Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość lovelaska 89
tak 2, odstep 5 tyg, buzia sutki brzuch, hmm jak wypadly po ok 2 tyg to bylam anwet zadowolona ale teraz odrosly wiec sie juz nie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeklęte słońce
Słońce świeci jak głupie dla niektórych piękna pogoda, wziełam lusterko i podeszłam do okna co nieco wyskubać i poprostu chyba mnie h.. szczeli. Długie, ciemno szare włosy na prawie całych policzkach i nawet pod oczami o wąsie i brodzie nie wspomnę. Nic tylko sie modlić żeby wiosna i lato nie były słoneczne, wiem że to chore ale w słońcu nie mogę na siebie patrzeć. Dziewczyny czy wy tez macie włoski pod oczami nawet i taki dłuższy meszek na uszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z problemem
do lovelaski a czy te odrosnięte są takie mocne jak przed czy słabsze? no to mnie nie pocieszyłas , czy miałas dodatkowo po pierszym zabiegu taki zabieg darmowy ...mnie pani mówiła zeby po 3 tyg ewentualnie przyjśc na dodatkowy strzały jesli by za duzo nie wyszło, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
takie same. nie mialam nic dodatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez z problemem
no to do bani .... a tak wszyscy chwala laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
taaa... ci co maja hormony ok to moze i chwala a ci co nie maja to lipa m.in ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docka85
hej dziewczyny właśnie minęło 12 od mojego pierwszego zabiegu i jestem bardzo zadowolona bo włoski same wypadają tylko martwią mnie wasze opinie i fakt ze to niesetny jest tak na chwilkę ciekawe na ile ja sie ich pozbędę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Dziewczyny, mam zamiar zakupić ten laser: Scanning Laser Hair Remover Usuwa nawet 20 włosów jednocześnie w kilka sekund. cana 1199 zł Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Dziewczyny, mam zamiar zakupić ten laser: Scanning Laser Hair Remover Usuwa nawet 20 włosów jednocześnie w kilka sekund. cana 1199 zł Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Oligo ten RIO laser to ściema, już zresztą to pisałam. A mam pytanie czy słyszałyście o preparacie zwanym vaniqa, jest to krem, na receptę podobno dość skuteczny bardziej od bioxetu. Tyle że podobno jak się go stosuje to działa, a jak przestanie to wszystko wraca tak jak w przypadku brania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteriosa2
Ja mam po oczami też. A na łapach mam jak zwierze. A rok temu nie miałam. I nigdy w zyciu rąk nie goliłam. Więc skąd? Mam nawet czarne od wewnętrznej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllcia
Ania7718 - ja dostałam na Vanique recepte, ale nie wykupiłam, bo chyba jest dosc drogi... na dodatek wyczytałam w ulotce( jest w internecie) ze to do stosowania na twarz tylko, a ja jednak bardziej wolałabym w inne miejsca:/ z tego co wyczytałam na innych forach itp. piszą, że skuteczny dopoki sie go stosuje, ale raczej ... zniecheciły mnie te opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milcia, no właśnie wszystko jest ok jak się stosuje. A jeszcze podobno w przypadky vaniqi jest tak że jak ktoś się stara o dziecko, jest w ciąży to nie powinien stosować bo szkodzi. Nie wiem co o tej vaniqe sądzić. A kto Ci ją przepisał? ginekolog czy internista? Ja to zacznę od laseru i na początku kupie sobie bioxet do twarzy bez recepty, i tanszy, spróbuje, nie zaszkodzi a czy pomoże to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnuję z zakupu lasera skoro mówicie, że to lipa :( Czytałam właśnie o kremie Vaniqa. Mam chęć spróbować może tego. Ale cholera jak na krem, jest dość drogi - 319zł. i nie ma pewności, że podziała. W kremach jestem laikiem - nigdy ich nie stosowałam (do teraz wobec włosów stosowałam tylko przemoc - depilowałam, skubałam, gryzłam i wyrywałam :)). Powiedzcie, który krem wybrać? Vaniqa, Bioxed a może jeszcze jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnuję z zakupu lasera skoro mówicie, że to lipa :( Czytałam właśnie o kremie Vaniqa. Mam chęć spróbować może tego. Ale cholera jak na krem, jest dość drogi - 319zł. i nie ma pewności, że podziała. W kremach jestem laikiem - nigdy ich nie stosowałam (do teraz wobec włosów stosowałam tylko przemoc - depilowałam, skubałam, gryzłam i wyrywałam :)). Powiedzcie, który krem wybrać? Vaniqa, Bioxed a może jeszcze jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllcia
mi go endokrynolog przepisał, choc mówił,ze w Polsce nie można go kupic, tzn apteka może sprowadzić i mi znajoma w Niemczech miała kupować, ale zrezygnowałam. w ogole przepisał mi to chyba dla swietego spokoju:/ bo jedyne co mi powiedział to,ze taka moja uroda.... :/ czulam sie tak jakbym mu tam przyszła z jakas pierdołą pomarudzić. oszalec idzie naprawde. Co do lasera, ja bym się bała... czy to nie jest niebezpieczne? Mam na myśli samodzielne wykonywanie "zabiegów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam vanique w domu, nigdy nie stosowalam - jeszcze zapieczetowany. 319 zl - rozboj w bialy dzien! Ja swoj kupilam w Niemczech za 50 euro, czyli niecale 200 zl i moge za tyle sprzedac. Nie bede jednak namawiac do uzywania tego kremu, bo sama sie nie zdecydowalam na uzywanie go. Ergo: sama nie jestem co do niego przekonana. Ale ze 50 euro piechota nie chodzi, to gdyby ktoras z Was upracie chchiala moge sprzedac po cenie zakupu. Uprzedzam jednak: krem (o ile wogole) dziala tylko w czasie uzywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę coś napisać do wszystkich dziewczyn dla których włoski to problem. Jest bardzo prosty sposób, żeby sobie z tym poradzić. Co więcej nie kosztuje NIC. POSZUKAJCIE FACETA, KTÓRY WŁOSKI KOCHA!!! Ja jestem jednym z takich facetów, a zaręczam Was, że są nas takich tysiące! Uwielbiam u dziewczyny włoski, wszędzie i dużo! Na nogach, pod paszkami, na sutkach, cipce, na podbrzuszu, gdzie się tylko da! Kocham je, bo to coś niesamowitego! Umówię się z każdą dziewczyną, która jest owłosiona, bo włoski to moja pasja! Zacznijcie się akceptować takie jakie jesteście naturalnie. Jesteście związane zwyczajami cywilizacji i mody a'la Cosmopolitan, a tak na prawdę nikt od Was nie wymaga tego, żebyście były ogolone! Bo niby co się stanie jak z owłosionymi paszkami pójdziecie do sauny? Ktoś Was poda do sądu? Dziewczyny, Wy macie prawo mieć włoski! To nie jest wada, to jest natura! Kiedyś rozmawiałem z japonką i u nich w kraju jest społeczna pogarda dla dziewczyn które np. depilują sobie łono. Tam taka dziewczyna jest wytykana palcami i obgadywana. A u nas co? Zaczęło wychodzić w kraju czasopismo Cosmopolitan i nagle wszystkie babki stwierdziły, że muszą być ogolone. A jak któraś ma więcej włosków niż koleżanki, to depresja, myśli samobójcze, skazuje się na samotność, albo wydaje grube pieniądze na nic! Nauczcie się akceptować same siebie, bo właśnie takie jesteście prawdziwe, a nie wydepilowane lale, przy których facet czuje się jakby był pedofilem, bo totalnie zero owłosienia gdziekolwiek, jak u małych dzieci. Piękne jesteście takie, jak Was stworzyła natura. Poszukajcie sobie więc facetów, którzy lubią włoski, a Wasze problemy znikną, bo jak poczujecie ich akceptację, to i same do siebie się przekonacie. Tyle w tym temacie :-). ...nie przyszło Wam do głowy, że właśnie z tymi włoskami jesteście piękne? ...że właśnie to jest Wasza przewaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, ja każdego dnia "odkrywam siebe na nowo". Każdego dnia widze nowe kłaki w nowych miejscach. Owłosiły mi sie plecy i pośladki:( Co sądzicie o depilacji woskiem. Czy myślicie, że włoski po tym stają się faktycznie słabsze, czy może się wzmacniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ja wlasnie planuje wosk na pachy rece pupe i nogi ale wiem ze to boli bo dawno temu mialam robione i zapuscilam juz wlosy ale poki co nie mam odwagi by sie na ten wosk zdecydowac, no i nie wiem, jak cos to chyba taniej wyjdzie kupic wosk i podgrzewacz na allegro i samamu zorbic w domu niz u kosmetyczki tyle ze one to zrobia profesjonalnie niz np mi chlopak;) bylam wczoraj na tym laserze, mialam robione ligh sheerem i bolalo mocniej niz tych co mialam ostatnio, milesmanem. ale trudno, niech tam boli waze aby efekty byly, pani powiedziala ze jak po 3 tyg mi nic nie wypadnie to mam dzwonic do nich, pewnie bede miala dodatkowo zabieg gratis ale nie wiem. ostatnio mi wypadlo pare tylko wiec powiedzialam ze mi nic nie wypadlo heh, i zla byla ze nie zadzwonilam im powiedziec, a skad ja mialam to wiedziec !? .. no i nie wiem czy nie zrobic tak ze za 3 tyg zadzw i powiem ze nic nie wypadlo i bede miala zabieg za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Lovelaska to Ty fajnie masz jak możesz mieć zabieg gratis bo nie wszędzie się na to godzą. A goliłaś buzię czy przyciełaś włoski do drugiego zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
mnie tego nie powiedziala ta pani ze gratis ale slyszalam od kogos ze gdzie niegdzie tak robia za iles tyg po zabiegu idzie sie na bezplatne dostrzaly ale nie wiem czy to wyglada jak zabieg czy tylko gdzie niegdzie strzela gdzie wlosy sa nie mam pojecial na buzi je przycielam nozyczkam na brzuchu mialam krotkie to pani maszynka je zgolila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Po prawidłowo wykonanym zabiegu powinno wypaść 100% włosów (tak do 2 tygodni po). Mi zawsze tyle wypadało ale niestety zawsze odrastały nawet po 8 zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Jak nie wypadnie 100% włosów to coś jest nie tak: albo głowica nie dotarła, albo za mała energia albo zużyty laser albo ktoś ma tak silne hormony że mu nawet laser nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
mnie wypadly na sutkach wszystkie na brzuchu wiekszosc a na buzi to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ale odrosly wies wiesz.. szkoda tylko ze mam robione wlosy po sordku brzuch tzn linie brzucha a boki nie bo laser nie wypaluje sa ciemne ale za jasne na laser i lipa bede miala srodek bez wlosow brzucha a po bokach dlugi ciemny gesty mech super pewnie nigdy tego bikini nie zaloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Ja mam podobnie włosy za jasne na laser nad pempkiem i dookoła (bo jestem blondynką szarą) ale długie i widoczne i wszystko w takim mechu nawet 2 cm którego laser nie widzi. Miałam takie na kolanach i chciałam je laserem usunąć i co kicha mam wrażenie że się tylko wzmocmniły a laser ich wogóle nie ruszył. Mi Pani od lasera powiedziała że można te włosy rozjaśniać najwyżej. Czarne włosy mi wypadły ale i tak potem nawet po wielu zabiegach odrastały. A czy jest obowiązek noszenia bikini na plaży??? Przecież stroje jednoczęściowe są też bardzo fajne i wszystko ładnie zakrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Z tego taki morał że dzięki laserowi można mieć na jakiś czas łyse placki wśród całego omeszonego ciała najwyżej i to mnie bardzo nie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×