Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

no to jak to serce ma chore czy umysl??? ni ponimaju? No ale wlasnie w szpitalu ciuchy tyle kasy? chyba ze to jakas pryw klinika...ciezko powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przeciez skoro to afektywna choroba dwubiegunowa to moze byc dziedziczone,moze to prawda moze tez ja ma..jesli tak to przykre,,jesli nie tez przykre :( ale Ci wspolczuje,naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Taaa i w tym celu potrzebował swoje rzeczy spakowac i kasę z konta wyczyścić? Chyba ma cię za naiwna albo głupią. Przeciez sam ci na tacy podaje swoje kłamstwa.Wszystko idzie sprawdzić. Nie daj się! Rodzina by nie milczała,tylko ci pomogła,a to jakas komedia...zobaczysz-jeszcze z ciebie wariatke zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie najpierw tw ze na serce teraz ze jest psychiczny jezu ja zaraz zwariuje , na koncie my mielismy mega duzo kasy wiec na leczenie mu tyle nie bylo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wydaje ze to moze byc prawda... gdyby chcial zdradzac Emilke robilby to i nie musial bez slowa wychodzic z domu piszac ze ja kocha..moglby ja oszukiwac przeciez..moze prywatne leczenie kosztuje,jest lekarzem moze nie chcial na zwykly oddzial szpitalny u siebie w szpitalu..wolal moze prof klinike moze poza miastem a do tego trzeba kasy przeciez..wydaje mi sie teraz analizujac to wszystko,ze on moze mowic prawde,moze byc chory..to naprawde ciezka choroba..nie chcial bys widziala moze te ataki..ale musisz kochana to sprawdzic,poprostu zobaczyc dokumentacje z leczenia,diagnoze ... niech Ci pokaze poprostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ale my mielsimy na koncie tak na zlotowki jakies 500-600 tysiecy wiec tyle na leczenie ??? poza tym wczoraj byl normalnie w pracy a odezwal sie dzis po mocih zalosnych smsach moze mu sie mnie zal zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rodzina jego moze nie chciala sie mieszac... JA czuje ze to moze byc prawda,bo jesli to jakas sciema to bym mu chyba jaja z moszny wyrwala!!! poszatkowala i kazala mu jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze wrocil bo musi pracowac moze mu sie polepszylo,ale az tyle kasy to dziwne..nie wiem cos za duzo na leczenie...ale przeciez TY musisz z czegos zyc nie zostawil Ci nic?? jak to matko swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie tyle ze rodzina nie chce sie mieszac, co chce ukrywac chorobe by nie stracic synowej.. Wiesz co jest dziwne... to ze mowi ze "kiedys to zrozumiesz".. No tak faceci nie ukrywaja kochanek raczej.. Predzej innej sciezki jeszcze bym sie doszukiwala ale nie tej "rozpustnej"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Sorki za to co napiszę,ale nieźle dorobieni jesteście,jak na jego młody wiek ;P A teraz na poważnie....nierozumiem,jak można tak zamydlac oczy. Idąc do szpitala,zabiera sie wszystko? Czyści sie konto? Zabrania sie komukolwiek kontaktować się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubana Nie siedzimy w glowie osoby z tak ciezka choroba nie wiemy jakimi kategoriami myslowymi sie kieruje..moze tak byc,ze chcial 'uchronic Emilke' wstydzil sie swej choroby i chcial sie wyniesc na dluzej..moze nie tylko na czas choroby,ale na wciaz..mysle,ze wtedy potrzeba jednak kasy by zyc znalezc mieszkanie itd..ale mysle,ze jak kocha Cie to wroci,i moze wtedy bedziesz Emilko miala szanse poznac prawde,ja juz bym wtedy nie odpuscila..musiala widziec na papierze ze jest chory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w takim wieku juz jest samodzielnym lekarzem? u nas to chyba jako starzysta by sie platal... Rodzice jego tez sa lekarzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Masz racje,nie siedzimy w niczyjej głowie....obym sie myliła,że to kawł cwaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo on duzo zarabia pracuje w 2 szpitalach i ma dyzury w prywatniej klinice , ja nie pracuje i grosza nie zarabiam, no wlasnie wzial wszystkie totalnie wszystkie swoje rzeczy kase i wybyl chuj mnie strzela slabo mi musze sie polozyc :( jestescie bardzo kochane bardzo wam dziekuje za pomoc i wsparcie bardzo !!!!! :* jestescie super babki !!!!! brak mi slow jak widze ile mi dalyscie wsparcia jeszcze raz bardzo dziekuje !dam wam znac co i jak z tym chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on poszedl do szkoly rok wczesniej i na studiach robil 2 lata w 1 rok taki kurwa geniusz szkoda tylko ze oszust :( lece kochane wpadne potem lub jutro jak dozyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana odpocznij,jestesmy z Toba...ale pomysl,ze jak to prawda to nie robi tego by Cie skrzywdzic tylko wg niego 'chronic' a Ty tak czy siak nawet jak jest chory to muisz byc silna dla Niego ale przedewszystkim dla siebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Jesli byłby tak bardzo przejety chorobą,nie w głowie byłoby mu czyszczenie do zera konta w banku...przy chorobie są inne priorytety. Dziewcvzyno trzymaj sie i niedaj wciskać sobie tych głodnych kawałków.Nic sie tu kupy nie trzyma. Wszystko powinno byc jasne ,na papierze i udowodnione,zeby uwierzyć w takie bajki.Jeśli mogłas sprawdzic bank i znajomych,to możesz sprawdzic resztę spraw. Trzymam kciuki i nie daj sie puscic z torbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Skubana dobrze mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Wychodzę na jakąś ciętą na mężczyzn...ale cholerka jasna,za duzo przerobiłam tego,zeby byc naiwna.Mimo tego,trzymam kciuki,zeby się wyjaśniło...kasa wróciła na konto ;-)) ...a nasza kolezanka poczuła sie bezpieczna. A może tu o jakiś hazard chodzi...facet mojej przyjaciółki ,jak sie okazało niedawno dopiero-przepuścił w ciągu ostatnich 2 lat jakies 200 tyś na automatach...poszły się j...ich oszczędności,plany i marzenia.On mówił,ze chciał ja chronić..wiem wiem-choroba bla bla...dla mnie to egoizm ,a nie choroba. Nikt mu spluwy do głowy nie przystawiał,zeby grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Taki dzis tu ruch,że o swoich problemach zapomniałyśmy ;-) Ale one się czają skubane...jak ta trawa do słonka sie wystawiają. Oby ta wiosna przyniosła nam spokój i radość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubana Nie wychodzisz na cieta na mezczyzn;) ale wiesz ja mysle,ze nie wszyscy sa oszustami,mysle,ze dopoki sie wszystkiego nie dowiemy nie ma co nastawiac sie na najgorsze jak Konstancja mowi:) Miejmy nadzieje,ze wszystko ulozy sie dobrze..to,ze my mamy kupe zlych doswiadczen nie znaczy,ze Marcus zdradza i oszukuje..mysle,ze tu jednak jest zwiazek z choroba.Ale to juz sama Emilka musi jakos dojsc prawdy. Lece robic obiad,pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkubanaWyskubana
Ja tam wole się miło zaskoczyć,niż niemiło rozczarować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, i wracamy do zajec :-) ja o robocie zapomnialam, a jeszcze w pracy siedze :-) no tak sie zaangazowalam w te sprawe... tylko ze mi net nie dziala o tej porze.. Aha, skubana, ten hazard to tez niezly trop. Z dwojga zlego co jest gorsze? chyba choroba, nie? na razie.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Cześć kobitki!! A stosujecie peelingi enzymatyczne, które ścinają białko-podstawowy budulec włosa? Może warto bombardować włoski różnymi metodami. http://www.megapedia.pl/peeling-enzymatyczny.html Zamówiłam sobie mydło w płynie z enzymami http://vitalkosmetyki.pl/sklep/dane/40/16/pielegnacja-twarzy/probiotyczne-mydlo-w-plynie-300-ml.html a po myciu żel z telocapilem.. :-) Zobaczę jak to wszystko razem podziała. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Wow co tu się dzieje...Emilka trzymaj się. Byłam parę razy we Włoszech, i jak dla mnie Włosi to straszni babiarze, więc nie zdziwiłabym się, gdyby prowadził podwójne życie, ale to wszystko w ogóle jak z jakiegoś filmu, masakra, może on ma naprawdę coś z głową, bo normalny człowiek by się tak nie zachowywał. Pakuj się i wracaj do Polski do rodziny, bo sama tam zwariujesz, a on niech się zastanowi co wyprawia. Jego rodzina też musi być niepoważna skoro nie odbierają od Ciebie telefonów nawet. Każdy normalny człowiek by pomyślał, że żona się martwi o swojego męża i chce wiedzieć czy chociaż żyje, jak nagle znika bez słowa, więc powinni Ci dać znać, że chociaż żyje. Nie wiem dziwne to wszystko...Ja bym mu nie potrafiła zaufać już. Nawet jak jest chory ( w co wątpię skoro w pracy był) to jesteście małżeństwem i takie rzeczy się mówi, a nie znika bez słowa na tydzień! Ela29 Ja stosuje od niedawna ten peeling enzymatyczny z Perfecty, ale nie wiedziałam, że może to mieć jakiś wpływ na włoski. Daj znać jak to wszystko na Ciebie podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Oczywiście, że dam znać. ;-) Zastanawiam sie też nad miksturkami własnej roboty. Spośród enzymów trawiących białka, najbardziej znane są papaina (z papai) i bromelina (z ananasów). http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/c/Ekstrakty-roslinne/11 Na mazidłach też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×