Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

http://www.minndak.com/Nutraceuticals.htm Buckwheat farinetta has high concentration of natural Fagopyritols. About half a cup of farinetta a day has shown a great promise in the treatment of Polycystic Ovary Syndrome in women and insulin disorder including type II diabetes. i jest jeszcze na forum Laboratorium urody dyskusja o d-chiro-inozytolu i muffinkach gryczanych. Zrobilam je sobie wczoraj. Hmmm.. pychotka..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym sklepie też już nie ma tych otręb niestety Szkoda, licze że może sprowadza, póki co jem kasze niepaloną zieloną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdzie mozesz kupic niepalona kasze gryczana? - na rynku od rolników! mają w worach, po 4-5 zł za kg (bardziej się opłaca niż ta biała czy palona w woreczkach w supermarketach). Poczytaj te ang. strone.. "... buckwheat is effective in controlling hyperglycemia and hyperinsulinemia." oprocz tego obniza cisnienie krwi u nadcisnieniowcow, zmniejsza ryzyko raka piersi, obniza zly cholesterol, wskazana przy chorobach wienowych itd itd.. Ciekawy artykul. Mysle, ze jakby tak zastapic mąkę pszenną taką mączką z kaszy gryczanej, to o wiele lepiej by sie człowiek poczuł.. Ja ją jem na obiad 3-4 razy w tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(poprzedni post był głównie do Malinowej) :-) no ale jakbym dorwała takie otręby gryczane to bym ich chyba kwintal od razu kupiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość independen_t
Napisałam cały post i mi nie wysłało sie, noooooo A więc-otręby kiedyś zamówiłam, znam ten przepis na mufinki, ale zmielić je w zwykłym młynku do kawy to nierealistyczne:( No bo jak inaczej,jeśli nie w postaci sproszkowanej dawać je do mufinek? Otręby sa bardzo twarde, w postaci niezmielonej nadaja sie chyba jedynie do wypchania nimi poduszek na reumatyzm :D Mozna je zamówić przez net, poszukać trzeba w wyszukiwarce, aczkolwiek ok 2 lata temu za wielu producentów nie znalazłam A czytałam, że najskuteczniejsza forma tej substancji mieści sie właśnie w łuskach a nie ziarnie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, dzięki za link:) Nie wiedziałam, że kuskus to pszenica;p U mnie targu dla rolników nie ma, a w sklepach też brak kaszy g. niepalonej. Myślisz, że ta zwykła lub prażona też może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra
Dzieki dziewczyny za odp. Poczytam o elektrolizie..to ciekawe bo jeszcze nic na ten temat nie czytalam i pewnie sprawie sobie ktorys z preparatow. A czy moze ktoras z was zauwazyla oslabianie wlosa badz jego eliminacje po stosowaniu ktoregos z preparatow? Ktory daje lepszy efekt wg was?. Przepraszam ze tak wtracam swoje trzy grosze.kiedy wy tu tak o jedzeniu ..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak biore wierzbownice i palme juz kilka m-cy regularnie, tak widze efekty bardzo duze jesli chodzi o wloski na ciele mysle ze to wieksza zasluga wlasnie tych tabletek niz np telocapilu choc on oczywiscie bardzo pomaga, poza tym czytalam i czytalam o nich w necie opinie i jak dzialaja i musze przyznac ze faktycznie odczuwam to co czytalam, bardzo poprawila mi sie kondycja wlosow na glowie nie mialam problemu z wypadaniem ale teraz to juz w ogole nic mi z glowy nie leci, cera sie bardzo poprawila mam cere mieszana i w strefie T zawsze sie swiecilam krotko po zrobieniu makijazu teraz kilka godzin skore jest matowa poza tym czesto mialam na ciele uczulenie od kosmetykow rposzkow itd teraz nic skora bardzo gladka ladna naprawde jestem zachwycona depiluje sie juz bardzo rzadko constance:D dobre !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko :) Noramalnie jak czytam jak to piszesz o efektach brania palmy i wierzby to tak ci zazdroszcze! :D Ja to biore wierzbe i nic... moze wieksza zasluga twojego stanu to palma? A propo kaszy gryczanej, to wy to jecie ze wzgedow,ze to jest zdrowsze czy z powodow ze to obniza cholesterol i ma ten d-chiro-inozytol. :) Nie wiem dlaczego wy to jecie serio :D Katra :) Tak one tu o jedzeniu, a ja i tak nie wiem o co chodzi :P :D Hmm...powiem tak, widac efekty i po bioxecie i po telocapilu. Bioxet uzywalam tylko raz bo jest dosc drogi a starcza na miesiac a telocapil na duzo dluzej. Mysle ze nie ma roznicy co do dzialania, bo po oby dwoch sa takie same efekty, czyli wloskow (przynajmniej u mnie na nogach) jest mniej, rosna wolniej i nie sa tak ciemne jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda nie wiem co jest bardziej skuteczne bo zaczelam je brac rownoczesnie , i na pewno nie przestane poki nie widze skutkow ubocznych, poszperalam po amerykanskich stronach www i czuje sie pewniej bo w usa kobiety biora palme na nadmierne owlosienie , najlepsze jest to ze one dzialaja caly czas nie widze zeby zmiany sie zatrzymaly systematycznie wloskow jest coraz coraz mniej a te co sa to sa mega delikatne i jasniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gastrolikos
skuteczna jest chemoprewencja ale nie w każdym przypadku w zależności od zaawansowania choroby, a jak jest u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ,Aniu,dzieki za opis rozdzki magiczki wyrywaczki :) chyba ja odpuszcze.. Konstancjo ma miss you tooo very muuuuchhhh;* Malpeczki i inne owlosione dzieweczki:) co do telocapilu i innych kosmetykow trzeba sprobowac na sobie,na jednych dziala bardziej na innych mniej,to samo z palma,wierzbownica i innymi specyfikami.. warto chyba mazac sie balsamem i opozniac odrsot dobre i o tydz..dwa i oslabiac te klaki..uwazam. Przeciez COs z nimi trzeba robic..nie ma zlotego srodka sama sie przekonalam..lykam yasminelle i mialam nadzieje,ze po elektrolizie jak mi usunie kilka razy te wloski co sa to juz nie odrosna a tu niespodzianka:) jak nie te to inne..tyle,ze duzo rzadziej juz usuwam i sa slabsze i chodz to nie rozwiazuje problemu to jednak pomaga...wczoraj znow mnie naszlo by zaczac finasteryd ale stwierdzilam,ze jednak chce miec wszystkie zeby hahhaaaaaaa;););) pozdrawiam Was.. ps wiecie co jak slonce przebija juz zima i zaglada mi do okna to zaraz lece z lusterkiem i tylko patrze na twarz czy cos nie odroslo..jakas paranoja mnie znow dopada....ratunku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno : http://natural-fertility-info.com/reduce-pcos-thinning-hair-excessive-body-hair-growth-with-saw-palmetto.html nie wklejam wszystkiego bo takich artykulow wynalazlam mnostwo , nieldugo bede w usa nie wiem czy nie udac sie tam do lekarza i nie zrobic wywiadu na temat tej palmy , planuje tez zobaczyc jakie tam maja suplementy z palma zdam oczywiscie relacje moze ktoras z was sie skusi na branie palmy dla mnie to rewolucja w walce z klakami , swoja droga Polska milion lat za murzynami naprawde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te otręby gryczane były firmy Sante co produkuje ekologiczną, zdrową żywność i dietetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lou, fajnie, ze czesciej jestes z nami.. :-) Ania, patrzylam 3 dni temu na ich strone i nie znalazlam otrebów gryczanych.. pewnie już je wykreślili z asortymentu.. independent dlaczego nierealistyczne mielenie w młynku do kawy? Ja mam Moulinex i nie takie rzeczy nim mieliłam! :-) tylko gdzie to dostać te otręby? Na str angielskojęzycznych jest mowa o buckwheat farinetta czyli prawdopodobnie zmielone całe ziarna wraz z łuskami (otrębami) jeśli nie same otręby. No ale trochę d-chiro-inozytolu wierzę że jest i w samych zielonych ziarnach.. Poli, jem gryczkę głównie dla jajniczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, chyba odkryłam tę naszą Amerykę... Mam tu na myśli gryczkę.. Rzecz ma się więc następująco: te czarne łuski, o których mówiła indepenten_t rzeczywiście służą do wypychania poduszek i raczej nie są jadalne :-) natomiast otręby gryczane otrzymuje się z zewnętrznej części ziarenka, czyli tej zielonkawej (w przypadku kaszy niepalonej) i brązowawej w przypadku kaszy prażonej. To tak jak z ziarenkiem owsa, ma on taką długą sztywną łuskę na sobie, która jest niejadalna, a ziarenko ma swoją część zewnętrzną, z której robi się otręby i wewnętrzną, jaśniejszą zazwyczaj (i to w przypadku wszystkich zbóż, stąd mąka razowa jest ciemna, a mąka zwykła jest jasna, bo otrzymana z wewn. części ziarenka)... No to by było na tyle.. :-) Jedzmy więc kaszkę gryczaną, bo to samo zdrowie! :-) dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra
dobrze ze tu jestescie :) duzo ciekawych rzeczy piszecie i milo sie czyta :). To prawda ze jestesmy sto lat za murzynami.. a niby w takim ucywilizowanym kraju mieszkamy. Najgorsze jest to ze jak idzie sie do lekarza (przynajmniej w moim przypadku), zaden nie wspomnial o niczym innym niz hormony(i jeszcze sie pytaja jakie ja chce).. to jest przerazające ze endokrynolodzy i ginekolodzy maja na ten temat tak mala wiedze albo calkowity jej brak. a dla nas kobiet bardzo ciezko z tym zyc..jak to mocno siedzi w psychice i rujnuje nasza swobode.. Bylam również w wielu gabinetach kosmetycznych,pytać co moge z moimi wasami zrobic, to słysze " nic pani nie zrobi, one są za jasne,najlepiej je tak zostawic" .... . Trzeba leczyc sie samemu.. jednym slowem,.. dobrze ze jestescie, Dzieki dziewczyny, .! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupilam sobie ta rozdzke dam wam znac jak wyprobuje czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja używam tej różdżki do usuwania wąsika to się nazywa epicare chyba. U mnie dobrze się sprawuje, o wiele szybciej niż pęsetą, bo wyrywa wiele włosków na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constance :) Juhu doszlas do tego! :D To moze ja sie przerzuce na kasze gryczana? Hmm.. nie wiem ile wytrzymam ale sprobuje. Z jakiej firmy najlepiej kupic? ;) Emilko :) Jeszcze różczke kupiłas! Ty to jesteś! :D Jak bedziesz w domku to nie zapomnij o IPL! :D A te rózczki to są takie małe podręczne? Bo skoro to działa jak depilator to nie wiem po co to kupywać skoro depilator sie ma.. Katra :) Niestety masz racje... U nas lekarze są okropni. Choć mój endo, jest bardzo przeciwny hormonom to i tak jest hmm... nie da sie z nim dogadac, a jedyne co umie to wkurzać pacjentów...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny a ta różdżka Epicare to jakiej długości włoski wyrywa? Może wyrwać takie najkrótrze, co ledwie wystają ze skóry, ale są grube i je czuć, no u mnie jest tendencja do wrastania na brodzie mimo peelingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez zamowilam ta rozdzke epicare zamowilam 3 bo tam byly rozne , plusem jej jest to ze depilator dziala na zasilanie a rozdzki mozna uzyc w kazdym miejscu i sytuacji :) zobaczymy wyprobuje i dam znac, jeszcze jestem w Polsce jak wroce do domu dorwe laser :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa Rozo, Poli nie chodzi mi o targ dla rolnikow, ale o taki rynek co sie odbywa raz w tygodniu i zjezdzaja sie handlarze wszelakiego typu :-D Moze w sadziedniej miejscowosci cos takiego bedzie? :-) p.s. znow mi sie balsamy z rossmanna snily! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance jak tam nadal efekty po telocapilu i babydream coraz wieksze? :) skusilam sie jednak na babydream dzis ide kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, to chyba jakas telepatia... Ja mam sny napedzane Twoimi relacjami o kosmetykach z rossmanna, a Ty potem kupujesz babydream, ktorego zarzekalas sie nie kupowac... :-D Wiesz co, ostatnio to niewiele daje telo bo zbliza mi sie okres i rosna na potege! Poza tym po pol roku znow mi sie odrodzil na brodzie wlos, ktorego nie da sie wyrwac, bo jest niesamowicie kruchy.. Ostatnio zapuszczalam go przez 4 dni i znow ulamal sie w polowie. Mam zaczerwienienie w tym miejscu od miesiaca chyba...Bede musiala poczekac na moj rio pro ipl i wtedy raz na tydzien sie "naswietlac" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, co ja napisalam na poprzedniej stronie.. :-) oczywiscie mialo byc "sąsiedniej" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×