Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ppppp
słonko mi też się tak wydaje,tym bardziej że wcześnie zaczęłam dojrzewać .... no ale wmawia mi to mama,która uważa że wszystko jest dobrze i nie ma problemu :( nie rozumie mnie zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h-mama🌻dzięki ludziom takim jak Ty łatwiej jest zaakceptować tę trudną rzeczywistość... Pozwalasz wierzyc, że wszytsko będzie dobrze... KOCHANA jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozmawiałas z nia ze obawiasz sie ze rosna te włoski itp? najlepiej to kazda z nas widzi jak to wyglada :-( mimo ze niektórzy nie widza problemu jak rodzice czy niektorzy lekarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jestem z wami :*** codziennie rano wstaje i modle sie za nas by w koncu nam cos poomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę an tory
groosia: obys wymodlila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wymodle,zobaczycie,cos sie keidys zmieni,przynajmniej 0przxed koncem swiata :D ale swoja droga zawsz emoglo byc gorzej, bo moglysmy miec hipertrichoze.wiec z dwoja zleglo lepsze to nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz??? juz keidys o tym wspominalam... to cos jak czlowiek wilk-ludzie wystepujacy w cyrkach, clai owlosieni, na twarzy moga kucyki sobie robic itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczynki.. to slonce mnie nie cieszy, a bardziej dobija.. nienawidze swojego ciala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka88133
witam Was gorąco...od pewnego czasu czytam Wasze forum,i mam ten sam problem co Wy...mam tez problemy z tymi wlosami:( ogolnie to nie mam ich duzo...w niektorych miejscach ale niestety najgorsze mam na twarzy tzn broda i od brody w kierunku szyi :(no i boki...mam ogromna prosbe do Was zebyscie mi poradzily...co zrobic jak sie ich pozbyc zebym chociaz na tydzien miala z nimi spokoj,bo teraz codziennie rano wstaje i musze je wyrywac co niestety mnie juz denerwuje,a poza tym wrastaja mi :( i widac czerwone plamy...POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka88133
WIEM ZE KIEDYS NADEJDZIE DZIEN KIEDY KAZDAZ NAS POZBEDZIE SIE TYCH NASZYCH NIECHCIANYCH WLOSOW... moze to dziwnie zabrzmi ale zazdroszecze tym dziewczynom ktore pomimo ze maja problemy ze zbednym owlosieniem jak gola albo inaczej sie pozbywaja to maja spokoj na tydzien,ja niestety nie wiem co mam zrobic zeby choc na 4dni miec spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
słonko,rozmawiałam i to nie raz,wie jakie to dla mnie ciężkie i jak to przeżywam... ale uważa że nie ma problemu,ze to normalne. Nie chce żebym brała pigułki,ja za bardzo też,boję się że bardziej mi zaszkodzą niż pomogą.czekam na wyniki a potem zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozliwe jest ze lekarz robiac usg przez pochwe nie zobacyzl,ze ma sie np. zespol polic.jajnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mi robili usg, to tylko powiedzieli ,ze mam tylozgiecie macicy.... a czy na kartce z badaniami jest to gdzies o pecherzykach napisane? jak to sie nazywa,to sprawdze czy nie mam niczego zapisanego.. ale mialam koszmarny sen..snilo mi sie ,ze wlosy pod broda mialam dluzsze niz te na glowie:( i nozyczkami ucinalam i one rosly szybciej i 2 razy dluzsze az w koncu siegaly mi pepka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npjaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny a slyszalyscie o piciu herbaty z miety zielonej? moze pomoze choc troche??? gdzie w ogole mozna taka miete dostac?? zaplace kazda cene;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skad mam wiedziec ktory to wynik dotyczy wlasnie pcO? w sumie moze tego nie mam,ale u mnie nic nie wiadomo co to za wlosy jakie sa jeszcz eleki na owlosienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Waszych watpliwości dot. PCO - u mnie na kazdym badaniu usg byl napis: jajniki z wyraznymi cehcami PCO. Latwo to zauwazyc na wyniku badania..bynajmniej moje pecherzyki - moze sa wyjatkowo duze..Ja mam stwierdzone PCO od ladnych paru lat juz sama nie pamietam..od 4 badz od 5.. pozdrawiam Was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka88133
prosze poradzcie ...pisalam juz kilka wersow wczesniej napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strokrotka: Ja nie potrafie Ci nic poradzic bo tez jak gole nozki - w sumie zaczelam od niedawna, bo 4 lata juz depilowalam.. - mam jeza juz na drugi dzien..chyba kazdy tak ma nawet zdrowa dziewczyna..postanowilam na jakis czas rzucic depilacje bo mam dosc tych krostek..a od golenia tez sa krostki tylko nie takie podskorne jak od depilacji..posmasuje mascia cynkowa i jest dobrze..albo puderkiem dla dzidzisuiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisutyzm 3 stopnia
czy to powazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka88133
Lenka20 dziekuje...czytalam na jakiejsc stronie ze najlepiej wlosy potraktowac rozjasniaczem a po jakies godzinie nalozyc pianke do golenia albo poprotu mydlo i pumeksem scierac...no bo patrzac na to to moze choc troche pomoc...a potem nawilzac nawilzac i co jakis czas rojasniac a w wlosy wypadna...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniesc raz kazdy moze
dziewczyny,a ja wyciskajac mieszki wlosowe, ktore nie wyszly poza skore,zleklam sie...jeden mial 8 cm...cziacie? mialam 8 cm wlosa pod skora i nie bylo tego widac;/ i nie byl to jedyny wlos;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelylovely
Stokrotka : gdzie slyszalas o takiej metodzie i czy ona jest skuteczna?? jakim rozjasniaczem, takim zwyklym do wlosow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki-pumeksem ścierać????To chyba nie jest dobry pomysł, przecież skórę bardzo to podrażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie ejstem za pumeksem, przeciez to skore zdziera;/ i podraznia,a ze ejst niehigieniczncy to od razu mozna sie szykowac na zakazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka8288
...jak kazda z Was szuka w necie czegos na ten temat...i tym razem tez tak zrobilam...wpisalam w google o depilacji i szukajac czegos trafilam na taki sposob...wiec chcialam Wam go podac..sorki ze podalam nastepnym razem nie podam jak cos znajde...ale popatrzcie...moj facet nie ma wlosos na wewnetrzej stronie ud kolo kolan...dlaczego?bo chodzac w spodniach sciera je....wiec to jest jakas metoda,nie wiem czy dobra czy nie ale napisalam i moj blad..znalazlam tez cos innego...musze to odnalezc ... dziewczyny zobaczycie ze kiedys bedzie tak ze ktos wynajdzie krem zwykly krem dzieki ktoremu pozbedziemy sie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka..no ja tez mam uda wytarte, i co..dlatego mam cale nogi pumeksem pocierac? to juz wole ciagle w spodniach chodzic. i krzywdy sobie nie robic.. owszem wklejaj linki,ale z glowa..a nie ze co wyczytasz glupiego to wklejasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że każda z Nas wiele zrobiłaby, ale zachowajmy rozsądek w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelylovely
dziewczyny podajcie najlepszy i sprawdzony przepis na wykonanie pasty cukrowej, wiele slyszalam o tej metodzie i wydaja sie ona skuteczna i najbardziej atrakcyjnym sposobem depilacji, wiem, ze wiele o tym na internecie ale co wypowiedz to inny przepis, a wiec prosze o pomoc. wiosna sie zbliza, trzeba sie za siebie wziac ;)) buzki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×