Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

jestem zalamana..depilowalam nogi kilka dni temu...jakies 5-6 a juz mam 6cm odrosty:( W OKOLICY BIKINI MAM DLUGOSCI 8 CM :((( DZIWECZYNY CO ROBIC... POJDE DO GINA,POPROSZE O DIANE.ALE RPZECIEZ TO NIE POMOZE MI :(((( a depilacja boli cholernie i depiluje nogi tylko na lydkach bo powyzej kolan naprawde boli........bo niedosc ze sa grube i czarne,to jeszcze gleboko osadzone..ostatanio nawet zauwazylam kilka wloskow na brodzie :( z wasikiem wlacze od zawsze:( zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
do sama rama przeczytałam,ze depilujesz twarz u kosmetyczki woskiem.co jaki czas to robisz? jakie odrastają a jakie miałaś wcześniej? bierzesz jakieś leki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goudus
powiedzcie mi czy elektroliza na brodę da jakies efekty? mam duzo jasnych włoskow, zaburzenia hormonlalne, lecze je (yasmin) ale włosy rosną, czy warto isc na elektroilzę, czy wymyslac inne sposoby? Teraz wyrywam pęsetą, i w sumie nie widac ich tak bardzo ale rosną, jak nie wyrwę przez kilka dni to czuję pod palcami zarost jak faceta, straszne to jest laser juz probowalam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_26
czesc wszystkim!:) Dopiero wczoraj natrafiłam na to forum, nie mialam pojecia ze cos takiego istnieje, ze inne dziewczyny tez maja takie problemy, ze jest nas wiecej i ze wszystkie jakos walczymy!! Moja historia z wlosami jest dosc dluga. Pierwsze pojawily sie juz w 4 klasie podstawowki na nogach!Byly jasne i dlugie dlatego przeszkadzaly. Rodzice w sumie zostawili mnie z tym problemem, mialam i tak chodzilam do szkoły, to byl koszmar!. Potem wreszcie poszli ze mna do lekarki (pediatra) a ona im powiedziala ze to taka moja uroda!!!!! U mnie w rodzinie nikt z tym nie mial nigdy problemow wiec rodzice skoro tak powiedziala zostawili problem znowu!!! A ja cierpialam!!! W liceum wlosow zaczynalo byc coraz wiecej, rece i twarz-to bylo najgorsze. Ale dopiero na drugim roku studiów wziełąm sie sama za siebie. Teraz juz pracuje w zawodzie a wtedy studiowalam jeszcze farmacje w Krakowie. Poszlam do lekarki w poradni endokrynologicznej a ona od razu dala mi skierowanie na klinike. Po 2 tyg zdiagnozowano mi zespol policystycznych jajnikow. Dostalam leki: bromergon, metformax 500, mercilon. Rownoczesnie poszlam na zabieg depilacji laserowej w dermedzie(kraków). Po 4 zabiegach na twarzy(gorna warga, broda, baki, ploiczki i szyja) byl efekt. Praktycznie zostally tylko jasne wloski. Bylam jak nowonarodzona! #-ci rok moich studiow to byl najpiekniejszy rok mojego dotychczasowego zycia. Ale potem po tych lekach bolal mnie brzuch i mialam potworne bole watroby niestety. Dlatego je sama odstawilam......i po jakims pol roku wloski zaczely sie pojawiac bardzo podstepnie, bo pojedynczo gdzieniegdzie . Zaczelam je podgalac a potem wyrywac. I skonczylo sie tak ze wyrywalam je z calej twarzy! Zajmowalo mi to godzine dziennie ale czulam sie potem w miare dobrze bo nie mialam ich w sobie!! Teraz znowu zaczelam walke. Nie wyrywalam juz 2 miesiace i kilka dni temu poszlam na depilacje laserowa w tym samym gabinecie co kiedys. I efekt jest taki ze wloski niebardzo chca mi wychodzic po tym, Wczoraj wyrwalam troszke na podbrodku bo siedza dosc gleboko w skorze i widze ze nie rosnie nic na tym miejscu ale nie wiem czy do wieczora tez nic nie urosnie. Jestem zalamana i naprawde nie wiem co robic, bo sily to juz nie mam zeby sie tak meczyc. Wczoraj w desperacji zamowilam przez net lotion Kalo, bo widzialam ze niektore osoby go chwalily Trzymajcie sie wszyscy, dobrze ze was znalazlam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-l-aaaaaa
Oj dziewczynki, dziewczynki, mysle,ze troche przesadzacie z tym obnizonym poczuciem wlasnej wartosci z powodu nadmiernego owlosienia. Zeby uciszyc od razu atak na mnie - dodam,ze jestem brunetka i cierpie na to samo - przerobilam juz wszystkie kataklizmy zwiazane z depilacja, lacznie z zapaleniem mieszkow wlosowych i do dzis mam blizny po..., ale bez przesady...to,ze macie wiecej zbednego owlosienia nie oznacza, ze jestescie gorsze!!!!! Jako,ze w moim przypadku depilator okazal sie glownym sprawca moich problemow podepilacyjnych (wrastajace wlosy, ktore przewaznie przeradzaly sie w bolace wielkie wrzody) przerzucilam sie na paste cukrowa - dziala swietnie na wszystkie partie ciala. Stosuje juz od ponad roku i wierzcie,ze wlosow odrasta mniej i ciensze i co dla mnie najwazniejsze prawie ZERO wrosnietych wlosow. Pzrerobilam tez wszystkie produkty, ktore mialy dzialac m.in. Kalo - no co w moim przypadku jedyny efekt tego produktu to oddzialywanie na portfel :-) Zreszta podobny plyn na podraznienia podepilacyjne uzyskacie rozpuszczajac kilka tabletek aspiryny w spirytusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za odpowiedź. z tym kalo trochę jeszcze poczekam bo już wiele razy wydawałam kasę na drogie rzeczy i po paru tyg stosowania musiałam je odstawiać bo było jeszcze gorzej. moim problemem jest jeszcze niestety bardzo wrażliwa i do tego sucha skóra więc ze wszystkim muszę uważać. zamierzam chyba jednak wrócić do tabletek antykoncepcyjnych bo przynajmniej wtedy gdy je brałam nie robiły mi się aż takie straszne wypryski. na razie przypomniałam sobie o cudownym specyfiku jakim jest maść cynkowa. proste i tanie ale dość skuteczne. tormentiol też mam zamiar nabyć. a potem ewentualnie wypróbuję kalo a nóż widelec mi pomoże. jednego jestem pewna gdybym była moją twarzą szczerze bym się nienwidziła za tortury na jakie ja narażam. a z ta wiara w siebie to jest niestety prawda. ja się nie spotkałam jeszcze z jakimiś docinkami czy nawet BARDZO oględnymi aluzjami do mojego problemu no i ten fakt chyba jeszcze tylko trzyma mnie przed totalnym załamaniem. wychodzi na to że mam wspaniałych znajomych a przecież część z nich to faceci a oni nieraz jak wiadomo potrafią coś niezbyt fortunnego chlapnąć a moim się to na szczęście jeszcze nie zdarzyło :) ja niestety jestem spod znaku lwa więc ambicje mam wpisaną w gwiazdy niestety. wiem jedno wychodząc z domu staram się sprawiać wrażeinie jednej wielkiej pewności siebie. a w domowym zaciszu wiadomo chlipię w poduchę. ciekawe czy coś takiego może wpędzić człowieka w schizofrenię... oby nie ;) dość tych wywodów trzeba się jakoś trzymać :) nie ma wyjścia karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dezdemono spróbuj domowej maseczki z płatków owsianych:)poprawia cere jeśli chodzi o wypryski i odżywienie, a jeśli możesz sobie pozwolić to polecam z Vichy system odnawiający. Cera jest po nim fajna, polecam:)jest tam kilka saszetek z pilingien, maseczką, później jakiś spray no i na koniec krem... pisałaś, że masz suchą skóre,ale nie martw się nie wysuszy jej.Warto pooszczędzać bo zestaw nie jest tani, jak dla mie był to spory wydatek, ok 130 zł. Co do poczucia wartości to niestety, my dziewczyny chyba już tak będziemy mieć:(ciągle obawiam się, że ktoś może się czegoś dopatrzeć, albo jakoś skomentować...ciągłe życie w stresie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewy_26 może polecisz nam jakieś kosmetyki, leki, które poprawią nam naszą cere...będziemy kompensować sobie inne braki;)ja tez odwiedziłam kiedyś Dermed,ale w Katowicach..no i znów nam taki zamiar wybrać się na laser..ale ciągle zebrać kasy nie mogę:(choć ostatnio słyszałam,że sa różne lasert i zależy od ich częstotliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama rama
do "meksi" Już odpowiadam na Twoje pytanie, w moim przypadku jest to trochę skomplikowane, ponieważ brodę i wąsik depiluję częściej w domu uciekając się do metod niezbyt polecanych to jest plastry na zimno i penseta ponieważ tak doprowadziłam już moje włoski do stanu, że codzinnie cos mi tam wyrasta i codziennie siedzię i coś tam dłubię i to jest już dla mnie normalne choć często uciążliwe gdy gdzieś wyjeżdżam, ponieważ nie wiem czy będę tam miała odpowiednie oświetlenie a niektórych włosków nie widać w lusterku a w świetle dziennym są widoczne to mnie irytuje. Natomiast na policzkach, baczkach nie ruszam włosków tylko chodzę do kosmetyczki i przy okazji jak zostaje coś na brodzie i wąsiku to też je u kosmetyczki usuwam, średnio co 2 miesiące. Jak odrosną bardziej to rozjaśniam. Napewno wczesniej jak próbowałam wszytkie włoski sama wyrywać plastrami na zimno był znacznie gorszy efekt. Idelaną sytuacją jest wogóle ich nie ruszać tylko co jakiś czas chodzić do kosmetyczki na wosk. Pozdrawiam :) Z brakiem poczucia własnej wartości naprawdę nie przesadzałam, wiecznie mialam z tym problemy teraz jest trochę inaczej zaczynam to przyjmować rozumowo nie emocjonalnie. Wychodzę również z zalożenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia oraz, że nie mam wpływu na to co sobie o mnie inni pomyślą albo powiedzą... Życzę Wam pięknej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
dziękuję za odpowiedź. jeszce tylko powiedz mi jakie miałaś włoski przed woskiem a jakie ci odrastają.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksi
dziękuję za odpowiedź. jeszce tylko powiedz mi jakie miałaś włoski przed woskiem a jakie ci odrastają.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia3003
Do shaggy! Ja kiedys zastosowałam ten wosk, ale pogrzewałam go w zwyklym garneczku. Jeśli chodzi o sam wosk, to nie byłam z niegi zadowolona. Kleił się, wszystko wybrudziłam i bardzo czasochłonne. Może żle to robiłam: nakładałam ciepły wosk, czekałam aż wystygnie i potem zrywałam. Nie wiem, może powinno sie od razu zrywać. Myślę, jeśli chcesz go wypróbować, to kup sam wosk( na allegro 8,90) i zobaczysz cz Tobie odpowiada. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniu81 jakbyś mi mogła jeszcze napisać jak się robi tą maseczkę z płatków owsianych :) zalewa się je wodą czy mlekiem albo może jeszcze czymś innym? :) a no i jak pamiętasz to napisz dokładnie jak nazywa się ten zestaw vichy. co prawda mam do vichy ostatnio uraz (używałam Normaderm kremy na noc i dzień no i skutki leczę do teraz choć już miesiąc go nie używam!!) ale jak już mi przejdzie to może wypróbuję ;) a ja naprawde polecam maść cynkową. wczoraj na noc wysmarowałam prawie całą twarz i dziś jest dużo lepiej :) trzymajcie sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorylica
hej dziewuszki!!kolejna zdołowana osóbka to ja!!!tez mam ten problem z futerkiem i naprawde z mies.na mies. odechciewasie zyc....nie mam włosow na twarzy,oprocz mieszka oczywiscie pod nosem,ale reszta to poprostu masakra!!!!!!!!!!!!gole soe cala od stóp do glow i juz nie mam sily.a na domier zlego mam faceta blondyna ktory prawie wcale nie ma wlosow,troche na nogach na twarzy i to wczystko.jak siadam kolo niego to moje lapska wygladaja koszmarnie,najgorszy wlasnie jest ten kontrast brrrr...do tego spiewam w zespole weselnym a tam czesto jest jasne swiatlo bo to kamerzysci itp i jak durna w tym zakiecie cala noc!!!!u lekarza nie bylam i nie pojde bo jestem prawie pewna z3e to po kochany m tatusiu ktory wyglada jak by co tylko zszedl z drzewa:)nodi to ma tak pocharatane od depilatora ,wrastajacych wlochoe i wyrywania penseta,ze az szkoda gadac,zadnych spodnic w szafie no bo jak...jedyne co mnie pociesza to to,ze troche nas jednak jest a juz najlepszy jest wasz optymizm az sie milo czyta,sama buzia sie usmiecha !!!pozdrawiam was wszystkie goraco i powodzenia w zwalczaniu futerka he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dezdemono zalewasz platki owsiane ciepla wodą, nawet gorącą powiedziałabym:)taka papka ma powstać i nakładasz na twarz:)trzymasz max10min i zmywasz...raz max dwa na tydz wystarczy jak ją sobie zrobię cera jest fajniejsza..ale niestety cierpię na brak czasu;) co do tego zestawu vichy to system odnawiający czysta skóra...właśnie z serii normaderm...ja mam z tej serii też krem na dzień i na noc,ale sporadycznie używam bo mam zbyt wysuszoną cerę. A jak jest u Ciebie, co się stało, że piszesz,że leczysz się do teraz po nich? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
Hej dziewczyny.... MAm do Was prośbę jesli znajdziecie chwilke to prosze was o tyo abyście podały mi ile te wszystkie metody które stosujecie kosztuja?? Np ile kosztuje wosk na wąsik, brodę, brzuszek... i inne metody?? Nie mam zbyt wielkiego zasobu finansowego , gdyz zaczełam kolejne studia podyplomowe i kurs jezykowy - chciałabym sie rozeznać... co byłoby lepsze i tańsze... Chciałam się wybrać do endokrynologa 2 tyg temu wiecie co usłyszałam najbliższy wolny termin 14.01.2008r.... tak nie mylicie sie ... widzicie własciwy rok 2008.... poprostu zyc sie odechciewa :(:( pozdrawiam Was serdecznie i zycze wiary w siebie... Monisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steskninamoniu ja też długo czekam...a prywatnie jak dzwonilam i pytałam to w 1miejscu powiedzieli mi 60zł za samą wizytę a badania wszystkie na własny koszt,a w drugim miejscu...uwaga...300-350 zł masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny odpowiedzcie mi w
koncu czy elektroliza jest skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do soni81 jak kupowalam sobie te kremiki vichy to bylam do nich bardzo pozytywnie nastawiona. duzo sie naczytalam no i renoma firmy itp. przed zastosowaniem mialam problemy z cera ale nie bylo tragicznie kilka krostek pare razy w miesiacu no i troche sladow (uroki wrazliwej i do tego naczynkowej cery). zaczelam stosowac i kilka dni bylo super skora gladka i troche rozjasniona. i nagle bec :) jak mnie wysypalo, szczegolnie w obrebie mieszkow wlosowych nawet tych z ktorymi nic nie robie. ale po konsultacji z siostra( byla kosmetyczka) ona stwierdzila ze takie kremy dzialaja oczyszczajaco i powinno mi przejsc wiec stosowalam dalej. ale nic sie nie zmienialo. czasem nawet na jeszcze niezbyt wygojonym miejscu pojawial sie nowy wyprysk. jeden wielki koszmar. po 2 miesiacach stosowania odstawilam. ale zadzialalo na tyle ze skora sie sama oczyszczala. calkiem niedawno przestalo mnie tak bardzo wysypywac ale z czerwonymi sladami przyjdzie mi jeszcze troche czasu powalczyc :) pozdrawiam karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Olka
Do Shaggy, Ja mam taki podgrzewacz, jestem zadowolona. Od dawna depiluję nogi (i nie tylko) woskiem. Pierwszą wizytę polecam jednak u kosmetyczki, dobrej kosmetyczki! Podpatrzysz jak to się robi i do dzieła. Dlatego warto pójść pierwszy raz do kogoś kto robi to profesjonalnie, bo jednak to trochę boli i jeśli spróbujesz sama to możesz się zrazić. Każdy następny raz to mniejszy ból, skóra przyzwyczaja się. Warto mieć w domu taki podgrzewacz: taniej i zawsze pod ręką. Wosk rozgrzewa się ok. 20 min. Depilacja całych nóg zajmuje mi niecałą godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama rama
Do Meksi włoski po wosku rosną słabsze i jest ich jakby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama rama
Dziewczyny macie może jakiś sposób na przebrwienia na twarzy, szczególnie ostatnio na to narzekam robią mi się po pryszach, które mnie bolą i muszę je wycisnąć. Chyba przechodzę spóźniony trądzik... To zazwyczaj dzieje się cyklicznie przed okresem później nie mam problemów tyle, że własnie te przebarwienia pozostają i na dosyć długo. Co robić? Testowałam krem z oriflame na przebarwienia i inne tańsze ale niewiele to daje, szukałam też na necie, ale ten który mi proponowała kosmetyczka dosyć drogi widzę, że ma same negatywne opinie. Macie coś sprawdzonego? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama rama jakis piling dobry przydalby sie np kwasami..choc przy takim ladnym sloczeku trzeba uważac na wszystkie kremy z kwasami. Poza tym cytryna rozjaśnia przebarwienia no i ogórek świeży(często stosow. na piegi). musiałabyś zapytać w dobrych drogeriach bo są kremy na te przypadłości...niestety kosztowne...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Sama Rama, a nie chodzi Ci może raczej o blizny? Ja mam właśnie taki problem, z tym że na własne życzenie, bo nie mogę się pohamować przed wyciskaniem i drapaniem.. na razie kupiłam krem z Soraya na blizny, szybsze gojenie, może jest mała poprawa ale... wybieram się do dermatologa za mies. bo to już zazyna być irytujące, żeby w wieku 22 lat mieć problemy z trądzikiem :P ... Hmm którąś z was pisała o kremie Vichy Normaderm, czy pomaga również przy zmianach trądzikowych? Przepraszam, że odbiegam od tematu forum :) Ps: Dzisiaj robię próbę z Sally Hansen i wąsikiem ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam :) (pare postow wyzej :) mi nie pomogl a wrecz pogorszyl sprawe. a no i pociesze cie ja mam prawie 24 lata i problemy z tradzikiem... nie masz sie czym przejmowac. milego dnia karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
DO HAIR GIRL Hej ja przyjelabym Diane jesli jeszcze posiadasz.Moj mail aniia_1984@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja95
Czytami czytam az w koncu znalazlam czas by sama napisac :D Lachy glowy do gory!!! Jest Nas taka masa ze mozemy cos zrobic wspolnie. Np poszukac razem jakiegos leku. A co moze bardziej realne podzielic sie szybko doswiadczeniem kolejno i wybrac najlepsze rozwiazania by reszta nie popelniala bledu bo widze ze wciaz niektore brna nie ta droga. A wiec do dziela! Ja bez nadwagi, figura fintess, owlosienie na: nogach (ostre), brzuchu meszek i 4 prawdziwe okazy, na piersiach, rece- dlugie cieniutkie ciemne, meszek na twarzy, co robie?? zaczne od lekarzy Najbardziej powazana gosciowa zajmujaca sie tym problemem to Pani Niklewicz Szczesna z Wawy. Niestety nieuchwytna obecnie. Wiec trafilam do pani dr. Łeckiej (Wawa) targowek. badania Zrobione: 17-Oh progesteron (norma) Prolaktyna (norma) TSH 3 (norma) Testosteron (norma) za dra ostatnie placilam 25 zl bo chcialam sama wczesniej je miec. Choc nie musialam bo sa na fundusz. czeka mnie: Usg jajnikow. By spr czy to nie PCO Co stosowalam : Twarz : J E D Y N I E I WYLACZNIE Zaczelam od lasera diodowego pare zabiegow w jednym renomowanym (dosc drogi) gabinecie. Potem inny laser y-dymowy obecnie woda utleniona w kremie na wsjo i depilator na nogi, bikini, pachy. Rece: nie dotykam niczym Powaznie zastanawiam sie nad epilem CHodze na solare co zmiejsza widocznosc wypryskow wysusza je i poprawia cere. Oprocz tego Duzo nawlizam twarz kremami na noc, dbam kosmetykiem zrobionym przez aptekarke a przepisanym przez dermatolog na niedoskoanlosci. Na ranki uzywam witaminy A w plynie (ok. 4 zl.) olejku rycynowego na kocu\owki wlosow i na porost ich (w potrzebnych miejscach :oD). ZADNA PENSETA I GOLARKA NIE WCHODZI W GRE! Z prochow to lykam tylko maglek i falvit :D jak jakies pytania to moje gg 7010907 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
hej dziewczyny:) mam pytanie czy ktoras z was uzywala skin doctors HAIR NO MORE, zestaw koszuje ok 120zl i jest ponoc lepszy niz KALO. takie wypowiedzi widzialam. jesli ktoras uzywala to bardzo prosze w imieniu wszystkich dziewczyn o opinie o produkcie:) ja mysle ze zaryzukuje, tansze niz Kalo a jest tego wiecej, zobaczymy. zrobilabym wszystko zeby sia pozbyc tych klakow:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
hey dziewczynki dawno nie pisałam ja probowałam rozjasniacza sally hansen i na twarz i brzuch ejst ok natomiast na biust ehm srednio krem jest niezły na rekach bardzo podziała co do hair no more to juz zdawałam tkie pytanie pisałam dod iewczyn ktore kupiły na allegro dostalam kilka odp pozytywnych ale nie wspomniałam o hirsutyzmie na ludzi ktoryz maja normalnie owłosienie mzoe to lpeije działac bo podobno działa... ale ja nie wiem co zrobic z włoskami na piersiach:( jestem załamana dekold jakos rozjasniłam i ejst spoko ale piersi poprostu mam dosc siedze z penseta i wyrywam;[ co do przebarwien mam to samo wkopałam sie bo wszystko drapałam wyciskałam mam problem z dekoldem i góra czescia plecow zakupiłam serum kolagenowe na allegro ale dop od wczoraj stosuje zobaczymy jake ebda efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×