Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ewelka1
Malinowa_Róża a zauważyłaś już może jakiś wpływ na włosy? Wiem, że bierzesz krótko, ale tak pytam, bo może akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że Glucophage działa już na włoski... Skąd wiem? Otóż włoski na rękach zazwyczaj po 5 dniach od depilacji były mocne, czarne i dość długie. Teraz minął tydzień i włoski są jaśniejsze niż te wcześniej odrastające, poza tym nie są zbyt długie;) Na twarzy też wydaje mi się, że wąsik wolniej rośnie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Dziewczyny jak tam depilacja domowym ipl? Ja postanowiłam zamówić na razie podgrzewacz do wosku i wosk i paski i sama spróbuje się depilować woskiem. Oczywiście do tego zakupię telocapil. No a w przyszłości spróbuje depilacji laserowej laserem light sheer chociaż na tych częściach ciała które widać najbardziej czyli twarz, ręce, a jak będą dobre efekty to wszędzie indziej też.Tylko obawiam się, że na razie mam za jasne włoski na to, ale niestety robią się wszędzie coraz ciemniejsze. No chyba, że ten domowy ipl będzie u was przynosił efekty to tez się skuszę. Rozmawiałam z panią która wykonuje zabiegi depilacji laserowej i powiedziała, że w naszym wypadku trzeba robić więcej serii (około 7) no i później po zakończonej serii zabiegów, , należy je częściej powtarzać tzn. jednorazowy zabieg zamiast wykonać raz na 2-3 lata - w celu podtrzymania efektu, to zaleca się wykonać raz na rok, chociaż to też jest indywidualna sprawa. Wiem, że to sporo kosztuje, ale biorąc pod uwagę ile wydajemy na wszystkie specyfiki do depilacji itd, a i tak nie do końca jesteśmy zadowolone, bo albo wrastają, ale się robią podrażnienia, to chyba warte jest to swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, daj znać jak dojdzie ten podgrzewacz i wosk... Sama się zastanawiam nad jego kupnem, gdyż nie chce mi się za bardzo latać ciągle do kosmetyczki. Ja też planuję wybrać się na depilację light sheer'em, ale nie wiem kiedy. Rodzice chyba nie do końca zdają sobie sprawę ile to kosztuje;/ Z tym, że często w salonach są jakieś zniżki, np. studenckie, widziałam też "jesienne".;) Co do tych zabiegów, ja czytałam gdzieś opnie, dziewczyny z zaburzeniami pisały, że nawet 15 zabiegów nie pomogło;/ Ja już po pierwszych badankach. Mam póki co wyniki glukozy mierzonej glukometrem- 67 mg/dl. Dość niski jest ten poziom cukru, chyba Glucophage zbyt silnie narazie na mnie działa. Co do badania glukometrem- strasznie się bałam, zupełnie niepotrzebnie:) Tylko nie wiem czemu, ale palec dość długo krwawił później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ale może te dziewczyny miały robione ipl? Zresztą nawet jak ma mi osłabić te włosy i ma być ich mniej to już coś. Nigdy się nie dowiem jak to zadziała, jak sama nie spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle sie napisalam i mnie wyrzucilo z kafeterii brrrrrrrr :/ no to tak: poszlam do rossmana po babydream i niestety nie kupilam nie przebrne przez ten zapach nie lubie kosmetykow dla dzieci drazni mnie ich mdly zapach i dlatego babydream nie nabylam :) natomiast kupilam kolejny podklad i tu info dla constance:)to podklad Bell multi mineral jest superrrrrrrr wczoraj wyprobowalam pieknie kryje - tak samo jak affinitone aleeee jest duzo bardziej nawilzajacy oleisty taki hmm aksamitny :)zachwycil mnie przeogromnie:)jest jeszcze z tej samej serii puder prasowany ale nie skusilam sie bo mam zapasy kupilam tez podklad rimmel matujacy satin matt cos chyba takiego nie mam go pod reka wiec pisze z glowy :)ten jest natomiast katastrofa rzadki w ogole nie kryje juz nie mowiac o matowieniu po nalozeniu na twarz ginie tragedia !!! a teraz o telocapilu po raz kolejny:) konczy mi sie bioxet do twarzy mam jeszcze polowe pudeleczka i musze przyznac ze jak go zuzyje to bede juz tylko uzywac telocapilu dziala duzo szybciej i efekty sa jeszcze lepsze , na ciele moim zrobil prawdziwa rewolucje :):):)szkoda ze wczesniej nie pomyslalam sama by go aplikowac tez na twarz ehhh :)ale ciocia constance wpadla na ten pomysl za co kolejny raz wilekie dzieki :*:) kupilam tez zapasy palmy i wierzbownicy czy tylko ja to lykam ? :D czy moze jeszcze ktoras z was? chyba bede je zazywac wiecznie bo dzialaja ze szok !!!:) laser wyprobuje jak wroce do domu chociaz jakos mi minal entuzjazm z nim zwiazany nie wiem czemu chyba dlatego ze takie sleczenie godzinami z nim w reku mnie dobija :)tyle ze i tak moge go uzywac na twarz na reszcie ciala wloski mam za jasne na laser no ale coz oczywiscie po powrocie zglebie wiedze na temat jego uzywania i do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeinaczylam :) teraz sprawdzilam ten podklad rimmel nazywa sie stay matte brrrrrr tragedia choc puder prasowany z tej serii jest rewelacyjny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, one pisały o light sheer. Oczywiście masz rację, trzeba samemu wypróbować, bo na każdego działa inaczej. Emilka, kurcze, dzięki, że napisałaś o tym podkładzie z Bell. Właśnie jutro chciałam go kupić:D Ty go kupowałaś w rossmannie, tak? Ile on kosztuje w tej drogerii? Jak wypada kolorystyka? Ja się zastanawiam na dwójką- Beige.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie w rossmanie nie ma kosmetykow Bell sa w drogerii natura i tam go kupilam kosztowal niecale 18 zl z tego co pamietam sa chyba 4 kolory ja mam nr 1 najjasniejszy no polecam kup kup jest superrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha w ogole bardzo polecam kosmetyki bell ja jestem ich wielka fanka nawet blyszczyki czy lakiery do paznokci sa mega dobre zawsze robie manicure i pedicure raz w tygodniu i lakier bell trzyma mi sie caly tydzien bez odpryskiwania !!! a blyszczyki sa tluste z pigmentami odbijajacymi swiatlo no rewelka to tak poza tematem hirsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Emilka, dzięki za odp. Właśnie w naturze widziałam te kosmetyki, tam też mam zamiar kupić. U mnie nie wiem czemu, ale jedynek prawie w ogóle nie ma, mam wrażenie, że te podkłady bardzo szybko się sprzedają. Co do lakierów do paznokci, ja polecam lakiery Sensique with frepoly. Są naprawdę świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do drogerii natura tam jest seria kosmetykow do malowania essence tanie a bardzo dobre :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, dzięki za info :-) miałam kiedyś pudry rimmel stay matte i rzeczywiście niezłe są.. A jaki kupiłaś sobie balsam w takim razie? Ja ostatnio zmieszałam telo z tym granatowym NIVEA, ale nie podoba mi się jakoś.. On jest na parafinie i taka tłusto-lepiąca jestem.. Bleeeh.. No a butla na 500 ml :-) jak sie nie przyzwyczaję, to wywalę albo na lato se zostawię... Jednak ten Nivea w białej butli był lepszy.. Muszę jeszcze zaobserwować, jak działa z tym granatowym telocapil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten podkład Bell to cos nowego, czy to samo co w grudniu zakupiłaś? Muszę zacząc zapisywac to sobie w notesiku.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo ten granatowy nivea ma ciezki sklad wiec jak pisalam przewidzialam ze bedzie sie ciezko wchlanial na lato to jeszcze gorzej skora sie poci to juz lepiej teraz sie przemecz ;) w grudniu pisalam o musie Bell tez jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, porady doktor Emilki :D Racja constance trzeba to gdzies zapisywac hehe ;) Mam do was pytanko, czy telocapilowi cos sie stanie jesli przez 3 dni bedzie poza lodowka? Wyjezdzam na tyle i lodkowi niestety nie bede miala i wlasnie nie wiem co mam zarobic. Raczej nie powinno nic temu byc ale wole sie was zapytac :) Malinko bidulo ty moja trzymaj sie! :) O ladnie ci sie poziom cukru trzyma, widac ze leki dzialaja ;) A wlasnie Malinko mialas juz studniowke? :) Buziak ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, studniówkę miałam tydzień temu, w sobotę:) Fajnie było, szkoda tylko, że niedługo matura;p Chociaż w końcu ograniczyłam wybór kierunku studiów do dwóch, więc nie jest źle:) Poli, a co u Ciebie? Jak sprawy sercowe?:) Constance, miałam się jeszcze Ciebie zapytać o tę kaszę gryczaną. Od ponad tygodnia nie jem ziemniaków, przerzuciłam się na kaszę kuskus (skusił mnie czas, jaki potrzeba by ją przygotować), jednak ma ona sporo węglowodanów. Chcę teraz spróbować kaszy gryczanej. Kiedyś tam pisałaś, że można sobie ją ugotować na kilka dni... Jak myślisz, mogłaby ona posiedzieć w lodówce z 5 dni? Wystarczyłoby ją tylko odgrzać już uprzednio ugotowaną? Przepraszam za głupie pytania, ale jeśli chodzi o gotowanie, mam zerowe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, ale myslisz ze ten sklad nie zakloca dzialania telocapilu? W sumie uzywalam go przez 3-4 dni i znow przerzucilam sie na Nivea w bialej butli, tez z 2 parabenami, podobny do Twojego "blyskawicznego nawilzania". Moze sie przemecze jak mowisz :-) Poli, zrob sobie niewiele tej miksturki, tyle by Ci starczylo tylko na 3 dni - wiesz, lepsze to niz nic nie miec na wyjezdzie. A po pwrocie "ukrecisz" sobie nowy balsam.. :-) Rozyczko, masz elektroniczna wage kuchenna?? Wez na poczatek 150 g NIEPALONEJ kaszy gryczanej, oplucz ja na sitku i wrzuc do miseczki. Zalej to 110 g wody i zostaw na noc. Po powrocie ze szkoly przeloz to do garnuszka i zagotuj na malym ogniu.. Wody tam prawie nie powinno byc, bo wsiakla w kasze, wiec pogotujesz moze ze 2 min mieszajac. Sprobuj czy taka "twardosc" kaszy Ci odpowiada.. Jesli nie, to dolej troszke wody i gotuj kolejne 2-3 min.. lub tyle ile chcesz.. Ja wole nie "zabijac" gotowaniem witaminek :-) Pamietaj, ze nie odcedza sie kaszy, bo w wodzie sa wszystkie cenne substancje, wiec musi wszystko wsiaknac lub wyparowac podczas gotowania. Mozesz sobie tak przygotowac 2 porcje na 2 dni (lepiej jesc swieze, niz odgrzewane, ale jak tam chcesz.. Mnie zajmuje to wszystko moze 2 minuty, wiec robie swieza kasze za kazdym razem). :-) Smacznego :-D p.s. Pewnie bedziesz musiala dodac troche soli do smaku.. Uprzedzam, ze niepalona kasza ma troche dziwny smak, do ktorego jednak latwo jest sie przyzwyczaic.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda samego telocapilu nie trzyma sie w lodowce, trzyma sie tylko balsam po dodaniu telocapilu, taki balsam mysle ze mozesz trzymac kilka dni w pokojowej temperaturze bo prawie kazdy balsam ma konserwanty wiec mysle ze spoko. constance ja na twoim miejscu bym zuzyla ten granatowy bo szkoda wyrzucac , bylam na zakupach w lidlu i widzialam ten balsam o ktorym ci pisalam wzielam kapke na reke;)by zobaczyc i tak konstystencja super bardzo leciutki ale ten zapach matko tam jest napisane ze niby bezzapachowy ale wyczuwa sie dziwny zapach fuj ble :)ja tak mam chyba ze duzo zapachow mnie drazni;) a teraz z innej beczki: czy ja jestem skazana na narod wloski???:D:D:Dposzlam wczoraj z kolezanka do mojej ulubionej knajpki meksykanskiej na margarite;)i poznalam przesympatycznego...Wlocha...:D:D:Dczy nawet Polsce mnie to musi spotykac? smiesznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, dziękuję za odp.:) Niestety nie mam wagi elektronicznej kuchennej, ale spróbuję to jakoś odmierzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Misteriosa, witamy z powrotem:) Co u Ciebie, jak leczenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo misteriosa26 sie pojawila :) no witamy witamy tylko prosze tu czesciej zagladac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emy, no chyba zuzyje.. :-) butla ma 500ml bo kurcze dali jeszcze 100 ml gratis jak na zlosc :-D Takze mam jeszcze 450ml do smarowania.. A ten balsam w lidlu to w tej bialej butli? Pamietam, ze mowilas, ze nie jest taki zly bo ma mocznik.. No to chyba sie przeprosze z lidlem i tam skocze.. :-) Rozyczko, odmierz po prostu 1 czesc kaszy i 3/4 wody i tez bedzie dobrze.. Dzisiaj rano jak gotowalam kaszke, myslalam o Tobie :-D Misteriosa! Nareszcie! :-) Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, tam ok;) Kłaczyska nie znikneły, nadal mam everywhere. Bioxet nie zadziałał, laser nie zadziałał - wosk działa:). Leki biorę i brać będe. Nauczyłam sie z tym żyć, tyle, że ja mam o tyle dobrze, że jak biore leki to na buzi mam białe, bo bym nie wyrobiła z czarnymi przy takich ilościach. A jak ten telocapil jakie sa u Was efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
misteriosa26 można wiedzieć jakie leki bierzesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×