Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość novva
Loris, wiem że temat diane był tu pewnie wielkokrotnie poruszany, ale mogłabyś mi coś więcej napisać? Ty je brałaś tak? A co w zamian? Bo z tego co wiem, dwuskładnikowe tabletki muszę brać tak czy inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym doradzać jaki lek zamiast diany, ponieważ osobiście nie mam w ogóle przekonania do środków hormonalnych. Ja się bronię na razie przed takimi lekami. Ale jeśli byłabym zmuszona zażywać i sie truć to tak by było skuteczne.Tylko, że tak naprawdę nie ma pewności, by cokolwiek było skutecznego.Ciekawa jestem czy Depressif będzie w końcu zażywać ten finasteryd i czy jej pomoże. OBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zaryzykowała finasteryd
kobieta powinna być gładka i ja o tym wiem. jak już masz dziecko i nie chcecie z mężem więcej to porozmawiaj z lekarzem na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novva
Ech, tyle się tego naczytałam, o PCOS i hirsutyźmie, a wnioski takie że to niewyleczalne jest ;/ ja sama też byłam przeciwniczką hormonów a wyszło tak, że muszę brać. Dzieci nie mam, chcę mieć ale jeszcze nie teraz, zresztą w ciążę też łatwo mi nie będzie zajść... Bez sensu to wszystko. Jak mi lekarz powiedział że mam PCOS to mało się nie popłakałam. Potem pomyślałam, że skoro jest już diagnoza, to będzie można dobrać skuteczne leczenie. Teraz wiem że nic z tego ;/ tzn, tylko objawy się leczy, a nie przyczynę bo nie wiadomo jaka jest. Czasem jak patrzę na siebie to mi się płakać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
dziewczyny robiące to serum czy używacie tyle telocapilu ile jest w przepisie czy dodajecie więcej? i w jaki sposób odmierzacie bht? 0,06 to bardzo mało i nie wiem jak mam to zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czemu akurat teraz wykupili ten żel z herbamed ? Akurat jak ja sobie chciałam to zamówić (musiałam poczekać na kase ) to jest już niedostępny.;/;/;/ Pewno wszystkie dziewczyny chcące miec ładne nogi bez celulitu wykupiły go. ;/ A teraz musze czekać niewiadomo ile żeby wznowlili sprzedarz. Czemu ??? Biednemu zawsze wiatr w oczy... A ja mam kilka takich blizn które chciałabym zlikwidować .:((( BUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupowałam ten żel na herbamed i dziś mi przysłali, że wysłali towar.Tak więc chyba ja Ci go wykupiłam.Chciałam kupić dwa słoiczki ale mieli tylko jeden właśnie.Troszkę droższy jest też na stronie producenta Pollena Aroma i tam chyba maja go cały czas.Następnym razem chyba też będę kupować na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
ja kupilam go juz prawie 3 tygodnie temu w jednym z internetowych sklepów (ale juz nie pamietam, w ktorym) i od razu przewidujaco zamowilam wiecej. tak sobie mysle, ze jakbym walczyla tylko z cellulitem, to bym nigdy nie wpadla na ten zel - firma, opakowanie, caloksztalt... brak reklamy... wiekszosc osob siega o cos ladniejszego dla oka i latwiej dostepnego. nie wiem, ale wydaje mi sie, ze pospolite ruszenie na sklepy z pollena nastapilo nie przez cellulit, a wloski wlasnie... w koncu wiele osob serfuje w sieci i czyta nasze forum, niekoniecznie udzielajac sie na nim... ale z drugiej strony taki zbyt to sygnal dla producenta, zeby nie zaprzestawac produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podniósł cene - oby nie - dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was ma podwyzszoną prolaktyne a pozostałe wyniku są dobre. Bo ja nie wiem już sama, dzwonie jutro się umówić na wizyte. Ja mam już włosy na brzuchu i plecach zauwazyłam że są ciemniejsze. Na plecach to zawsze miałam meszek, ale na brzuchu to one się długie zrobiły. Nie wiem może zrobie zdjęcia jak kiedyś i wam pokaże. smutno mi cos jest:( czuje się jak małpka:( ja nie chce depilować nic po za nogami szyją i brodą i wąsem, boje się cokolwiek ruszać .. a jeszcze ręce kilka rasy woskowałam. zresztą jak pomyślę jak by to bolało .. to mi się odechciewa. chce jechać nad morze dziś jak szłam do pracy to sobie pomyślałam, że musimy być silne i dać sie temu olać to wszystko, bo nasza pewność siebie onieśmieli ewentualnych gapiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzit
czy któras z Was uzywala tego depilatora(jest w ofercie mango), jesli tak to prosze napiszcie czy warto kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobietki odkąd pojawiło sie u mnie za dużo włosków to normalnie nie mogę ich znieść. Dawniej, kiedy miałam włoski tylko w tych miejscach normalnych to nie przeszkadzały mi one na rękach.A miałam je naprawdę spore.Goliłam wtedy tylko nogi i miejsca intymne a teraz to normalnie każdy włosek mi przeszkadza i depiluję wszędzie, gdzie tylko są.Na rękach oczywiście też.I szczerze mogę powiedzieć, że na nogach i rękach naprawdę odrastają słabsze i nie kują tak jak po maszynce. Ciekawa jestem czy jeszcze bardziej mi sie osłabią po tym żelu JG.Kiedy on wreszcie przyjdzie? W innych miejscach odrastają takie jakie były, może dlatego że są stosunkowo młode? Nie wiem.Wiem, że lubię te dni po depilacji, tę gładkość i swobodę.Jeszcze rok temu nawet jak się wydepilowałam to miałam w psychice ten ciężar, że mam za dużo włosków, że spotkało mnie coś okropnego ale teraz jest już na szczęście inaczej.Czuję się, jakbym wróciła do życia.Choć nie jest tak cudownie o nie, u nas przecież nigdy już tak nie będzie, ale już inaczej do tego podchodzę.Ten ciężar jest już mniejszy niż kiedyś.Dostrzegam też, że ludzie którzy wydawali mi się idealni mają też jakieś mniej lub bardziej ukryte wady i mankamenty.Wiem i choć czasem też trudno mnie samej o tym pamiętać to ludzie w większości tak Cię oceniają, jak sama siebie cenisz.Choć oczywiście są ludzie, którzy mają bardzo duże mniemanie o sobie, ale to dlatego, że chyba dużo w życiu złego nie zaznali i takie maja podejście do życia.A my kobietki jesteśmy doświadczone przez los, ten ciężar będzie nam pewnie towarzyszył do końca życia, ale może przez to będziemy po prostu lepszym człowiekiem? Ale się rozpisałam.Wzięło mnie na sentymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do loris
co to jest ten żel JG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do loris
gdzie go mozna kupic..dziekuje z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko gdybyś przeczytała kilka stron wcześniej to nie musiałabyś pytać.Nie dlatego Ci tak odpowiadam, że nie chce mi sie napisać ale dlatego, że czytając posty niektórych kobiet mozna sie wiele dowiedzieć na temat niechcianych włosków. Powiem więcej, uważam, że niektóre z dziewczyn maja większą wiedzę na temat hirsutyzmu niż niejeden lekarz.Naprawdę tak uważam. A chodzi o żel z myriceliną Pollena Aroma, który jest na cellulitis, ale wiele dziewczyn chwali go, ponieważ włoski po nim odrastają u nich wolniej i są słabsze.Mam nadzieję, że u mnie też tak zadziała.Można go kupić min.na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
mam dzis doła........czuje sie brzydka gruba i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
boze jakie moje zycie bylo by cudowne gdyby nie te wloski i ta nadwaga...ale to nic trzeba jakos z tym zyc,choc ciezko jest czasami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma doły.Najgorzej to tak myśleć, że gdyby nie nadwaga czy włoski to życie byłoby cudowne. Uwierz mi jeśli nie te problemy to byłyby inne, niekoniecznie lepsze.Staraj sie myśleć o miłych rzeczach i o tym co w Tobie jest pięknego i dobrego, bo na pewno jest.A te złe myśli odganiaj od siebie bo one nic dobrego nie przyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam doła trądzik mi się nasilił jeszcze, czuje się baaardzo źle. zastanawiam się nad czymś zauważyłam że ludzie głównie faceci ale kobiety też się na mnie gapią i już nie wiem jaki jest tego powód, tak się zastanawiam że przecież jak idę chodnikiem, a ktoś jedzie samochodem i się lampi to chyba nie widać tych włosów? wiem, że brzydka nie jestem, ale ja już głupieje,, od kilku dni.. myślę że te włosy mam wszędzie i wszyscy się na mnie gapią, dziś szłam do domu i akurat musialam iść pod słońce chciałam sie zapaść pod ziemie. a tak naprawdę nie wiem czy widać tak te włosy z daleka czy nie, ale poporostu mi sie wydaje że widać ze wszyscy to widzą.. nie mam nawet ochoty nic z tym robić, jakby była zima opatuliłabym się szalikiem i schowała w nim, a tak nie wiem co robic. nie chce depilować twarzy ale jestem bardziej owłosiona niż niektórzy faceci na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamina c, jeśli ktoś patrzy na Ciebie po drugiej stronie ulicy to na pewno włosków nie widzi tylko na pewno Twoją urodę.Nie powinnyśmy się dołować bo to i tak nic nie da.Wierzę Ci, że tak to odczuwasz bo czasem też tak mam.Jeśli kobieta jest zadbana to mimo mankamentów może być piękna.Tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie się już pytałam ale zapytam jeszcze raz depilujecie twarz tzn wąs, broda, policzki, szyja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris - pewnie masz racje, ale ja mam ochote umrzec, wiem ze sie tak nie powinno mówić, ale nigdzie tego nie moge powiedziec jak tylko tutaj znalazlam tego wiecej na lini szczeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem ze napewno ja jeszcze nie mam tego az tak strasznie duzo, ale mam. zawsze mialam dlugie wlosy na rekach, ael nie stanowlo to problemu dla mnie nawet potrafiłam sobie z tego żartować, teraz nie ma mowy o żartach, teraz zaczełam depilować ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalavenda
Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie telocapilu. Widzę, że go sobie chwalicie, ale mozecie mi powiedzieć, czy używacie go depilując się czy goląc? Bo ja używam od jakiegoś czasu, ale z kiepskimi efektami - a mogę tylko golić, bo od usuwania z cebulkami okropnie mi wrastają mimo różnych zabiegów antywrastaniowcyh :( czy któraś też goli, a mimo to widzi efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depiluje kremem
i widze efekty. po depilacji depilatorem tez widze efekty. a najlepsze efekty sa po depilacji woskiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenoloftaleina
a ja mam taki problem, zawsze po goleniu( nie depilacji) nóg mam pełno czerwonych krostek, jak drapę to robią się bąble, strasznie mnie swędzi skóra na drugi dzień po goleniu i to niestety całe nogi. Mam ciemne, dość twarde te włoski, polecicie coś, pewnie one mnie kłuja jak rosną i dlatego tak swędzą, może coś na zmiękczenie? Muszę golic nogi tak co 3 dni, wiec ten jeden dzień z czerwonymi plamami na nogach to niestety duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was zainteresowała się może ymi kremami z serii Skin Doctors, o których pisała tu jedna dziewczyna podała linka: http://www.vitalmarket.pl/product_info.php/cPath/20/products_id/815?osCsid=651b66946ba7e151d508566df8ca487c Zastanawiam się nad zakupem tego chociaż używam żelu JG i pomaga...zamówiłam już drugi i pare innych żeczy z polleny, a tu coś innego, a może skuteczniejszego. Nie wiem co o tym myśleć, poczytajcie o tym. Zastanawia mnie tylko to, że przy tym kosmetyku nie trzeba depilować i czy tu chodzi o słabsze owłosienie, bo przy grubszym to żaden krem do depilacji tego nie ruszy. Napiszcie co o tym myślicie...taniutkie to nie jest, ale to nie majątek z drugiej strony ....a może warto wypróbować. Co do żelu używam go już chyba miesiąc i widzę że pod pępkiem już nic mi nie wyrasta, dziś tylko zauważyłam wrośnięty trochę poniżej i musiałam niestety zadziałać igiełką, był niestety twardy i gruby ale myślę że ponieważ długo nie odrastał w tym miejscu myricelina jeszcze na niego nie zadziałała. Poza tym w okolicach bikini bardzo się przerzadziły i są cieńsze...już nie muszę tak często depilować. No i na tym kończę moje sprawozdanie z efektów stosowania żelu. A jak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj właśnie dostałam ten żel i od dzisiaj będę sie smarować.I zobaczę czy u mnie będzie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×