Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmm....
ja u penelope nie widze żadnej bródki a baczki są normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_ika93
Mam 15 lat Od jakiegoś czasu również męczy mnie ten problem tymbardziej że są wakacja a wstydze sie rozebrać na plaży. Nie mam już siły golić się co drugi dzień tymbardziej całe ciało. Wyglądam jak małpa. Do tego dochodzi nieregularne mięsiączkowanie. Boje sie powiedzieć o tym mamie i iść do lekarza. pomóżcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie sobie nałożyłam maseczkę na twarz z retinolem i będę się odmładzać.Kiedyś kupowałam maseczki w tubkach ale użyłam dwa lub trzy razy, potem jakoś nie miałam ochoty albo zapomniałam i taka maseczka po kilku miesiącach sie nadawała do kosza.Teraz kupuje takie w saszetkach i zawsze zużyje i muszę powiedzieć, że efekty też trochę widzę. Cerę mam ładniejszą.Zauważyłam, że na nas hirsutki bardzo dobrze działają maseczki z fitohormonami.I jeśliby używać je naprawdę bardzo często to i na włoski może trochę pomagają?Ja sobie ostatnio zamówiłam w mazidłach kilka produktów na ekspresowe sera do twarzy bo na inne mikstury czasochłonne jakoś nie mogę się zmobilizować czasowo.A Wy kobietki jakie maseczki nakładacie na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasi25
Czesc Dziewczyny,mam prosbe.Potrzebuje szybko adres do jakies kliniki depilacji laserowej w warszawie,niedrogiej i skutecznej.Co moglybyscie mi polecic? Z gory dziekuje.pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika 30
czesc dziewczynki pisze pierwszy raz :) sluchajcie ja mam 30 lat i ten owlosiony problem od dawna bralam tabletki diane ale nic nie pomogly tylko przytylam uwazam sie za atrakcyjna babke i bardzo dbam o siebie wloskow mam nadmiar ale systematycznie je usuwam mam troszke na piersiach sporo na twarzy a na nogach i rekach to jak kazdy najgorzej z tymi na twarzy hmmmm ale jakos sobie radze-te grubsze i cieniejsze usuwam penseta a te jasne kremem depilacyjnym do twarzy raz w tygodniu pensety uzywam codziennie wieczorem przed nalozeniem kremu siedze sobie przed lustereczkiem i wszystkie nawet krociotkie wyrywam penseta zajmuje mi to gora pol godziny i twarz jest gladka nawet jesli sa jakies grudki czy zaczerwienienia smaruje je mascia Tormentiol jest bardzo dobra na podrazniona skore poza tym dobry podklad i puder i twarz jest piekna wyprobujcie tej masci na podrazniona po depilacji skore jest rewelacyjna sluchajcie co do wloskow na piersiach wyrywam je 2 razy na tydzien penseta bo lubie byc idealnie gladka depiluje tez wlosy na nogach w miejscach intymnych i o dziwo na rekach ale tylko i wylacznie dlatego ze lubie gladka skore dziewczyny glowa do gory i tak jesli chcemy byc piekne duzo czasu poswiecamy na kosmetyke swego ciala godzinka w ta czy w ta nie robi przeciez roznicy fajnie ze mozemy sie tym ze soba podzielic majac ten sam problem :) ale z tym problemem naprawde mozna sobie poradzic tylko trzeba poswiecic troche czasu pozdrawiam was wszystkie i bede tu wpadac :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) To moja pierwsza wypowiedź na tym forum. Piszę, bo dobijają mnie moje włosy na twarzy. Mam 21 lat i wydaje mi się, że problem się powiększa. Nad górną wargą mam ciemniejsze włoski, a na brodzie, policzkach i baczkach białe - ale długie i widoczne:(:( Cały czas chodzę w rozpuszczonych włosach, aby przykryć jak najwięcej twarzy. Dodam, że włoski z górnej wargi i brody usuwam plasterkami z wosku, czasami pęsetą... tylko, że mam bardzo wrażliwą twarz (zdarzają się wypryski, szybko się przetłuszcza) i często zostają czerwone plamki:( wstydzę się tego wszystkiego tak bardzo:( nie wiem jak sobie z tym radzić. Ostatnio byłam u lekarza i zlecił badania hormonalne.. wszystko dopiero przede mną:( mam nadzieje, że znajdzie się jakiś sposób bym przestała się wstydzić własnej twarzy:/ ostatnio zaczęłam się z kimś umawiać, ale dbam by ta osoba nie dowiedziała się o moim problemie...:( 2h przed randką w łazience pomagają;/;/ tylko, że planujemy jechać na wakacje!:/ pewnie będę musiała poszukać jakiejś wymówki, bo chyba umrę ze wstydu jak będę miała czarne kropki na twarzy (czyt. wyrastające włoski) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, od kad stosuje ten telocapil mam mocno wysuszoną skóre a smaruje sie ballsamem codziennie, czy telocapil wysusza skóre? boje sie go stosowac na twarz i jak narazie tego nie robie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korma
czesc dziewczyny jestem tu nowa i tez mam problem z wloskami ,jestem poprostu zalamana!!!mam je na twarzy na szyi mam kozia brodke a najbardziej dobijaja mnie wlosy na.............piersiach i brzuchu niewiem co to sie dzieje ,najgorsze jest to ze strasznie mi wychodza wlosy na glowie codziennie po prysznicu jest pelne sitko .kupilam sobie cos takiego na te wstretne wloski ale jeszcze tego nieprobowalam moze ktoras z was to stosowalahttp://www.vitalmarket.pl/product_info.php/cPath/10/products_id/109?osCsid=651b66946ba7e151d508566df8ca487c jest tylko jeden problem w moim przypadku niemozna stosowac tego na piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o tym preparacie skin doctors i sama jestem ciekawa czy byłby skuteczne. Ja zakupiłam i czekam na dostawę JG z myriceliną i nie pamiętam już czy któraś z kobiet stosowała ten żel na twarz? Ja chciałabym spróbować ale trochę się boję.W każdym razie, jeśli któraś z Was stosowała na twarz to proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
ja smarowalam nim twarz, ale na razie niczego nie zauwazylam - ani na plus, ani na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A działał Ci na włoski na ciele.Chyba mpp pisała, że u niej spowalnia włoski i blizny wygładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
chyba ze 4 dni go stosuje, nic nie zauwazylam na razie. niestety, jestem dosc sceptyczna :( nie wiem czy w ogole pomoze; mam tylko nadzieje, ze nie zaszkodzi. w sumie nie wiadomo ile w tym jest tej myriceliny. zastanawiam sie nad telocapilem, przynajmniej bede widziala, ile tego dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam na twarz i na całe ciało. Muszę zamówić drugą porcję. Mi blizny wygładziło o 80%, a rozstępy dalej się regenerują i znikają. Jest super. Co do odrastania włosków to chyba pomaga. Nie depilowałam się już chyba z tydzień (nie wiem, bo straciłam rachubę czasu), jedynie ogoliłam od razu po depilacji, bo mi wrastające włosy zostały. I nie mam problemu, są na razie hmm prawie, że gładkie. Takie hmm na 1mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowazasintersowanatematem
mam podobny problem i pytanie do Was: czy ktoras z Was robila sobie badania na hormony? wlansie sie zastanawiam nad tymi badaniami i ciekawa jestem czy jesli sie sie okaze ze jest za duzy poziom testosterownu to istnieje mozliwosc ze mnie wylecza i pozbede sie tych niechcianych wloskow czy to tyko strata czaus i pieniedzy na te badania itd.ktoras probowala juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja telocapil stosuje
od około 3 m-cy. jak zrbie porcje to wystarcza mi na 2 tyg. i smaruje sie co 2-3 dzien. moge powiedziec, ze to naprawde dziala. normalnie musialam wloski depilowac co 2 dzien, a teraz co okolo 5 dni. sama jestem w szoku. depiluje je depilatorem i kremem do depilacji. skory nie zauwazylam aby wysuszal. moze po pierwszych kilku uzyciach troszeczke ale nie bylo to zauwazalne prawie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możecie chodzić w
Hej dziewczyny mam nadzieję, że u mnie też będzie działał. Oby jak najszybciej przyszedł.Ja na razie będę smarować tym żelem bo powiem szczerze, że z lenistwa nie chce mi sie robić tego serum z telocapilem.Ciekawa jestem czy któras kobietka stosowała to i to i które okazało się skuteczniejsze.W tym żelu chyba jest więcej telocapilu bo on jest chyba na cellulitis to teoretycznie powinien być skuteczniejszy.Ale z kolei to serum z mazideł bez konserwantów można sobie zrobić.Sama nie wiem. Narazie będę testować żel JG.U mnie z takich naturalnych rzeczy to mogę powiedzieć, że jest skuteczny olej z wiesiołka. Dzięki niemu okres jak w zegarku i wierzbownica.Kiedy piję to zauważam, że włoski też wolniej odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
witam, jak myślicie, czy mając androstendion 3,5 ( górna granica normy ), dheas i testosteron w normie, mogę mieć hirsutyzm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje telocapil codziennie od 1,5tygodnia, ale nie wiem czy jest poprawa jakaś, gdzieś czytałam że ta ilość telocapilu jaka jest w tym żelu jest za wysoka i nie ma działania na włosy tylko właśnie na rozstępy itp. ----- na stronie o telocapilu jest napisany cykł życia włosa i że wypada i zaczyna się znów faza anagenowa.. i tak sobie pomyślałam, że na skórze nawet tej niedepilowanej są takie włosy które rozpoczynają właśnie tą fazę i zastosowanie telocapilu może zadziałac tak jak na skóre po depilacji.. ile w tym prawdy to nie wiem, tak mi przyszło na myśl/ -- ja mam strasznie suchą tą skóre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, żeby nie wysuszył mnie też skóry bo ja już mam dość suchą.Ale może nie wszystkim kobietom wysusza, zobaczymy, nie mogę się już doczekać tego żelu.Wszystkie kupujecie ten żel na stronie producenta czy może gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam pierwszy na herbamed. A teraz, że jest niedostępny, to kupiłam dwa na jakiejś innej stronce. Acha na stronce kappa med czy jakoś tak. Nie mam pojęcia czy działa, ale chyba tak. Mam mało włosów na nogach i spokojnie mogłabym założyć rybaczki, chociaż te włoski są już, ale bardzo bardzo przerzedzone. A ja czasem trochę zarośnięta chodziłam, więc takie przerzedzenie mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Chociaż normalna osoba by stwierdziła, że to już dla niej za dużo, bo jednak są. Ale mam kropki na nogach, bo niedługo będą wychodzić. Mi ten żel trochę wysuszał, ale po nim skóra jest tak super gładka, że szok. Taką warstwą się pokrywa, że nawet jak miałam włochy to i tak miło było w dotyku. I wcale tak bardzo tej szczeciny nie było czuć. Ja jestem zachwycona tym żelem mimo wysuszania, a ja mam też suchą skórę. A na rękach wydepilowałam, bo miałam takie długaśne już, a nie chciało mi się czekać na następne, które mi zaczęły wychodzić. Wydepilowałam i póki co odrosły tylko te, które wtedy się wyłaniały. I mam tak super przerzedzone teraz, ale nie wiem czy to jednak ten żel czy może na ręce rzadziej odrastają, ale dłuzej albo co inengo. Ja jestem sceptycznie nastawiona na ten żel, ale jest fantastyczny na kolejny mój kompleks czyli rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi ani zel z myricelina ani mleczko z telocapilem nie wysyszało skory - do tego drugiego zawsze mozna dodac jakis czynnik nawilzajacy:) od tygodnia stosuje zel i jest OK - na lydkach mam mniej wlosow - po tygodniu kilka zaczyna odrastac, kropki po depilacyjne troche zjasnialy, ranki szybciej sie goja, rozstepy zmalały, a ja jestem zadowolona:) na udach mi troche wiecje wlosow odroslo ale tutaj mam okropne - takie dlugie, grube i czarne - wiec sobie dzisiaj dodepiluje, to cos co poodrastalo i znowu potraktuje zelem. duzym plusem tego zelu jest to, ze szybko sie wchlania i nie lepi do ubrac, pozostawia skore gladka i mila w dotyku. mysle, ze za jakis miesiąc bede mogła cos wiecej na jego temat powiedziec. loris ja nie stosuje maseczek na twarz - myje buzie albo ziemia wulkaniczna, albo peelingiem enzymatycznym od czasu do czasu, a tak to zel i hydrolat. smaruje buzie odrobina maselka z awokado albo kawowego:) mam jeszcze za jedrna i za mloda buzie na sera :P:P pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie osoby młodziutkie jeszcze tak nie potrzebuję maseczek czy tego typu rzeczy, ale trzymajcie dziewczyny rękę na pulsie bo tak koło trzydziestki, czasem już mając 26 lat dziewczyny maja zmarszczki.Ja powiem szczerze, że mam już kilka zmarszczek ale czasem widzę swoje młodsze o 5 lat znajome i czasem maja więcej niż ja.Tak, że jak tylko zauważycie, że cera traci jędrność to działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się wydaje że
a powiedzcie dziewczyny gdzie kupujecie ten żel? można go kupic normalnie w sklepie czy trzeba zamawiać? i jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
może ja ---> powinnas miec kompleksowe badania, nie tylko na hormony, ale i tarczyce, jajniki, nadnercza itp. a i tak jak wszystko jest niby w porzadku, to mozesz miec h. idiopatyczny i czesc piesni. bluzeczki obejrzalam i zadna z nich mi sie nie podobala.... ale fakt, mozna nosic jakies lekkie ciuszki. z tym, ze ja nie preferuje siateczek (nigdy mi sie nie podobaly za specjalnie i wg mnie ich czas juz minal), ale np. lniane spodnie, dlugie "hippisowskie" spodnice czy sukienki, tuniki... to jest ladne i na czasie. ale ile glow, tyle gustow. :) wiecie co? nie straszcie mnie, ze w zelu stezenie jest za wysokie i nie podziala na wloski... :( co do kupowania w sieci, sa rozne sklepy, ktore oferuja ten zel JG, producent tez. jak sama szukalam, to roznice cenowe byly tak do ok. 3 zlotych. herbacostam byl tanszy niz pollena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz poszperać
?? jak poszukasz to znajdziesz interesujące cie info. tu wszyscy kupują przez neta, to ty nie mozesz? znajdż sobie sklep który jest w twoim mieście i prowadzi sprzedaż internetową. albo jedż do dużeog miasta po to. rzeczywiście zaoszczędzisz. ;/ nie możesz poczytać parę stron wstecz????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz poszperać
fffffffffffff no niekoniecznie musi to być siateczka, ale zwiewne fajne bluzeczki, ktore tylko uwydatnia wasze ksztalty i bedziecie fajnie wyglac. mi tez za bardzo sie te siateczki nie spodobaly, ale dalam takie z pierwszej strony zbey tylko pokazac o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się wydaje że
widocznie nie moge skoro pytam :/ trudno ci to zrozumiec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novva
Hej dziewczyny :) mam pytanie, czy którejś POMOGŁA Diane-35 na hirsutyzm? ginekolog stwierdził u mnie PCOS, oprócz hirsutyzmu mam też straszny trądzik ;/ normalnie czuję się jak potwór. Trądzik lęczę u dermatologa, mówi że Diane na to pomoże, ale dodatkowo mam antybiotyk i jest ciut lepiej :) ginekolog powiedział, że diane o ok 50% osłabi włosy, a resztę trzeba kosmetyką załatwić. Czy to prawda? z tego, co tu czytałam, to raczej Diany nie polecacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja diane absolutnie nie polecam i nigdy w życiu bym jej nie zażywała wiedząc wtedy tyle o niej ile wiem teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×