Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Beatitas
Ja też wczoraj pierwszy raz spróbowałam rozjaśniacza Sally Hansen, na wąsik (co prawda mam takie delikatne włoski i nie zbyt ciemne ale długie i pod słońce śmiesznie to wygląda, ale póki co, może nie będę z nimi nic kombinować), resztkę spróbowałam na ręce :) Na początku się przestraszyłam, bo te miejsca gdzie posmarowałam na rękach jakby się odbarwiły (tzn skóra była jaśniejsza) ale po krótkim czasie wróciło do normy :) Fajnie, że coś takiego jest :) Tylko szkoda, ze jest go jednak troszkę mało.. Martusiaczek21 nie boisz się wyrywać włosków na piersiach pęseta? Mnie kiedyś "wzięło" i wyrwałam jednego, a potem bardzo się przeraziłam bo odrastający włosek wrósł i zrobiło się zapalenie :/ do tej pory mam tam malutką bliznę.. więc póki co, przycinam je, a mój chłopak mnie przekonuje że to mu nie przeszkadza, choć dla mnie to jednak jest jakiś dyskomfort. Nie próbowałam jeszcze Sally Hansen na włoski na piersiach, jakoś nie chciało mi się wierzyć że je rozjaśni, bo sa dość mocne i szybko rosną (zastanawiam się czy przycinanie, nie wzmacnia ich dodatkowo?) Ciekawe z tym kremem, o którym piszecie.. myślę że to faktycznie może być tak, ze na jednego działa a na innego nie, w zależności co jest przyczyną owłosienia.. nio i czy zaprzestanie stosowania nie powoduje powrotu do problemu Pozdrawiam ciepło i nie dajcie się zwariować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
hej dziewczyny! mam pytanie ten rozjaśniacz sally hansem mozna kupic normalnie w drogerii czy gdzies indziej?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
beatitas mi wrastaja tez robią mi się aż rany takie ale ja mam duzo przy sutkach ciemnych i na reszcie piersi jasniejsze słabsze jest mi wstyd pokazc chłopakowi ostatnio znalazłam se na nosie włoski małe ciemne normalnie szok niedługo to mi chyba na języku wyrosną a z tym skin no more bym sprobowała w sumie to ja nie ejstem pewna czy mam hirsutyzm to taka uroda niby... ale pal licho wie lekarzy nikt nam nie pomoże ja sie boje ze na starosc bede wygladac jak kobieta z broda taka co do cyrku sie nadaje tylko ehm...;[ czemu ja nie ejstem normalna nie dosc ze mam problemy z jakimis syfami sladami po nich rozstepami to ejszcze jestem włochata palnac se w łeb tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Czesc dziewczyny :) Mam na imię Krzysiek i jestem ze slaska z Bielska-Białej mam 26 latek. Chciłem wam powiedziec, że sa tacy faceci np jak ja co uważając takie kobiety jak wy za atrakcyjne..... to znaczy mi sie takie dziewczyny podobają. Lubie u kobiet gróbe gęste brwi włoski na rekach itp. nie wiem czy jest to rodzaj fetyshu jakiegos ale lubie takie kobiety.... pozdrawiam i nie przejmujcie sie az tyle.....Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Martusiaczku, rozumiem Cię, tylko zastanów się czy nie robisz sobie większej krzywdy, bo nie jestem pewna czy to zdrowo wyrywać.. Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma ciemną oprawę oczu, ciemne włosy itd, to fakt - można powiedzieć że już taka uroda, jeśli nie, to musi to wynikać z zaburzeń organizmu.. ech szkoda tylko że medycyna nie znalazła jednoznacznej odpowiedzi i antidotum.. Na pewno to ogromny dyskomfort "być włochatą" w takich widocznych codziennie miejscach, jak twarz, szyja.. ale jeśli problemy występuje w innych miejsca, na pewno jest na to jakaś tymczasowa rada...ale najważniejsze to nie dać sie zwariować!! Życie jest takie krótkie, czasem i krótsze niż nam się wydaje, nasze ciało starzeje się, to nieuniknione..więc myślmy o tym by przede wszystkim żyć, kochać, jak każdy człowiek i mieć nadzieję, że ten Ukochany pokocha lub kocha nas wciąż takimi, jakie jesteśmy! To ostatnie przeważa nad wszystkim. Prawdą jest że wygląda wiele mówi o człowieku, ale liczy się przede wszystkim wnętrze..a to zewnętrzne można też chwilowo ukryć, przechytrzyć, ale tylko chwilowo.. Do KrzychuBB :) : To chyba nie jest jakiś rodzaj fetyszu :P Ale myślę, że włoski na rękach i gęste brwi to mniejszy problem, można to zaakceptować, albo znaleźć łatwe sposoby na pozbycie się jeśli kobieta źle sie czuje.. gorzej jak włosy pojawiają się w bardziej nietypowych miejscach, ale dzięki za męski głos otuchy :) To dowód na to, że mężczyźni nie podglądają ciała kobiety pod mikroskopem :P tak jak my ;) Pozdrawiam ciepło (i sorki ze tak dużo literek..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Hej to znów ja :) Nie wiem czy mozna wogóle poruszac tu ten temat....ale chciałbym poznać jakas dziewczynę z okolic Bielska-Białej która jest taka własnie naturalna, taka jak tu opisujecie..... bo jak juz wczesniej pisałem bardzo podobaja mi sie takie dziewczyny :-)...pozdrawiam i zaglądne tu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
beatitas no włąsnie aj ejstem szatynka z ciemnymi oczmai i ciemna karnacja a wiesz co ejst nagorsze ze uwazaja mnie za fajna laske a pzory myla .... i potem dziwne jakies niedomowienia bo w kazdej sytuacji kryje sie nie pojde na absen wiadomo czmeu i słysze ze mzoe mi towarzystwo nie odpowiada.. ehm szkoda gadac ja przesadzam grubo napewno jednak chciałabym byc normalna ale dziekuje Słonko za może odzew rozumu a nietylko pewnie płytke pdoejscie jakie sie u mnie włąsnie uajwnia bo zaczyna sie lcizyc dla mnie wyglad i nie powinnam dac sie temu zwariowac ale cóż ..walcze z tym :) trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Nio własnie i o to chodzi :) Nio widzisz a ja CI zazdroszczę :) zawsze chciałam mieć ciemną karnację, ciemne włosy...nio i tym bardziej że jak napisałaś "uwazaja mnie za fajna laske", nie powinnaś się przejmować tak bardzo..poza tym powiem Ci, że ciemne owłosienie u brunetek, nie rzuca się tak bardzo w oczy, jest to nawet i naturalne.. KrzychuBB mam nadzieję, że nie robisz sobie jaj :P ...Szukaj, szukaj ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Beatitas jasne że nie robe sobie jaj....no co ty mówie śmiertelnie powaznie....juz taki jestem...poprostu podobaja mi sie takie dziewczyny... no oczywiscie nie az takie strasznie włochate.....ale włoski na rekach grube geste brwi lekki meszke pod nosem i okolice brzuszka jak najbardziej... dlatego prosze o kontakt miłe fajne kolezanki z okolic Bielska chętnie pozrozmawiam...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja95
KrzychuBB ale Ty to agent jeses :D Radze Ci idz w swoim miescie na poczekalnie do endo gina albo do gina to zobaczysz swoje okazy. Jesli mowisz powazne. :D :P LACHY TRZYMAC SIE I NIE LAMAC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Haha niezły pomysł..... ale raczej nie skorzystam A czy okazy...hmmm...nie ładnie tak pisać...kazdy ma swoje gusta....ja akurat mam taki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze ale ten
świat jest dziwny... Ja jestem tak załamana tymi włosami, że chcę aby był już 2080 a po mnie (na pewno!)ani śladu... A tu jakiś Krzychu - FACET!!!!!pisze że akceptuje (!?) a nawet więcej - że mu się to podoba! Po prostu nie wierzę... czy tacy mężczyźni wogóle istnieją (poza śląskiem ;-) )? Tacy którzy nie robią wyrzutów z powodu włosów na nogach i nigdy nie powiedzą ze jestem obrzydliwą małpą i....Oj, chyba mam doła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
No cożwyjatki się zdarzaja.... jak jestes ze Śląska to zapraszam...napisz na mela chetnie wiecej poklikam I nie dołuj sie proszę...... usmiechnij się.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze ale ten
Miły jesteś :) Na Śląsk mam baaaaaardzo daleko :( Ja to już siebie przekreśliłam...chyba musiałam nieźle narozrabiać w poprzednim wcieleniu i to chyba jakaś kara. Dzięki za otuchę mam nadzieję że znajdziesz TĘ jedyną. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
a bywaja tu jakies dziewczyny ze sląska.... może wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze ale ten
No nie pamiętam ale jak będziesz co jakiś czas tu zaglądał i przypominał o sobie to może się któraś odezwie :) A musi to być dziewczyna koniecznie z tego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
hmmm.... Hej dziewczyny .... a widzicie mówiłam Wam ze normalni faceci tez sie zdarzaja i super ze tez zaczynaja pisac na tym forum pozdrowienia dla krzysia .... na śląsku sa chyba bardziej tolerancyjni ludzie jak wnioskuje.... ciesze sie z tego... hihihihi bo jeszcze tutaj mieszkam .... Dziewczyny wiecej odwagi w siebie... jak widzicie mozecie sie podobac.... i to nie tylko krzysiowi .... bo takich chłopców anielskich jest wiele ..... pozdrawiam cieplutko..... Monisia z Rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Do "Kurcze ale ten" :) Nie wierzę, by ktoś CI powiedział że jesteś obrzydliwą małpą, choć pewnie tak czujesz się w swojej skórze... Na pewno są tacy faceci, nie chodzi mi o upodobanie nawet szczególne do owłosienia, ale wierzę w to że jak ktoś naprawdę kocha to akceptuje tą osobę taką jaką jest.. Więc nie załamuj się proszę, tylko miej nadzieję, że taka osoba stanie na Twojej drodze.. jednak na początku, by dostrzec to musimy zaakceptować siebie. Brak akceptacji siebie i wieczne kompleksy strasznie przeszkadzaja w miłości.. KrzychuBB fajny jesteś ;P Hehe a z tą poczekalnią było świetne ;) Tak sobie myślę, że jak mężczyźni mają szansę posłuchać kobiecych narzekań, to mogą się nabawić niezłych załamek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Krzysiu, i zobacz jakie ożywienie dzięki Tobie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Nie wierze, że takich facetów jak ja jest tak mało.... Napewno jest ich wiecej Kazdy z nas ma kompleksy ja zreszta też....ale jak to sie mówi facet powienien byctylko troche ładniejszy od diabła hahaha..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze ale ten
przyznaję że mam problemy z akceptacją siebie i naprawdę mam wypaczoną psychikę przez te włosy. Kiedy sobie pomyślę że tak już będzie zawsze to....:( Naprawdę nie widzę pozytywnie swojej przyszłości ale kogo to może obchodzić skoro "ciesz się że jesteś zdrowa" wkoło słyszę. dziękuję Beatitas za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Czy z tego topiku to nie koniecznie ale tak z okolic Bielska Białej.... ale koniecznie jakas czarnula .... poprostu bardzo podobaja mi sie takie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
oj ja też mam problemy z psychika kiedy mysle ze sie nie wylecze siedze teraz i kuje do koła i mysle sobie po co to przeciez takiego włochacza to chyba tylko do tarcia chrzanu w piwnicy moga zatrudnic krzychu ciesze sie że myślisz jak myślisz oby wiecej takich facetow zobacyzmy jaki ejst moj jak mu powiem ale nie wiem cyz powiem bo nie wiem jak i sie boje rekacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze ale ten
to może załóż swój własny topik? ale przygotuj się że kilka osób będzie Ci naprawdę dokuczało i wyszydzało Twoje upodobanie :) A może nic na siłę? Sama sie pojawi w odpowiednim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze ale ten
Martusiaczek21 - pozdrowienia z domu niedoli. Mam nadzieję,że Ten Twój pokocha Cię jeszcze bardziej - może właśnie masz takiego Krzycha;). Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Dziekuje dobry pomysł..... mysle że skorzystam Mi tam dokuczanie nie przeszkadza...robi to co lubi....:) ale tak szczerze to Boze nie wiedziałem ze az tak wam to przeszkadza....przecierz jak jest dziewczyna zgrabna inteligetna plus ma włoski to w czym to przeszkadza..... wiadom, że sie depiluje czesciej ze musi bardziej dbac o siebie ale dla mnie jak juz wiecie włoski to nie problem... wiadomo, ze nie moze całkiem przestac sie depilowac ale wspólna rozmowa co i jak i kiedy i co sie komu podoba i juz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Kurcze ale ten: Nie ma co się dziwić, że mówią "ciesz się że jesteś zdrowa", nio bo to ważne by będąc w dołku uświadomić sobie, ze nie jest w moim życiu najgorzej, że mogę mieć jutro nowotwór, przysporzyć bliskim wielu cierpień, że mogłam jeździć na wózku, nie słyszeć (to by było cos strasznego dla mnie), nie widzieć... Ja wciąż mam nadzieję, że medycyna znajdzie na to jakieś antidotum a nauka nowe metody usuwania włosków.. Osoba to nie tylko wygląd, choć uważam, ze na pewno jest wiele cech w Twoim zewnętrznym wyglądzie, które powinny dawać Ci poczucie piękna, tylko musisz starać się je dostrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze Śląska i z tą wyrozumiałością tutaj to naprawde różnie bywa...nie region o tym świadczy...a co do Krzyśka to wierzyć mi się nie chce.może facet to akceptuje, ale presja społeczeństwa jeszcze jest, kultura masowa narzuca nam pewne wzorce, którym, czy chcemy czy też nie, to musimy się podporządkować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Martusiaczek :) Tak sobie myślę, że jeśli dobrze radzisz sobie z niechcianymi włoskami, i o problemie musiałabyś mówić.. tzn że nie widać, że masz takowy problem. A nawet jeśli zareagowałby źle (choć nie sądzę), to byłoby to lepsze dla CIebie, bo poznałabyś że nie jest nie dojrzały i nie jest CIebie wart. Wierzę w ludzi i uważam, ze nie powinnaś się tego bac, nio i lżej CI będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×