Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Emilko, a jak u Ciebie? smarujesz sie tez telocapilem na twarzy? nie zastanowilo Cie, ze do bioxetu trzeba sie wydepilowac (bo golac sie dluzej sie czeka na efekty) a do telo. niekoniecznie i rezultaty sa zadowalajace? :-) :-) Ja to stosuje nawet pod podklad! I zauwazylam, ze jak naloze nawet ten moj stary fluid z miss sporty to tez swietnie kryje bo sie super komponuje z babydream... No ale Affinitone jest the best! Pozniej wyprobuje jeszcze te musy, o ktorych pisalas.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje teraz twarz wieczorem bioxetem rano balsamem z telocapilem , musze przyznac ze telocapil wysusza mi skore , ja mam bioxet ten do cery normalnej i suchej i jest dla mnie rewelacyjny bardzo nawilza, ale nie rezygnuje z telocapilu raz dziennie rano sobie bede smarowac jest pod makijaz lepszy niz bioxet i szybciej sie wchlania , ale wiesz co do telocapilu tez musisz sie wydepilowac on nie dziala na wloski ktore sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze sie depiluje, ale dziewczyny na mazidlach pisaly ze swietnie dziala rowniez na ogolona skore. Zreszta dalam go kilka razy na lydki (ogolone) i bylo super.. Moze powinnas sprobowac z balsamem dla dzieci jak ten moj, to nie bedzie Ci wysuszac skory.. Ja juz nie pamietam, jaki jest moj bioxet. ma granatowa nakretke, czyli chyba do tlustej i mieszanej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie to mialam na mysli, zrozumialam ze piszesz ze on dziala na skore z wloskami :) a wiadomo ze nie, no tak roznica jest taka ze wloski mozna ogolic nie wyrywac dlatego ja uzywam telocapil na reszte ciala bo tam gole sie maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz - jak kilka dni temu napisalam - przejechalam sobie depilatorem po podbrodku, czyli tam w strone szyi (ja po "podgardlem" nazywam :-D :-D) i po 3 dniach chyba pojawily mi sie krostki wypelnione bialym plynem, no i to podejrzanie (oprocz tego ze nieestetycznie) wyglada, bo na tej parti ciala nie tworza sie raczej takie pryszczyki. No i dla reszty swiata juz wiadomo o co chodzi - ze to miejsce wydepilowane. Jakbym tak przejechala po polikach, to bym se dopiero narobila.. :-O Jak Ty sobie z tym radzisz, Emilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, dzięki za rady:) Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ja mam póki co glukozę w normie. Jeśli chodzi o jedzenie, ja rzadko jem pieczywo (może raz na tydzień lub dwa) i jeśli już to tylko chleb graham lub ciemny. Unikam słodyczy i w ogóle staram się zdrowo odżywiać, ale i tak ciężko utrzymać wagę, teraz już przynajmniej wiem, że to przez insulinę;/ Jeśli chodzi o krostki po depilacji, mi po depilatorze nic nie "wyskakuje". Natomiast zawsze po wosku u kosmetyczki właśnie na podbródku tworzy się dosłownie kilka pryszczy. Ja je wyciskam i po kłopocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, :) to co ty jesz zamiast pieczywa? :) Ja jem codzinnie biale i raz na jakis miesiac ciemne... a powinnam jesc jakie? :) Wiem ze pisalyscie, ale jakos juz do mnie nic nie dociera, jestem padnieta! Ja po depilacji, ale calego ciala to wyskakuja mi krostki i nie umiem tego sie pozbyc, bo wycisnac sie nie da, ale one nie sa z ropą czy czyms poprostu takie suche. Albo takie czerwone plamki, strasznie to wyglada... Jak narazie telocapil tez u mnie sie bardzo dobrze sprawuje ;) A propo PRL to ja po obciazeniu mialam tez wysoko i hiperprolaktynemia wyszla, ale brala pol roku Bromergon i niby wszystko ok, ale i tak bede to sprawdzac teraz w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance co ty piszesz matko co ci sie porobilo??ja nie mam zadnych krostek od uzywania depilatora przeciwnie wloski odrastaja slabiutkie i skora jest gladka a nie w krostkach tym bardziej z jakims plynem lo matko bidaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama samo zło
No to nie wiem czy na mnie bioxet albo tocapil podziała, bo w zasadzie depiluje tylko wąsik bo się tych bokobrodów boję ruszyć. Może na takie normalne włoski też podizała tylko wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama samo zło
sorki miało być telocapil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, u mnie jadłospis wygląda tak: śniadanie- płatki/muesli/twarożek/biały ser, II śniadanie (w szkole)- zawsze jogurt pitny, obiad- wiadomo jakieś drugie danie i na kolację jogurt. Najlepsze jest ciemne pieczywo, ale też razowe i graham. Jak tam sprawy sercowe? Co z tymi badaniami, robiłaś już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
constance07 Piszesz, że ten inozytol reguluje Ci okres itd, ale czy to ma jakieś działanie na włosy? Na tym forum głównie to jest nasz problem i to chcemy wyeliminować, a chyba samymi suplementami to się nie uda :( Nie wiem ile masz lat, ale starałaś się już może o dzidziusia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama samo zlo :) ale jak bioxet czy telocapil maja ci podzialac na wloski ktore sa, jak to sobie wyobrazasz ze bedziesz wloski smarowac ktoryms z nich i ci one odpadna ? :D jesli nie zamierzasz wloskow sie pozbywac to se je daruj bo szkoda kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance tak sobie postanowilam ze od dzis przez tydzien bede 2 x dziennie uzywala na twarz tylko telocapil zobaczymy jaki bedzie efekt czy lepszy niz po bioxecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie mam netu i dlugo nie bede,dorwalam laptopa brata,ale sie stesknilam Konstancjo,Emilko,Poli..jaaa ale wpisow nawet nie moge poczytac ani napisac co u mnie..sciskam Was i sto razy myslalam co u Was a nie moge pisac,:( odezwe sie jak tylko dorwe sie na dluej do netu.. CASLUJEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wasza luisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisaaaa :-D brakuje nam tu Ciebie.. Emilko, a moze to w polaczeniu z tym babydream takie cuda mi sie dzieja na brodzie? Ja jestem po prostu szczesliwa!! No..gdyby nie te babelki na podbrodku.. Po prostu odrastaja te wlosy i moze jakies zapalenie mieszkow sie zrobilo? Ewelka, nie staralam sie o dzidziusia, ale czytam zagraniczne fora i tam dziewczyny zaciazyly! Poza tym okres mi sie reguluje. A mowie tu o tym bo sa wsrod nas niektore z pco.. No przecie nie bede ich na inne forum zapraszac, by im o inozytolu powiedziec :-D Tutaj tak rodzinnie, swojsko.. :-) no to co sie bede przeprowadzac na inne topiki.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance kurde nie wiem ale ja nie mam zadnych babelkow a jade po twarzy depilatorem dobre kilka lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz szczescie, Emilko.. :-) na udach tez mi sie tworza krostki po depilatorze.. niewiele, ale troche ich jest.. takie jak tzw. potowki u dzieci, czyli wypelnione chyba ropa, to sa biale w srodku. I nawet jesli je wycisne, to i tak zostaja czerwone bable.. Moze powinnam usuwac kremem z podbrodka, bo sa miekkie, wiec krem je wezmie.. A nie podrazni tak tak depilator. Zreszta raz juz robilam kremem i bylo ok.. Ah, wczoraj polozylam tez krem na przedramiona i potem telocapil z tym bialym nivea (ten z parabenami) :-) ciekawe, czy podziala.. Jak myslisz Emilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u Misteriosy?? haloo? mam nadzieje, ze pohamowala wypadanie wlosow (tych z glowy).. Ja odkrylam nowy szampon.. Misteriosa odezwij sie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
constance07 Nie no bardzo dobrze, że piszesz o tym inozytolu tutaj :) ja zaczynam podejrzewać, że tez jednak mam pcos, no ale to wszystko się wyjaśni za jakiś tydzień. Tylko, że mi samo wyregulowanie okresu nie wystarczy, ja chce zahamować te włosy, a do tego chyba trzeba czegoś mocniejszego niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance nie wiem, nie mialam tego balsamu, to chyba depilator ci nie sluzy kurcze u mnie nic sie nie dzieje , co do kremu do depilacji do twarzy - odradzam bo on ma w skladzie wode utleniona poza tym taki krem bardzo uszkadza naskorek, on wrecz wypalilby skore gdyby byl trzymany dluzej niz zalecaja , rozpuscilby ja, naprawde odradzam, nawet jesli usunie niechciane wlosy to ma wielka wade- uszkadza naskorek nawet jesli wydaje sie ze wszystko ok , odradzam ale zrob jak chcesz kochana :)kurde a my tylko o tych wloskach czy przyjdzie kiedys dzien ze nie pomyslimy o tym cholerstwie ani przez sekunde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, zamawiaj telocapil, jak chcesz sie tego pozbyc! Ja z dnia na dzien coraz "piekniejsza"! :-D he he Widze kolosalna roznice, co rano jest coraz mniej do wyrywania, sa poza tym tak krotkie (co oznacza ze telo spowalnia bardzo ich wzrost). No i jestem gladka w dotyku nawet przed poranna depilacja (tzn. jest zawsze cos do wyrwania, ale tego sie nawet nie czuje). Po samym bioxecie widzialam znaczna roznice w dotyku, no ale po telocapilu to juz w ogole odlot. :-D no zakochalam sie w tym mazidle i juz! :-P Emilko, no a jak sa kremy depil. specjalnie do twarzy? Ja krotko to trzymalam kiedys i nic mi nie bylo.. W kazdym razie dzieki za info.. Bede ostrozna.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja wlasnie mam na mysli te do twarzy, co do telocapilu jak pisalam tez teraz uzywam 2 x dziennie zobacze czy na mnie tez podziala lepiej niz bioxet, na razie wyrywalam wloski 2 dni temu i jestem gladziutka ,przy boxecie musze wyrywac wloski 1 x na ok 3 dni, jesli telocapil okaze sie lepszy i bede musiala robic to jeszcze rzadziej to chyba zwariuje ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole nie ryzykowac i depiluje sie co rano, by w poludnie sie nie okazalo ze mi jakis wlos wyrasta! :-) A najlepsze jest to, ze skora nie jest podrazniona ani zaczerwieniona po tym babydream! A Ty Emilko, na upartego, moglabys sie codziennie depilowac i po prostu Ci sie nie chce czy nie ma tam u Ciebie za co zlapac? Ja mam bardzo dobre pincetki, takze wyrywam wszystko jak idzie.. :-D Juz mi to w nawyk weszlo.. Oj co ja zrobie jak zalecze hirsa.. :-D bedzie mi chyba tych wloskow brakowac.. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie musze codziennie, kiedys dawno temu tak jak najbardziej codziennie wyrywalam wloski, po tych kilku m-cach stosowania bioxetu( plus palma i wierzbownica) - musze 1 x na 3 dni bo wczesniej nie mam co wyrywac tez mam dobra pesetke tyle ze nie mam co wyrwac:) wloski takie male lepki zaczynaja mi kielkowac tak w 3 dzien po wczesniejszej depilacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! no to wreszcie moze cos tu sie ruszy na tym forum i bedziemy dawac same dobre nowiny.. :-) A pomysl, ze mialas ten telo od dawna i moglas nim smarowac twarz.. Ja chyba dzisiaj wybiore sie do Lidla po ten balsam.. Tam jest tylko jeden w bialej butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja te super efekty mam po bioxecie przeciez :) telocapil uzywam na twarz dopiero od kilku dni, nie mam pojecia bo ja go nie mialam i tu lidla tez nie mamy, z tego co czytalam to jest jakis w bialej butli 500 ml cale biale opakowanie bezzapachowy co skory wrazliwej, jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×