Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ja juz prawie nie uzywam bioxetu :-) no ale musze, bo mam jeszcze 2 sloiczki nierozpoczete.. szkoda wyrzucić.. :-/ jak tam Emilko, przesyłka jeszcze nie doszła? może w piatek dostaniesz.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje piekne:) Konstancjo ma:*,Poli wow zakochalas sie:) gratuluje:*,Emilka coraz gladsza:) Chile witaj w klubie bezinternetowcow;) no masakra,moj komp padl korzystam z brata jak TY hahahah,ale musialam tu zagladnac..widze,ze sporo nowych kolezanek przybylo:) szybko napisze co u mnie:) moja elektrolizka to juz 6 zabiegow za mna,robie raz na miesiac:) wloski pojedyncze odrastaja po miesiacu,usuwa mi wszystkie te ktore mi dzialaja na nerwy nawet te jasne i cienkie albo szare cienkie tez:) a co tam,zauwazylam,ze im mniej ich mam tym bardziej wkurzaja mnie te co sa jeszcze tym chce miec jeszcze mniej:) wiec nie zaluje ze robie ta elektro,odkad ja robie peseta lezy smutna,rzucona w kieliszku w lazience haha:) na pewno za mna teskni a ja okropna pancia uzywam jej juz tylko do brwi:) dziewczyny jedyne co mnie wkurza po tej elektro to to,ze sa takie male strupki,ale pod fluidem nie znac wogole,ale jak zmyje makeup to male jakby leciutko zaczerwienione sladziki ale b.tycie,mam nadzieje,ze to sie zluszczy wraz z naskorkiem tylko oczywiscie wtedy zdaza odrosnac nowe wloski i od nowa polska ludowa;) no coz..nie lamcie sie walczcie z tym..ja mialam schiza ze jak widzialam babki w tv albo w realu patrzylam na ich gladka twarz i podziwialam,ale to chore i meczace...podejrzewam,ze polowa z nas tak ma?:) ale juz odkad mam mniej na brodzie to troche wyluzowalam,czego i Wam serdecznie zycze i spadam bo jak brat wroci wczesniej z pracy i mnie dopadnie;) sciskam WSZYSciutenkie:) ps.musze jak Wy zastwosowac ten telocaplil i babydrem nagietkowy;)paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,do uslyszenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochhh.. Moja Luisa! Jak mi tu Ciebie brakuje! Duzo sie tu u nas dzieje ostatnio! Mnie broda zaczyna siwiec :-D :-D :-D No doslownie siwieje! :-) ten telocapil jest powalajacy! No i jestem tez coraz gladsza! Tak sobie dzisiaj pomyslalam, ze chyba nie powinnam go dawac na miejsca depilowane IPL bo jak mi tam kudelki zjasnieja, to mnie laser nie chwyci! :-) A jestem gladziusienka po laserze! cos tam malego odrasta, ale to normalne.. Jeszcze 4 "zabiegi" przede mna.. Nie wiem czy sie wyrobie przed latem.. No bo powinno sie teraz coraz rzadziej to przeprowadzac.. Takz Emilko nie czekaj na natychmiastowe rezultaty jak juz bedziesz sie "laserowac".. Nadpalone wloski zaczynaja wypadac po 3-4 dniach.. A tuz po zabiegu nie widac zadnych rezultatow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie dostalam przesylki na razie czekam , no nie licze na rezultaty od razu, poczytalam troche opinii dziewczyn ktore go uzywaly wiem ze to dlugotrwaly proces :) tez wlasnie mam na twarzy niektore wloski cieniutkie i wrecz biale ale to juz po bioxecie mi sie tak zrobilo, zauwazylam ze po telocapilu wloski latwiej wyrwac lepiej wychodza ale z drugiej strony niektore sa tak cienkie ze w ogole ciezko je zlapac peseta choc to mnie oczywiscie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Dziewczyny a ten telocapil to tylko tak na twarzy super działa czy na innych częściach ciała też? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, pewnie dziala.. Ja glownie skupilam sie na brodzie.. Z nogami jestem mniej systematyczna w smarowaniu telo bo mi tak nie przeszkadzaja.. Wczoraj n.p. nie mialam czasu (czyli po prostu mi sie nie chcialo) :-) Poza tym skora na brodzie delikatnie zaczyna mi sie przesuszac... I tu mam pytanie do Emilki: Emi, co sadzisz o skladzie affinitone? Ma chyba sporo dimethicone czyli to cos w rodzaju siliconu co sztucznie wygladza...? Z reguly wszystkie takie cudowne kosmetyki dzialaja kosztem czegos... I dzis "pieknie" wygladam, a jutro bede pomarszczonym jaszczurem.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam telocapil na cale cialo od maja 2011 r. dziala rewelacyjnie co do affinitone nie mam pojecia bo na skladzie kosmetykow do malowania sie nie znam :) ale on ma chyba tendencje do wysuszania bo matowi i zapewne jak zauwazylas nie jest oleisty jest taki dosc gesty ma chyba malo substancji nawilzajacych ale kryje rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam telocapil 2 x dziennie na cale cialo od maja 2011 r. i efekty sa rewelacyjne co do affinitone nie znam sie na skladzie kosmetykow do malowania :)ale on jest dobrze kryjacy i matujacy to swiadczy o tym ze ma malo skladnikow nawilzajacych wiec pewnie dlatego ci skore wysusza dla mnie jest ok ale ja stosuje duzo kremow mseczek itd nawilzajacych do twarzy moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakksia
Dziewczyny laserujecie się same w domu , jak tak to jakim sprzętem i czy zażywacie ten nagietek [ tą nalewkę ] a tym telocapilem smarujecie się po usunięciu włosów razem z cebulką czy po goleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia ;((((
hej mam straszny problem, rosna mi wlosy na brzuchu pod pepkiem i sa one dosyc widoczne.. potraktowalam je rozjasniaczem ale dwa cholerne upierdliwe ciagle odrastaly w koncu wyrosly na 2 cm dlugosci i nawet rozjasnianie nie pomagalo bo byly bardzo widoczne, dziewczyny na wizazu i kafe poradzily mi by potraktowac je penseta, tak tez zrobilam i robilam przez ostatnie 3 miesiace, efekty strasznie sobie chwalilam i bylam bardzo zadowolona.. ale pojawil sie pewien problem.. one zaczely wrastac.. cholera nie wiem co mam robic nie chce na chama wyrywac i wydrapywac bo czytalam ze zostaja blizny.. co mam zrobic w tym wypadku? jak je teraz wyrwac? sa jakies skuteczne metody by wlosy nie wrastaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlka83
Hej dziewczynki :) mam nadzieję, że pomożecie :)) szukam info o wierzbownicy i oleju z wiesiołka. Szukam bowiem czegoś, co naturalnie wyreguluje mi hormony. Mam PCOS, a przez to i hirsutyzm, i trądzik, i nadwagę - no po prostu wszystkie biedy ;) nawet, jak biorę anty, to poza tym, że jajniki się nie otorbielają, to na te zewnętrzne objawy nic nie pomaga ;( gdzieś wyczytałam, że wierzbownica działa antyandronogennie. Prawda to? Dzięki z góry za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia ;((((
a czy ten krem bedzie dzialal rowniez na wlosy ktore nie sa wyrywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy!!! dziewczyny jesteście już na tyle doświadczone że licze że mi pomożecie. Mam wąsik i włosy na brodzie są koloru brązowego, najpierw miałam 5 zabiegó ipl nie podziałały, potem miałam 3 zabiegi w na mas velo tam też chyba ipl wypadły, mineło pół roku wszystko wróciło spowrotem!!!!!używałam od sally hansen wybielacza ale włosy o długości 2cm na twarzy-brodzie widać! kupiłam krem do depilacji też sally hansen, na drugi dzień wyszły i sa ciemne i wyglądam jak jeż... Czy któraś ma jakiś domowy laser który naprawde działa??? co to jest ten telocapil??? błagam pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, ja tez stosuje duzo kremow, do maseczek mam mniej cierpliwosci, ale wlasnie sobie jedną położyłam i zobaczymy co bedzie.. Tak affinitone jest strasznie wodnisty i wysuszajacy.. Kkakksia, na razie czekamy jak Emilce dostarcza rio pro ipl i bedziemy czekac na rezultaty. ja sie laseruje u kosmetyczki, na razie sa postepy, chociaz nie dociera tam gdzie sama bym sobie poświeciła.. :-) i dlatego zastanawiam sie nad wlasnym ipl.. Telocapil dziala na zgolone i na wydepilowane wlosy.. Ja glownie depiluje.. Joasia, to jeszcze nie taki straszny problem :-) ale wierze Ci ze dla Ciebie to koniec świata.. chociaz sama wybralabym blizny na brzuchu niz na brodzie.. No nic, zazdroszcze Ci tego problemu.. Mnie tez wrastaly jak wyrywalam pincetką.. chociaz nie wszystkie. Teraz robie tam ipl i jest super.. Moze powinnas przeprowadzac czesto peelingi w tym miejscu? Lidlka, ja biore (od przypadku, bo jestem zbyt roztargniona) wiesiolek, ogorecznik, wczesniej bralam castagnus (=niepokalanek mnisi), ponoc reguluje tez hormony MACA (tez biore czasami). Poza tym przy pco bierze sie inozytol, kwas foliowy i b complex. Wierzbownice tez bralam, ale na razie odstawilam. Dziala androgennie i pomocniczo na cere.. Olusia, hodujesz 2-centymetrowe wlosy na brodzie?? Ja nie wiem jak Ci pomoc, przede wszystkim picetka, by nie przypominac juz jeża.. :-) Poza tym zamów sobie telocapil na mazidla.com i mieszaj z babydream. Mnie to bardzo pomaga, mam wreszcie gladka skore, chociaz nadal wyrywam, ale włosy są ciensze i jasniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie hoduje 2cm włosów, ale np przed pójściem do kolejnej cud-kosmetyczki czy dermatologa nie wyrywałam bo tak mi zaleciła właśnie kosmetyczka. też je wyrywam, myślałam że może krem do depilacji który kupiłam da mi chociaż kilka dni a nie 1 tak jak po goleniu:( ale wyrywając te włoski na brodzie wychodzą już po 4 dnia! to bardzo szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na świeze ploteczki
Już wkrótce dementujemy plotki o rozwodzie Heidi Klum i Seala, pokażemy Wam córkę Janusza Józefowicza i wiele innych ciekawych informacji ze świata show-biznesu, takich, których jeszcze nikt nie pokazał Zapraszamy na http://www.flesik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najbardziej interesuje mnie bo widziałam że ktoś kupił laser rio tak? jestem w stanie zainwestować kolejne pieniądze tylko czy on na pewno podziała na moje brązowe nie czarne włosy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a karnację masz jasną? powinien podziałać... wejdź na beautyplanet.pl, tam jest rio pro ipl za 1700 zl.. Ja chyba go zamowie za parę miesięcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam krem do depilacji nic by nie pomógł, chyba prędzej by mi skórę spalił.. A poza tym producent ostrzega by nie nakładać go częściej niż co 3 dni.. A spróbuj obcinać małymi nożyczkami takimi do paznokci... nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja to mieszam z lotionem dla niemowlat babydream. 50mg balsamu odmierzam waga elektroniczna w szklanym pojemniczku i do tego wkrapiam 25 kropli telocapilu. smaruje tym tez wydepilowana brodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam skórę naczynkową, ale nie na brodzie.. tylko poliki i w kącikach nosa.. ten nos dziś mnie trochę zmartwił.. Ty coś robisz na te naczynka oprócz specjalnych kosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie zamawiam, jednak to rozwiązanie tymczasowe... Czekam na jakieś inne cud rady:) najlepiej o domowym laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę nie powiedziałabym że to skóra naczynkowa, dopiero niedawno powiedziała mi o tym kosmetyczka. Więc na tą chwile stosuje tylko tonik i krem codziennie na noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam stosuje krem na dzien i na noc.. Polecam ziaja med i floslek dla skory naczynkowej.. Do tego bierz głównie zimą Rutinacea bo zawiera rutozyd, który uszczelnia naczynka, jeśli masz czerwone poliki na mrozie.. No i zimą lepiej używać kremów półtłustych na policzki bo nawilzające moga pogorszyc sytuacje.. Na to podkład i puder by chronic naczynka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renika23
Witam Was dziewczynki! Jestem tu nowa ale mam ten problem co wy...od jakichs dwoch lat zaczeły wychodzic mi wloski w roznych dziwnych miejscach(brzuch,wąsik potem broda,wokol sutków...) jestem tym dosc przerazona,jak narazie wyrywam je pensetka,wasik woskiem a bikini gole.Mam 23 lata,nie chce sie truc jakimis hormonami itp...Poradzicie cos???pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) Te wszystkie 'nowe' z wloskami na brzuchu co wrastaja i pojedynczymi na twarzy..rada nie usuwajcie peseta..bo na pewno odrosna i beda mocniejsze..wiadomo doraznie musiscie,ale ja polecam ELEKTROLIze u kosmetyczki!! usunie kazdy niechciany wlos zabiegi zalezy od wlosow ale mniej wiecej co dwa tyg potem co miesiac..wlosy coraz slabsze coraz jasniejsze potem czesc nie odrasta albo odrasta duzo mniej widoczna polecam!! sama stosuje juz pod lipca 2011..serio tez mialam jeza na brodzie;) a teraz bez porownania..pare lub parenascie stron wczesniej pisalam o elektrolizie,na brzuch tez ja mozna robic,super efekty i nie wrastaja wlosy po tym. Poczytajcie sobie.Ja robie w Warszawie. Jak macie pytania smialo,ale ostatnio rzadziej tu jestem ale w miare mozliwosci odpowiem:) Konstancjo ukochana caluski w Twa piekna brodke:*:*:* a co z Poli sie dzieje?? taka zakochana ze o nas zapomniala?:) buzki dla Chile,Emilki oraz innych,a Szarlotta to zyje? :*paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×