Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Martusiaczek21
eh włąsnie plecy ramiona biust brzuch tyłek nawet palce u rąk nie da sie żyć i bycc szczęsliwym z tym można ciagle tylko załapywac depresje jak widze laski w koszulkach na ramiączka mam ochote płakać jak ja im zazdroszcze ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczek21 ta str nie chce mi się otworzyć. Moje drogie towarzyszki:) mimo tych naszych przypadłości uśmiechnijcie się;)Wszystkim Wam życzę wesołych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.
Dziewczyny, polecam zainteresowac sie izoflawonami sojowymi - stosowane zewnetrznie, regularnie, w odpowiedni sposob - daja b.dobre efekty, wypraktykowane na sobie i nie tylko. Do kupienia w kazdej aptece, wiec to zadna reklama ;) wiecej tu http://www.phpbbserver.com/laboratorium/viewtopic.php?t=336&mforum=laboratorium Tak samo ekstrakt z kopru wloskiego moze przyniesc poprawe przy hirsutyzmie idiopatycznym: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=13678227&dopt=Abstract Testosteron moze troche zbic herbata mietowa (ale z miety kedzierzawej, a nie pieprzowej) http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=17310494 Jak rowniez koniczyna. U mnie problem mial podloze hormonalne (nadmiar testosteronu) i zostal opanowany, co nie znaczy ze niczego nie musze stosowac - stale uzywam soi i wlosy odrastaja pewnie wolniej i w mniejszej ilosci niz kazden innej babce. Jadlam tez beta-sitosterol, ale zdaje sie, ze nie ma wplywu na wlosy, przynajmniej u mnie. Grunt to probowac, byc SYSTEMATYCZNYM i sie nie lamac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.
ups, sorry za jakies nie pisuje na kafeterii, wiec nie wiem skad sie wzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.
Juz pisze - izoflawony stosowane zewnetrznie w odpowiednio wysokim stezeniu beda dzialaly hamujaco na odrost wlosow, sa na to stosowne badania. Po niedlugim czasie wlosy jasnieja, staja sie ciensze i slabsze, odrost jest wolniejszy. O metodzie mozna przeczytac w kilku miejscach w sieci: http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?p=16681&highlight=&sid=5d5dab33a1be306c0f03aa03ffa442aa#16681 http://biochemiaurody.fora.pl/viewtopic.php?t=19 (tu zreszta ja sie kiedys produkowalam) Na laboratorium, do ktorego link wrzucilam w pierwszym poscie, temat zostal rozwiniety. Jak ktos ma ochote - zapraszam, tylko trzeba sie zarejestrowac, forum jest po polsku. Przerobilam juz chyba wszelkie mozliwe kombinacje z soja i najbardziej pasuja mi najprostsze przepisy. 2% izoflawonow sojowych 10% spirytusu 88% wody Jesli ktos ma mozliwosc zamiast spirytusu mozna dodac glikolu polietylenowego (macrogol 400) - najlepiej pomaga izoflawonom wnikac w skore i skuteczniej dzialac. Robie porcje na tydzien (jakies 100ml), stosuje codziennie po myciu, bez wiekszych przerw. To wazne, bo niestety jak sie soje odstawia to problem wraca. Takie uroki posiadania testosteronu w ilosci godnej Pudziana :) Metoda moze sie wydawac meczaca, ale jeszcze bardziej meczacy jest strach, ze spod nogawki wystaje kawalek owlosionej lydy. Do stosowania na cale cialo - nogi, bikini, twarz (z tym ze tu polecam dodac cos lagodzace np gliceryne, bo alkohol moze wysuszac i podrazniac). Efekty z biegiem czasu sa coraz lepsze. Skad wziac soje? w aptece jest dostepna w formie kapsulek dla kobiet po menopauzie (menostop, menoplant itp) - kapsulki na ogol zawieraja poza ekstraktem sojowym rozne wypelniacze i przeciwzbrylacze wiec roztwor moze byc metny. Czysty ekstrakt jest dostepny w mazidlach (mazidla.com) i w bulkactives - jak ktos ma paypala spokojnie moze kupic: http://bulkactives.com/soyisoflavones.htm najtansza wysylka chyba 5$. Mi najbardziej przypadl do gustu z bulka - jest jasny, nie barwi skory, nie lepi sie i tak dalej. W skrocie to chyba tyle. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_20
Do meksi Co do włosków po wosku... powiem tak to zależy od kobiety w jaki sposób i jak szybko odrastaja;) ale na pewno nie tak szybko jak po pęsecie i są jaśniejsze troche z każdym woskowaniem i co ważne mięciejsze....:) na nogach wosku nigdy nei stosowałam bo boje się że włoski mi znowu zaczną wractać tak jak po depilatorze:(:( i zostaje golenie które nawet do wieczora nie daje efektu gładkosci:(:( pozdrawiam Was dziewczyny i życzę Wesołych Świąt:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka smutna
Cześć dziewczyny.Powiedzice mi co mam robić?! Wydaje mi się, że ta przypadłość dotyczy także mnie Mam włoski na piersiach, nie chodzi mi o takie czarne twarde i długie przy sutkach, tylko całe piersi mam w takich włoskach 6 milimetrowych, te włoski zależy w jakim świetle na nie spojrzeć, czasami ich wcale nie widac a czasami takie lekko szare,czasami są takie troszke widoczne, ale nie ciemne, jeśli chodzi o grubość to nie są grube tylko, że jak dotykam piersi to je czuje...jeśli chodzi o brzuch to mam ze 4 włoski twardsze od pępka w dół a tak to normalne jak każda zdrowa dziewczyna,chociaz cały mój brzuch jest tez w takich 4-6mm włoskach i też niby jasne...ale zalezy jakie śwaitło pada na brzuch. Na buzi mam tylko meszek, tak jak każda dziewczyna natomiast nogi nie są bardzo owlosione , ale włoski rosną mi bardzo szybko, że nawet kiedy je depiluje to raz na tydzien bo tak szybko rosną. Dziewczyny czy ja też jestem chora? Co sądzicie o moim owłosieniu? Co z tym robić, usuwać czy zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
do anulka_20 rozumiem,ze ty woskowałaś całą twarz? jakie miałaś wcześniej włoski a jakie masz teraz? i ile razy juz usuwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
do anulka_20 rozumiem,ze ty woskowałaś całą twarz? jakie miałaś wcześniej włoski a jakie masz teraz? i ile razy juz usuwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Smutna Gosieńko, sądzę że to nie jest hirsutyzm, a z tym szybkim odrastaniem włosów na nogach to chyba winy dłuższego golenia i używania maszynki... :) Miałam zdać relację z wrażeń po paście cukrowej :P Miałyśmy z przyjaciółką niezły ubaw :P Najpierw było wyczekiwanie kiedy wreszcie pasta będzie miała właściwą konsystencje..ale potem już poszło lepiej.. Fakt pasta wyrywa :) włoski i nawet nie boli tak strasznie, ale u mnie wyrwać to wzystko to historia. A ponieważ nie jestem na tyle cierpliwa to na razie przeplewiłam nogi i poczekam aż włosy mi bardziej urosną. U mojej przyjaciółki szło lepiej bo miała dłuższe włosy, które od ponad roku są depilowane tylko woskiem więc różnica w grubości włosa jest nieporównywalna, więc obiecałam sobie że nie będę się tykać na razie maszynki bo mam dość brody na nogach... Pewnie na początku będzie trudno, może te włosy jakoś rozjaśnię, by mogły odrosnąć i być dokładnie wydepilowane... Hehe jaki wywód o włosach na nogach ;) Cieszmy się kochane, że mamy takie problemy (może ja troszkę mniejsze niż wy..) bo jest tyle obrzydliwych chorób na świecie... Wszystkiego dobrego na Święta Wielkiej Nocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwK
Cześć,dziewczyny. Czytając Wase posty,aż chciało mi się beczeć bo też zmagam się z włoskami na twarzy.Najgorsze są te na policzkach,brodzie i w okolicach szyi.Na szyi depiluje kremem,ale dokuczliwe są te odrastajace włoski w postacie krpek, które staram się tuszowac fluidem.Niestety to niewiele pomaga.Nie wiem czy to jest choroba hirsutyzm bo jeszcze nikogo z tą chorbą nie spotkałam i nie mogę porównać swojego owłosienia do chorej osoby(bo chyba aż tak dużo to go nie mam)ale mogę się jedynie domyśać,że mnie to pewnie też spotkało.Rzeczywiście problem ten jest strasznie dołujący i przedewszystkim krępujacy.Tym bardziej,że jestem brunteką i rosną mi ciemne włoski.Ciemne to mało powiedziane-rosną mi czarne włoski. Latem stojąc pod słońce ,zakrywam szyję włosami.Jest mi strasznie wstyd.Czasem nie mam już sił z nimi walczyć,ale przecież nie mogę poddać się.I tu mój apel do Was -nie wpadajcie w depresję,trzeba walczyć z tymi uporczywym problemem i przede wszystkim nie załamywać się.Tak na marginesie jestem półfinalistką MISS POLSKI.Nie powstrzymało mnie to od wzięcia udzaiłu w tej przygodzie,a jedynie dało więcej pewności w siebie i zmotywowało mnie do dalszej walki .Pozdrawiam Was bardzo gorąco.I 3mam za Was kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia3003
Cześć! Kochane współtowarzyszki niedoli! Życzę Wam i Waszym bliskim spokojnych świąt.Dużo zdrówka,szczęścia i usmiechu na każdy dzień.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hair girl
Hej pisalam kiedys tu na forum. teraz mam ogloszonko: ODDAM DIANE 35 z terminem do konca lipca 2007 (zalezy mi na czasie dlatego) ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_20
Do meksi tak brałam cała twarz...wcześniej miałam włoski na policzkach lekko widoczne na baczkach gorzej, a na brodzie najbardziej;( włoski po depilacji woskiem rosną słabsze, tzn głownie te z którymi wcześniej nic nie robiłam...bo te które czasami wyrywałam pęsęta na brodzie rosną nadal mocne ale nie tak ciemne:) w sumie nie zaszkodzi jeśli spróbujesz tego sposobu:) ja jestem blondynka a niestety włoski na bródce mam ciemne:( i to mnie martwi...ale cóż...bedzie lepiej i dziewczyny macie racje..są gorsze choroby:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
Niech kroliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "cos" nie musi byc ani widoczne, ani dotykalne, moze nawet nie pachniec, ale niech bedzie czyms bez czego nie mozna i nie warto zyc... Z okazji swiat Wielkanocnych zycze wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydla wiary przykryly kamienie zwatpienia i uniosly serca ponad przemijanie.... Kochane Kobietki musimy wierzy że kiedyś nadejdą lepsze dni... pozdrawiam Was.... Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silje17
:)) mam ten sam problem, włoski na twarzy ( broda, "wąs", pekaesy ;) ) nu i oczywiście! : posladki uda, okolice łonowe.. fuck :/ koszmarrr. Na klatce piersiowej, wokół sutków, brzuch (!!!) porażka totalna :/ ;) nu ale nie jestem sama :D nie probowałam się ich jeszcze pozbywac innym sposobem niż "żyletą" - chodzi o nogi. Może spróbuję kremem? Nie wiem... polecam wosk do depilacji twarzy na "wąsa".. dość skuteczny, aczkolwiek bolesny zabieg ;) Pozdrawiam przepotwornie! \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
nadal nie wiem czy iść wydepilować całą twarz woskiem..cholera tak sie boje zeby nie pogrszyć sprawy.ona nie są niby grube i czarne, ale ciemno-szara, cienkie i długaśne jasna cholera.nie mam pojecia co robić.chciałam rozjaśnić,ale przecież nie chce wyglądać jak nie wiem co...po rozjaśniaczu włsoki robia sie przecież świecąco-złote:( blleeee...juz nie daje rady, powoli mnie to zabija....cieszy mnie fakt,że taka pogoda dzis.zimno, pochmurnie...przynajmniej tak nie widać;/ zastanawiam się czy jak pojde na solarium to troche te włoski zjaśnieją;/ p pozdrawiam was ciepło w to poniedziałkowe popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
nadal nie wiem czy iść wydepilować całą twarz woskiem..cholera tak sie boje zeby nie pogrszyć sprawy.ona nie są niby grube i czarne, ale ciemno-szara, cienkie i długaśne jasna cholera.nie mam pojecia co robić.chciałam rozjaśnić,ale przecież nie chce wyglądać jak nie wiem co...po rozjaśniaczu włsoki robia sie przecież świecąco-złote:( blleeee...juz nie daje rady, powoli mnie to zabija....cieszy mnie fakt,że taka pogoda dzis.zimno, pochmurnie...przynajmniej tak nie widać;/ zastanawiam się czy jak pojde na solarium to troche te włoski zjaśnieją;/ p pozdrawiam was ciepło w to poniedziałkowe popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka X
Cześć! Przepraszam jeśli już był poruszany ten wątek (nie sposób jest przeczytać wszystkie wypowiedzi w krótkim czasie), ale czy słyszałyście o pozytywnym działaniu mięty na problemy z nadmiernym owłosieniem u kobiet? http://www.e-lama.pl/artykul.php?id=2445 Może to choć troszkę łagodzi objawy. Zyczę Wam wszystkim pozytrywnych wyników z walką z tą przykrą przypadłością! Dla każdej z Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka X
Miało być: "Zyczę Wam wszystkim pozytrywnych wyników w walce z tą przykrą przypadłością! Dla każdej z Was 🌻"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie Zwracam się z prośbą, a mianowicie szukam laseru w Katowicach najlepiej (ze względu na dojazd) super byłoby gdyby nie był zbyt kosztowny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnicaa
do sonia81 ;) W Katowicach jest mnóstwo salonów, gdzie wykonywana jest depilacja. Ceny mniej wiecej kształtują się podobnie. Najbardziej znany jest chyba SKIN LASER STUDIO, ale ostatnio coraz częściej słyszę, że i KLINIKA 2000 jest na wysokim poziomie. Ja miałam laser (twarz) rok temu i już się poddałam, bo włoski znów odrastają. Pozostaje mi jeno kosmetyczka i pęseta. Miałam niedoczynność tarczycy i zawsze na to zwalałam mój obłęd z włosami, ale tarczyca wyleczona, a problem pozostał. Aktualnie mam wykonywane badania na hormony, ale nie łudze się, bo wiem, że i tak żadne tabletki nic nie pomogą. Na to nie ma lekarstwa i ja już się z tym niestety pogodziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
chodziło mi o hair no more z allegro pisałam do ludzi ktorzy to kupili i jedna dziewczyna mi odpisała ze pomaga niby ..ale co miałam napisac cyz na włochy jak u faceta tez;/ ehm poki co testuje olej krokoszowy tzn z korkosza;p ale to takie tłuste nie chc emi sie czasem ehm zamowiłam rozjasniacz sally hansen i krem do depilacji zobaczymy czy coś pomoże pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
swoją droga ewK jestem pełna podziwu dla Ciebie ja tez miałam przygode z modellingiem ale niestety opory psychiczne wygrały i zrezygnowałam :( a treaz to za stara jestem heh :)ale podziwiam Cię naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Złośnico:) o tej Klinice 2000 nic nie slyszałam, myślałam o Dermedzie, ktoś coś słyszał?Mam spore obawy po tym co tu przeczytałam, kasy szkoda,ale zobaczymy czy sie zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×