Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ehh ja tez mysle o tym laserze ale czytam coraz wiecej negatywnych opini i sama juz nie wiem mbo to jest bardzo kosztowne, a jak ma nie byc efektow to nie hcce wydawac tyle kasy w bloto, martwia mnie wloski na klasie dokladnie piersi i miedzy nimi sa ciemne blond i mega duzo poprostu trawnik i nic z nimi nie robie, a wiadomo na laser trzebaby bylo je wydepilowac no i tu jestem zalamana bo boje sie ze wygole je a jak laser nie pomoze to co? bo wtedy bede chodzic cala zarosnieta na klacie z wlosami nie wiadomo jak dlugimi bo zaczna takie rosnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
trzeba zaryzykować!! ja powiem tak, laser nie jest może tak cudowny jak myślałam, ale mnie uratował życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ... zobacze co na moje wyniki powie endokrynolog i jakie kroki podejmie wiem ze z tym saie nie da nic zrobic bo jak juz sa to mi same nie wypadna dlatego mysle o laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
aaa daj spokój dalej korzystasz z lasera? szkoda że te urządzenia są takie drogie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa daj spokój
tak ciągle chodzę na zabiegi laserowe, wydałam już majątek a chodzić pewnie będę do usranej śmierci, ale nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
Ja mam dopiero 12 lat a mam wlosy totalnie na rekach , nogach. wąsik i na brzuchu... Przezywają mnie małpa i wgl ... co mam robic ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
powinnaś powiedzieć mamie, jeśli owłosienie jest naprawdę duże należy udać się do lekarza endokrynologa ginekologa, w Twoim wieku hormony szaleją, jeszcze wszystko może się unormować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to mam!
Powiedzcie, lepiej pójść do gina czy do endo? Bo coś ta moja gin nie bardzo chce mi pomóc w tej kwestii, bo mówi że z tego się wyjść nie, wiec spoko, ja to rozumiem że sie nie da, ale przecież ten moj podwyższony testosteron trzeba jakoś obniżyć. Wiec zapisała mi te Diane35 :( niczego nie widze ze skutków tylko tyle że włosy sie nieco rozjaśniły ale niewiele :( jem je juz 3 mies. i chyba wiecej nie chce ich brać. Wogóle to nie mam ochoty już isc do tej ginekolog. Co myślicie? Lepiej jak zmienie ją na dobrego endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzuluulla
Cześc dziewczyny wiecie co ostatnio zauważyłam . Miałam bardzo przesuszoną skórę na nogach i kupiłam sobie taką oliwkę z ziaji na której pisało że jest idealna do skóry suchej i bardzo suchej, więc sie skusiłam:) O dziwo zauważyłam że opóźnia ona odrost włosów może dlatego że jest w niej olej z oliwek tłoczony na zimno , nie wiem ale jestem bardzo zadowolona i do tego ładnie pachnie . Pewnie lepsze efekty by były jakbym depilowała nogi depilatorem ale nie chcę ryzykować bo wcześniej tak sobie nogi zmasakrowałam że dziękuję (wrastały mi włosy) Możecie spróbować jast wydajna bo 0,5l i w przystępnej cenie ,ja za swoją dałam 15 zł i nie jest taka tłusta jak ta oliwka dla dzieci , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam bioxet
witam ja mam od niedawna bioxet do twarzy, jeżeli ktos jest zainteresowany, to mogę informowac o rezultatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bioxetem
do twarzy. gdybys mogla tutaj informowac o rezultatach tego kremu, bylabym wdzieczna. gdzie masz te wlosy na buzi, bo ja mam na brodzie - twarde i czarne, i po bokach - ciemny meszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się włosy mam na brodzie mam zamiarzaczącgo używac dopiero dzis, więc na efekty trochę trzeba będzie poczekac wkrótce napisze, czy krem mnie podrażnił itp w miejscu na który chcę aplikowac krem mam 2 ogromne pryszcze - takie grube gule, ciekawe jak one zareagują na krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bioxetem
mialam kiedys probke tego kremu. no wiadomo, ze po probce efektow nie bedzie. zastanawiam sie czy warto wydac na to pieniadze, bo tanie to nie jest. masz wersje dla jakiej skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bioxetem
powiem Wam, ze jakos nauczylam sie z tym zyc, omijac ten problem. czasem cos mnie tylko trafia, jak mam zmeczenie materialu:) codziennie rano - wyrywanie peseta, potem na ten meszek raz na miesiac krem do depilacji. robie to juz mechanicznie. a wyniki mam wszystkiw w porzadku - hormonalnie ok. przestaje wierzyc w mozliwosci lekarzy, a bylam u jakiegos profesora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma wersje dla skóry tłustej zapłaciłam 110zł - pojemnosc 100ml mam nadzieje, ze na długo starczy moje włosy są długie - ponad 1 cm i grube twarde nie są, bo nie maltretowałam ich bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja problem na ciele mam od wielu lat, ale na twarzy dopiero od kilku miesięcy wyniki hormonów tez w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje bioxet przeszło 4 miesiące, mam do cery suchej i zapłaciłam 79 zł plus przesyłka 17 ale zamawiałam tez inne rzeczy wtedy więc przesyłka rozłożyła się na nie wszystkie.Wydaje mi się, że ten krem troche działa ale nie jest to jakies bardzo duże działanie, raczej małe.Słoiczek 100 ml starcza na bardzo długo.Smaruje raz dziennie twarz wieczorem i jeszcze mam do tej pory końcówke pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
co do bioxetu, to napiszę tak: nie jest wart swojej ceny, to dobry krem pielęgnacyjny i nic poza tym mam włosy na twarzy całej - baki broda policzki i szyja, ale są zbyt słabe by laser je usunął, więc został mi tylko wosk i bioxet , zużyłam 2 opakowania kremu do twarzy i teraz się zabrałam za bioxet do ciała ,ale używam go na twarz i szyję, mnie szybko sie zużywa, bo nie stosuję go tylko na wąsy czy brodę jak inne ale na całą twarz i szyję, kupowałam go raczej z desperacji,że coś robię, bo efekty to są po nim żadne prawdę mówiąc,a to co wieczorne smarowanie się juz mi totalnie zbrzydło ,postanowiłam,że jest to moje ostatnie opakowanie, więcej go nie kupię. NA angielskojezycznej stronie bioxetu juz reklamują bioxet serum w ampułkach, podobno znacznie silniejsze niz krem i wystarczą 3 aplikacje na miesiąc wiec nie trzeba sie tym babrać co wieczór jak kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepiekło
hej dziewczyny mam ten sam problem nadmierne owłosienie w wieku 14 lat stwierdzono u mnie hirsutyzm i zapisano mi lek DIANE-35 - NIE POLECAM - dzięki temu lekowi nie mogę teraz zajśćw ciążę - całkowice rozregulował mi organizm. na hirsutyzm nic nie pomogło - zaczęłam się golić i teraz o zgrozo włosków jest bardzo duużo nawet na twarzy - golę się już 10 lat ale powiedziałam dość - zamierzam teraz we wrześniu udać się na laser i mam nadzieje że to pomoże - bardzo się krępuję jak ktoś na mnie z bliska patrzy zdaję sobie sprawę że to widać....okropne uczucie..... czy któraś z Was korzystała może z laseru w Skin Laser Studio??? będę wdzięczna za opinie bo właśnie tam mam zamiar się udać pozdrawiam wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skin laser w katowicach
? Bo jeśli tak, to jest to najgorsze studio dermatologii estetycznej w jakim byłam. Pomijając niekompetentnych lekarzy, na wygórowanych cenach kończąc. Potrafili nawet poparzyć swoich pacjentów, ja przez nich pogorszyłam tylko stan skóry. Jeżeli w Katowicach chcesz iść na laser to polecam der-med lub gabinet medspace ale to w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz że laser
nie rozwiąże problemów jak ich przyczyną są hormony... chyba że sobie kupisz to urządzenie za 75000 i będziesz wciąż stosować (całe życie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja walcze z tymi pieprz... włosami ponad 15 lat a mam juz 30 lat Uzywalam diane i tego typu podobne ,tyłam ponad 10 kg ale jak sie pozniej okazało nie powiinam brać zadnego z tych leków bo mam tężyczke a przy tej chorobie niestety takich leków brać nie wolno Lipa ,został mi wosk na twarz który sama robie co tydzień i jestem w tym perfekcyjna :) a krem na rece i brzuch Mam na twarzy rekach i brzuchu i wiecie co Raz mi tylko facet powiedzieł BOŻE KOBIETO JAKĄ TY MASZ TWARZ JAK MAŁPA o tamtej pory nikt wiecej mi tak nie mówi i nawet nikt sie nie domysla ze mam taki problem Codziennie uzywam pincetki ,mało tego jak kiedys byłam glupia i za namową mamy uzyłam golarki tak do tej pory gole sie na brodzie .tragedia Opalam sie na sloncu i w solarium wiec wloski jasnieją od tego ,nie uzywam podkladu ale jesli mialabym cos polecim to super jest podkład AVON w musie POLECAM Dwa lata temu mialam to samo odnosnie faceta ,zaden inny facet Mnie nie mógł dotknąć po twarzy zabronione ,wymyslalam rózne uniki a to np ze facet kiedys Mnie bił i mam traume a to ze mam maseczkę ''niewidzialną'' i takie inne bzdury ale tak musialam robic Od 2lat jestem z zajebistym facetem któremu nie przeszkadza to ze mam ten nadmierne owłosienie Normalny facet zrozumie ze to nie twoja wina A jak nie to pogoń gada i poszukaj sobie duzo lepszego :) Takiego kwiatu to pół swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was używała może kremu wybielającego Sally Hansen do ciała? Mam na udach dość rozległe placki czarnych grubych włosów a skóra jest już potwornie zmasakrowana po wieloletnich depilacjach i goleniach :( Chciałabym spróbować zafarbować, ale nie wiem czy krem da radę wybielić takie grube czarne włosy... http://allegro.pl/item1156877488_sally_hansen_rozjasniacz_do_wloskow_extra_2010.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej, ja używam Sally Hansen na brzuch i piersi... tzn ten rowek między nimi, jest ok, choć za taka cenę spodziewałam się czegos lepszego... ale dość przyzwoicie rozjaśnia, tylko efekt jest średni, tak co dwa lub nawet 1,5 tyg należy rozjaśniać. Ostatnio zastanawiałam sie nad zwykłym rozjaśniaczem do włosów. Jest taki z Joanny za 3.60 ( u mnie) no i nie wiem, czy któraś próbowała? Na ile Wam starcza depilacja rąk, twarzy? Ja się muszę poddać badaniom takim jak prolaktyna, bo testosteronu mam za dużo. Nienawidze się za te kłaczyska :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co bioxet mnie nie podrażnie, dobrze sie wchłania jeszcze nic nie odrosło zobaczymy dalej widze, ze tu są osoby które go stosowały i nie byly zadowolone no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
ja stosuje bioxet na twarz i cudów nie ma stosuje drugi tydzień może włosy nieco wolniej odrastają i są jakby miększe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń BOże nie uzywaj wybielacza Joanny lub kremu do depilacji aby pozbyc sie włosów z twarzy Po 1 : twarz zostanie poparzona i bedą obrzydliwe rany Po 2: polecam do rozjasniania krem Sally Hansen ale rozjasniacz tylko do włosów na twarzy Wiem to wszystko z doswiadczenia na mojej skórze ,radze nie ryzykować bo wiem jaki to pozniej jest ból i okropne rany ropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×