Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

mysle ze z tym psychologiem to nie prawda ja zraziłam sie bardzo a z reszta musial być to psycholog który zna sie na rzeczy a nie mysli jakaś oblesna baba przyszła z kompleksami mi to nie pomaga a jeszcze gorzej dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobił mi sie drugi podbródek tak przytłyałm i teraz wystaja mi te włosy wstrętne nie mogło mi sie nigdzie indziej przyyć tylko na brodzie i w biuście nie wychodze od tygodnia z domu nawet po zakupy a jutro jestem zmuszona jechac do miasta bu........ a w zasadzie to juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria bekki
Ja sie zgadzam co z niektorymi dziewczynami. Taka prawda, tego raczerj nie da sie wyleczyc... Trzeba siebie zaakceptowac. Ja juz to dawno zrobilam. Przedtem chodzilam w depresji, czulam sie fatalnie, ale od kiedy stwierdzilam ze niewiele z tym zrobie to zaakceptowalam siebie i nawet polubilam :). Od tamtego momentu wszystko sie zmienilo, moze i w dalszym ciagu potrzebuje wiecej czwsu na depilacje ale juz nie zwracam na to uwagi. OD kiedy nabralam pewnosci siebie wszystko sie zmienilo ludzie przestali patrzec na mnie jak na dziwolaga tylko zaczeli mowic ze mimo tego problemu jestem z siebie dumna i sie lubie. Zaczeli to doceniac i mnie akceptowac. Znalazlam nawet chlopaka :P :D. I on mnie taka akceptuje, DZIEWCZYNY musicie najpierw polubic siebie, a pozniej juz z gorki :D. Wierzcie mi ze zaakceptowanie siebie jest duzo trudniejszer niz pozbycie sie wloskow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie na jaksi czas bede musiala stad ulotnic, bo musze sie zajac swoim zdrowiem:( jest troche gorzej niz myslalam :o Loris dostałam fajny artykul odnosnie jogi hormonalnej. http://jogairelax.pl/?show=hormonalna mozna by takie cos wyprobowac jak ktos ma mozliwosc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpp przeczytałam ten artykuł.Brzmi fajnie, choć to chyba w Polsce raczej nowość tzn.joga hormonalna.Ciekawa jestem czy byłaby pomocna w naszym problemie. Kika4, masz rację u mnie problem się pojawił, gdy miałam już ułożone życie a Ty dopiero układasz sobie życie i włoski mają na pewno ogromny wpływ na Twoje życie.Ale wiesz ja też miałam w dzieciństwie i młodości złe przeżycia, które w cale nie były lepsze od włosków i one też bardzo zniszczyły mi psychikę.Po prostu jedno się skończyło a zaczęło drugie.Gdybym jeszcze wtedy miała te włoski to nie wiem w jakim stanie teraz bym była.W każdym razie ja podchodzę teraz do tego tak, że i tak z tym nie wygram, muszę jakoś żyć, żyć tak by być szczęśliwą i doceniać każdy dzień życia.I dbać o siebie dla siebie i męża.Dlatego bardzo interesuje się naturalnym metodami.Zresztą nie ja jedna przecież.Wiadomo, że nigdy tak naprawdę się z tym nie pogodzimy i nigdy tak naprawdę nie będziemy do końca szczęśliwe i takie wolne ale od nas zależy jakie to życie będzie.A przecież nikt nam nigdy nie mówił, że będzie nam łatwo w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
hej dziewczynki...ja dwa lata temu dowiedizlam sie ze mam pco..hirsutyzm takze mam...wloski na twarzy mnie po prostu dobijaja...zaczely mi rosnac jak mialam chyba 18 lat...a mam 21..lekarz kazal brac diane (o zgrozo) a ja glupia bralam.nic mi nie pomoglo.tylko zostalo po tym 10kilo nadwagi :-(powiedzial mi ze jak diana nie pomogla to juz nic nie pomoze (pocieszyl mnie nie ma co).tez skutecznie walcze z tymi wloskami ale problem bedzie juz chyba zawsze..kilka razy zrywalam z moim chlopakiem bo sie wstydzilam swojego problemu. na cale szczescie nie pozwolil mi odejsc i powiedzial ze jemu te moje wlosy naprawde nie przeszkadzaja i ze kocha mnie taka jaka jestem..w sumie jestem niebrzydka a on to naprawde przystojny chlopaczek...a przede wszystkim moj..akceptuje mnie taka jaka jestem..a wierzcie mi ze czesto mam takie dni ze nie chce mi sie wychodzic do ludzi tylko leze i placze..ale gdy on jest przy mnie to jest mi duzo lepiej..zycze wam takich wspanialych facetow wierze ze ich znajdziecie bo wszystkie na nich zaslugujemy!!!aha powiedzcie mi jakie leki stosujecie pozdr buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
wiesz najpierw kazal mi brac diane przez pol roku i powiedzial ze jak po pol roku nie bedzie widac efektow to juz nie pomoze:-(potem przepisal mi yasmin i powiedzial ze to tez sa tabletki antyandrogenne.i yasmin bralam przez rok.od pol roku nie biore zadnych bo tyle ptrzytylam ze masakra.glupia jestem wiem ze powinnam sie leczyc ale ta nadwaga mnie przeraza.a pcos zdiagnozowali mi niby przez to ze mialam torbiele na jajnikach.testosteron mialam odrobinke podwyzszony.a jak skonsultowalam swoje wyniki z innym lekarzem to powiedzial ze na podstawie takich wynikow nie postawil by takiej diagnozy bo niby wyniki w normie.wiec juz zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem leczenie Diane 35 to jest długotrwałe i trzeba brać conajmniej przez 3 miesiące żeby zauważyć jakiekolwiek efekty w przypadku trądziku lub przetłuszczającej się cery i włosów.... u mnie tak było a owłosienie zmniejszyło się trochę po chyba ośmiu miesiącach no i miałam mniejsze dolegliwości związane z bólami miesiączkowymi. Więc nie wiem czemu twój lekarz tak szybko zrezygnował i odebrał ci jeszcze nadzieję. Zastanawiam sie mnad tym finasterydem i doszłam do wniosku że mogłabym go brać i nie sądzę że musiałabym do końca życia. U mnie problem nie jest aż taki że mam to na twarzy i sądzę że jeśli byłyby zauważalne efekty mogłabym przejść na słabsze leki dla podtrzymania efektu. Dla mnie to bardziej logiczne niż nastawienie na karnienie się tym do końca życia. Przeciaż hormony po takim silnym leku moga same się ustabilizować i zacząć działać normalnie. Trzymajcie się i walczcie z tym ....ja nie mam zamiaru się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
W opinii zaniedbana --> witaj na naszym forum; ciesze sie, ze jakos probujesz sobie radzic. w ogole to Twoja wypowiedz podbudowala mnie. trzeba byc silnym w naszej chorobie. wiem, ze pewnie wiele dziewczyn sie obruszy, ze "to nie jest choroba, a objaw chorobowy", ale jak mam pisac? tak wlasnie sie czuje. u mnie rowniez napady depresji sasiaduja z optymizmem. poki co postanowilam, ze jak najmniej bede spogladac do lustra i zwracac uwagi na wloski. obecnie, po chyba tygodniu czy dwoch plakania i czarnych mysli, jestem w troche lepszej kondycji psychicznej. podobnie jak "w opinii zaniedbana" mam zawod, ktory wymaga stycznosci z wieloma ludzmi. obecnie nie pracuje (ale nie jestem bezrobotna). czasem mam mysli, ze przez wloski nigdy nie dostane pracy, nigdy nie uda mi sie osiagnac sukcesu, a dla mojego narzeczonego bede tylko zbednym balastem. :( jemu potrzebna reprezentacyjne kobieta, a nie... :'( czasem mysle tez, ze nie ma sensu kupowac fajnych ciuchow, bizuterii, nie ma sensu malowac sie i dbac o siebie - bo chocbym nie wiadomo jak sie wyszykowala, to i tak efekt zepsuja wloski. :'(to wszystko nie dla mnie :( jestem pewna, ze gdyby nie to, ze od dlugiego czasu jestem w zwiazku (a poznalismy sie, jak nie bylam jeszcze chora), nie mialabym odwagi umowic sie z zadnym chlopakiem. wiem i rozumiem dziewczyny, ktore nie maja jeszcze nikogo (a chcialyby miec) i cierpia na h. oj, piszac to chyba znowu wpedzam sie w powazny dolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1985
witam dziewczyny, mam podobny problem,nie wiem czy to zjawisko chorobowe czy poprostu taka \"uroda\".od pewnego czasu mecze się z nadmiernym owlosieniem(mam wrażenie,że pogorszylo się po plastrach antykoncepcyjnych evra),mam bardzo ciemne wloski na nogach i w strefie bikini,mam też meszek na calym brzuchu i kilka ciemniejszych wlosów przy pępku,pojawiaja mi się też ciemne wloski wokól sutków a na calej klatce piersiowej mam lekki meszek,na brodzie też pojawiają mi się ciemne wloski,z którymi radzę sobie za pomocą pensetki.od kilku miesięcy chodzę na depilacje laserową(depiluję nogi i bikini)i jestem zadowolona.wloski znikają powoli ale zauważalnie,potrzeba cierpliwości ale uważam,że warto.zabieg jest lekko bolesny ale znieczula się skórę kremem emla(koszt ok 90zl za 30g) i wszystko jest do zniesienia.polecam gabinet elite ( www.elite.waw.pl ).życze wytrwalości i pogody ducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W opinii zaniedbana
No a ja dzis taki gorszy dzień mam. Ten laser usunął trochę, ale mialam nadzieję, ze więcej da. Na początku kosnetolog bardzo sie "ucieszyła" powiedziała, że laser jest idealny właśnie dla ciemnych włosów i grubych, jak moje. Chyba nei do końca był idealny choć trochę pomogło. Wstyd mi dzis było chodzić po sklepach i kombinować jak ise będę ubierala n urlopie. Żeby choć trochę mieć luzu i dla siebie. Co do mężczyzn, partnerów, mój mąż był najprzystojniejszym chłopakiem na roku. Jak zaczął się problem pomyśłałam że to koniec małżeństwa w wymiarze sypialni itp. Ale jesteśmy razem i wiem, choć moze ktos sie zdziwi, że nie robi tego z litosci czy ze względu na dziecko. Widzi ze walczę, powiedział ostatnio, ze jestem najodważniejeszą kobietą na świecie. Takie slowa z ust kogoś kogo się kocha to dużo. Najbardziej okropny poza twarzą jest brzuch. W koszulce od tankini jest ok. szczupła babeczka po 30-tce. Jakbym ją podwinęła to już nie tak fajnie. Ręce są jeszcze najlepsze, wlosy są oczywiscie ale skóra w lepszej kondycji, nie robią się ranki. Muszę ten Tocapil kupić. Dobrze o nim piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
a co to jest ten Tocapil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
alexandra --> parę stron wsteczo tym piszemy; poza tym jak wrzucisz do wyszukiwarki, to tez znajdziesz duzo informacji. przepraszam, ze nie wyjasniam tu szczegolowo, ale praktycznie co kilka dni zglasza sie jakas dziewczyna i pyta - gdybysmy mialy kazdej wyjasniac, pisalybysmy w kolko to samo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super exx
Hej dziewczyny czytam Was juz dlugo! mam podobny problem,najgorsze jest to wyrywanie,jak gdzies wyjezdzam to obowiazkowo penseta plus dwie zapasowe jakby ktoras sie zepsula,ale ostatnio zaczelam szukac w necie zdjec ciemnowlosych aktorek i co penelope cruz ma tez baczki i lekki meszek brodke,wasiki ma napewno depilowane.tu link http://www.penelope-cruz.com/gallery/displayimage.php?album=1316&pos=64 kliknijcie na zdjecie Penelope to sie powiekszy i to bardzo,az czlowiek sie rozluzni jak zobaczy ze taka gwiazda pokazujaca sie publicznie tez ma baczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
masz rację :-) obejrzlam sobie dokladnie to zdjęcie...ale i tak mam doła bo ja mam naprawde wieksze te wloski :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super exx
hej a.l.e.x.a.n.d.r.a ! nie przejmuj sie, wiem ze latwo powiedziec, ale ja zanim zaczne cos depilowac to sie zastanowie jaki sposob wybrac.golarka odpada.kiedys wywoskowalam sobie brode,mam dlugie jasne wloski, i bylo ok, odrosly dlugie jasne wloski, hehe.to nie bylo jeszcze takie tragiczne.siostra kupila sobie depilator i tak na probe przejechalam kawalek brody ot co,zobaczy sie co bedzie i co w tym miejscu jakby bylo mniej tych wlosow ale za to wyrasta mi pare czarnych i grubych,czasami nie moge ich wyrwac bo sa za krotkie i tak musze poczekac dwa dni az podrosna ale te dwa dni chodze z czarnymi kropkami na brodzie.jak popudruje to tak nie widac za bardzo chyba.Na baki i ta brodke znalazlam najlepszy jak dotad sposob, w jakims programie w tv fryzjer powiedzial ze lepiej przycinac wloski, no i rzeczywiscie przycinam sobie brodke i baczki i jestem zadowolona, ale na nozyczki wydalam cos kolo 40 zlotych, ale sie oplacalo,bo prawie do samej skory przycinaja, no ale nie obywa sie bez wypadków w postaci przyszczypnietej skory, nie mam wprawy bo wloski naprawde wolno odrastaja,Jezeli komus tym pomoglam to sie ciesze,pozdrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super exx
ide na tory no ja nie wiem czy takie baki na pól twarzyjak ma Penelope to jest normalne, ale ona dobrze wie jak wyglada i ci wszyscy stylisci, i widocznie stwierdzili ,ze tak jest okej i to mnie wlasnie buduje ,ze nie jest ze mna tak zle, oczywiscie po przycieciu nozyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia kubacka
hej dziewczyny ,,,dawno nie pisalam....ale jakos nie mialam weny...aco do gwiazdeczek: duzo ma podobny problem jak my i depiluja sie laserowo bo je poprostu na to stac,,,szczerze to podziwiam takie co maja to w dupie ,,,np ostatnio na o2 bylo zdjecie jednej polskiej..kurcze zapomnialam jak sie nazywa...taka blondyna spiewa cos tam:'''bla bla bla ,,no kurcze no ,,taki teledysk jak siedzi na ksiezycu...hahah no nie moge sobie przypomniec...ale na tym zdjeciu widoczny byl wąs i dlugie wloski wystajace z noska..wiec czym my mamy sie przejmowac?????? naprawde,,,temat depilacji kobiecej stal sie problemem globalnym naszych czasow,,,stereotyp taki czy co????? eeeeeeeeeeee ide sie zkremowac depilatorem w kremie i nad jezioro....a niech mi ktos zwroci uwage to przywale...jak prawdziwy CHLOP!!! pozdrawiam wszystkie i trzymajcie sie..... ...dobrze ze jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś kiepski dzień i w ogołe wszystko jest beee... zjadłam sobie na poprawę humorku batonika i wypiłam kawke i teraz wcale nie czuje się z tym lepiej. Powinnam być bardziej silna. Do tego płakałam wczoraj w nocy tak od 21 do 24 i mam dziś opuchnięte powieki i wszyscy w pracy widzą... buuuuu chyba nie ma dla mnie nadziei, ja chce wyjść zamąż ... ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ja sobie depiluje brode palstrami z woskiem.wlasnie dzis mialam taki zabieg he he i nie jest zle,jesli w ogole mozna tak powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super exx
sylwia kubacka pewnie chodzilo ci o wasik kasi cerekwickiej link: http://www.lansik.pl/7703/cerekwicka-ma-wasy/ Jak po raz pierwszy zobaczylam to zdjecie to pomyslalam jak mozna wyjsc tak do ludzi,pól biedy na ulice, ale do fotografów ,którzy obecnie kazde zdjecie moga sobie super powiekszyc i nic sie nie przed nimi ukryje.Im dluzej o tym mysle to nie wiem co mam myslec, najchetniej zapytalabym wlascicielke wasika czemu go nie wydepilowala.Przykladowo w jednym z programow tv pokazywali wpadke Mariah Carey,której to stylistka tuz przed jej wejsciem na wizje usunela wasik, i oczywiscie zostalo to pokazane na zywo w jakims talk show.Reasumujac nie wiem co jest gorsze, wasik na zdjeciu, czy usuwanie na live w obecnosci swiadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
pewnie i niektore gwiazdy to maja, ale wkurza mnie nagonka prasy! szbatin, doda, cerekwicka - "maja wasa", "to niedopuszczalne" itp. a te komantarze internautow... pozal sie Boze. na szczescie i zdarzaja sie takie, ktore dopuszczaja istnienie czegos takiego! w opinii zaniedbana --> nie jestem specjalistka od depilacji laserowej, wiec z gory przepraszam, jesli popelnie jakas gafe, ale moze skutecznosc zalezy od rodzaju lasera? tak jak mowie, nie wiem dokladnie, ale slysze tu i owdzie o roznych. wiem, ze w Niemczech bardzo zachwalaja ELOS (cokolwiek by to nie bylo). czy ktoras z Was miala stycznosc? co do depilacji - czy ktoras juz probowala sposobow Tombaka, o ktorych pisze pare stron wczesniej? no i przypomnialy mi sie jeszcze dwie sprawy odnosnie depilacji twarzy. czy wiecie, ze niektore Azjatki gola sobie cala twarz? specjalizuja sie w tym japonki; w Europie mozna skorzystac w azjatyckich salonach pieknosci, m.in. w Hamburgu. tu wklejam linka, gdybyscie chcialy zobaczyc jak to wyglada. http://www.youtube.com/watch?v=lPUdyUQOQAY&feature=related a jesli nie golenie, to moze ktos sie skusi na EPICARE? dzialanie troche podobne do depilatora. mozna kupic na ebayu, bo w Polsce chyba nie. http://www.youtube.com/watch?v=IdlzOgS3sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
Z Carey to nie wiem, nie znam angielskiego w stu procentach, ale z tego co tu czytam i widze, to asystentka usuwala jej pot a nie wloski. wierzyc mi sie nie chce, ze zdecydowalaby sie na depilacje przed publika; poza tym pozostalby czerwony slad. tu macie fotki. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-489215/Mariahs-moustache-gets-special-attention.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 77
Wg mnie też ociera jej pot z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dzieczyny nie załamujcie mniejeśli wy mówiecie ze Penelope ma jakieś nienormalne baczki to ja zwątpiłam juz na prawdewoel sie ludzią nie pokazywać, chciałbym sie z nią zamienić.... a tak apropo używałam rumianku na te blizny na nogach ale nie pomaga, sudocrem tez nie pomaga tośa takie filetowo- brazowawe plamki czasem mocno zgrubiałe nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super exx
moustache to wąsy po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
wiele bym dala zeby wygladac jak penelope cruz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta aystsentka jej pot wyciera z podbrdka i gornej wargi - \"her sweaty upper lip and chin.\" to nie zadna depilacja:) ide na tory sproboj teg zelu. niby narzekasz a nie chcesz nawet sprobowac:( mi on pomaga. dodatko zauwazylam, ze rozstepy mi troche zmalaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
oczywiscie zo ona wyciera pot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
przepraszam mialo by ZE wyciera pot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×