Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Go艣膰 lovelylovely
powiedzcie mi dziewczeta po jakim czasie odrastaja wam wlosy po zastosowaniu kremu do depilacji ????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja nie pamietam tego momentu..ale to nagle sie pojawilo..wtedy nie zwracalam uwagi bo myslalam ,ze to normalne..ale juz wiedzialam ,ze cos jest nie tak w gim..gdzy dziewczyny byly gladkie a ja juz nogi jak u faceta.... w sumie wlosy nagle zrobily sie czarne i sztywne moja siora zauwayzlam,ze tez ma owlosione juz nogi -12 lat.... bardzo widoczne.... ale moja mama nie chce mnie sluchac z ebedzie miala problemuy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyny...
Ale jestem z艂a na siebie, mia艂am dzisiaj i艣膰 na badania krwi rano a zaspa艂am i teraz to ju偶 nie ma sensu, musz臋 czeka膰 4 tygodnie teraz na 贸smy dzie艅 kolejnego cyklu :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pppppp
rzeczywi艣cie nieciekawie :( :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Co z r臋kami........
Chcia艂abym si臋 poradzi膰. U mnie w艂osy pojawi艂y si臋 trzy lata tamu, mia艂am 21 lat. Najwi臋cej jest ich na r臋kach tzn. przedramionach - one wygl膮daja jak noga Groosi (przepraszam ze por贸wnuj臋 ale tak w艂膮snie to wygl膮da). Co do n贸g to jakos tam depiluj臋 i nie jest tragicznie, mog臋 je latem pokaza膰 nawet. Buzi臋 - mia艂am w膮sik ciemny zrobi艂am laserem - jestem po trzeciej sesji wyda艂am mas臋 kasy ale tam nic p贸ki co nie odrasta. Problemem s膮 r臋ce - na laser tu ju偶 mnie nie sta膰 - toby kosztowa艂o 400 razy 4 +1600z艂...nie dam rady teraz przynajmniej. Ale musz臋 cos z nimi zrobi膰. Teraz jest zima ch艂odno d艂ugi r臋kaw ale boje si臋 艣wiat艂a, bo w nim one wygladaja okropnie. Przyczyn膮 jest u mnie nie wiadomo za bardzo co. Hormony pokazywa艂am lekarzowi sa w normie, nie mam te偶 PCO, nie mam problemow z nadwag膮 ani ze sk贸r膮. Te w艂osy s膮 okropne, wstyd mi tych r膮k. Mysla艂am 偶eby je ogoli膰 i ogoli艂am...kawa艂ek. Wiem, 偶e to g艂upie, ale chc臋 zobaczy膰 co i jakie odro艣nie i jak szybko przede wyszystkim. Inaczej chyba wezme studencki kresyt na ten laser:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sunbird
Hej dziewczyny! Ja w艂a艣nie rozpoczynam leczenie.... Moim problemem s膮 g艂贸wnie w艂oski na twarzy. To g艂upie, ale s膮 tak \"upierdliwe\", 偶e musz臋 je goli膰- zupe艂nie jak facet:( D艂ugo zwleka艂am, ale w ko艅cu zdecydowa艂am si臋 na wizyt臋 u lekarza... Przepisa艂 mi yasmin. Czy kt贸ra艣 z Was r贸nie偶 je bierze? Pani doktor zaleci艂膮 mi r贸wnie偶 spironol, ale naczyta艂am si臋 r贸偶nych niekoniecznie pozytywnych opinii i zastanawiam si臋, czy nie zrezygnowa膰 i pozosta膰 przy samym yasmin... Co o tym myslicie? Powiedzcie mi te偶, czy to trzeba leczyc przez ca艂y czas, 偶eby nie wraca艂o? Bo yasmin to wko艅cu hormony, a przeciez trzeba robi膰 przerwy nie? Jak to jest? Widz臋, 偶e du偶o z Was jest tutaj od samego pocz膮tku istnienia forum, dlatego zwracam si臋 o pomoc i opinie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyny...
Ja w艂osy na r臋kach rozja艣niam kremem sally hansen. Te na brzuchu te偶. W膮sik woskiem a reszty na razie nie ruszam. Tzn nogi oczywi艣cie gol臋 i uda, bikini czasem gol臋 czasem robi臋 woskiem (ale w艂oski mi strasznie wrastaj膮 potem) Id臋 nied艂ugo na laser, problem sam nie zniknie, od tabletek te w艂osy te偶 nie powypadaj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to mnie nie pocieszy艂a艣 \"id臋 na tory\":(chocia偶 z drugiej strony.... m贸wisz, 偶e si臋 hormony uregulowa艂y... a ja mam w艂膮艣nie za wysoki poziom tego no- zapomnia艂am jak si臋 nazywa... no nieistotne... p贸ki co nie trac臋 nadzei... i czekam na okres... Chcia艂abym, 偶eby to pomog艂o... zamierzamy si臋 zar臋czy膰 z moim ch艂opakiem i w przysz艂ym roku sie pobra膰 i nie chcia艂abym musiec mysle膰 o tych paskudnych w艂osiskach...:(:(:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lovelylovely
Bardzo prosze, powiedzcie po ilu wam odrastaja wlosy po zastosowaniu kremu do depilacji i czym najlepiej wydepilowac posladki ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Odno艣nie po艣ladk贸w si臋 nie wypowiem, bo nie mam takiego problemu... chocia偶 wola艂abym 偶eby mi po艣ladki zarasta艂y ni偶 twarz...:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jasmin nie ejst aby zwalczac problemy androgenne wiec nie dawajcie sie nabrac... jedynie diane, i cos tam jeszcze w miare cos pomaga..chyba cyprest..czy jakos tak.... ale tylko gdy hormony szaleja... u mnie diane pomogla moze w jednym-cera... i mniej bolesne miesiaczki.... no i moze ciut wolniej odrastaja wlosy- srednio dopiero po tyg jak zarosnieta siwnia wygladam:) ale zaczyna sie wiosna..i trzeba sie ogarnac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmm a ja dopiero gdzie艣 pod koniec marca moge do lekarza dopiero bo teraz biore leki i nie mam po co za bardzo jechac:-( w sumie to nie wiem juz... A ja mam ten meszek i boje sie ze mi sie z tego jaki mech zrobi :-P MASAKRA!! I o ta bu藕ke sie moja obawiam bo swedzi i te policzki chyba gorzej niz jak by艂y i na brodzie... groosia no to mecz mame zeby siostra sie zaje艂a.. bo sama wiesz.. Hej a o co wogole chodzi z ta nadwrazliwoscia mieszk贸w w艂osowych??? Co to takiego? tzn ze na to nie ma rady na te w艂ochy i ze niczym sie nie da zahamowac nawet lekami? :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
groosia a to nie depilujesz tych n贸偶ek depilatorkiem? n贸zki to jeszcze nie to co twarz... :-( mi na n贸偶kach odrastaj膮 po 2 tygodniach gdzie艣...oczywiscie po depilatorze :-) bo po maszynce to sa k艂ujace juz na drugi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak mnie ta bu藕ka swedzi :-( juz nie wiem czy to schizy mam takie czy co.. czy rosna te w艂oski. Ja to ich narazie nie rozjasniam bo gdybym pozniej chcia艂a np na laser to lepiej jak ciemne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ppppp
cze艣膰 dziewczyny,dosta艂am dzisiaj skierowanie na badanie hormon贸w,na testosteron, DHES, 17-OH. Czy to wystarczy 偶eby stwierdzi膰 ze co艣 jest nie tak??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyny...
ta nadwra偶liwo艣膰 mieszk贸w to chyba hirsutyzm idiopatyczny, czyli masz h. pomimo tego, 偶e wyniki w normie... bo Twoja skora wytwarza jakie艣 hormony w ilo艣ciach za du偶ych, tylko tyle wiem ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ppppp
cze艣膰 dziewczyny,dosta艂am dzisiaj skierowanie na badanie hormon贸w,na testosteron, DHES, 17-OH. Czy to wystarczy 偶eby stwiedzic czy cos jest nie tak?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tych na policzkach nie bede rozjasnia艂a narazie bo gdybym sz艂a np potem na laser to lepiej zeby ciemniejsze by艂y. pppppp a Ty cos robisz z tym na bu藕ce co sie zaczyna dziac?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jezu :-( to jak sie ma toto no to jak to lecza!!? jak sie ma niby w normie wszystko... jakie to okrutne wszystko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ppppp
na razie nie ruszam,chocia偶 denerwuje mnie bu藕ka i plecy :( w tym tygodniu zorbie badania,mo偶e nawet jutro...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pppppp a jak ta Twoja wizyta wyglada艂a? m贸wi艂a cos pani doktor jak Cie obejrza艂a, ze to niepokojace czy cos?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja tez bym juz chcia艂a m贸c zrobic badania ale leki biore na sprawy ginekologiczne jak narazie od zwyk艂ego gina. Mam wielka nadzieje ze do konca marca sie wyrobie zeby zrobic badania i z wynikami odwiedzic p.dr :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Co z r臋kami........
Odno艣nie hormonow to najlepiej zrobi膰: testosteron androstendion DHEAS Dlatego, 偶e testosteron jesli jest w zwy偶ce (jak u mnie) mo偶e by膰 albo z powodu jajnik贸w (androstendion ponad norm臋) albo z powodu nadnerczy(DHEAS w zwy偶ce). Od tego zale偶y rodzaj leczenia i czasami (pisze to z w艂asnego do艣wiadczenia) lekarz widz膮c sam wynik testosteronu bez wiedzy sk膮d pochodzi najpierw nic nie wypisuje tylko odsy艂a na dalsze badania:( Co do "ogl臋dzin" lekarka skwitowa艂a "no tak pani jest brunetk膮" ale ja nie dawa艂am spokoju i na nast臋pna wizyt臋...si臋 nie ogoli艂am. Ona zacz臋艂a, 偶e nie mam w膮sika, a on by艂 laserowo usuni臋ty to go nie ma. Wiec pokaza艂am nogi, brzuch...owszem by艂o mi wstyd ale uci臋艂y sie argumenty o brunetce:) Najgorsze s膮 u mnie Dziewczyny r臋ce.Masakra. Facet...nie wiem, nogi depiluj臋, brzuch te偶, buzi臋 zalatwi艂 laser, ale te r臋ce...Wstyd mi bo on ma tak samo ow艂osione jak ja albo i mniej:( Mniej chyba...:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
groosia jeste艣 ju偶 drug膮 osob膮, kt贸ra mi m贸wi, 偶e yasmin jest be... nie no id臋 si臋 ci膮膰... mam ju偶 dosy膰....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ppppp
ja by艂am i ginekologa,u mnie to by艂o tak 偶e na wcze艣niejszej wizycie chcia艂am jej powiedzie膰 o tych w艂oskach i tak zacz臋艂am,ale jako nie mog艂am sko艅czy膰. Przepisa艂a mi diane w celach antykoncepcyjnych,ale dzisiaj powiedzia艂am 偶e nie bior臋 diany,偶e nie zale偶y mi na tym,tylko problemem s膮 te w艂oski. I ona mia艂a napisane w karcie ju偶 o tym ow艂osieniu i o tr膮dziku,jako艣 ostatnio mnie wysypuje,g艂ownie na brodzie. I jako艣 tak wysz艂o 偶e powiedzia艂am 偶e nie bior臋 diany bo boj臋 si臋 skutk贸w ubocznych,ale ona powiedzia艂a 偶e teraz s膮 nowsze te tabletki,po kt贸rych si臋 nie tyje. Ze po przestaniu brania mo偶e wszystko wr贸ci膰 ale nie musi,zale偶y od organizmu, poprosi艂am o badania na hormony i dosta艂am na trzy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sunbird- jasmin w ielu krajach jest na czarnej liscie.... fakt,z ezatrzymuje wody w organizmie ale wiecej jest przeciw niz za... slonko- no ja depiluje nogi depilatorem, ale ja mam duzy gaszcz,widzialas na zdjeciu, i mnie tak samo jak IDE NA TORY zajmuje ok 4-5 godizn depilowanie tych nog...wiec rozkladam to na kilka dni.... lydka godzina , uda 1,5....i kazde razy 2 pomnozyc bo dwie nogi,nie? no i zarost mam juz po kilku dniach a teraz dziewczyny smutno mi,bo maszynka przejechalam sobie brzuch, i teraaz mam jeszcze bardziej sztywniejsze i czarniejsze niz kiedykolwiek, sztywne i of coz zapalenie mieszkow, i pryszcze gdzie popanie..ale to brzydko wyglada:(((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Co z r臋kami........
Soniu, ja mia艂am cztery zabiegi laserem. W tej chwili nic tam nie odrasta, mialam ciemne w艂osy i jasna sk贸r臋 a to "'dobrze" bo jest kontrast. W sumie to po zabiegach by艂am troch臋 czerwona i sk贸ra podra偶niona, babka kaza艂a stosowa膰 Pantenol. Po paru dniach min臋艂o. Sam zabieg nie nale偶a艂 do przyjemnych takie uk艂ucia...ale da si臋 wytrzyma膰. Minus to cena. Cztery zabiegi to 1200z艂 plus konsultacja. Jak pisa艂am r臋ce bym natychmiast zrobi艂a ale teraz nie mam takich pieni臋dzy. R臋ce to koszt 500 za zabieg co pomno偶one przez cztery daje....:( A ja na te r臋ce ju偶 nie mog臋 patrze膰. Straci艂am ochot臋 na wszystko co wi膮ze sie ze zbli偶eniem z facetem. No bo buzia ok. po laserze, brzuch i nogi po goleniu nie sa z艂e, ale nagle r臋ce...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
groosia... czarna lista..?? no ale... to dlaczego to przepisuj膮?? nie no nic tylko paln膮膰 sobie w 艂eb...:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
id臋 na tory馃尲 偶ebym ja chocia偶 mia艂a pewno艣膰, 偶e mi ich nie przyb臋dzie to jako艣 bym jeszcze prze偶y艂a... nastuka艂abym na ten laser ca艂y dziwny 艣mieszny i zy艂abym dalej, ale ja si臋 boj臋, 偶e ich bedzie coraz wi臋cej...馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×