nie ma nic wspolnego z owlosieniem :/ zaraz mi kolejna przypadlosc wyjdzie to juz w ogole bedzie cudownie!! Tunia_ a u tej homeopatki to bylas prywatnie?? ok Dziewczyny milego wieczorq albo dobrej nocki jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia_
wątroba, początek procesu zakrzepowego-to bardzo szybko, bardzo źle się zaczełam czuc, zawroty głowy, obniżenie nastroju, koszmarne migrenowe bóle głowy/łacznie ze szpitalem/przedtem mnie nigdy głowa nie bolała...Twoja decyzja, ale przemyśl, cześc ginekologów wypisuje jak leci...ale konsekwencje to Ty będziesz ponosić...a jak odstawisz to problem wróci, to nie leczy niestety :(...tylko utrzymuje taki sztuczny stan jak się bierze a potem wszystko wraca, czasem nawet gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia_
u homeopatki prywatnie, chyba NFZ nie ma tego w ofercie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość use
:(:(:(:( na dzisiaj mi starczy dołowania.... Dobranoc wszystkim, gładkich snów życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośku17
Jutro pierwszy raz idę do ginekologa. Nie goliłam się. Żeby nie postawił złej diagnozy. Niestety to facet. U nas w miasteczku nie ma żadnej kobiety. Nie mogę spać tak się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna22
ja tez dzisiaj bylam u gina. Oczywiscie on nic nie zobaczyl, ale na szczescie dal skierowanie na badanie testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośku 17
Ale nie badał Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×