Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

wiecie, co, dziewczyny? nie ma juz co komentowac wypowiedzi tej osoby kilka postow wyzej, poniewaz wydaje mi sie, ze zamiast sie zloscic, trzeba jej wspolczuc. jest najlepszym przykladem na zmiany w psychice pod wplywem choroby. inna sprawa: jesli ktos dziesiatki postow o wybielaczach wlosow, kremach, laserze, metodach naturalnych, linkach do fotek i zagranicznych stron traktuje jako \"namietne podcinanie skrzydel\", to ja przepraszam. to co ja tu do choler*y robie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes żałosna depressif
pudło depressif - ja nie jestem ffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
nie wiem czy wiecej bede tu zagladac bo nie temu co tu piszecie sluzy te forum.wszystkiego co najlepsze kobietki powodzenia i cierpliwosci:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes żałosna depressif
fffffffff zostań :) Lubię Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes żałosna depressif
alexandra Ty też nie odchodź - po prostu ignoruj to co niemiłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ale jak tak mozna sie zachowywac powinnysmy sie wspierac i pomagac nawzajem a nie bez sensu klocic.to do niczego dobrego nie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes żałosna depressif
A jak mogłyśmy Ci podać namiary na lekarza jak same desperacko szukamy? Z księżyca? :o Zastanów się jakie nam rzeczy zarzucasz zanim napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ale naprawde ciesze sie depresiff ze twoje leczenie idzie w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalosna jestes... wyobraz sobie, ze nie tylko NIE zmienilam nicka, a zalogowalam sie pod nowym, czarnym, zeby wypowiadac sie spokojnie i bez obawy, ze ktos sie pode mnie podszyje. smieszna jestes i tyle - jak ktos pisal ten post, a akurat wykonywalam dwa telefony. no ale nic to, zawsze mozna powiedziec, ze to ja atakuje z drugiej strony. taaa. widze, ze cofnelas sie pare stron wstecz i przesledzilas uwaznie moja historie. jak milo :) co Vaniqy - pomogla juz wielu osobom i zdaje sobie sprawe, ze trzeba ja aplikowac ciagle, bo nastapi nawrot. wiesz, nie jest mo to tak straszne, biorac pod uwage, ze nie przyniesie mi to takiej szkody jak leki doustne. o finanse tez nie musze sie martwic. nie rozumiem tylko na jakiej podstawie watpisz w moje zdolnosci jezykowe? niestety, musze Cie rozczarowac, bo sa one bardzo dobre, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes żałosna depressif
depresssif Ty już zawsze będziesz jedną z nas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
nie no ja do tej pory myslalam ze wszystkie tu jestesmy szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes żałosna depressif
Nie będę już pisała- kto przeczyta Twoje posty już sobie opinię o Tobie wyrobi. Ja napiszę tylko od siebie że życze Ci wszystkiego najlepszego tak jak sobie i wszystkim dziewczynom cierpiącym z tą przypadłością. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
a czy moze jest tu ktos z olsztyna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
pewnie nie :-( :-( dobra laski trzeba sie za siebie wziac i nie uzalac sie nad soba (do tej pory tak robilam) ale koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
no troche daleko ale jak nie znajde dobrego lekarza to i tam pojade :-) dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandra -> jak to w zyciu, sa osoby szczere i nieszczere; ja akurat zaliczam sie do 1. kategorii ;) niestety, nie jestem z Twoich okolic. nie mam tez namiarow na zadnego lekarza-cudotworcy. staram sie tylko w miare mozliwosci podrzucac cos ciekawego i opisywac co u mnie. chcialabym Ci powiedziec, ze mimo wszystko mam nadzieje, ze ta burza rozpetana przez jedna z ex-uzytkowniczek predzej czy pozniej ucichnie i wtedy powroci normalnosc, brak zawisci i wspieranie sie. pamietam, jak zaczynalam udzielac sie na tym forum - bylam szczesliwa, ze znalazlam miejsce, gdzie mnie rozumieja i maja podobne odczucia, problemy. dlatego zapraszam Cie serdecznie do tego, bys z nami pozostala, bo nie od wszystkich mozesz spodziewac sie ostrych slow. radze Ci jednak najpierw zalogowac sie pod czarnym nickiem, bo tu niestety niczego nie mozna byc pewnym - ktos napisze cos zlego w Twoim imieniu i szukaj wiatru w polu. ludzie zdolni sa do takiej zawisci i widac, ze nie maja nic lepszego do roboty niz szkodzenie innym. co do "przeklenstwa" rzuconego w moja strone... powiem tylko tyle, ze kazde zlo wyrzadzone komus innemu, kazde zle zyczenie powroci w dwojnasob do osoby, ktora je wypowiada. w przyrodzie nic nie ginie... pozdrawiam wszystkie uczciwe osoby, ktorych intencja byla pomoc i wspieranie sie, a nie plucie jadem. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
o ale ja slyszalam od kogos ze wlasnie po tym androkurze sie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
no wlasnie mi kazal brac diane i przytyklam 10kilo przez to cholerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to vaniqe czy finasteryd trzeba brac caly czas po odstawieniu wszystko wraca wiec nei warto sie klocic o takie rzeczy. Poza tym chyba zapomnialyscie ze Wybor tak naprawde nie istnieje, podobnie jak Chimerka, zona eryka i jeszcze kilka innych piszacych tu (kiedys) dziewczyn. Ktos sobie z nas po prostu zakpil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos dziwne ze zadna z tamtych dziewczyn juz nigdy sie nie odezwala na forum od pamietnego momentu ujawnienia sie tego kogos kto chcial nam namieszac i swoja droga namieszal ale nie wracajmy do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ide dzis po farbe pomaluje wlosy (na glowie he he) to humor mi sie poprawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
a to ty depressif bierzesz finasteryd...to ciesze sie ze Ci pomaga.ja nawet nie wiem co to za lek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie chyba nogi wysmaruje fluidem zeby nie bylo widac tych plamek po depilacji hehe probowala ktoras moze :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
jezu ja tez juz nigdy nie wezme tej diany do ust NIGDY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ja juz nie biore diany i to długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
bo moj MADRY lekarz powiedzial ze jak po pol roku mi nie pomoze to juz nie ma co brac no i nie biore :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
musze znalezc dobrego lekarza bo to polowa sukcesu ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ja trafilam do szpitala na badania hormonow.lekarz od razu zauwazyl ze mam problem z owlosieniem.zrobili mi badania na krew i usg i okazalo sie ze mam torbiele na jajnikach i ze to pco.ale inna lekarka powiedziala ze na podstawie takich wynikow nie postawila by mi takiej diagnozy wie c zglupialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
odtawialam i kazal mi brac yasmin bo niby tez antyandrogennie dziala ale niestety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×