Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość chce się dowiedzieć
ale wiesz, co moze być niekoniecznie dobrą wiadomościa??? PCO i ta granica wieku, po przekroczeniu której ciąża moze byc niemożliwa. Niestety z pco tak jest i kobiety, które to mają muszą sie liczyć z tym że albo teraz albo w ogole. A ja juz mam 24 lata, a na macierzynstwo w ogole niegotowa. Na razie studia i jutrzejszy egzamin. Depressif, jak Ci idzie nauka? Ja sie smaruje olejem z krokosza i jem tabletki. Martwi mnie to, ze juz tydzień czekam na telocapil, a ten jeszcze nie przychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się dowiedzieć - myślę, że nawet przy pco można mieć dzieci w późniejszym wieku. Moja koleżanka ma pco i nie miała żadnych problemów z zajściem w ciążę a drugie dziecko urodziła w wieku 30 lat.Myślę, że to po prostu wszystko jest w rękach Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
no to jak w takim razie pco ma się do zajscia w ciązę? Skoro wszyscy straszą, że po 30 to juz nie ma mowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też zależy na pewno indywidualnie od kobiety. Bo u każdej PCO może przebiegać inaczej. Jakby mało mieć problemów, to jeszcze ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego własnie ja - wspołczuje Ci, choc to i tak pewnie nic nie da.. ja w zycui w sumie nikogo nie straciłam, z moja babcia od str mamy dogaduje sie swietnie, jesli chodzi o druga babcie to juz jest gorzej bo mieszka razem z nami wraz z dziadkiem ;p najmniej sie chyba dodaduje z moim tata;/ zawsze byłam jego coreczka, teraz naszło tyle problemow, ze raz jest dobrze a raz zle.. ja moja mame bardzo cenie, ale chyba nie jestem z nia az tak blisko, zeby np ze wszystkiego sie jej zwierzac..noo ale ogolnie to ja nie wiem co z tym moim zyciem.. jestem owłosiona, az ta to sie wspaniale nie ucze, nie estem brzydka ale przez te włochy wszystko traci efekt, ogolnie nie wiem, czy jest cos, w czym tak naprawde jestem bardzo dobra ... no normalnie .. :( nie zebym sie nad soba uzalała.. a moze tak własnie jest... PRZEPRZASZAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego własnie ja =/
loris i suddenly - dzieki ;) troszeczke poprawiłyscie mi humorek ;] nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałyscie w tym jak napisałam z e moja mama odeszła. - miałam namysli ze nie umarła..tylko poprotu mnie zostawiła...zyje gdzies sobie..ma własną rodzine..przychodzi tylko na jakies tam rozprawy sadowe [zreszta nie zawsze przyhcodzi]. nigdy od 12 lat mnie nie odwiedziła..nie zadzwoniła..wymazała mnie zupelnie z zycia.Nawet nie wiem czemu mnie zostawiła !? nikt oprócz jej nie zna odpowiedzi :( A co do suddenly...mam takie samo zdanie co ty - jestem w sumie ładna z twarzy nawet i zgrabna ale te włosy wszystko przekreslają..zwłaszcza na ciele..na buzi to tylko wasik który usuwam i nie widac go ;]...ale zadnych bluzeczkk choc trochę krótszych nie ubiore bo odrazu te włosy na plecach i brzuchu ! feee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 25
Witam, jestem nowa na forum, i jak większość z Was mam podobny problem... czy słyszałyście o ULTIM.e epil body po depilacji?Czy któraś z Was wypróbowała i jakie są po tym efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 25
Co sądzicie o Epilar System czy to skuteczna metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego właśnie ja - tym bardziej Ci współczuję. Myślałam, że Twoja mama umarła jak byłaś malutka. Powiem Ci jedno -nie mam litości dla pijaków i dla matek, które zostawiają swoje dzieci. Nie ma dla mnie żadnego wytłumaczenia dla kobiety, która porzuca swoje dziecko jak i dla kobiety, która je zabija będąc w ciąży.Wszystko zrozumię, ale nie to.Rozumię, że kobieta odchodzi od męża z różnych powodów ale kiedy zostawia dziecko to dla mnie taka kobieta to zero. I Ty na pewno będziesz dużo lepszym człowiekiem niż Twoja mama.I to ona powinna się uczyć od Ciebie.Ale nie mnie ją osądzać, na pewno kiedyś w jakiś sposób odpowie przed Bogiem za to co zrobiła.I jeszcze jedno włoski nie skreślają Cię z życia, od Ciebie będzie zależeć, jakie ono będzie.Jesteś ładna, jak sama piszesz i właśnie tę urodę podkreślaj i uwydatniaj. I daj szansę szczęściu, bo jeśli sama sie na nie zamkniesz to ono nie zdoła przyjść do Ciebie.Nie ma kobiet idealnych, bez wad, nawet te które, nam się wydaje że są idealne mają jakies mankamenty urody.Myśl o swoich zaletach, bo na pewno masz ich bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
Ostatnio po raz któryś w moim życiu spróbowałam wosku. Po wcześniejszych próbach stwierdziłam że nigdy więcej, ale od tamtego czasu przybyły mi nowe miejsca które muszę depilować a pęsetą to strasznie dużo czasu zajmuje. Po za tym słyszałam że po wosku wolniej odrastają niż po pęsecie. Chciałam stosować również na twarzy więc kupiłam, całe szczęście że najpierw przetestowałam tylko dekolt... Minęły już prawie 24 godziny a ja nadal mam czerwoną skórę w tym miejscu. Nic mnie nie boli, nawet odrywanie plastra nie bolało aż tak bardzo. Chyba będę musiała się przerzucić na pastę cukrową. Chociaż z nią to też dużo czasu zajmuje za nim przygotuje się „materiał”(nie mówię o gotowaniu) Stosuję ją na ręce i nawet sobie chwalę, przez tydzień mam gładkie ręce, ale niestety potem odrastają kłujące za każdym razem. Myślałam że po wosku może się osłabią, będą miększe nie tylko na rękach ale w ogóle wszędzie. Ale jak przez kilka dni mam mieć wysypkę i znów ukrywać swoje ciało to to przecież nie ma sensu. Słyszałam, że wiele kobiet depiluje twarz woskiem. Zastanawiam się jak one to robią skoro wosk zostawia takie ślady. Acha w sumie próbowałam już trzech rodzajów wosków, za każdym razem skóra baaardzo długo dochodziła do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris, jesli chodzi o mnie, to ja nie widze dla siebie nadzieji.. ale wkoncu i tak musze isc do tego lekarza! normalnie obiecuje sobie, ze jutro sie zarejesrtuje.. i jeszcze przy okazji załatwie dentyste ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierść kota, na allegro mozesz kupic specjalny wosk. Nakladasz go szpatulka, na koncu lekko podkrecasz w gore, czekasz az zaschnie i pociagasz pod wlos. Kosztuje niecale 50 zl a jest bardzo wydajny, mozesz nawet uzywac go kilka razy, jesli nie razi Cie widok wlosow, ktore juz wczesniej sie w nim znalazly:) A pasta cukrowa... hmm... musisz dojsc z nia do wprawy. Na poczatku wyrywalam wlosy do krwi, a wcale nie byly dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 25
epil to chyba jakaś nowość na rynku podobno konkurencja epilaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sie dowiedziec - dopiero teraz odczytałam Twojego posta... poszłam do lekarza z babcia i to ona mi oznajmiła, ze nie musze miec skierowania do dermatologa... dobrze, ze jestem troche przeziebiona to przynajmniej nie wyszłam na głupka ;P nbajlep[sze, ze ja pani doktor spytałam sie o te skierowanie , to mi powiedziała,: a z czym? z tradzikiem tak? \" .. noo przeciez mnie badała i zapewne widziała te włosy.. dlaczego wogole wczesniej na nie nie zareagowała?? wrr... jesczze mam cholerne problemy z ojcem;/ zawsze mu cos nie pasuje i sie wydziera.. oczywiscie najczesciej chodzi o mnie.. nie wiem co on do mnie ma.. mnojej mamy tez juz to strzasznie wkurza... ale ja juz jej oznajmiłam, ze on mnie juz wogole nie obchodzi i sie nie odezwe do niego do konca zycia.. chyba ze juz jak bedzie trzeba.. zapewne teraz przesadzam i za pare lat normalnie z nim bede gadała, ale na dzien dzisiejszy nie mam zamiaru.. znowu sie rozpisałam.. ciekawe czy wogole to ktos czyta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego własnie ja =/
Siersc kota -> Ja wosika pozbywam sie woskiem...gdy zrobie to wieczorem przed spaniem to rano nie ma ani sladu. widocznie wosk nie ejst zupełnie dla ciebie...masz za delikatna skóre moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego własnie ja =/
Suddenly - Ja czytam ;] Dzieki za tamtego posta :) no niestety róznie bywa z rodzina, rodzina...jak juz pisałam np z babcia Musimy sobie jakos dac rade...wazne ze nie masz tego samego problemu z mama..chociaz ona zostala 3m sie ;* i nie podawaj a i napisz jak bedziesz po wizycie u tych lekarzy...jak było co robili, pytali i jaki efekt ok ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suddenly ja też czytam, ale w tej chwili brak mi słow żeby napisać coś miłego, czy pocieszyć. Przykro mi że masz takie nieciekawe relacje w domu...czemu ci na których zainteresowaniu zależy nam najbardziej odwracają się od nas kiedy ich najbardziej potrzebujemy...?Może właśnie dlatego mamy tą przypadłość , bo nie mamy właściwych relacji w domu, między najbliższymi ludźmi i dlatego nasz organizm tak reaguje na nasze stany emocjonalne, brak poczucia bezpieczeństwa ze strony najbliższych. Wiem coś o tym...niestety. U mnie to się zaczęło mniej więcej w tym wieku co u ciebie i nie miałam o tym komu powiedzieć bo wiedziałam że mama tego nie zrozumie. Kiedyś nawet śmiała się z moich włosów na plecach, ale nie tak żeby mi zrobić przykrość, wtedy jeszcze nawet nie zwróciłam uwagi na to że je tam mam. Później już było coraz gorzej i trwa niestety do dziś choć już sobie z tym radzę jak mogę najlepiej. Mama się dużo zmieniła, wie co przeżywam choć napewno nie może poczuć tego na własnej skórze. Do niedawna miałam też siostrę, która też dużo o mnie wiedziała i niby mnie rozumiała. Była przy mnie bo akurat nie miała nikogo innego, a teraz ....szkoda gadać już nigdy nie będzie jak dawniej, chyba już nawet nie chcę utrzymywać z nią kontaktu, strasznie sie na niej zawiodłam .Tak łatwo nas skrzywdzić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika 4 - myślę, że masz rację, że bardzo łatwo nas zranić. Ale myślę też, że powinnaś zrozumieć siostrę.Takie jest prawo miłości.Siostra jest zapewne bardzo zakochana i przeżywa swoją miłość na swój sposób.Tak to już jest, że wtedy odsuwamy się od niektórych bardzo bliskich osób.Kiedy ja poznałam mojego obecnego męża , moja najlepsza przyjaciółka niestety odeszła na dalszy plan. To stało sie tak szybko i jakoś samoistnie.Teraz po wielu latach miedzy nami jest tak jak dawniej, ufamy sobie i powierzamy swoje problemy i utrzymujemy stały kontakt, mimo iż ona na stałe mieszka w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif serdeczne gratulacje. Powinnaś być z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki" Dlaczego wlasnie ja;/" :):** ale sie wkurzyłam.. jestem chora, musze siedziec w domu a dzisiaj był nabor do szkolmnego zespołu tanecznego ...wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego własnie ja - dziekuje :**:) ale sie wkurzyłam.. dzisiaj był nabor do zespołu tanecznego a ja musiałam w domu siedziec bo jestem chora ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Loris ze chcesz dobrze ale nie znasz sytuacji. Chodzi o to że ona nie jest szcczęśliwa i unieszczęśliwia tym całą rodzinę . To jest człowiek z problemami. Poznała go przez internet, spędziła z nim tydzień i już wie że to miłość jej życia. Chce do niego jechać za granicę jakby od e mnie uciekała. Olewa wszystko na czym jej do tej pory zależało. Jest mu całkowicie podporządkowana ma wszystkich w d..i wygląda jak chodzące nieszczęście, bo wszystko zależy od tego co on jej powie , czy jej czymś nie zmartwi.Ma do niej pretensje o głupstwa, chce rzeby była tylko dla niego. Jest niedoświadczona i obawiam się że zniszczy sobie życie. Wiem że nie da się nic zrobić i dlatego wolę się trzymać od niej z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna jest poprostu ślepo zakochana.. ale powinnas z nia porozmawiac .. wiem, ze zapewne myslicie, ze totalnie nie powinnam miec zdania na takie tematy zwazywszy na moj wiek, ale ja sewrio duzo juz w zyciu widziałam i doświadczyłam.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama w sumie tak sobie załatwiła zycie.. moj tata ja juz kilka razy wyrzucał z domu, a ona dalej z nim jest jakby sie nic nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×