Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Ela29
Tak...pokaz młodej wyszedł "profesjonalnie". hihihi :-D Ale z woskiem koleżanka może spróbować. Luisa..a Ty używasz enzymów?? Działają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
http://www.biosila.pl/content/view/161/ "U kobiet : niedorozwój piersi, powiększenie jajników, torbiele jajnika, inne choroby narządów płciowych, niepłodność miesiączkowanie bolesne związane z napięciem narządów płciowych, oziębłość płciowa, upośledzenie wytwarzania mleka, nadmierne owłosienie," Zastanawia mnie to..skoro leczy niepłodność to na pewno można po stosowaniu palmy planować ciążę.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ja mam telocapil, robilam zwykla dep woskiem bez enzymow,ale wiadomo,ze z enzymami jest lepiej bo opozniaja wzrost,oslabiaja wlos. Ja robie elektrolize na brode juz 8 meisiecy,raz na meisiac srednio. REszte z ciala wloskow usuwam dep.elektrycznym znaczy nogi i rece. Was przewaznie wosk,na zmiane z maszynka. Dziewczyny (Konstancja,Emilka chwala sobie bardzo te produkty typu bioxet ,telocapil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,ze mozna planowac tylko ja bym odczekala jednak kilka mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
A telocapil dodajesz do balsamu babydream?? Zastanawiam się czy podziałałby z sudocremem?? I jakie robisz stężenie? A słyszałaś o kremach z fitoestrogenam, np z sojąi?? Oto przykładzik: http://www.bio-med.pl/fadiamone.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu o palmie pisza,ze moze kolidowac z pigulkami antyk.Niestety w google slabo tlumaczy : Najlepsza odpowiedź - Wybrany przez wyborców Oto kilka artykułów na podjęcie Piła zrobić je przeczytać. ilość wziąć zależeć będzie od osoby. Od drugiego artykułu, który jest z Akademii Medycznej stronie internetowej Centrum, "Saw Palmetto ust Serenoa repens) standaryzowany ekstrakt, 160 mg dwa razy dziennie" powiedział, że anty- androgenne skutki. Możesz spróbować tego. Można również rozważyć picia mięty zielonej herbaty jako tureckie badania pokazują to, aby pomóc w łagodnym hirsutyzmu ... 2 filiżanek dziennie: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/con ... Czy nagie pamiętać, że jeśli jesteś na każdej terapii hormonalnej, w tym pigułek antykoncepcyjnych , może to kolidować z tym. Więc trzeba by porozmawiać z lekarzem przed podjęciem tego zioła, jeśli jesteś na wszelkiego rodzaju hormonów lub hormonów regulujących leków, w tym pigułki. Także nic z efektami anty-androgenów mógłby feminise płodów płci męskiej, więc nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELu nie czytalam o kremach,moze pozniej poczytam:) dzieki mysle,ze z sudocremem to nie bardzo bo chodzi o to by byl lagodny balsam bez parabenow,konserwantow,chemii,tak by telo zadzialal a balsam tylko do rpozprowadzenia go, mysle,ze z sudecremem ciezko by sie rozrobilo,ja bym radzila z babydrem.poki co uciekam:*musze cos zjesc wciaz tylko czytam o tej palmie i palmie,znowu mi palma odbila jak kiedys pamietasz Emilko? jakos nie dotarlo do mnie,ze Cie nie ma juz tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Smacznego, tylko nie jedz słodyczy!! ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,ze wlasnie o tym marze by zjesc cos slodkiego,a od rana nic nie jadlam wciaz mysle tylko o tych wlosach i zeby zjesc cos slodkiego,jakies ptasie mleczko,Boze ale udreka;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
hej dziewczynki :) ja też grzebałam trochę w necie, na anglojęzycznych stronach są ostrzeżenia, że palma może osłabiać działanie estrogenów zawartych w pigułkach. Na jakimś forum dziewczyny pisały, że po prostu będą prezerwatyw używać. No tylko że ja nie biorę tabletek jako antykoncepcji, więc nie mogę brać czegoś, co je osłabi :( jeśli palma wyregulowałaby pracę jajników, to odstawiłabym tabletki i tyle :) ale nie wiem, czy to nie za duże ryzyko, a czy lekarz coś sensownego powie to wątpię. Miłego weekendu dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Ekran, ja też zaczynałam od golenia brody, potem pęseta-ani jedno, ani drugie nie jest dobre. Może spróbuj wosku u kosmetyczki lub sama? ale uważaj, bo jak sama robiłam, to taki ślad jak po oparzeniu mi został ;D I jeszcze któraś z Dziewczyn pisała, że ma schizę co do pobytu w szpitalu. Ja właśnie niedawno byłam, miałam operację i potem kilka dni nie mogłam za bardzo chodzić czy czegokolwiek zrobić 'koło siebie". A tu i zmiany opatrunku, i lekarze oglądali...ale wiecie, jeśli już zdarzy się nieszczęście, że z czymś poważnym się leży, to włosy naprawdę są ostatnią rzeczą o jakiej się myśli. Ból wszystko zagłusza :( a pielęgniarki raz, że nie takie rzeczy widziały, a dwa-pacjent to trochę taka rzecz, taśmowo i nikt się nie jakoś głębiej nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELa poratowlaam sie kakao:) Anatenka A mozesz wkleic link z ta str angl. gdzie pisza o oslabieniu dzialania estrogenow? a zdrowie juz ok? zabieg udany,? jak sie czujesz? to prawda,ze w bolu sie czlowiek zapomina ze ma wlosy:) tylko jak czlowiek mysli o tym co by bylo gdyby to wtedy strach ma wiekie oczy..jak zwykle zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, co do tej palmy czy ona leczy niepłodność to bym się zastanowiła. Leczenie niepłodnośći to poważna sprawa, poważne leki, a nie parafarmaceutyki. Pisze to bo wiem bo leczyłam niepłodność. Ja jestem dziwnym przypadkiem co do owłosienia bo jak biorę antyki to znika mi owłosienie od pępka w dół, te włoski nie jest ich dużo ale są czarne i mocne jak nie biore nic, znikają mi czarne włoski z okolic sutków, mam tak przeważnie ze 3, 4. Przerzedza się znacznie bikini i nogi. Twarz, baczki robią mi się bardzo jaśniutkie i delikatne, jak nic nie biorę to są jasne ale nie tak delikatne jak przy lekach, z baczkami nigdy nic nie robiła, wąsik jasny i miękki jest zawsze czy na lekach czy nie i szyja też, czasami wyrywam tam te jasne włoski głównie pod brodą na środku. Ale tyle dobrego, na moje leki nie reaguje prawie w ogółe broda ani kącik ust, bo tam mi rośnie pare czarnych króre musze niszczyć pęnsetą. Owszem włoski na brodzie może się przerzedzają troche na lekach ale są czarne i grubsze jak były, mam też trochę jasnych i miękkich i króciutkch, jest to pół na pół. Zastanawia mnie czemu na brodzie nie dzieje się tak jak na innych partiach ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Zabieg miałam tydzień temu, teraz jeszcze na ponad miesiąc jestem uziemiona w domu, ale czuję się już dobrze :) tutaj link do forum: http://ehealthforum.com/health/topic34623.html a tutaj o tym, że wpływa na estrogeny: http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/druginfo/natural/971.html Ania, ja właśnie boję się odstawić anty i na palmę przejść. Bo u mnie nawet kilka miesięcy bez tabletek rujnuje jajniki. No i sama nie wierzę, że same zioła temu by zapobiegły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekran Bezdotykowy
Hej, dzięki za Wasze odpowiedzi. No ja właśnie w poniedziałek idę robić badanie krwi na testosteron, a 30 marca mam gina.Zobaczymy, co powie.Ale jestem niemal pewna,że chodzi o geny po dziadku - mama i ciocia też tak mają. Aha, czyli rozumiem, że ten telokapil nakłada się po depilacji? Ja depilatora nie mam, a na wosk mnie nie stać (bezrobotna jestem). No ten depilator to może jeszcze bym za jakieś oszczędności kupiła, tylko obawiam się, że nie dam rady sobie tego robić:) Kiedyś próbowałam depilować parę cm na łydce - myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok.Sprzedałam depilator, a teraz nogi golę taką golarką na prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekran to wez sie upij albo wez tabl przeciwbolowa przed depilacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekran Bezdotykowy
Hehe, ta pierwsza opcja lepsza.To bym musiała chyba cały czas pijana chodzić:D Nie wiem, może przesadzam, ale ja naprawdę wtedy wyłam z bólu. I to na nodze! Co by było, jak by to miała być twarz... A ile kosztuje depilator z taką końcówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminna
Dziewczyny,ja przez wysoki poziom hormonu DHEA-S mam tradzik,ale nasz problem jest podobny-wszystkie mamy za duzo meskich hormonow. Ale gdy tylko zaczelma brac Yasmin,natychmiast wyschly mi oczy do tego stopnia,ze nie moglam ich otworzyc bez bolu a nosze soczewki wiec pewnie dlatego i na dodatek,co jest gorsze-bolały mnie po paru tygodniach tak strasznie nogi jak nigdy w zyciu-natychmiast odstawilam tabletki Czym innym mozna zbijac hormony meskie zeby nie wysychaly oczy i zeby nie zwiekszlao ryzyka zakrzepicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberrymary18
ja parę razy sie zabierałam do depilatora ;) strasznie bolało jak tylko dotknelam i dawałam sobie spokoj, az w koncu bylam tak zdesperowana ze przezyłam to i teraz juz nie mam problemu bo juz nie musze wszystkich naraz bo oczywiscie rosna w roznym tempie. Depilator to dla mnie zbawienie, ale uzywam tylko na łydkach. Po golarce miałam straszne krosty i na nastepny dzien juz kuły mnie. Kremy Veet nie działał na moje grube włosy. Niestety minusem depilatora sa wrastajace włoski :( ostatnio jeden mi sie tak wrósł ze musiałam dziure wygrzebać w nodze. No a jak gole golarką uda, bikini i tyłek to oczywiscie krosty wszedzie :( a tak przyokazji, to tez macie takie grube włosy na bikini, na pachwinach i jeszcze kawałek na udach? I czy na tyłku i pomiedzy posladkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
No ja depilatorem to tylko na łydkach, jak zacisnę zęby to do połowy ud i nic więcej ech A miałam koleżankę, która wszędzie jechała, i pod pachami, i bikini :) Raspberry, mi włosy "rozrastają się" od bikini aż do połowy ud i na brzuch. Są twarde, ciemne i sztywne. A reszta włosów na udach jest normalna, jasna i cienka - i to mimo golenia. Ale tych trudnych nie golę-bo krosty. kremu używam, ale szału nie ma ;/ ale po innych metodach mam okropne krosty, kiedyś to nawet jakby wrzody się porobiły. Irmina, czy można inaczej zbijać hormony to nie wiem, sama tutaj szukałam info o palmie czy wierzbownicy, dziewczynom chyba pomaga. Ja też biorę Yasmin i noszę soczewki, oczy rzeczywiście są suche-ale ja używam kropel do oczu, bardzo pomagają. No i zwykle nie noszę soczewek dłużej niż 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminna
Anatenka- u mnie ta suchosc jest taka,ze kropelki pomagaja na 5 minut i jest to samo...wiec chyba dam spokoj.Czy inne tabsy np Diane sa lepsze pod tym wzgledem I jaka znowu palma i wierzba,prosze o detale:))) zamiast hormonow?czy to naprawde cos daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Cześć wszystkim, nowym forumowiczkom;) Evelka, mam pytanie do Ciebie, zauważyłaś jakąś różnicę jeśli chodzi o włoski podczas leczenia Glucophage? Poli, co u Ciebie? Co do depilatora, ja go używam na twarz, ręce i uda, na łydki nie dam rady, za duży ból:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej Ekran, a może Ty masz jakąś tępą tą pęsetę? niektóre pesety są do niczego, wogóle nie łapia włosków, ja mam taką za 20 zeta (to nie majatek) ze stali chirurgicznej i słuzy mi już jakieś 3 lata :) Depilator na twarz, telocapil i palma to u mnie przełom w walce z h., mam spacjalna nasadkę na twarz ale ona różni się tylko tym że depilowany jest cienki pasek więc olewam to i jadę normalnie jak nogi:) łydki bolą jak cholera, też wyję, twarz wogóle bo wcześniej zaprawiłam się plastrami z woskiem (nie polecam!), ręce prawie nie bolą, brzuch trochę, obszar nad pośladkami też raz pojechałam i cześc już nie odrosła, nie wiem czy kiedyś odważę się na bikini, no i te pośladki... Acha i jeszcze plecy depilowałam - też nie boli :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Różyczko dawno Cię nie było :) No niestety jeżeli chodzi o włoski to na razie nie zauważyłam żadnej różnicy, ale myślę, że to za krótko by cokolwiek powiedzieć, to dopiero miesiąc, a przecież nawet po tabletkach anty czy innych antyandrogenach trzeba czekać parę miesięcy czasem na rezultat więc w takim przypadku pewnie jeszcze dłużej niestety, chociaż wielkich nadziei sobie nie robię, ale na razie stosuję się do wszystkich zaleceń lekarza (leki, dieta) i czekam :) Chile Ty bierzesz palmę cały czas? Pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, dziękuję za odp.;) No nie było mnie tu troszkę, bo teraz małe kryzysy przechodzę zarówno w życiu prywatnym, jak i w kwestii hirsutyzmu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
O życie prywatne nie będę wypytywać :) ale dlaczego kryzysy w związku z hirsem? Też nie widzisz żadnych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatenka
Irmina, różne tabletki zawierają nieco inny estrogen. Diane-35 ma najsilniejsze działanie antyandrogenowe, ale z doświadczenia nie polecam. Każdy inaczej reaguje, ale ja po Yasmin czuję się zupełnie w porządku, a właśnie po Diane bardzo źle. O palmie i wierzbownicy poczytaj, tutaj dziewczyny sporo pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×