Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość raheela
a jesli chodzi o to co stosuje ... to ... moze niezbyt madrze ale golarke depilator albo wosk ... i jeszcze jedno rozjasniacz ... niestety na twarzy mam maly meszek i jest on czarny ;/ musze wtdy cala umazac sie tym rozjasniaczem niestety po paru tygodniach oslabione wloski rozjasniaczem odpadaja i wyrastaja nowe... zauwazylam wczoraj albo to juz moje przewrazliwienie ze zaczynaja mi tez rosnac na szyi...;(:(:( kurna czuje sie fatalnie mam dopiero 18 lat a ... szkoda gadac trza dac chyba dupy za kilka tysiecy i pojsc pod laser..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiło sie kilka nowych kobietek tutaj i jak czytam wypowiedzi dziewczyn to dochodzę do wniosku, że chyba większość z nas odżywia sie zdrowo.A z doświadczenia obserwuje osoby, które jedzą bardzo niezdrowo i nie maja problemów z włoskami, więc chyba tak naprawdę odżywianie nie wpływa znacząco na nasz problem. Tak mi się wydaje.A rzeczy niezdrowe ogólnie nie najlepiej wpływaja na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
Rahela, ciekawe co by Twoj chłopak pomyślał jakbys dała d... albo gdyby to przeczytał. AJ juz wole miec te wlochy niż sie puszczac... sorry, ale to troche... żałosne co napisalas. Moze poproś jego zeby dał Ci na laser. Moj sam mi to zaproponował. Oczywiscie on uwaza, ze nie widzi problemu i ze pewnie przesadzam, ale on chce zebym się dobrze czuła... sama z sobą i powiedział ze da tyle ile trzeba, byle bylabym szczesliwa. Jak Twój kocha Cię naprawdę to zrozumie i nie wstydz sie mu powiedziec. Jego reakcja na Twój problem będzie wprost proporcjonalna do uczuć jakimi Ciebie darzy. CO Z TELOCAPILEM???? CZY KTOŚ MI ODPOWIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telocpil jest w żelu JG polleny aromy.To jest gotowy żel, którego używam chyba od około 3 miesięcy.Wydaje mi sie, że trochę działa, choc nie jest to jakiś powalający efekt. Troche opóźnia odrastanie włosków.Ja zużyłam już 4 opakowania i raczej będę dalej stosować.To właściwie tyle mojego doświadczenia z telocapilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
czy działa na was ten telocapil? jak długo go używacie? Ja już 4 miesiące i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość international
Raheel - prostyutuowac sie dla zabiegu kosmetycznego?????? SZOK. I skrajna glupota. Ja bym chlopakowi wogole nic nie mowila. Faceci oceniaja kobieta na ogol calosciowo, to kobiety dziela siebie (i innych) na male kawaleczki i analizuja kazdy oddzielnie. Mozy byc tak, ze on wcale nie dostrzeze problemu a jak dostrzeze, ze nie bedzie przywiazywal do tego wagi. - a juz z cala pewnoscia nie az taka, jak Ty. Za to jak mu powiesz, o, wtedy to na pewno zwroci uwage i sobie zapamieta! ;-) Oswajaj go ze swoim cialem po kawalku (np. idzcie razem na basen czy do sauny) i podejmij temat tylko, jak on zapyta. Zasada, wg. mnie, jest prosta: do zalenia sie na swoj wyglad masz przyjaciolki, mame, i to forum. Facet ma miec o Tobie jak najlepsze zdanie! Zwlaszcza na poczatku znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raheela
Poczekajcie poczekajcie laski ... zapomnialam moze ze to jest frum i net i nie widac mimiki twarzy ani nie slychac tonu glosu z tym daniem dupy oczywiscie zartowalam :P:P:P chodzilo o to ze starsznie to wszystko duzo kosztuje jak na budzet poczatkujacej modelki niestey zapytal mnie wprost ale ja mysle ze jestesmy zbyt krotko ze soba zeby on o tym teraz wiedzial bo zaledwie 5 miesiecy... wiecie co oprocz takich forum jak te odwiedzilam fora o tym samym temacie ale pisanych przez facetow ... juz mialam mu o tym powiedziec ale jak przeczytalam co faceci o tym mysla ... to klapa...ostatnio mialam duzo stresow i nie moglam spac ... nerwowo bylam wykonczona od jakiegos czasu sie poprawilo a teraz znowu o tych "klakach" intensywnie mysle i znowu nie moge zasnac ... nie tyle co sie boje ze mnie rzuci czy cos ... tylko zacznie na mnie inaczej patrzec ... widzi ze mam probem i dlatego strasznie mnie naciska no wlasnie tak jak wspomnialam wyzej jestem tez modelka czasami wypada tak ze agentka dzwoni do mnie tego samego dnia co jest wyjazd albo dzien przed i wychodzi ze nie mam czasu na pozbycie sie mojego problemu np. depilatorem, woskiem czy czyms innym .. i biore ze soba trzy cztery golarki jade a potem na miejscu szybciutko biorac prysznic musze sie kurcze cala golic... twazry nie gole bo regularnie rozjasniam rozjasniaczem albo pensetka albo wosk to samo z plecami ... ale niestety nie wiem jak to sie dzieje ze to samo robie z brzuchem i zawsze pojawiaja sie szybciej niz gdziekolwiek indziej i dlatego nie cierpie go pokazywac ...;( najgorsze jest to ze mam 10 letnia siostre ktora ma juz bardzo ciemne waski.. ( w jej wieku tego nie mialam ten problem pojawil sie u mnie 3 lata temu okolo) Czyli mowicie powiedziec mu tak? No wiecie starszy facet to moze jeszcze jakos tam ma pojecie o swiecie i to by zrozumial ale taki mlody 19 chlopak to jeszcze szczerze mowiac nie wiem jakby byl dojrzaly jest dzieckiem i czesto mzoe sobie robic z tego ubaw albo co gorsza zlapie go do mnie obrzydzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość international
no, za 19-latka reczyc niestety nie mozna :-/ Polecac Ci faceta 16 lat starszego (moj ma wlasnie 35 ;-) ) tez nie bede, bo Ty masz 18 i na tych po 30tce jeszcze bedziesz miala czas - za jakies 10 lat :-) Zreszta - nie ma reguly. Czasem i 15-latek moze byc dojrzalszy od 50-latka :-) Sprecyzuj: Czy on Cie spytal wprost o wlosy czy o to, co Cie krepuje? Jak to pierwsze, to mozesz mu po prostu zakomunikowac, ze to dla Ciebie przykry temat, cos sciemnic, ze to sie zdarza w czasie dojrzewania i zeby juz wiecej o to nie pytal, bo Ci to sprawia przykrosc. Jezeli zas pyta sie ogolnie o to, co Cie gryzie / krepuje, to mozesz wstawic tekst z gatunku "chcialabym ci sie podobac ale sam wiesz, jakie babki moga byc samokrytyczne, po prostu jeszcze jestesmy krotko razem i nie jestem jeszcze tak do konca swobodna, troche sie krepuje, tak bardzo chialabym byc w twoich oczach idealna". Kazda kobieta ma prawo byc niesmiala i dziewczeca - a zwlaszcza w wieku 18stu lat! :-) Faceci zazwyczaj przelykaja takie teksty :-) Nie wiem, czy proponuje sluszna taktyke, ale mysle, ze jezeli on jest wrazliwy i mu na Tobie zalezy, to zrozumie bez dopowiedzen. A jesliby sie okazal chamem - to oszczedzajac mu dodatkowych wyjasnien, oszczedzisz sobie dodatkowych przykrosi i upokorzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raheela
przerabialismy juz wszystko... tzn zaczelam sie wykrecac itd ze nie lubie o tym gadac ze to dla mnie przykre i sie wstydze powiedzialam mu ze to raczej babskie sprawy i wiele kobiet to ma ... no jka powiedzialam ze mi smutno to powiedzial ze wolalby wiedziec co mi sprawia przykrosc zeby mi pomoc a oklamywac go nie chce , ustalilismy ze bedziemy wobec siebie szczerzy i nagle jak zapytal o co chodzi z tym moim brzuchem to zamilklam... nie wiem stwierdzilam ze mu po prostu powiem najwyzej raz kozie smierc ... zobaczymy jak zareaguje bo to tez bedzie jakby sprawdzenie go czy zalezy mu na mojej urodzie czy na mnie prawda? ale boje sie jak cholera , z jgo siostra to o tym gadalam bo ma to samo zreszta nie spotkalam jeszcze laski ktora by tego nie miala tak naprawde ahha apropo porady jeszcze to chcialam zapytac bo slyszalam ze mozna isc do kosmetyczki i ona usuwa waski woskiem smaruje potem jakims zeem zeby nie bylo zaczerwienia i jest git . moze macie rozeznanie ile to kosztuje? i na ile starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
idé na tory dosc, ze zarezerwowalas sobie najbardziej przystajacy do mnie nick NAPEWNO nie wygladasz gorzej niz ja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
Poza tym to co napisalas, ze stres jest waznym czynnikiem w tym wszystkim to prawda - ja niestety wkrecam sie bardzo szybko i czesto poza tym jak jest tak zimno i ponoru, to juz po otwarciu oczu rano jestem w stresie - ze znow zmarzne, znow zatoki, goraczka itd. uwielbiam spacery - ale nie chodze bo za zimno uwielbiam jazde na rowerze - ale tu nawet latem wieje za mocno obojetnie co na siebie wloze jest mi ciagle przerazajaco zimno (i jest coraz gorzej, mimo iz dzieki cyclo-progynova troche tych estrogenow mam) od wczoraj znow jestem na antybiotykach, zapalenie troche sie uspokoilo, ale rany mam takie, ze szok, broda cala w bliznach czasem mi sie wydaje, ze my wszystko wyolbrzymiamy, bo ogladamy sie jak przez lupe, od razu widzimy kazdy nowy wlos, ale potem patrze na innych (owszem spotykam osoby z takim tradzikiem, ze juz wole te moje dziury po zapaleniu mieszkow) i wk... mnie to, ze akurat ja i akurat na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
tak naprawde to wszystkim teraz rzadzi w moim zyciu to cholerne zapalenie mieszkow, wlosy mozna usunac chocby na dzien, tego sie nie da milion razy umawialam sie, ze gdzies bede, ale nie bylam bo nie moglam wyjsc z domu - i nie mowie tu o jakis spotkaniach z kumpalmi czy party, ale sprawach dosc waznych z ktorych rezygnacja po prostu mnie dobija w weekendy zawsze siedze w chacie bo to jedyny moment gdy moge nalozyc silniejsze masci i zluszczyc skore i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
a chcialam tylko napisac, ze masakra to ja a ty - marsz na studia i do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heakte
Witajcie dziewzyny! tez sie z tym zmagam. Troche czytalam co piszecie. Co do Racheli, tez mam faceta jestem z nim pol roku. Moze na poczatku tym sie nie przejmowalam (wkoncu nie mieszkamy rzem wiec wiele rzecyda sie ukryc), ale teraz wiem ze to dla mnie wazne. Planujemy byc ze soba, mieszkac, wziasc slub. Ale kazda z nas wie ze to co mamy nie da sie ukryc. On teraz wyjechal na 3 zagranice. Przez noce plalakam jak glupia i ciagle sie zastanawialam :jak ja mu to powiem?. Powiedzialm nie odrazu, zaczynalam ze to choroba, ze mam zaburzenia hormonalne itd. Ale poprosilam go zeby po tym co powiem odeszedl, nie mowil ze jest mu zal, ze nie da rady, ze nie chce takiej kobiety .... Powiedzialam ze mam hirustyzm, opowiedzialam na czym polega. Zrozumial dzis jest dobrze nic sie nie zmienilo, on zna moj sekret, a ja przez to co powiedzialam wiem ze moge mu ufac. Dlatego Rachela nie boj sie powiedz mu prawde, nawet jezeli beda temu towrzyszyc lzy, bo on musi wiedziec rowniez o tym co sprawia ci bol, cierpienie, co jest dla ciebie probleme. Po jego reakcji zobaczysz czy jest warty tego aby z nim byc. Co do jednej z czatowniczek z nickim "idę na tory", kazda z nas przechodzi przez depilacja, ja tez mam czerwone krostki, wrastajace wloski ... ale nie mozemy pozwolic aby ta choroba przeslonila nam nasze marzenia, sa tez w zyciu wazniejsze rzeczy niz nasz wyglad jak chocby rodzina, drugi czlowiek nie wazne czy to narzeczony, maz czy chlopak ale ktos kto jest dla nas wsparciem w najciezszych chwilach, a juz najwiekszym szczesciem dla kazdej kobiety jest dziecko, kiedy patrzysz jak rosnie, mowi do ciebie mamo... uwiez mi dla takich chwil jest naprawde w zyciu warto zyc. Pozdrawiam was i zycze wam duzo szczescia i milosci w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sily na czytanie wszystkiego :) idę na tory, Robilam ta mieszanke sama, na tyle, na ile mi sie \"wydawalo\", ze bedzie dobrze. DO balsamu z natrogenu albo skin so soft spowalniajacy odrastanie wlosow dodawalam cala cala buteleczke (ale chyba weystarczy kilka kropel) i caly atomizer gotowego glikolu. To raczej tez zalezy od cery, mozna ja latwo podraznic. Jestem naturalnie ruda(+farba), wiec cere mam raczej delikatna. Potem mieszasz mikserem:)Czasem dodawalam chyba z 50 mg izoflawonow sojowych. Podkreslam jednak, ze to moj wlasny pomysl. Nie chce brac odpowiedzialnosci za to, co u Ciebie moze spowodowac. :) Moze jednak lepiej i zapewne taniej wyjdziesz na kupnie tego, co poleca Loris. Z tego, co wiem, to depressif tez chyba stosuje ten zel. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
chcé sié dowiedziec - dziéki za link siedzé tu i nie wiem co dzieje sie na wiecie he he najlepiej wykupilabym pol "mazidel" a z tym wygladem w moim przypadku to nie jest takie hopa - bo kazdy sié pyta co mi jest - mowié, ze alergia, bo nie bede kazdemu tlumaczyc o co biega (wlasciwie to moze i byc nadwrazliwosc mieszkow wlosowych na cos co wytwarza moj wlasny organizm - wiéc nie jest to znow taka nieprawda) co do ukrywania czegokolwiek przed chlopakiem - nigdy tego nie robilam, nie robie i nie polecam - jesli nie jest w stanie tego zniesc niech spada czym wczesniej tym lepiej sorry jesli doluje kogokolwiek ide kupic jakas koldro-kurtke pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
he he myslalam, ze po moich wywodach chcesz isc na tory pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***majka***
do raheela: powiedz mu, ze po jakiejs masci antyalergicznej pojawily ci sie takie skutki uboczne i ze walczysz z tym i nie chcesz o tym gadac. nie znacie sie znow tak dlugo. nie musisz od razu sie przed nim otwierac na 100 % bo to tez odstrasza chlopakow (niezaleznie od hirsutyzmu itp.). zalezy tez czy sie w tobie bardzo zakochal-to sie po prostu wie :) jesli tak to wszystko przelknie i sie nic nie martw :)) ponawiam pytanie o EPILAR. bardzo bym chciala wiedziec czy jest sens wkladac w to kupe kasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raheela
jesli mam mu juz powiedziec to cala prawde .. to raczej wada genetyczna bo moje siostry tez to maja ... moja Mama nie;/ kobiety umieja o tym mowic otwarcie . mowilam mu o tym ze z dziewczynami sie o tym normalnie rozmawiamy i ze sobie doradzamy bo to prawda czesto z kolezankami sobie doradzalam itd. wiem ze facetow to obrzydza , ale co mamy kurde zrobic ? wiecie ze pelno aktorek piosenkarek ma to samo?? ale one maja kase... stac je na czeste zabiegi itd . ale uzbieram na laser kiedys i koniec :P a tym czasem chce upic sobie ten Velocapil ale nie wiem z czym to sie miesza itd i ile to kosztuje tak w rezultacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raheela
napisalam mu wczoraj zeby wpisal haslo w neta i poczytal sobie. On powiedzial ze wolalby ze mna o tym nazywo porozmawiac ale jesli chce zeby przeczytal to przeczyta ... i teraz caly dzien dosteje smsy z zapewnieniami ze mnie bardzo kocha , ze jestem dla niego najpiekniejsza itp... ale szczerze to boje sie z nim porozmawiac... codziennie wieczorem gadamy po 2-3 godziny ale dzisiaj chyba sie nie przemoge ;/ ale jest dobrze moze istotnie zle zrobilam ze z nim o tym nie porozmawilam ale balam sie zobaczyc jego reakcje poza tym normalnie bym nie miala sily mu o tym wszystkim gadac ... ale jest okey mamm nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej :P pozdrawiam laski:P i powiedzcie mi cos o tym VELOCApilu bo chcialabym sobe to kupic ile mniej wiecej to kosztuje bo slyszalam ze trza to mieszac z czyms tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Depressif. Mam nadzieję, że się nie poddajesz choć czasem ciężko myśleć pozytywnie.A jak Twoje życie uczuciowe? Posunęło się do przodu? Mam nadzieję, że nie zamykasz sie na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittyyy
Dziewczyny jak myślicie , może któraś z was wie czy można biorąc Diane równocześnie pić wierzbownicę? Gdzieś czytałam że tak ale nie wiem czy to wiarygodne źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5.11 - I Gimnazjalny Przegląd Formacjii Tanecznych :) Dziewczyny jak ja kocham tanczys ;D xDD Narazie nie mysle juz tak duzo o tych cholernych włosach, ni mam za duzo czasu xDD dzisiaj siedziałam baardzo długo na probach.. ale opłaca sie xD jeszcze nie byłam u lekarza... coz... POZDRAWIAM WSZYSTKICH bez eyjatku :):****** POWODZENIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbosia
mam takie pytanko czy CO35 to jest to samo co diane35? lekarz przepisał mi CO35 i Androcur na moje kłaki(powiedziałam lekarzowi ,że nie chce brac diane35 on powiedział ,że CO35 jest lepsze niz diane..) i mam pytanko o tą wierzbowine co to jest i gdzie można ja zdobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif masz rację, najpierw trzeba się uporać z psychiką w naszym przypadku, co jest bardzo trudne ale z drugiej strony to pierwszy krok do normalnego życia. W miarę normalnego. Bo skrzywienie psychiczne to my już będziemy mieć do końca życia. Ale z drugiej strony takie skrzywienie mogłybyśmy mieć zawsze z jakiegoś powodu, jak nie z tego to z innego.Dlatego warto naszą psychikę odbudować, naszą kobiecość, delikatność i ciepło.Te uczucia kobieta może mieć zawsze w stosunku do innych, nie tylko bliskich nam osób ale także i obcych.Pamiętam, że jeszcze dwa lata temu byłam naprawdę zupełnie inną osobą, znacznie trudniej było mi żyć.Każda z nas musi mieć sen życia ; miłość, rodzina, zainteresowania, taniec, śpiew, cokolwiek co sprawia, że chce nam się żyć.I same musi o to zadbać, nikt nam tego nie ma.Same musimy walczyć i to same musimy czuć się kobiece.Bo jeśli nawet nasz mężczyzna mówi nam komplementy a my w nie nie wierzymy to nie będziemy czuć się kobiece. A przecież jesteśmy kobietami.I będziemy nimi zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbosia, osobiście nie wiem czy CO35 to ten sam lek co diane35.W ogóle o nim nie słyszałam.Ale jeśli miałby podobne działanie do diane to ja osobiście na pewno bym go nie zażywała.Ale to tylko moje zdanie. Wierzbownica to zioło, które można kupić w ziołowym lub aptece i kobiety piją je, aby min.obniżyć dht.Ogólnie polecam wierzbownice na problemy hormonalne, trądzik i włoski.Łyżeczkę ziół zalewa się gorącą wodą i pije po przestygnięciu napar, robiąc przerwę w piciu na miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
Zwala, dzięki za "przepis" :) Ja wczoraj zacselam brac 2 opakowanie Syndi. Nie wiem, co po tym będzie. Ogolnie włosy u mnie rosną jak szalone przez kilka ost miesięcy. Juz nie wiem co robic :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tory, kubki smakowe niby przyzwyczajaja sie po 2 tygodniach :)Mi jednak nigdy nie smakowala. Gdy bralam spironol(nie jest antykoncepcyjny, ale dzialania antyandrogennie), to pilam herbate z wierzbownicy, natomiast przy zazywaniu Diane 35 - nie. chce sie dowiedziec, kiedys bedzie lepiej... musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×