Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość dziewczyny proszę
dziękuję :* loris czy ten żel można kupić w normalnej drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZALONY POMYSŁ
moja ciotka zrobiła sobie trwałą ondulacje... i wypadły jej włosy !!!! na głowie oczywiście.... więc co myślicie o tym żeby spróbowac na naszych kłaczolach ! ja osobiście próbowałam już farbowac rozjaśniaczem i sa słabsze. ale ondulacja jest chyba gorsza dla włosa ;D tylko pytanie co sie stanie po kontakcie tego pyłynu ze skórą, wiecie może???......laski trzeba cos z tym zrobic..ja jestem w desperacji bo jest LATO !! musze to usunąć ;(((( jak zrobie 3 razy w tygodniu trwałą na brzuchu to może wypadną !!! ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę
właściwie nie wystarczy smarowanie samym telcapilem z tej podanej strony? jakie składniki potrzeba jeszcze żeby działał? przepraszam, że sie tak dopytuję ale tak go chwalicie więc pomyślałam, że może i mnie w końcu pomoże na moje okropne włosy bo mam ich już dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę
dziękuję bardzo po raz kolejny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam, że w drogerii chyba się nie kupi tego żelu. Na stronie pollena aroma można kupić.Ciekawy ten sposób z tą trwałą na włoski. Zawsze się mówiło, że trwała osłabia włosy więc może to rzeczywiście nowy patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
no wlasnie nie wiem, tez sie zastanawialam, czy w ogole mozna sie sparowac samym telocapilem... ale chyba nie, bo z tego co mi swita, musi sie w czyms rozpuscic... ale nie wiem, czy dobrze zrozumialam, wiec poprosze jakiegos fachowca o zabranie glosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonoo_Ka ja myśle ze nie musisz mówic mu tego wprost bo moze to zabrzmieć jak najgorsza zaraza tylko odsłaniać to stopniowo przed nim u mnie to w sumie nie było szans zeby nie zauważyć :/ a wcześniejszy związek rozpadł sie własnie przez moje włosy :( bo pan \"idealny tylko z wyglądu \" chyba nie mógł pozwolić sobie na cos takiego a swoją droga opalałam sie trochę i te czarne kropki i blizny mi ściemiały na brzuchu choć nadal widoczne ale lepiej niż te okrpone rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: a czy przy podwyuzszonym testo, tez jest problem z zajsciem w ciąze? Czuje sie mało kobieco przez te wloski, zamiast spedzac rano czas na ukladaniu wloskow malowaniu paznokci i tuszowaniu rzes, to ja w tym czasie usuwam owlosienie z brody. do kitu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet kocha to nie zostawi jak sie dowie :)) oczywiscie, jesli kobieta o siebie dba i stara sie dobrze wygladac... :)) no i jeśli codziennie nie robi z H dramatu zyciowego, bo wtedy to może być bardzo męczące dla osob znajdujących sie w otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
masz racje. jak mam dni, w ktorych mam dolek, wyplakuje sie na ramieniu mojego narzeczonego, jednak wydaje mi sie, ze zaczyna juz go to meczyc... ale z drugiej strony - komu mam powiedziec, co mnie dreczy jesli nie jemu? obiecalismy sobie byc w 100% szczerzy i mowic, co nas trapi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.. czy telocapilem można smarować twarz?? jeśli nie... to znacie jakieś dobre sposoby by opóźnić tam odrastanie włosków?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga0808
Witam wszystkich! MAm pytanie-czy istnieje jakis krem lub cos podobnego,który jest w stanie rozjasnic włoski np. na brzuchu?MAm z tym straszny problem.Prosze o odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
rozjasniacze do wlosow i krem sally hansen, wystarczy poszukac, duzo o tym na necie pisza. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej też mam problem z tymi wstrętnymi kudłami grr i mam pytanie o ile rece nogi i brzuch sama ogarniam woskiem o tyle plecy to juz niebardzo a ostatnio zauwazylam ze to naprawde nieladnie wyglada ;/ troche głupio mi isc do kosmetyczki z tym problemem kurcze ;( dlatego mam pytanie czy mogłybyscie polecic mi jakas kosmetyczke do ktorej wy moze tez chodzicie na woskowanie pleców w Poznaniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi plecki robi chlopak depilatorkiem i ma przy tym ogromną przyjemność hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja chciałam mame poprosić ale myśle ze kosmetyczka zrobiła by to lepiej .. ale tak mi głupio iść jakoś ;-( jak taki zwierzak sie czuje blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: mi sie wydaje ze Olka jest szczesliwa, pewnie nauczyla sie zyc z tymi wloskami i w ogole juz sie nimi nie przejmuje, ma super meza dziecko i zyje sobie jak pączuś w maśle....- oby tak bylo :) A co do posladkow to depilujesz je depilatorkiem czy na wosk? ;> tzn Twoj Narzeczony hehe :)) (ale fajna sprawa) :D:D:D Wiesz co, zauwazylam u siebie pewną tendencje...im wiecej mam czasu tym wiecej mysle o tym H i wiecej sie nim doluje...jestem totalnie szurnieta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plecy są straszne, gdy są blade, dobrze, że teraz lato... Myślałam o depilatorze i chyba tak zrobię - wiem, że na plecach jest najmniej zakończeń nerwowych, więc nie powinno tak boleć, jak sądzicie? Najgorsze jest to, że ogólnie mam dość ciemną karnację i ciemne włosy, więc myślę, że mój nadmiar owłosienia to też sprawa melaniny. Ale włosy na plecach są trochę słabsze niż te na twarzy, nie będą wrastać? U kosmetyczki widziałam opcję 'depilacja pleców', ale nie wiem, czy to nie było skierowane do panów?;/ Najgorsze jest wstawanie rano i widok w lustrze [odrastają ;/], albo znalezienie zbędnego włosa w ciągu dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona_Ka ja na pleckach (tzn dolnej czesci, nad posladkami) robię depilatorkiem i dość boli akurat w tym miejscu, aleeeee za to szczerze powiem ze jak juz zrobie na pleckach to mam spokoj na dosc dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jak to u Was jest? Macie doły w szczególnych dniach cyklu czy tak bez związku, bo u mnie zawsze gorzej z samopoczuciem kilka dni po miesiączce.A teoretycznie chyba powinno być odwrotnie, to znaczy gorsze dni przed miesiączką a po- uchodzi ze mnie cała energia i optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
Boże.Boże. jeszcze 5 dni i idę z tym do lekarza. ;( boję się jak cholera ... jejuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
jestem wsciekla. wyrywam wloski peseta z brody i niemal zawsze, zawsze oprocz wlasciwego wyrywam tez inne, normalne! szlag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ja z brody usuwam woskiem ale oczywiscie i tak pare ich zostaje i reszte tez musze usuwac penseta (i tak moja broda nie bedzie idealnie gladziutka) ale przynajmniej nie widac tak bardzo tych cholernych wlosow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj
witam to moj pierwszy post jestem z wrocławia i szukam jakiegos dobrego endo macie kogos sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris ja tez mam najwieksze doly po miesiaczce, bardzo mi sie wtedy chce plakac z byle powodu. Moje przyjaciolki sie smieja ze jestem inna i mam zespol napiecia pomiesiaczkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×