Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Martusiaczek21
znam ten ból eh chyba sie wszystko w przyrodzie odwraca teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
do to samo.... Nie martw się tym bo wiedz ze nie ejstes sama... niestety taka przypadłość dotyczy chyba wiekszośc nas.... choc mi na pozostalych czesciach ciała nie przeszkadzaja ... traktuje je jak cos normalnego ale te na twarzy i na brodzie... poprostu spedzaja mi sen z powiem ... i wkurzaja mnie bardzo... nie wiem co dalej mam z nimi robic.... zamówiłam sobie ten olejek z krokosza... tylko tak naprawde boje sie zaczac.... by nie było jeszcze gorzej.... macie jakies doswiadczenie z nim i oberwacje... czekam .... do krzychaBB Ciesze sie ze pojawiłes sie na tym forum ... bo teraz skrzynka pocztowa dziennie zapchana ... JA nie uwazam ze to ściema ... kazdy ma swoje upodobania... mysle ze akurat nalezysz do tej grupy mężczyzn które sznauja kobiety naturalne... bo jak doskonale wiemy kazdy z nas ma jakies niedosciagniecia. dla jednych to jest krzywy nos, dla drugich za szerokie biodra dla innych jeszcze cos innego....taka natura tak zechciała... i jedyne co nam pozostaje to walczyc tak aby były jakies efekty , dobrze by było gdyby cos w naszej medycynie w dziedzinie "włochatych" coś sie zmieniło na lepsze ... czekam na takie dni... jak Wy wszystkie... pozdrawiam Krzysia.... Monia z Rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja mam doświadczenia myśle że regularne stosowanie pomoż enie oczekuj od razu niewaidomo czego ale mi troszkę pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uporalam sie z 1problemem-niedojrzalym facetem...troche ciezko kilka dni bedzie...ale tego kwiatu pol swiatu;)zeby z innymi problemami bylo tak latwo;)ktos korzystal z Dermedu w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Ech :) Ale tu narzekania :) Żeby was pocieszyć :P to powiem, że mam to samo ;P a dokładnie identycznie jak napisała "to samo" .. Dlatego od 2 tyg nie tykam się maszynki... (wyjątek to pachy).. Na razie eksperymentuje z tą pastą, jak już pisałam, nie udao mi sie jeszcze uzyskać pełnej gładkości ;) bo niedokłądnie to troszkę zrobiłam, ale mam nadzieję że z biegiem czasu włoski osłabną.. nio a pasta okazała się być rewelacyjna na moje bikini, bo miałam ciągłe problemy z krostkami. Oczywiście bolało :) i nawet krew się polała gdzieniegdzie ale potem oliwka i jest lepiej. Minus tak, że trzeba czekać na odrosty, ale mam cichą nadzieję, że po czasie włosy będą słabsze i nie będą tak kłuć :| Do stesknionamonia: Ja własnie też czekam na ten olejek, szczrze to traktuję to przedsięwzięcie z dystansem :) ale może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Dziękuje za ciepłe słówka Moniu z Rybnika....tez uważam że kazdy powienien akceptowac swoje małe lub wieksze niedoskonałości. A takich chłopaków jak ja napewno jest dużo...ale i tak liczy się wnętrze kazdego człowieka.... pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
do beatitas co za pasta?? Mozesz cos wiecej powiedziec?? Działa?? Włoski słabną?? proszę o odpowiedz! pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
Krzychu BB... nawet nie wiesz jak pomagasz nam takimi slowami. MIło, ze nie masz nic przeciwko i ze traktujesz to jakos cos normalnego. Ja mam z tym cholerny problem, staram sie byc "gladka" ale nie zawsze wychodzi.. Powiedziałam mojemu facetowi, ze strasznie szybko rosna mi wlosy, ale jak mam na nogach takie 2-dniowe, niewidoczne, ale w sumie klujace, to go obrzydzenie bierze - raz mi sie tylko tak zdarzylo, bo zazwyczaj gole codziennie jak sie widujemy. ehh...jest to strasznie uporczywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
taka "syzyfowa" praca... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
klade sie gladka, wstaje klujaca - moja siostra ma identycznie...ma juz rodzine , ale jej maz jest na tyle tolerancyjny, ze nie przeszkadza mu to..i nawet mowi jej, ze ma sie nie meczyc i nie golic tych wlosow na nogach i bikini zbyt czesto...bo wie, ze jest to problem i jest to bolesne i on to rozumie. Fajnie by bylo na takiego wurpozumialego mezczyzne trafic.... Moze moj kiedys zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
wyrozumialego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
trafiła* (przepraszam za literowke..nie wiem o czym mysle, ze tak sie myle) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Dziewczyny....to sa tylko włosy!!!! Jesli bez takie coś ktos z wami nie chce być ktoś zerwie bo akurat masz niewydepilowane nogi...to dziekuje za taki związek.... Ale jeśli jesteście razem, to nie wierze że taki chłopak nie zauważył że macie troszke wiecej futerka....i gdyby mu to przeszkadzało to napewno nie randkowałby z wami nie mówiąc juz o związku... widocznie zakoachł sie w Twojej osobie w Twich cechach charakteru itp. bo i tak to jest najważniejsze w dłuższym związku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
moze jak juz kiedys bedzie mnie stac, to pojde na zabieg laserowy...moze to mnie uratuje! Zaczne pewnie od bikini... nie wiem czy po tych wakacjach sie nie wybiore - to co zarobie to wydam na zabiegi, niezle mi to da po kieszeni...ale przynajmniej bede miala komfort psychiczny ;) nogi moze kiedys w przyszlosci, bo to bedzie duzo drozsze niz bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Przepraszam ja też robie błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
miło Krzychu, ze tak piszesz ;) no w sumie masz racje... widocznie nie jest to az tak straszne dla niego..chociaz wole nie eksperymentowac i nie sprawdzac ... statarm sie golic nogi jak najczesciej, zeby nie bylo tego nieprzyjemnego dotyku...ehhh ale nie zawsze sie da ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Do "to samo" : Tak, rozumiem CIe bardzo dobrze, bo jak też jak się ogolę wieczorem to rano już po syskim :) Podobnie jak gęsia skórka chyci ..naprawdę dziewczynom, które nie musza się o to martwić. Na szczęście mój mężczyzna jest wyrozumiały, czasem mnie przedrzeźnia ale wiem, że to tylko włosy a w miłości co innego jest ważne. Nio ale Ty napisałaś, że Twojego "obrzydzenie bierze". Nie byłoby dobrze, gdyby naprawdę tak miało być, mam nadzieję, że poprosyu źle się z tym czując masz tylko takie wrażenie. Może postaraj się z nim porozmawiać o tym, powiedzieć, ze tak już masz, że nie jest łatwo mieć gładkie nogi itd (oczywiście, jeśli chcesz i jeśli jesteście na tyle blisko, że jesteś w stanie zdobyć sie n ataką szczerą rozmowę o tym, co powoduje u Ciebie wstyd, bo wiem po wypoiwedziach, że nie każda z nas chce o tym rozmawiać ze swoim Ukochanym).. Jeśli maszynka daje takie kiepskie rezultaty, to może lepiej pomyśleć o wosku, albo tej paście, bo wiadomo, przy goleniu włosy stają się coraz bardziej uciążliwe.. Co do pasty, to nie będę może się rozpisywać ale dam CI linka :) : http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=5129 http://www.kosmetyczki.net/modules.php?name=News&file=print&sid=66 O paście znajdziesz też na forum kafeterii.. Pastę można zrobić samemu, przepisów jest mnóstwo w sieci, ja jednak poszłam na łatwiznę i kupiłam na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
KrzychuBB, zaczynasz mi imponować :P Początkowo, tez pomyślałam, że wpadłeś tu dla jaj, szczególnie po tym tekście, który miał się nadawać po 23:00 :) "to samo": nie wiem, czy metoda "jak najczęsciej" jest najlepsza, bo tym jeszcze pogarszasz sobie sprawę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
hmmm ja staram sie golic jak najrzadziej bo zauwazam tendencje ze im czesciej to robie rosna bardzio szybko... Postrzegam świat tak samo jak Krzysiu... powiem Wam ze dzieki tym włoskom do czegoś w zyciu doszłam ... jak zaczął sie ten problem byłam jeszcze w szkole podtsawowej... i wtedy obiecałam sobie ze zrobie wszystko by byc kims tak zeby te włoski nie przysłoniły mi swiata.... i nie zabroniły marzyć... wkoncu tak jak wszyscy jestem CZŁOWIEKIEM ... i nalezy nam sie cos od tego świata ... dzieki etmu zrobiłam sobie techn ikum potem poszłam na studium, potem na studia jedne, potem zrobiłam podyplomowe teraz własnie jestem na drugim kierunku kolejnych studiów w Krakowie.... i osiągnełam to co chciałam ... Kocham swe ciało, kocham ludzi.... nielubie gapiących ludzi...ale z drugiej strony tłumacze ich, że ich poziom tolerancji człowieczeństwa jest straszny... bo tak naprawde nikt nie zna dnia ani godziny... kiedy nadejdzie jakas chora... Ciesze sie ze ogolnie jestem zdrowa, zechodze podziwiam swiat jezdze na podróże, realizuje sie zawodowo i nadal kształce to sa dla mnie ogromne sukcesy.... Życze Wam kochane kobietki akceptacji samej siebie, a potem już bedzie zupełnie łatwo iść przez zycie... tym bardziej jak jest z kim iść w strone słońca ..... Głowa do góry kochane kobietki... i powiedzcie mi co stosujecie jeszcze na ten zarost na brodzie....?? a co na ewentualne podrażnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Jak miło czyta się takie wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
oo swietnie:) dziekuje Ci slicznie za linka...podejrzewam, ze sie na ta paste skusze...moze wreszcie bedzie lepiej ! a co do mojego partnera...no w sumie to "obrzydzenie" moze za duzo powiedziane... ale jak poczul wloski to powiedzial " o kurde, ale masz klujace nogi...golisz dzis??" no to odpowiedzialam, ze wiem i ze powinien to rozumiec , bo mi szybko wlosy rosna...moze faktycznie to tylko moja fobia. Jest ze mna i nie daje mi do zropzumienia, ze zerwie jak nie bede "gladka" heh...wiec chyba nie jest tak zle. Ale staram sie robic wszystko by byc ciagle gladka....czasem z marnym skutkiem..ale chociaz po samym goleniu jestem gladka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
ehh...doskonale rozumiem to, ze im czesciej tym "GORZEJ!" ale co robic innego? kremy sa zbyt slabe, sprobuje tej pasty,..moze to przyniesie niezle efekty. Wszystko trzeba sprawdzic. Plastry tez nie wyrywaja mi wlosow. hm... zle robie..wiem, ale tak bardzo chce byc gladka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
Krzychu BB .. mnie rowniez zaczynasz imponowac :o nono ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
nie mialo byc takiej buzki skrzywionej, nigdy nie umiem zrobic takiej bardzo usmiechniejtej!! (przepraszam) mialo byc tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
powiem Wam ze ja w swoim zyciu jakos trafiałam na tolerancyjnych... i chyba dobrze... bo to duza siła w walce... jesli ktoś stoi za mna a nie przeciwko mnie.... gdybym była z kims kto by mnie nie akceptował... to chyba jkednak ten zwiazek zakonczył by sie duzo szybciej niz zaczął... tym bardziej ze nigdy nie ukrywam co mnie boli i dreczy na dziendobry ze tak to powiem ... okreslam co mi dolega i jak to jest na codzien... Jesli facet nie akceptuje tzn ze nie kocha... bo to tylko włoski... a co bedzie jesli bedzie rzeczywiscie jakasa kleska tego zwiazku ... skoro on nie daje sobie rady z tak mało istotnymi rzeczami co dopiero jak przyjdzie wielkie bummm... Kochamy nie za wygląd tylko za to jak jest nam z druga osoba i jak bardzo ją cenimy... i za to co nas ciaglę w nich podnieca i to jest piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Dobranoc.....wszystkim..... 3 majcie się...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
dobranoc kochane :) no i kochany oczywiscie, nie mozna zapomniec o TYM, ktory nas ciagle wspiera (Krzychu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydotka
Ja jak depilowałam pachy i bikini pastą cukrową,to też gdzieniegdzie polała się krew,ale naprawde warto depilować się tą pastą,nawet odrosty nie są tak kłójące,bo włosy odrastają dużo cieńsze.Na allegro pasta kosztuje 25 zł,więc ja np wole sama ją gatować.Fakt że aby depilacja miała super efekty,to troszke trzeba nauczyć się dobrze to robić,ale 100 razy lepiej używać pasty niż wosku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow parę dni człeka nie ma na forum i mu sie 4 strony zaległości robią :D do soni81: no jak na razie jeszcze nie miałam kiedy wypróbować tej maseczki z płatków. mimo że to nie filozofia to chwilke spokoju trzeba na to znaleźć :) a u mnie ze spokojną chwilką ostatnio krucho. tak to jest jak się magisterkę kończy pisać ech za to jak na razie (odpukać) maść cynkowa działa rewelacyjnie. teraz tylko pilingi częściej trzeba robić żeby czerwone ślady zeszły. a tak a propos facetów to ja się zaczynam przełamywać. nie można całe życie się ukrywać :) jest tylko jeden problem \"zaufać\". duzy problem ale jak sobie z nim poradzę to... to będzie najszczęśliwszy dzień w moim życiu... pięknie wiosna nam rozkwitła :) słoneczne pozdrowionka z centrum Polski :) karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Czy to znaczy, że po paście włoski odrastają słabsze niż po wosku? Ja nigdy nie robiłam sobie woskiem, z racji takiej że w salonach ceny nie są niskie, a ja mieszkam w małej miejscowości..ale teraz koleżanka kosmetyczna kupiła podgrzewacz i zamierzam się do niej udać, właśnie z nadzieją, że zrobi mi to dokładnie i włoski troszkę się osłabią. A pastę kupiłam, żeby sie nie zrazić od początku, tym że mi nie wyjdzie :) ale pewnie też spróbuję ją zrobić jak mi się skończy beczułka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×