Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Właśnie regularność miesiączek jest bardzo ważna, u mnie jest kiepsko z tym, mam bardzo nieregularne od zawsze, przez PCOS, testosteron hamuje mi wzrost pęcherzyków, nie rosną, nie pękają, hamuje mi owulacje, za tym mam niski progesteron bo on rośnie tylko przy owulacji. Żeby mieć owulację muszę brać clo plus encorton taki steryd w najmniejszej dawce, samo clo nie działa. A na wywołanie miesiączki luteina albo duphaston z tym że ten jest dosyć drogi i nie opłaca się brać tylko na wywołanie. Do leczenia raczej niedomogi fazy lutealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Ja mialam cale zycie regularne i lekki hirsutyzm a ostniego roku cos sie stalo miesiaczki raz byly bardzo krotkie 23 dni potem dlugie 31 cale cialo mi sie omeszylo, a tam gdzie wczesniej byl meszek zmienil sie w szczecine i zaczelam lysiec i zdecydowalam sie na tabletki choc raczej bylam przeciwniczka zawsze. I tak mi nie pomagaja na te objawy choc sie obnizyly do prawie polowy normy hormony a czasem mam wrazenie ze moze troche jednak tak potem ze jednak nie sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Brodo, ale właśnie napisałam, że zwykły ginekolog może mnie przyjąć najwcześniej za 2, 3 miesiące, bo tak w moim cudownym mieście ustalają wizyty. Koszmar. Nie wiem co zrobić, bo testosteron mi rośnie, miesiączki w ogóle brak... Ogólny nie chce mi przepisać, wysyła do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
u mnie jest tak ze trzeba bardzo rano wstac np o 5 rano i czekac 3 godziny albo dluzej. Papryczko moze do jakies innej przychodni albo do jakiegos innego miasta? Bo prywatnie to naprawde rozboj w bialy dzien placic tyle kasy za recepte i pseudowizyte ktora nic nowego nie wniesie do naszego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
To jest jedyna na mojej "wsi", mogę spróbować do innych, ale czy mnie na nzf przyjmą? Najgorzej, że jak mi każą czekać to się potnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
papryczko a moze np lovelaska ci sprzeda? Bo kupila i nie uzywa...A ty poczekasz na tych od niej tabletkach na wizyte nie mam juz pomysow innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
w turcji tabletki anty sa bez recept... i sobie lakarze nie pozarabiaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Anglii podobno są za darmo tabletki i tam żeby się dostać do ginekologa trzeba być bardzo chorym. A co łysienia to ja nie łysieje, owszem włosy mi wypadają, szczególnie to widać gdy głowę myje ale ja miałam od zawsze bardzo gęste włosy z tendencją do tworzenia się takiejk szopy, puszenia się i to że teraz się przerzedziły trochę nie wpłyneło źle na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Nie pomyślałam o tym, ma któraś anty, których nie używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ja mam 2 opak yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
ja też byłam przeciwna tabletką anty i co nabawiłam się łysienia...jest co raz gorzej...biorę diane 3 opkowanie, cera jak marzenie, włosy wolniej rosną . Chyba zaczne brać finasteryd. czuje się jakbym była martwa moje życie po porstu się skończyło...gdyby nie łysienie to moje życie byłoby zajebiste tak zrezygnowłam z wszytkiego, nawet z miłości, kótra jest na wyciągniecie ręki a i tak musze powiedziec nie, dobrze, że mam spoko przyjaciół :). Dla mnie hirst... przy łysieniu to nic bo włosy depilowłam i było w miare ok. Sorry za mój wywód ale musiłam to wyrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
mnie niestety sie cera nie poprawila po 3 miesiecznym braniu diane .. tylko jak skoncyzlam brac to mi przybylo 4kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovelaska89 od prolaktyny też kłaczyska rosną. Ja miałam kiedyś prolaktynę 40. Wtedy miałam tylko wąsik i trochę włosó na brzuchu. Uregulowałam prolaktynę i zaszłam w ciążę, a po ciąży po karmieniu miesiączki wrociły regularne jak nigdy i okłaczyłam się cała. Broda ja też byłam przeciwniczką tabletek anty, ale cóż może pomogą... Do WAS wszystkich dla nadziei i do mnie też: Miałam na brodzie pare ostrych szczecinowatych i wyrwałam i już ponad 3 tyg i nie odrosły:) I nie odrosną chu* bo ja siłą woli im na to nie pozwolę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam tak///
czy ty nie masz jakiegos zajecia ,pracy ze wydatek 50 zł cie przeraza ? jesli nie masz to wez szukaj jakiegos zajecia i bedziesz miała pieniazka na leki, no bez przesady, chyba ze jeszcze sie uczysz no ale to tez dorobic zawsze gdzies mozna, jesli sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Yasmin nie są takie drogie ale w aptekach superpharm i to muszą być tabletki eksportowane z Wielkiej Brytani i przepakowane w Polsce. Ja też na początku te drogie produkowane w Polsce sobie kupowałam. I tam dodatkowo dostaje się za realizację recepty 10 zł. Więc nie wychodzi tak drogo. Pozatym są dostępne także Yasmin pod inną nazwą handlową i też tańsze (tabletki Midiana lub Asubtela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
A mi lekarz powiedział że prolaktyna na to nie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Misteriosa włosy na brodzie rosną ci wolniej ze względu na androcur. Jak go odstawisz powrócą. Tak działa ta magiczna tabletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
do tylko pytam tak/// przykre co piszesz bo dla mnei wydatek 50 zł to tez ogromny wydatek a pracuje sie i studuje ( pzoa lekami sa przeciez inne wydatki helou? jezeli ktos zarabia 2 tysiace to moze dla niego wydatek 50 zł to nic ale sorry polska to nie kraj mlekiem i miodem płynąca zeby udawać ze 50 zł to mało (mi jest słabo jak widze jak chleb podrożał i juz 4 złote kosztuje) wiec prosze zrozumcie ze są ludzie którzy nie zarabaiją kokosów. (gdyby było inaczej to bym na pewno nie płakała tu na forum, bo pewnie regularnie bym chodziła na zabiegi laserowe i miała najlepsze tabletki) po prostu przykro sie robi jak sie to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tak pytam. Miesięcznie 50 zł a rocznie 600 a w perspektywie dalszego życia bo już zawsze bede musiała... I dziękuję za radę o znalezieniu zajęcia. Nie wiem jak żyjesz i kim jesteś, ale chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz. Może ty żyjesz tylko tabletkami anty i nie masz innych wydatków ale ja mam rodzinę, kredyt na mieszkanie i w dodatku mąż sam pracuje bo mamy małe dziecko, które dopiero w tym roku będzie mogło pójść do przedszkola, ale jak wiadomo przedszkole tez kosztuje nawet te państwowe ok 500 zł miesięcznie. Dlatego zastanów się co do kogo piszesz. Może jesteś bogata, albo jesteś "galerianką"i nie żal Ci pieniędzy. Mi jest bardzo przykro, bo te 50 zł mogłabym przeznaczyć na dziecko, a przez to ze jestem zarośnięta musze kupować tabletki. W jednej z aptek widzialam Yasmine już po 52,99. Zresztą, co Ci bede mówic i tak widzę, że nie znasz życia....hmm albo może znasz jego lepszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misteriosa - zal Twoich nerowow dla tej smarkatej. Jej (jego?) komentarz byl ponizej pasa. Przede wszystkim jednak bardzo niedojrzaly. I nie ma co tlumokowi tlumaczyc, bo i tak nie dotrze. Szkoda na nia czasu i energii. Trzymaj sie! Nawet najdrozsze pigulki moga miec dzialanie uboczne o niebo gorsze od pozytywnego skutku, wiec jesli ich nie kupisz, moze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam tak///
przepraszam, nie przemyslałam, głupoty napisałam, mam kiepski dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Ja pracy szukam od lipca zeszłego roku, więc czy tak łatwo o zajęcie? A z dorabiania muszę jeszcze kupić inne rzeczy, bo nie mam więcej niż jedną chorobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
dobrze ze mam prace i poki co stac mnie na ten laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Ja kupuję yasmin za około 20-30 zeta. Ale cóż jak ktoś chce to może drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Myślę że w photoshopie to można każdej gwiażdźie dorobić owłosienie, a pod pachami to każda kobieta ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
wlasnie az nie mozliwe zeby taki tani byl ja placilam ponad 40 zl za 1 opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×