Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

depressif ochodziłam się dość dużo o lekarzach i słyszałam, że taka moja uroda a żaden lekarz nie dał mi skierowań an badanie lub nawet nie powiedział jakie powinnam zrobić. Więc zostawiłam wszystko tak jak jest. I na razie bronię się przed pójściem znowu. Jeśli kiedyś będzie dużo gorzej pewnie się zmuszę.A na razie sama się dokształcam w tym temacie i próbuję naturalnych antyandrogenów.U mnie to może być rodzinne, bo choć mam nie ma hirsutyzmu to ma bardzo mało włosów na przodzie głowy i ogólnie na całej głowie, więc to pewnie też przez androgeny. Choć teraz u niej jest lepiej, więc może po menopauzie androgeny też maleją? Tylko to właściwie żadne pocieszenie. W każdym razie ja czytam dokładnie to co piszesz bo bardzo bym chciała wiedzieć czy Tobie ten lek pomoże, jeśli będziesz go zażywać i mam nadzieję, że nie wpłynie negatywnie na Twoje zdrowie.Tego właśnie Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to ja nie wiem czy po anty czy nie. Ale wcześniej tego nie miałam. Nie pamiętam, kiedy to się dokładnie zaczęło bo kilka miesięcy po porodzie, kiedy skończyłam karmić synka lekarz przepisał mi anty i chyba zażywając je jakby to się zaczęło.Potem przeszłam na diane.Ale diana to już wtedy strasznie źle na mnie działała.Miałam problemy z oddychaniem, duszności, kucia w klatce piersiowej, nawet cholesterol miałam podwyższony.A jak odstawiłam wszystko wróciło do normy.Tylko włosków było coraz więcej.Tak że diana dla mnie to trucizna, ale to może zależy od organizmu jak ją toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że zupełnie nie rozumię nic angielskiego.Za moich czasów głównie niemiecki był, choć po tylu latach też już słabo go pamiętam.Naprawdę watro znać angielski, bo wszystkie ważne wiadomości to najpierw w tym języku.Depressif nie poddawaj się nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
jak byłam nastolatka, częściej przetłuszczały mi się włosy, ale nie było nigdy tragicznie. teraz jest jak najbardziej ok, ale moze to wynikac z wielu przyczyn - hormony, wiek, inne kosmetyki, rozjasnianie wlosow itp. tradziku nigdy nie mialam, obecnie mam 27 lat i cere mieszana; wyskakuja jakies pryszcze w strefie T, ale nic groznego. wlosy na glowie mam dlugie i dosc geste, nie wypadaja mi; czolo troche wysokie, ale tez nie powod, zeby sie martwic - zawsze takie bylo. waga - od 47 do 51 kg przy 164 cm wzrostu, od wielu lat ta sama. w rodzinie mamy kobiety maja dosyc sporo bialego meszku, ale raczej to jak puch - no i coz, sa juz w lub po menopauzie - chyba wtedy sie to pojawilo. nie wiem zreszta tak dokladnie, bo widuje sie z siostrami mamy rzadko, bo mieszkaja za granica. mama od lat wyrywa wloski na brodzie i wasik, ale nigdy nie pytalam jej dlaczego i jak to sie u niej zaczelo. poprostu mi glupio. jestem juz do tego przyzwyczajona i nie zwracam na to uwagi. byc moze kiedys, jak byla mlodsza, pojawil sie u niej wasik (byla brunetka) i zaczela wyrywac. i tak sie to pogorszylo. wlosow na rekach ma malo, na nogach tez - wg mnie nie cierpiala nigdy na h. chyba. przykro mi, jak pomysle o sobie, ale jeszcze bardziej, jak o niej - tyle lat z peseta w reku, a za czasow jej mlodosci nie bylo nic procz wody utlenionej - a i to nie wiem, czy stosowala. no i nie bylo internetu ;) paradoksalnie nie rozmawiam z nia w ogole na te tematy - choc pewnie widzi co sie ze mna dzieje, ale nie zaczyna, ja tez nie. zreszta nigdy nie prowadzilysmy bardziej intymnych rozmow - jestem wbrew pozorom bardzo skryta, ona tez. ale kocham Cię, Mamo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GANDZIOLINKA
depressif ja sie lecze u doktora Ruchały, hehe wiem smieszne nazwisko ale powiem szczerze ze po czesci mnie juz wyleczyl i ufam mu. Chodze do niego prywatnie. Po pierwszej wizycie odrazu dal mnie na polna na 4 dni na badania. Fakt faktem moze tak sie mna zajal z uwagi na to ze moja Mama sie u niego juz dlugo leczy. Jej tez pomogl, Mama łysiała ale nie miala zadnej choroby wykrytej, przez ponad 5lat walczyla z tym, ale odrazu mowie byla prawie łysa. Pan Doktor znalazl przyczyne i zaczeli leczenie, oczywiscie duzo tez zalezy od psychiki. Wiecie jak to jest jak człowiek łysieje a tu wszyscy z bujnymi czuprynami, Mama nie musiala daleko szukac gestych grubych dlugich wlosow bo ja takie mam. Dzisiaj Mamcia ma super wloski oczywiscie nie tak geste i grube ale nie ma przynajmniej plackow lysych. Kolejnym problemem Mamy byly liczne guzki na tarczycy, wszyscy lekarze chcieli usuwac ale nie Doktor R. Walczyli znowu. I prosze guzki sa tak male ze prawie ich nie ma :):):) PZREPRASZAM ROZPISAŁAM SIE TROCHE :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka na maxa21
czesc naprawde nie spodziewalam sie nigdy ze tyle kobiet i mlodych dziweczyn cierpi na ten problem dla mnie to zawsze byl powod do wstydu o ktorym z nikim nie rozmawialam bo zadna z mioch kolezanek nie ma podobnych schorzen a ja niestety mam wlosy rosna mi wszedzie na brodzie baki miedzy piersiami wokol sutek na brzuchu okolice bikini to dzungla amazonska uda o wlosach na nogach i rekach nie wspominam nawet mam 21lat a problem zaczal sie jak mialam 14-15 ale bylo ich na tyle malo ze nie zwracalam na nie uwagi a teraz jest to moja obsesja ciagle mysle ze jak ktos patrzy na moja twarz to od razu widzi te klaki ktore i tak staram sie usuwac na twarzy mam jasne wiec nie pomoze na to napewno laser na inne czesci chodze do kosmetyczki na laser i wydaje niezle pieniadze bylam na 2 zabiegach i troche roznice widac za kazdy z zabiegow wydalam po 1000zl a przede mna jeszcze 5-6 do pelnego efektu do ginekologa wybralam sie niedawno dopiero wiem ze przyczyna sa chore jajniki odkad pamietam mialam problemy z okresem bo byl nieregularny albo nie mialam go przez kilka miesiecy moze to moja glupota ale zaczelam sie leczyc dopiero teraz a nie wczesniej faceci?hehhehe o nich chyba moge zapomniec przez ta chorobe moje zycie sexualne pod scisla kontrola bo nigdy nie spotkalam sie z chlopakiem jak nie bylam wydepilowana wszedzie!!!!!!!nawet gdy dochodzilo do imtymnych momentow szybko sie wycofywalam bo przypomnialy mi sie odrastajace wloski na piersiach czekajace na wosk nie mialam odwagi nigdy mu o tym powiedziec rozstalismy sie bo nie rozumial mojego zachowania :bo lubie i to bardzo sex a czasami bez powodu przerywalam zabawe nie podajac powodu sorki wiem ze was pewnie zanudzam ale naprawde nie mam komu tego powiedziec wstydze sie tego nawet przed swoim ojcem (mama mowi ze wyolbrzymiam problem ale chyba w duzej czesci i tak mnie rozumie) niespodziwalam sie wchodzac na ta strone ze bedzie az tyle postow nie bardzo mam czas przeczytac to wszystko bardzo prosilabym was o odpowiedzi na moje pytania jezeli nie jest to oczywiscie zbyt duzym oczekiwaniem: 1 czy sa jakies naturalne srodki ktore moga spowodowac wolniejszy odrost wloskow i nie sa szkodliwe dla zdrowia (2razy w tygodniu z pesetka to tragedia) 2 czy mozliwy jest przeszczep skory miejsc owlosionych?zdecydowalabym sie juz na taki krok o ile to moze przyniesc efekty bez wzgledu na cene i pozniejsze wyrzeczenia juz wole miec blizny na buzi a nie klaki! jeszcze raz pozdrawiam was wszystkie i ciesze sie ze jestescie i jest to forum bo wiemy ze nie jestesmy same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressiff heheh szklanke dziennie??? co Ty, wiesiołek w nadmiarze tez szkodzi. lyzeczka rano na czczo wystarczy ale tez nie codziennie, tylko w odpowiednich dniach cyklu. albo kilka kapsułek- na opakowaniu powinno pisac ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpp dlaczego wiesiołek w nadmiarze szkodzi? Czytałam dość dużo o wiesiołku i nie słyszałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom czytałam na jednym forum o tym. chociaz mysle, ze to pewnie jakies konskie dawki [no i byc moze jak wiesiolek jest czyms zanieczyszczony, albo olej tloczony w nieodpowiedni sposob - nie znam sie na tym dokladnie] nie mniej mase materiałow na temat wiesolka przecztałam i jest on bardzo zachwalany. ja tam go zazywam [ ale wole ten do picia niz kapsulki, bo mi one smierdza, a ja mam tendencje do wachania wszystkieog, co jem - jak pies doslownie] mysle, ze dawka jaka jest zalecana nia narobi nikomu krzywdy a wrecz przeciwnie - przyniesie pozytek:) pani dabrowska zaleca spozywanie wiesiolka, jako suplement diety. czytalas jej ksiazke??? ladnei tam wszystko opisala:) loris powiedz mi prosze, czy bylas kiedykolwiek u lekarza irydologa? ja chodze, dla mnei to super sprawa:) olewam tych normalnych lekarzy, bo mi nic nei pomogli:) wlasnie bede jutro dzwonila, zeby sie umowic na jakas wizyte do irydo. bo nie wiem czy ze mna jest ok, czy nie ok:( dobra zabieram sie zaraz za depilacje i testowanie tego zelu...musze sie tez zmobilizowac i ukrecic mleczko:) ile ja bym dala, zeby mi te parszywe blizny zniknelyyyyyy.... co za pogoda dzsisiaj...taki gorąąąc... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam pytanie do tych, które stosują TELOCAPIL. Czy zauważyłyście może u siebie nadmierne przesuszenie skóry po jego stosowaniu? Ja najpierw sporządziłam sobie mleczko wg przepisu z mazideł i zauważyłam, że wysusza skórę, potem, kiedy się skończyło, dodałam po prostu telocapil do masła do ciała (z Ziaji), no i też strasznie wysusza :/ używam tego masła na całe ciało, bo nie chce mi się smarować dwoma różnymi na nogi i resztę, poza tym doszłam do wniosku, że na rękach (gdzie mam gęste owłosienie, ale nie ciemne, tzn. zależy pod jakim kątem patrzę, określiłabym je jako popielate) zauważę jego skuteczność lub jej brak, bo tam włosów nie depiluję - jak z czasem będzie ich mniej, tzn. że telocapil działa :) w każdym razie - czy Wam też tak wysusza? Jeśli nie, to zdradźcie do jakiego balsamu go dodajecie? Ja mam Re-build z Ziaji, taki ujędrniający, nie jest on jakiś hiper nawilżający, ale wcześniej - bez telocapilu - nie wysuszał... pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam nigdy u lekarza irydologa i nawet nie wiem od jakiej specjalizacji jest ten lekarz. Ale chętnie się dowiem.Osobiście wierzę w homeopatię, ale pewnie na nasze schorzenie nie ma leku homeopatycznego, choć kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irydolog tolekarz,ktorydiagnozuje choroby z teczowkioka:) siedzi sie przed takim aparacikiem [podobnym do tego, które wykonuje komputerowe badanie wzroku] i lekarz owi, co tam w srodku zle funkcjonuje. jak dla mnie super sprawa:) ja juz kilka razy bylam:) i sie pownonie wybieram:) pozniej leczenie odbywa sie ziolami, itp. mnie telocapil nie wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolenniczką ziół i bardzo jestem ciekawa na jakie dolegliwości pomogły Ci zioła.Jestem bardzo otwarta na wszelkie naturalne sposoby walki z włoskami i nie tylko z włoskami. Tak, że jeśli będziesz tylko coś ciekawego wiedzieć to pisz, bo chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat przeisala mieszanke ziolowa na moje problemy ze skora, watroba [troche szwankowala od nadmiaru zupek w torebkach i lekow] i takie kobeice sprawy. w ogole to mi babeczka zwrocila uwage na tarczyce - kazala mi ja zbadac. denrwuje mnei ta moja tarczyca, bo nie wiem co mam o niej myslec. usg mialam ok, tsh troche nawala ale ja szuje sie normalnie. ths mialam najiecej prawie 8 i funkcjonowalam ok, a czytam na topiku o tarczycy, ze dziewczyny maja tsh 5 i chodza trzymajac sie sciany. ide teraz do niej i sie dowiem co tam z tarczyca, jajnikamii guzkami w piersiach...mam nadzieje, ze zniknely:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie badanie na tarczycę wyszło dobrze, ale to było kilka lat temu i teraz może być już różnie. W każdym razie mam kilka objawów, które mogłyby wskazywać na niedomaganie tarczycy, min.często czuję się zmęczona, śpiąca, ciągle mi zimno, dlatego mimo naszej przypadłości uwielbiam upały bo tylko wtedy mi nie zimno.Po za tym ciśnienie mam strasznie niskie.Powinnam sobie zrobić choć podstawowe badania ale ciągle odwlekam. Nienawidzę chodzić po lekarzach.Może dlatego, że wcześniej trochę się ochodziłam i trafiałam na beznadziejnych lekarzy.Niestety nie potrafię być chamska a czasem warto by było taką być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam niskie cisnienie, glownie cos 90/50 ale ja przy takim cisnieniu tez funkcjonuje normalnie. spac mi sie chce tylko czasami jak zbiera sie na deszcz. przepraszam, za bledy w pisowni ale dosc szybko na klawiaturze pisze. dodatkowo moja klawiaturka nawala, spacja cos kiepsko dziala i mi skleja wyrazy:) [a ja ja niedawno kupowalam wrrrr] wydepilowalam nogi do kolan i wysmarowalam zelem) fajnie sie wchlania, taki delikatny jest i nawet przyjamnie pachnie:) zobaczymy jak bedzie dzialal:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś kobietka pisała, że dodaje do balsamu spowalniającego odrost włosków telocapil. Jestem ciekawa, czy zauważyła, że po jego dodaniu balsam lub mleczko jest skuteczniejsze? I czy dodaje tylko ten telocapil i nic więcej, po prostu miesza i zużywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej zielonej herbaciekiedys czytalam cos takiego: Groźna Herbata Ale tylko zielona i w nadmiarze-ostrzegają badacze z uniwerystetu stanowego w New Jersey. Zespół dr.Chung Yanga ustalił, że picie więcej niż 5 kubków tego napoju może prowadzić do problemów z wątrobą i nerkami.Powodem jest polifenol o nazwie EGCG, który w umiarkowanych ilościach neutralizuje komórki nowotworowe, ale w nadmiarze powoduje groźny dla ciała stres oksydacyjny. Źródło:Men\'s Health lipiec-sierpień 2007 ja osobiscie uwielbiam zielona lisciasta herbate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURDE LASKI
EJ SAMA MAM HIRSUTA WIĘC WIEM ŻE JEST CIĘŻKO ALE PROSZE WAS ! DZISAIJ WIDZIALAM LASKE Z HIR... I BYLA LADNA I WOGOLE ZADBANA! ALE MIALA 2 DLUGIE KLAKI NA NOSIE ! TAK TO SIE RZUCALO W OCZY ZE MASAKRA. GDYBY NIE ONE TO BYM SIE NIE KAPŁA ZE ONA JEST CHORA. NO PROSZE ILE CZASU ZABIERA WYRWANIE 2 KLACZKOW Z NOSA (ALE NIE ZE SRODKA TYLKO NA NOSIE). I NA STOPACH TEZ BY SE MOGLA WYDEPILOWAC ZAKŁADAJĄC JAPONKI. JA ROBIE DEPILATOREM I SĄ SŁABSZE . WYSTARCZY RAZ NA TYDZIEN ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURDE LASKI
A PO DRUGIE JA JUŻ WYDAŁAM CHYBA Z MILION NA LECZENIE I MAM JUZ TO W DUPIE. W ZYCIU NIE ZNAJDE CHLOPAKA, NIE OHAJTAM SIE, NIE BEDE MIEC DZIECI I BEDE ZYC SAMA, I BEDZIE MI DOBRZE. A BOGA NIE MA ! NIE MA NIE MA NIE MA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w to nie uwierzysz, ale znajdziesz swoją połówkę na pewno i to wtedy, gdy nie będziesz się tego spodziewać. Zobaczysz, jestem tego pewna.A moje zdanie jest takie, że Bóg istnieje i w najcięższych chwilach tylko On jest ratunkiem.Przeżyłam coś takiego, że wierzę w Niego bardzo.Ale każdy ma oczywiście prawo do swoich poglądów i wiary. mpp trochę się zmartwiłam tą zieloną herbatą bo ja piję jej kilka filiżanek dziennie.Muszę chyba ograniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaha
włoski usunąć laserowo- działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmm no nie wiem
Czy mozesz Loris napisac co mniej wiecej przezylas? Czy Ci sie objawilo cos? Ja nie wiem juz co mam myslec, boje sie, ze moge podazac zla droga itp. Prosze Cie, napisz choc pare slow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GANDZIOLINKA
Depressif a jak myslisz Dr Rychała bedzie wstanie mi pomoc? Czy moze mam isc do tego lekarza co Ty? Teraz juz nie wiem co mam robic, bo wsumie Dr Ruchała powiedział mi ze najskuteczniejszy bedzie laser, ale ja uwazam ze jesli jest szansa na leczenie tabletkami to wiadomo ze wole kupic tabletki niz wydac tyle pieniedzy na laser :( Czy on wogole bedzie potrafil znalezc przyczyne ... hm zobaczymy jak nie to pojde do tego Dr co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie żadnych objawień nie miałam i nawet się nie zastanawiam, czy w takowe wierzę. Ale Wierzę w Boga. Miałam kilka takich momentów w życiu spowodowanych dość ciężkimi przeżyciami, w których myślałam, że nie dam rady już żyć, że życie jest bez sensu i nie warto żyć.To były naprawdę okropne chwile dla mnie i takie słowa kierowałam do Boga. I wtedy kiedy było mi najciężej zawsze wydarzyło się coś, co przywracało mi wiarę w życie i chęć do życia. Może trudno to zrozumieć z moich słów ale nie chcę dokładniej opisywać bo to przeżycia zbyt osobiste.Wiem jedno; często ludzie którzy nie wierzą w Boga w najcięższych chwilach i tragediach i tak zwracają się do Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris a interesujesz sie ayrveda?? moze my bysmy sie zajely szukaniem jakichs naturalnych sposobów na to dziadostwo, co?? ide na tory nie mozna sie poddawac. mnie tam jedynie wiara w to, ze bedzie lepiej jakos trzyma. w przeciwym razie juz bym sie dawno rozleciala. troche psycha mi szwankuje...no i zdrowie fizyczne cos nawalilo ostatnio:( fuck, przeziebilam sie gdzies:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
witam, laski :) kupilam sobie dzis soyfem (menostopu w aptece nie bylo; tanszy, ale z drugiej strony chyba zawieraz mniejsza dawke tego tam czegos ;) no wiec zaczynam eksperyment. byc moze sporo czasu uplynie zanim cos zauwaze, ale lepsze to nic nic nie robic! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc Jestem otwarta na wszelkie sposoby naturalnej walki z naszym problemem.mpp nie słyszałam do tej pory o tej metodzie leczenia, którą napisałaś.Dopiero teraz troszke przeczytałam w internecie.Brzmi ciekawie choć marzyłabym sobie, żeby rzeczywiście ktoś kto zna się na takich sposobach walki dał nam gotową receptę. Ale niestety to niemożliwe.Sama jestem trochę na takim etapie, że już mam dość szukania tych wszystkich wiadomości o interesującym nas problemie bo po prostu mam teraz co innego na głowie i żeby się oderwać od myślenia zaglądam tutaj do Was licząc, że nastąpi kiedyś jakiś przełom w tej naszej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
ha! dzis otrzymalam tez przesylke z zelem dr Beta. pachnie i wyglada troche dziwnie, no ale bedziemy probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja sie tym zjame w wolnych chwilach. ja sie troche tym interesuje, czytam ksiazki, artykuly, gadam z ludzmi o podobnych zainteresowaniach. jesli znajde cos ciekawego, to bede tutaj zamieszczała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×