Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Obrona przed trollowaniem
Najskuteczniejszą obroną przed trollowaniem jest całkowite zignorowanie wszelkich zaczepek trolla, w momencie gdy się zorientujemy, że mamy z nim do czynienia. O ile istnieje taka możliwość, administratorzy lub moderatorzy powinni blokować możliwość publikowania wiadomości, które można uznać za trollowanie i odpowiadania na nie. Kasowanie wiadomości już opublikowanych zwykle roznieca kłótnię, gdyż dostarcza zarzutu cenzurowania wypowiedzi jako dodatkowego argumentu. Zazwyczaj konsekwentne ignorowanie trolla skutkuje jego zniechęceniem i przeniesieniem się w inne miejsce lub całkowitym zaprzestaniem działalności. W praktyce jednak rzadko do tego dochodzi, ponieważ na forum bardzo często znajdą się jakieś osoby, które będą jednak z trollem dyskutowały i tym samym zachęcały do kontynuacji działalności. Dodatkowo niektóre trolle potrafią stworzyć wokół siebie krąg osób, które ich wspierają, chronią przed oponentami, podsycają dyskusję z udziałem trolla etc. – na szczęście jest to zjawisko czasowe, bo trolle swoim pogardliwym i nacechowanym wyższością zachowaniem w stosunku do tych osób, szybko je do siebie zniechęcają. W slangu internetowym często mówi się, że trolla nie należy "karmić" – czyli że nie należy z nim w ogóle wchodzić w jakąkolwiek polemikę. źródło: Wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENZW
DO OWłOSIONEJ FIONY: Napisz, jakie masz ręce, brwi, etc., lubię silnie owłosione naturalne brunetki o silnej budowie ciała i wschodnim typie urody, jeśli chcesz podaj mi swego e-maila. Pozdrawiam! ENZW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kretynie nie łysieję i nie mam trądziku różowatego. Daruj sobie te elaboraty ponieważ Twoje naciągane teorie nikogo już nie bawią, a tylko zaśmiecają temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnazałamka
Hej dziewczyny, słyszałyście może o tym żeby te okropne włosiska potraktować kwasem mrówkowym wymieszanym z jakimiś ziołami. Znajoma mówiła że pisało tak w jakiejś książce , podobno jakiś mnich tam pisał że włosy wypadają i nie odrastaja ale wierzyć mi się nie chce że już by nie odrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnazałamka
Hej dziewczyny, słyszałyście może o tym żeby te okropne włosiska potraktować kwasem mrówkowym wymieszanym z jakimiś ziołami. Znajoma mówiła że pisało tak w jakiejś książce , podobno jakiś mnich tam pisał że włosy wypadają i nie odrastaja ale wierzyć mi się nie chce że już by nie odrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO SZAROBURO: Poznańska Pyrko! Chcąc mi wysłać plastry z owłosieniem, chciałaś mnie wkręcić w fetyszyzm, który polega na tym, że ktoś kocha się w jakiejś rzeczy zabranej drugiej osobie, może to być na przykład ubranie lub biżuteria albo cokolwiek. Fetyszyzm chyba nie polega tylko na tym .. Fetyszyzm (seksualny symbolizm) - to jedno z najbardziej rozpowszechnionych odchyleń zachowania seksualnego, w którym wszelkie odczucia seksualne są wywołane przez kontakt z pewnym obiektem, dostarczającym zaspokojenia seksualnego. Tym obiektem może być skóra, biust, włosy, bielizna, buty, męski zarost itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnazałamka
Myślałam że może już coś takiego próbowałyście. Wiem że to dziwne z tym kwasem bo z tego co czytałam to powodouje oparzenia ale może po sporządzeniu tej mikstury działa tylko na te włosy:((((( Oj powiem szczerze że mam taką cichą nadzieje. Moja znajoma nie pamięta z czym dokładnie mieszało się ten kwas, szkoda bo już napewno bym to na sobie wypróbowała:))) Już szukałam tej książki ale narazie bezskutecznie:(((( Podobno to jakaś cienka książka z zieloną okładką , na której pisze: porady jakiegoś franciszkanina, czy mnicha, czy coś takiego. Ogólnie to jest książka o poradach no różne dolegliwości.Dajcie znać jakbyście coś wiedziały na ten temat, może akurat jest jakaś nadzieja w tym kwasie, czego sobie i wam życze, pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnazałamka
Myślałam że może już coś takiego próbowałyście. Wiem że to dziwne z tym kwasem bo z tego co czytałam to powodouje oparzenia ale może po sporządzeniu tej mikstury działa tylko na te włosy:((((( Oj powiem szczerze że mam taką cichą nadzieje. Moja znajoma nie pamięta z czym dokładnie mieszało się ten kwas, szkoda bo już napewno bym to na sobie wypróbowała:))) Już szukałam tej książki ale narazie bezskutecznie:(((( Podobno to jakaś cienka książka z zieloną okładką , na której pisze: porady jakiegoś franciszkanina, czy mnicha, czy coś takiego. Ogólnie to jest książka o poradach no różne dolegliwości.Dajcie znać jakbyście coś wiedziały na ten temat, może akurat jest jakaś nadzieja w tym kwasie, czego sobie i wam życze, pozdawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnazałamka
sory że wysyłam jedno i to samo po dwa razy, tak jakoś wyszło:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
ZWAŁA GENETYCZNA: czytałam że po telocapilu włosy ci wolniej odrastały. Po jakim czasie zauważyłaś ten efekt? I gdzie kupowałaś ten olej z krokosza który tak ci pomógł na ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remhab
Ja rozumiem, że moze to byc problem, chociaż ja jestem mężczyzną któremu takie kobiety właśnie sie podobają. Wiem, ze wiele z Was mysli, iż nigdy nie spotka tego jedynego- ja z kolei już nie wierzę, że poznam taką właśnie kobietę, oczywiścien inteligentną, rozsądną z poczuciem humoru ale w razie potrzeby spokojną która życie traktuje poważnie. Cóż życie jest przewrotne... Pozdrawiam wszystkie dzewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądre słowa \"remhab\" tez jestem tego samego zdania :-) Pozdrawiam dziewczyny w Nowym Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
Remhab nie mów tak:) Rozejrzyj się w koło i uwierz w siebie a napewno znajdziesz:) WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU DLA WSZYSTKICH NA TYM FORUM.Oby był lepszy od poprzedniego! Całusy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
Aaaa i do enzw-może chciałbyś być psychiatrą..., ale z pewnością Tobie by się przydał taki lekarz. A jeśli nim jesteś to baaaaaardzo kiepskim i przemądrzałym...bu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
Aaaa i do ENZW- może Ty chciałbyś być psychiatrą....?! ,ale z pewnością taki lekarz by Ci się przydał-radzę zainwestować w wizytę, jest to dla Ciebie wskazane. A nawet jeśli nim jesteś to baaaaaaardzo kiepskim i przemądrzałym...bu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENZW główka Ci sie nie dymi od nadmiaru faktów? - to nie ja napisałam ze Cie namierzam w internecie. skoncz te wywody. załoz moze swoja strone i jak któraś będzie chciała to sama sie do Ciebie zgłosi, a nie zasmiecasz forum szukając ujścia dla swoich madrości zyciowych i upodobań. Dziewczyny, pozdrawiam w Nowym Roku!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 26...
hej czy któraś z Was próbowała OLEJ Z KROKOSZA- naturalny depilator czy jest rzeczywiście skuteczny i jak długo trzeba go stosować żeby zobaczyć jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesczze nie probowałam oleju ale zamierzam go kupic .. tylko troche mi wstyd przed rodznka ;P dziewczyny, ktoras z Was, nie pamietam ktora. wiaze pszyszłosc z pschychologia .. ma pytanie ;p czego ucza w szkole ba tym kierunku? bo zastanawiam sie czy nie wiazac planow własnie z psychologia ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaa
Ja smaruję się olejem krokoszowym raz dziennie i balsamem z Telocapilem raz dziennie od połowy listopada i widzę zmianę. Włosy odrastają wolniej i nie wszystkie. Zwłaszcza na rękach różnica jest widoczna. Na twarzy niestety efektu jeszcze nie widzę, ale może to dlatego że tam każdy włosek mi przeszkadza i jestem na punkcie włosów na twarzy wyjątkowo przewrażliwiona. Musiałam przełożyć woskowanie u kosmetyczki o tydzień ostatnio, bo za mało odrosło :-D Olej jest dosć wydajny. Buteleczka 0,25 litra wystarcza mi na solidne smarowanie całego ciała przez miesiąc i kosztuje kilkanaście złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaa
Suddenly, przelej sobie olej do butelki po oliwce do ciała :-) albo po jakimś balsamie, wtedy nikt nawet nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulkaaaaa - juz nie chodzi o samo posiadanie go, ale o to jak np. bym go musiała kupic przez internet .. doszedłby a ja np. byłabym w sql i mama muisałaby odebrac pezesyłke ;P i wtedy zwpene by ja otworzyła, a na butelce chyba jest chyba opisane jego zastosowanie .. a nie chce jej sie z tego tłumaczyc ;p dziewczyny czy moge pojsc do endokrynologa bez rodzicow? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Na moim oleju nie jest napisane, że można go stosować do depilacji ;-) wyglada jak olej do jedzenia. Zresztą zapytaj w sklepie ze zdrową żywnością, nawet jak nie ma to może sprowadzą dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej siostrzyczki! No to jestem z powrotem i oto moje sprawozdanie: Odstawiłam hormony bo zaczęły się problemy zdrowotne. Włosy jak są tak i będą! A na mnie olej i telocapil nie działa... i ja tez juz w nic nie wierze...strata kasy!!!! Zyczę szczescia w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985
Suddenly-ja jestem na V roku psychologii-piszę już mgrke- czego uczą to zależy jaką specjalizacje wybierzesz i napewno też od szkoły-ja jestem na stosowanej psychologii społecznej, ale poza tym masz do wyboru m.in.kliniczną,zdrowia i psychoterapię, mediów, przedsiębiorczości i zarządzania. Powiem tak-kierunek nie łatwy ale myślę że warto:) Napewno staniesz się bardziej otwartym człowiekiem, komunikatywnym....bo uczą przede wszystkim wystąpień przed grupą ludzi-na początku masz mega stres, a potem to już normalka:) Przez pierwsze 2 lata możesz sobie zadawać pytania- co Ty w ogóle robisz na tym kierunku? bo to raczej medycyna niż psychologia-budowa mózgu,badania na zwierzątkach i takie tam(BPZ-biologiczne procesy poznawcze):P , i to właściwie najtrudniejsze,musisz jeszcze przebrnąć przez statystykę a potem jak już będziesz na 3cim roku pokochasz ten kierunek:) bo to wkońcu będzie prawdziwa psychologia:) mega ciekawe rzeczy:)Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalnazałamko - czy jestes az tak zawistna ze wypisujesz takie bzdury o kwasie mrowkowym? \"Kwas mrówkowy jest składnikiem wielu płynów do włosów, zarówno tych dawnych (obecnie nie produkowanych) jak i współczesnych. Poprzez polepszanie ukrwienia skóry owłosionej głowy mają one zapobiegać wypadaniu włosów. \" to ma niby byc stosowane do depilacji...? to nie wiem czy dobrze nam tu zyczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnazałamka
do szaroburo- ej wcale nie życzę wam źle bo ten problem również i mnie dotyczy. Naprawde moja znajoma mówiła że tak pisało w tej książce. Też się zdziwiłam jak przeczytałam w internecie że niby przeciwdziała wypadaniu włosów ale wydaje mi się że czysty kaws po zmieszaniu z tymi ziołami czy czymś tam, rzeczywiście powoduje wypadanie włosów. Jestem na tym topiku od niedawna i czytałam że dużo rzeczy już próbowałyście żeby wytępić te włosy, z większym lub mniejszym skutkiem, liczyłam że z tym kwasem już też experymentowałyście i doradzicie czy to moje szukanie tej książki ma jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróbelkowa żona
Dziewczyny a słyszałyście może o takim produkcie jak inhibitor kalo? http://www.nisim.pl/product_info.php?products_id=32 tu na poczatku tego topicu jedna z dziewczyn wspominala o nim chyba smutna malgosia. czy ktoras z was tego uzywala? czy daje jakies efekty jest dosc drogi ale gdybym wiedziala ze pomoze to bym kupila :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×