Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Olka_21
zgadzam sie z ide na tory:)czasami faceci lekarze sa lepsi od babek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mam taka kol. ktorej tak zal swojego meza bo mu na policzku rosnie pare wloskow....i w nosie..a ogolnie to wg mnie jest jak pupa niemowlaczka....ta kol,.zreszta tez..... gdy to mowi mama ochote ja zabic...ona sobie nie wyobraza ile ja cierpien przechodze.......a i tak wciaz jestem zarosnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA fajnie,ze jestes po mojej stronie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wkurzylam sie troche i napisalam co mysle.bo mi serdecznie zal nas wszstkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
no dobra: olu i ide na tory- przekonałyscie mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
lekarz tez moze sie wzruszyc takim owlosieneim u dziewczyny...moze np uswiadomic sobie,ze jego zona czy corka moga tak wygladaccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ide na tory: co wyczytalas? dlaczego nie wolno opalac sie podczas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym saamym problemem: brawoooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
gnaj do tego lekarza jak najszybciej...jak zaczniemy brac tabletki bedziemy sobie pisac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
w gabinecie kosmetycznym wisialy przeciwskazania opalania i tam tak pisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ja biore tabletki antykoncepcyjne i sie normalnie opalam to tak z paleniem,tez sie nie powinno palic biorac tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
dziewczyny: ale ejszcze jedno mnie blokuje przed facetem-lekarzem...bede przeciez musla mu pokazać swoje piersi i wloski na nich, pupcie, brzuch, bikini, psoladki, brodawki...wszystko gdzie mam wloski??????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ide na tory: moze Ciebienie krepuje Twoj problem,a mnie baaardzo i przykro mi tak sie komus pokazac..staram sie jak moge maskowac to i tyle...tam tez sa przeciez inni ludzie, pacjenci bez takich problemow, chyba zalalmalabym sie do reszty gdyby patrzyli na mnie dziwnym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym samym problemem:ja mam też ten sam kłopot, krępują mnie faceci-lekarze...moze tez przez to,ze kiedyś nasłuchałam sie opowieści mojego kolegi, którego przyjaciel studiował medycyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Sonia: a co to za opowieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ze sobie ogladali przy badaniu dziewczyny a pozniej komentowali...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
etam niech komentuja...dla mnie anjgorzej to sie przelamać i sie pokaząc cała facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dziewczyny nie tylko faceli lekarze opowiadaja co widzieli,bardziej babki bo to najwieksze plotkary,tez mialam koleznke na medycynie a poza tym mama mojego chlopaka pracuje u babki dermatolog,co o ona opowiada,az mi wstyd ze ja znam i ze bedzie moja tesciowa(za rok biore slub)takie rzeczy opowiadala,smiala sie,tez z owlosionych,ze az mi sie przkro zrobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tak prawda,ze nie ma na to recepty.........do z tym samym problemem...nie boj sie facetow,oni sa czasami bardziej delikatni niz niejedna kobieta!!!!!!!!!!!!!wiem,ze to nie latwe,ja np. sama chodze do ginekologa babki,bo wstydze sie factea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Olu gratuluje podjęcia decyzji...mimo, że jeszcze rok przed Wmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dziekuje bardzo:)juz musze zaczac planowac cala uroczystosc.Przyszly takie czasy,ze wszystko trzeba sponad rocznym wyprzedzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykoriia
czesc 🖐️ tez mam hirsutyzm i mojemu mezowi to nie przeszkadza a jestem mezatka od 1,5roku on udaje ze tego nie widzi i czuje ;) Kocham go p.s jak sie pozbyc tego wlosiska ??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
cykoriia: tez bym chciala wiedziec :D PS: a jeśli chodzi o męża to, cudownie masz...kochaj go kochaj :)) a on niech Ciebie jeszcze bardziej. Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia kraków
Hej wszystkim :) Ja niestety tez mam z tym ogromny problem, twarz, brzuch, piersi i pośladki.... Masakra. Mam pytanie odnośnie Krakowa, który gabinet polecacie?? Zaczełam czytac post od początku.... ale zrezygnowałam... Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do Mysia Krakow-ja niestety Ci nie pomoge,jestem z Gdańska,ale witamy w Naszym Gronie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Mysia Kraków: tez ci nic nie doradze... Olu: Jak humorek? juz lepiej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dziekuje,chyba juz lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a co slychac w Toruniu???u nas dalej beznadziejna pogoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dzis skoczylam na solarium,bo od golenia opalenizna cala juz mi zeszla:(ble....ciagle patrze czy sa jakies promocje na depilatory...tylko wlasnie nie wiem czy w okresie wakacyjnym sa przecenione?czy pora roku nie ma zadnego wplywu? jejku golic nogi co 3-4 tyg to jest moje marzenie!!!!!!!!!!!!!!no i nieodczuwanie bolu podczas depilacji,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ja tez dizisaj skocze, bo wczoraj nie bylam...pojde mimo ze mam okres e tam;p A mi od golenia ra zrobila sie jakas taka sucha skora, nawet balsamy nie pomagaja, znasz jakis dobry? Ja kupilam moj za 239 w media bez promocji. W promocjach sie nie orientuje juz teraz, bo nie szukam depilatora skoro mam. Musialabys popytac w sklepie...powinny byc tak samo jak podczas kazdej innej pory roku, tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×