Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Nie chce żeby to zabrzmiało niemiło i krytycznie ale Emilko Ty wielkokrotnie tu pisałaś że się rozstajecie, a następnie było już ok. To nie są normalne zachowania w poważnym związki/małżenstwie. Twój mąż funduje Ci straszną huśtawkę emocjonalną, nikt by tego nie wytrzymał. W dodatku to jest dziwny człowiek, lekarz to bardzo odpowiedzialny zawód, a Twój mąż ma zachowania gówniarskie, owszem jest młody ale bez przesady. Swoją drogą karierę ma niezłą. U nas studiuje się 6 lat i lekarzem się jest w wieku 25 lat ale tak naprawdę dopiero zaczyna się pracę i jest na najniższej pozycji gorzej niż pielęgniarka.Ale wracjąc do sprawy, najlepiej będzie jak zakończysz ten związek bo to wszystko nie trzyma się kupy i jest bez sensu. On traktuje Cię strasznie, nie ma co z taką osobą się zadawać. Wiem, że go kochasz, też tak miałam ale to minie. Najlepszy jest czas, wróć do Polski tu napewno będziesz się lepiej czuć, nie będziesz sama. Poprostu bądz mądrzejsza i nie daj się tak traktować. Zresztą jesteśmy równieśniczkami więc po 30 kobieta powinna nie dać się traktować tak i walczyć o szacunek dla siebie, żaden gówniarz, nawet mąż nie może tego odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, wreszcie ktos pisze o papainie i bromelinie! tez tu o tym wspominalam,, ale bez odzewu sie obeszlo.. :-) znalazlam nawet kiedys strone gdzie sie to zamawialo... cos w stylu enzymy.com czy pl.. Czytalam tez o tym na laboratoriumurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
Emilko przeczytałam Twoja obecną sytuację. To nieodpowiedzialne tak się zachować. Ale są małżeństwa które przechodzą podobne kryzysy i sobie wybaczają. Czas wszystko wyjaśni. Jeśli się naprawdę kochacie taki związek może przetrwać. Wiem,że teraz bardzo cierpisz i pragniesz szybko wyjaśnień. Bądż cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak: troche sie wyjasnilo - co do pieniedzy , wpadlam na pomysl by dzis ponownie sprawdzic konto a dokladnie - aby sprawdzic kiedy wyplacil kase itd i to co ujrzalam mnie zszokowalo hmmm kasa jest na obydwu kontach ... zadzwonilam do banku (mamy obydwa konta w jednym banku) i okazalo sie ze wczoraj nie dzialal serwis www mieli jakas awarie i w ogole serwis www nie pokazywal wlasciwych informacji pewnie gdzies tam na stronie bylo info ale ja w tych nerwach go nie dojrzalam, po drugie poprosilam kolezanke aby zadzwonila jeszcze raz do niego do pracy i dowiedziala sie czy na pewno byl w pracy dzien wczesniej kiedy teraz ma dyzur itd i okazalo sie ze on wg grafiku mial byc dzien wczesniej a nie byl bo wzial urlop ah ten moj slaby wloski ja zle to wszystko zrozumialam , moj maz wrocil do domu wczoraj pozno wieczorem, tak jak przypuszczala constance - on jest chory dlugo gadalismy , on mowi ze ostatnich dni praktycznie nie pamieta , pamieta troche nawet nie pamieta ze spakowal swoje ubrania wrocil w kiepskim stanie , byl przez ostatnie dni w szpitalu a zaczelo sie tak - w zeszlym tyg jak ja bylam w Polsce poszedl do psychiatry bo czul ze cos nie tak lekarz mu okreslil depresje i podstawy schizofrenii choc to ostatnie nie do konca aby w pelni postawic diagnoze kazal mu przyjsc jeszcze pare razy on nie pamieta co bylo dalej pewnie z czasem sie dowiem moze jakis kolega lekarz bedzie pamietal zobaczymy , w kazdym razie ostatnie dni byl w szpitalu psychiatrycznym , mial przy sobie papiery leki itd, pewnie by go trzymali tam dluzje ale ze sam lekarz i zna innych lekarzy to go puscili , zal mi go bo wrocil w marnym stanie , i teraz sie wszystko ulozylo w cala historyjke - on ostatnio sie dziwnie zachowywal byl osowialy malomowny jak nie on jak pytalam co sie dzieje to mowil ze jest przemeczony itd , pisze wam wszystko w skrocie, ale jak widac chodzi o chorobe , jakos wczesniej tego nie podejrzewalam teraz widze ze faktycznie jest chory, no i co dalej hmm dostal l4 i leki musi isc jeszcze pare razy do psychiatry i odpoczac, zdolowalo mnie to potwornie, z jednej strony ciesze sie ze sprawa sie wyjasnila i ze sie mylilam z drogiej strony przygnebia mnie ta jego choroba i nie wiem jak postepowac Aniu - przed ta sytuacja raz pisalam ze sie rozstajemy nie kilka a to dlatego ze zle cos zrozumialam i spanikowalam a ze jestem zakochana czasem nie mysle racjonalnie to normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chcialam Wam jeszcze raz bardzo bardzo podziekowac za wsparcie , napisalam wczoraj zeby sie pozalic i nie myslalam ze dostane od Was tyle wsparcia jestescie kochane :* co prawda i tak mi potwornie smutno tyle ze teraz z innego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko CZyli jednak... dobrze czulam,ze to choroba..smutne,bardzo,bo bedzie Wam ciezko sie odnalezc,ale najwazniejsze,ze wrocil,wyjasnil,ze Cie nie zdradza.. razem jak sie kochacie dacie rade walczyc z ta choroba..wazne by sie leczyl,abys Ty byla silna i wyrozumiala czego Wam zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Życzę Ci aby to nie była schizofrenia.. Mam przyjaciela, który na to cierpi, leczy się i zachowuje się normalnie- jakby ta choroba go nie dotyczyła. Będzie dobrze!! 3mam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno no musze to napisac co do niektorych dziewczyn.. ZANIM rzucicie w kogos kamieniem i bedziecie dawac 'dobre' rady i przyjmiecie za pewne cos o czego sama Emilka nie byla pewna wezcie gleboki oddech i zanim wydacie wyroki zastanowcie sie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Emilko, przynajmniej cos sie wyjasnilo.. Ale i tak przykro, ze to choroba.. Powinien byl Ci o tym powiedziec wczesniej, przed slubem,... przynajmniej rodzina.. Ale chyba ich rozumiem. To nieszczescie dla nich. W Klanie tez tak kryli tego Norberta.. Jednak seriale ksztalca. :-) A pytalas o facebooka? Ale wiesz co, z ta zniknieta kasa... :-) mamy podobne, narwane charaktery! Ja dzisiaj tez z moim poszarpalam sie przez telefon! :-) Twierdzi ze jestem niesamowicie uparta i nic mnie nie powstrzyma! :-D Powiedzialam mu ze niepotrzebnie toczylam cala te poranna batalie, a on na to ze dla niego to kazda wojna jest przegrana! :-D sciskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
No właśnie- nie była pewna -więc każde nieporozumienie będzie się kończyć oskarżeniem o zdradę - zawsze jest jakiś powód takiego myślenia - luiso. Natomiast faktem jest że zazwyczaj to nasze złe doświadczenia podpowiadaja nam w życiu co nie zawsze ma pokrycie w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zawsze trzeba byc pewnym i miec jasnosc i otwarty umysl zanim sie kogos oceni,czesto wlasnie zbyt pochopnie...a nasze zle doswiadczenia nie swiadcza jeszcze o zlu calego swiata ..na szczescie Chile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
A my tu już porwanie przez mafie podejrzewałyśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko! Co tu sie dzieje! Nie wiem co napisac... Moze tyle zebys Emilko sie trzymala, razem dacie rade, nie zawsze choroba u kazdego wyglada tak samo, porozmawiajcie, dojdziecie do wszystkiego. Jak tak zaczelam czytac, to mialam podejrzenia co do choroby bardziej niz to zeby zdradzil, cos tak czulam (a ludzie mi gadaja ze mam jakis dziwny 6 zmysl heheh :D ) Wiec spokojnie kochana, juz jest w domu, teraz ma wolne, wszystko jakos sie ulozy. :) Najgorsze dni niepewnosci za tobą teraz zajmijcie sie soba, chorobą, oby to jednak nie byla schizofremia, a jesli to sa leki, zreszta jak pisalam to nie kazdy ma te same objawy, tak samo choroby przechodzi. :) Powodzenia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance ale on nie wiedzial ze jest chory on wie od kilku dni on sam jest w szoku ze jest chory, ani on ani ja wczesniej nic u niego nie zauwazylam, odkad go poznalam zawsze zachowaywal sie normalnie i nie mialam co do niego zadnych podejrzen , az do ostatniego czasu zaczal zachowywac sie dziwnie byl smutny jakby osowialy zamkniety w sobie itd itd jak o tym gadalismy on mowil ze to chyba przez przepracowanie itd , czytalam dzis duzo w necie o tym , najczesciej jest tak ze taka choroba ujawnia sie w jego przedziale wiekowym i najczesciej na skutek silnego stresu a on ostatnio mial bardzo duzo stresow , jego rodzina na razie nic nie wie i nie bedziemy im mowic, co do konta i kasy - no ja jestem mega narwana zodiakalny baran i faktycznie w tym amoku nie bylam w stanie normalnie dzialac z drugiej strony jaki to zbieg okolicznosci ze akurat tego dnia serwis www nie dzialal, co do facebooka tez wszystko wyjasnione hmmmm jeden komentarz mi sie nasuwa - pelno podlych ludzi na swiecie :( moj maz ma hmmm nazwijmy go "przyjacielem" -to jest chlopak z ktorym on mieszkal jak mnie poznal przyjaznili sie wtedy mieszkali razem w wynajmowanym mieszkaniu pracuja razem w jednym szpitalu itd itd dluga historia ten chlopak bardzo macil miedzy nami nawet nie wiadomo dlaczego z zazdrosci ???cholera wie i wtedy oni mieli jeden komputer - ten mojego meza , ten chlopak czesto siedzial tam na mesendzerze gadal z dziewczynami poznanymi na necie itd te zapisane rozmowy ktore znalazlam sa jego moj maz nawet zapomnial ze one tam sa ma mnostwo rzeczy na kompie , niedawno je otworzylismy razem i faltycznie wszystko sie zgadza to jego kolegi , co do facebooka moj maz mial konto i tak jak pisalam jak mnie poznal zablokowal ale tamten mogl na nie wejsc korzystajac z komputera i znal haslo to on tak namacil :( jak mu pokazalam co tam jest to sam byl w szoku to nie on pisal te komentarze chcialm dowodu i zadzwonilismy do tego kolegi najpierw klamal ze nie ma z tym nic wspolnego ale moj maz sie wkurzyl i po nim pojechal i sie gowniarz przyznal stwierdzajac - wielkie mi rzeczy , no szok jacy ludzie sa podli, on jatrzyl miedzy nami zawsze pewnie liczyl ze predzej czy pozniej to zobacze i bedzie afera , i pomyslec ze to kiedys byl jego przyjaciel, co do rodziny - jest mi przykro ze nie odbierali jak dzwonilam moj maz sam sie dziwi ze tak zrobili, moze dlatego ze oni za mna nie przepadaja mysle ze chcieli kogos innego dla swojego syna - jestem od niego starsza na dodatek nie chce dzieci a oni liczyli na wnuki poza tym jestem cudzoziemka no i slub wzielismy w tajemnicy - to ich bardzo urazilo. jeszcze raz Wam dziekuje za wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Kurcze...co za przeżycia.. Mogłabyś napisać kiedyś książkę..pomyśl o tym.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat smutny świat
dziewczyny, bardzo ciesze się że jesteście..... nie mam z kim pogadac o moim problemie... od paru dobrych lat pewnie już z 8 wyrywam sobie pensetą włosy z okolic brodawek. Moje hormony są ok, po prostu któregoś głupiego dnia postanowiłam się upiększyć i powyrywać jakieś włoseczki ledwo widoczne ale jednak i teraz mam co mam :( masakre czarne grube włochy, od pewnego czasu spotykam się z fajnym facetem i chyba niedlugo zakoncze te znajmosc bo ciagle mysle o tym iż kiedys dojdzie d intymnej sytuacji i zobaczy moje owlosione piersi :((( mysle by miec kiedys dzieci ale przeraza mnie mysl ze mąż, lekarz, obsluga w szpitalu beda widzieli moje obrzydliwe owlosione piersi :| trauma jak nic... Czytałam gdzies ze usuwanie mechaniczne jest szkodliwe... Pomyslałam o laserze, bardzo malo jest inf w necie na ten temat, jasne depiluja dziewczyny nogi, wasik itd. ale okolice brodawek??? nie mam z kim wymienic sie info:-/ czytalam ze przed zabiegiem trzeba usunac maszynka wlosy nie penseta, ale maszynka sopwodowała by ze tych wlosow bedzie odrazu wiecej, juz sama nie wiem co zrobić :((( moze macie znajome, które usuwały wloski z tej okolicy? Trzymajcie się dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey swiat:) masz wloski tylko kolo brodawek? moje marzenie miec tylko tam:) Ja doradzam elektrolize nie trzeba wogole golic ani rwac pesetka.Tylko chodzic co 2-3 tyg na poczatku potem coraz rzadziej raz na mies dwa az wloski stana sie cienkie i malo widoczne. Ja robie ale na brode. Jestem zadowolona. Tyle,ze biore jeszcze tabsy antyk.inaczej nie wiem jakie efekty by byly..a jak u Ciebie z hormonami? badalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY:) Znalazlam cos co niby ma dzialac na wypadanie wlosow (jak ktos ma z tym problem) ja nie ale skoro pisza,ze dziala na wypadanie bo dziala ponoc mocniej nie finasteryd to na pewno tez dziala na nadmiar wlosow bo ma bloker 5 alfa reduktazy MALO TEGO jest pochodzenia roslinnego,moze to by bylo dobre,co myslicie?? no jesli to roslinny finasteryd to byloby super pytanie czy mozna tow ciaz brac i brac.. http://www.aptekaotc.pl/p/pl/5801/_oenobiol_anti-chute_wypadanie_wlosow_60_kapsulek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ciekawsze ten 5 alfa reductor co hamuje alfa reduktaze i dziala silniej 5 razy od finasterydu to nic innego jak olej z nasion dyni!!!:) czyli to co ma tez prostalong az 350 mg czyli to to samo co ma palma sabalowa:) i kolo sie zatoczylo to jest to samo co bierze np Emilka:) i chyba dobrze robi...znowu dostalam bzika i zastanawiam sie czy nie odstawic hormonow a brac tylko ten prostalong skoro dziala jak fina:) Emilko TY wciaz non stop lykasz palme?? jak z Twoim meszkiem na twarzy broda i poliki wasik?? napisz aniolku,wiem ze teraz masz powazniejsze sprawy na glowie,ale napisz:):* byc moze zamiast jeanine kupie to,a decyzje musze podjac do soboty wtedy musze lyknac cos...no walsnie pytanie co:) Konstancjo ma co myslisz?? gdzies Ty dzis wybyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
A ja depilowałam sobie okolice brodawek pęsetą, a od niedawna zaczęłam je smarować żelem z myriceliną i muszę sie pochwalić, że duuużo wolniej odrastają, jest ich stanowczo mniej, zostało parę włosków i są baardzo cieniutkie. Wcześniej miałam grube mocne włosy. Więc może na początek spróbować np. z telocapilem?? :-) Powodzonka!! Kurcze, a kupiłam sobie kiedyś wyciąg z palmy sabałowej, "Maxiprost" ale w końcu nie stosowałam. Przeraziła mnie ulotka. "Preparatu nie mogą stosować kobiety i dzieci". Już się przeterminował. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat smutny świat
tak hormony mam ok, bo te wlosy to od tego ze zaczelam wyrywac 3 wloski z kazdej brodawki kiedy byly jeszcze takie jasne.... glupota po prostu glupota ;-/ elektroliza?? wow brzmi strasznie, odrazu się złapałam za pierś brrr ale poczytam o tym koniecznie. Ela29 jeżeli maść pomoże to będę Cię całowała po stopach :) wieczorem o niej poczytam! I ciągle myślę o laserze..... nikt a nikt nie korzystał z light sheer? teraz na grouponie sa takie okazje, mysle czy by sie nie zdecydowac choc boję się bólu a i ta likwidacja wlosow maszynka przed kazdym zabiegiem mnie przeraża :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja caly czas biore palme (saw palmetto z firmy NOW) biore juz kilka dobrych m-cy , juz pisalam ale powtorze :) - efekty sa dla mnie rewelacyjne , wloski sa baaaardzo przerzedzone meszku na twarzy juz prawie nie mam te wloski ktore byly na twarzy ciemne teraz sa duzo duzo jasniejsze miekkie latwiej wychodza i jest ich 2/3 mniej , na ciele wloski mam tez bardzo przerzedzone , bardzo rzadko sie depiluje , dam przyklad ktory kiedys juz dawalam-kiedys wloski z twarzy musialam wyrywac codziennie teraz 1 x na kilka dni i to i tak jest ich bardzo malo i sa krociutkie - bardzo wolno rosna , wloski na ciele gole maszynka kiedys musialam 1 x 3 dni teraz 1 x na 15,-2 tygodnie , te wszystkie wloski zjasnialy mi tak ze nawet jak jestem niewydepilowana to z bliska malo je widac tak sa jasne i delikatne :)ta palma dla mnie to przelom w walce z tym cholerstwem a wszystko dzieki constance bo to ona napisala tu o palmie :* i jak ostatnio pisalam od jakiegos czasu nie uzywam juz bioxetu ani telocapilu a efekty caly czas sie utrzymuja wloskow nie przybylo przeciwnie regularnie ich ubywa wiec mysle ze palma w 100 % mi wystarczy :)bede ja caly czas brala !!!! i jak pisalam rosna mi nowe wlosy na glowie smiesznie to wyglada jak u dziecka te ktore sa nie wypadaja cera i skora ladna oj same superlatywy !ale przypominam ja mam hirsutyzm idiopatyczny nie wiem czy ta palma by tak podzialala jesli ktos ma problem z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja caly czas biore palme (saw palmetto z firmy NOW) biore juz kilka dobrych m-cy , juz pisalam ale powtorze :) - efekty sa dla mnie rewelacyjne , wloski sa baaaardzo przerzedzone meszku na twarzy juz prawie nie mam te wloski ktore byly na twarzy ciemne teraz sa duzo duzo jasniejsze miekkie latwiej wychodza i jest ich 2/3 mniej , na ciele wloski mam tez bardzo przerzedzone , bardzo rzadko sie depiluje , dam przyklad ktory kiedys juz dawalam-kiedys wloski z twarzy musialam wyrywac codziennie teraz 1 x na kilka dni i to i tak jest ich bardzo malo i sa krociutkie - bardzo wolno rosna , wloski na ciele gole maszynka kiedys musialam 1 x 3 dni teraz 1 x na 15,-2 tygodnie , te wszystkie wloski zjasnialy mi tak ze nawet jak jestem niewydepilowana to z bliska malo je widac tak sa jasne i delikatne :)ta palma dla mnie to przelom w walce z tym cholerstwem a wszystko dzieki constance bo to ona napisala tu o palmie :* i jak ostatnio pisalam od jakiegos czasu nie uzywam juz bioxetu ani telocapilu a efekty caly czas sie utrzymuja wloskow nie przybylo przeciwnie regularnie ich ubywa wiec mysle ze palma w 100 % mi wystarczy :)bede ja caly czas brala !!!! i jak pisalam rosna mi nowe wlosy na glowie smiesznie to wyglada jak u dziecka te ktore sa nie wypadaja cera i skora ladna oj same superlatywy !ale przypominam ja mam hirsutyzm idiopatyczny nie wiem czy ta palma by tak podzialala jesli ktos ma problem z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak ja caly czas biore palme (saw palmetto z firmy NOW) biore juz kilka dobrych m-cy , juz pisalam ale powtorze :) - efekty sa dla mnie rewelacyjne , wloski sa baaaardzo przerzedzone meszku na twarzy juz prawie nie mam te wloski ktore byly na twarzy ciemne teraz sa duzo duzo jasniejsze miekkie latwiej wychodza i jest ich 2/3 mniej , na ciele wloski mam tez bardzo przerzedzone , bardzo rzadko sie depiluje , dam przyklad ktory kiedys juz dawalam-kiedys wloski z twarzy musialam wyrywac codziennie teraz 1 x na kilka dni i to i tak jest ich bardzo malo i sa krociutkie - bardzo wolno rosna , wloski na ciele gole maszynka kiedys musialam 1 x 3 dni teraz 1 x na 15,-2 tygodnie , te wszystkie wloski zjasnialy mi tak ze nawet jak jestem niewydepilowana to z bliska malo je widac tak sa jasne i delikatne :)ta palma dla mnie to przelom w walce z tym cholerstwem a wszystko dzieki constance bo to ona napisala tu o palmie :* i jak ostatnio pisalam od jakiegos czasu nie uzywam juz bioxetu ani telocapilu a efekty caly czas sie utrzymuja wloskow nie przybylo przeciwnie regularnie ich ubywa wiec mysle ze palma w 100 % mi wystarczy :)bede ja caly czas brala !!!! i jak pisalam rosna mi nowe wlosy na glowie smiesznie to wyglada jak u dziecka te ktore sa nie wypadaja cera i skora ladna oj same superlatywy !ale przypominam ja mam hirsutyzm idiopatyczny nie wiem czy ta palma by tak podzialala jesli ktos ma problem z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko :D przepraszam cosik nie tak chyba poszlo i 3 razy mi sie wkleilo sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia z olsztyna
Emilko bardzo się cieszę że palma pomaga szczególnie na włosy na głowie. Też zamówiłam z firmy Now i zamierzam brać ja kilka miesiecy. Czy miałaś podwyzszone androgeny wcześniej? Bo ja mam i sie zastanawiam czy mi to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×