Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Do idę na tory:no fajnie było, tak wydepilowałam to co zazwyczaj,a wloski mam zdaje sie wszedzie...straszne to jest:/twarz, brzuch,piersi,oczywiscie nogi,rece:/az plakac sie chce. nic nie mowili,ze sie wydepilowalam,nie pokazuje sie raczej zarosnieta nikomu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu: aż przykro czytać jego posty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia kraków
Ola ja mam PCO, i jestem na lekach, cos w rodzaju anty, tzn maja przeznaczenia typowo do tego schorzenia a przy okazji maja właściwosci anty. Nie kazde tabletki sa na te problemy, to zalezy jaki skład hormonów mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
po tygodniu ale na nogach nie testowałam dziewuszki zostałam dzis sama moj facet do anglii wyjechał :( Boże jak mi cięzko a ja do pracy bede pracować a w czasie wolnym chyba gapic sie w ścianę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
martusiaczek: na długo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia kraków
Martusiaczek głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
"informacja W przypadku nadmiernego owłosienia uwarunkowanego genetycznie i nie sprzężonego z żadną inną chorobą jedynym skutecznym zabiegiem usuwającym włosy na stałe jest zabieg elektrolizy, w którym za pomocą niskonapięciowego prądu usuwa się poszczególne cebulki włosowe. Pozostałe zabiegi (woskowanie, golenie czy usuwanie za pomocą depilatorów chemicznych) usuwają włosy na okres krótszego lub dłuższego czasu " znalazlam na 42 str !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Baja: odpisz prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
nio 3 mies:( jeszcze sie wkurzyłam poszłam do tesco kupic brauna a oni go mieli tylko na wystawie i lipa a miałabym juz zielonego brauna za 202 zł:( dziekuje dziewczynki że ejsteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam taki nick- to ja- z tym samym problemem :) Utożsamiajcie mnie z Kamką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczek: jak to tylko na wystawie? :/ Dasz radę...3 miechy to nie jest ejszcze tak źle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu i ide na tory: zmieniłam nick:) to ja Też się zalogujcie na stały nick :) w koncu...jesteście domownikami tego forym tak jak ja hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
no mam andzieje oby on sobie tam nikogo nie znalazł :( no na wystawie byl a pudełka do wysatwowego nie mogli znalezc jeszcze chłopakowi spadł na ziemie ten z ywstawy poprostu śmiechu warte teraz mysle o tym philipsie satinlle z ta nasadka mrożaca co myslicie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ale wiecie róznie to bywa tam sa superlaski a on jest przystojny gadatliwy róznie miedzy nami ostatnio było nawet myślelismy że sie rozstaniemy ale jakos przeszedł kryzys i ostatnimi dniami było super ale jednak sie obawiam abrdzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno Cie kocha, i dla niego Ty jestes super laską....kryzysy zawsze są..ale jak ludzie sie kochaja to nie mogą zyć bez siebie...To rozstanie moze was zbizyć jeszcze....musicie tylko miec ze soba kontakt, dzwonic, smsować, dużo rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
wiesz cięzko bedzie on bedzie rpacował ja pracuje bardzo się martwie i boje mam andzieje że tak będzie jak mówisz a teraz lece do pracki dziekuje Kamka buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Kraków a jakie Ty bierzesz te tabletki? U mnie właśnie stwierdzili PCO i nie przepisali nic...mam brac niby dalej to co biore i tyle:(zero dodatkowych informacji:(Może Ty mi pomożesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczku nie martw się, grunt to pozytywne nastawienie, gdzie on taką drugą fajną znajdzie:) a czasem takie rozstania wychodzą na dobre-zobaczysz wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
Mam pytanie czy wy też zauważacie pogorszenie przed okresem i w czasie, bo ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qasia: pogorszenie jest podczas dni plodnych chyba:/ keidy hormony szaleja. ja tez zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
juz jestem dziewczynki,czesc Kamka:)powoli sie przyzwyczajam do Twoej nowej ksywki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, no to dobrze, bo ja to nadal ja:D nie chce byc postrzegana jako ktos inny, nie daj Boże gorszy ze względu na moj idiotyczny nick;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu: zapytaj sie proszę jeszcze siostryczki czy bylaby w stanie poleić mi jakąś dobrą masć na wągry...te małe wstrętne czarne kropeczki na nosie :( Mam ich sporo i nie wiem jak sie tego pozbyć...uzywalam differin i nie pomaga! a zalecila mi go dermatolog:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
hehe,dobrze zapytam sie,nie ma sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×