Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Przed chwilą skończyłam oglądać Rozmowy w toku(nagrałam sobie) i zdziwiło mnie, że ani razu nie padło słowo 'hirsutyzm'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą skończyłam oglądać Rozmowy w toku(nagrałam sobie) i zdziwiło mnie, że ani razu nie padło słowo 'hirsutyzm'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie brakowalo fachowej opini lekarza i konkretow. niektore dziewczyny w studiu były wyraźnie zdziwione, ze kobieta moze miec takie wlosy. ewa tez troche ironizowala, mowila ze przeciez mozna sie wydepilowac kremem, plastrami....blablabla ehehe ale 3 z 4 pań miały mężów, którym te wlosy nie przeszkadzały. nie tak dawno Prokop w DDTVN mowił, ze lubi owłosione kobiety, bo to takie erotyczne hahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbieDePlastico
No mnie również to bardzo zdziwiło że nie powiedziano o tym nadmiernym owłosieniu HIRSUTYZM :-o Niestety też go mam:-o I to w takim stopniu że pożal się Boże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbieDePlastico
No mnie również to bardzo zdziwiło że nie powiedziano o tym nadmiernym owłosieniu HIRSUTYZM :-o Niestety też go mam:-o I to w takim stopniu że pożal się Boże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, ale sądzę, że chyba najlepiej tą chorobę odwzorowywała pierwsza pani. Tylko sama sobie krzywdę robi goleniem, a już szczególnie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam wczoraj u tej profesor szymankiewicz w poznaniu...plakac mi sie chce..powiedziala,ze hirsa sie nie wyleczy....dala mi skierowanie na badania ale chyba nie skorzystam,bo ona nie uznaje lekow..jezeli jajniki okazalybny sie w nieiekawym stanie to leczenie operacyjne..na poczatku byla mila i bylo ok,ale jak uswiadomilam ja ze nie zalezy mi na macierzynstwie to juz mina jej zrzedla..chyba wydalam 200zl niepotrzebnie...:( jest mi tak zle..obecnie jest u mnie tragicznie i w zwiazku,z finanasami i ze zdrowiem.....hirs sie powieksza..moje cialo staje sie coraz bardziej oblesne...unikam zblizen z mezem...jest mi wstyd,zwlaszcza,ze pelno tych gladkich panienek na bilbordach i w reklamach...czasem mysle,ze my hirsutki mozemy jedynie wywolywac litosc a nie pozadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
idę na tory....jak słyszę takie hasło wygłaszane przez lekarzy ,że hirsutyzmu sie nie wyleczy to nóż mi się w kieszeni otwiera, miałam to samo :( a poza tym to oni nas traktują jak jakieś klacze rozpłodowe- jak chcesz dziecko to coś tam spróbujemy leczyć, a jak nie chcesz to spadówa, tak jakby własne szczęście i akceptacja swojego ciała była przejawem jakiegoś chorego egoizmu ;( u mnie jest tak,że wszystkie inne problemy mają swoją przyczynę właśnie w hirsutyźmie- moje życie intymne, emocjonalne, zawodowe wyglądałoby zupełnie inaczej,w zasadzie to ja nie mam swojego życia, nie jestem osobą spełnioną w żadnej sferze życia, istnienie jest dla mnie udręką :( a mogło być tak pięknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
i jak któraś mi powie, szczególnie z tych gładkich,że włosy na ciele to żadna przeszkoda w samorealizacji i osiagnięciu szczęścia to ...... zrobiłabym im wszystkim test i tym konowałom od siedmiu boleści też- niech się obudzą rano tacy zarośnięci i niech sobie pożyją z tym przynajmniej z miesiąc, wtedy zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasiaj
dziewczyny ja mam ten sam problem, włosy ciemne mam na: brodzie , wąsik,pod pępkiem, miejsce bikini-tzn. włosy zajmują partie nóg,jedyne pocieszenie, że mój mąż twierdzi,że mu to nie przeszkadza i na moją prośbę sam mi z brody wyrywa włoski:) mam dwójke dzieci i po ciążąch skończyły się strasznie bolące miesiączki- nie mogłam kiedyś wstać z ł.óżka tak bolało. któraś z Was napisała,że ważna jest dieta.co to za dieta? jestem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory - a czym by Cie chciala leczyć? i na jakie badania dostalas skierowanie? ja na Twoim miejscu bym je zrobiła. tak z ciekawosci, zeby zbadac przyczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
kurcze, co jest????????? napisałam posta odnośnie wizyty ide na tory u lekarza, rano jeszcze był a teraz weszłam na stronę i już go nie ma , tylko jakaś jego druga część;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest sens
Sie leczyc jak mam juz nawet wlosy na dłoniach?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest sens
Sie leczyc jak mam juz nawet wlosy na dłoniach?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarra
witam, a czy któraś z was ma dodatkowo zespół policystycznych jajników?podobno te dwie dolegliwosci sa ze soba polaczonee. i jeszcze nie orentowalam sie dokladnie, ale nie mozna po prodstu jakos laserowo sie wydepilowac?wiem,ze to kosztuje, ale chyba warto miec spokoj i odzyskac wiare w siebie?są jakaies przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
kuźwa posty znikają, co za dziadowski porta l;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wyjdzie ta glista to jak
a w ogole dziewczyny nie macie problemu z włosami na głowie? bo mi sie strasznie przerzedziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only-maru
nie sądzę, żeby były jakieś przeciwwskazania. mysle,ze to jedyny sposob na trwale pozbycie sie wlosów.bo w przypadku hirsutyzmu golarki zupelnie odpadaja.czlowiek goli nogi rano,a wieczorem juz widac zarost;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywscie, ze sa przeciwskazania do zabiegów laserowych, np. bielactwo, łuszczyca, jakies inne choroby skóry, picie niektorych ziół, smarowanie sie kremami z retinolem, opalenizna :) zreszta i tak najpierw trzeba sie skonultowac z lekarzem, badz osoba ktora będzie ten zabieg przeprowadzila. dziewczyny jakbyscie dokladnei czytaly to forum, to nie umknęłabym Waszej uwadze informacja, ze niektore dziewczyny były na zabiegach laserowych, ktore i tak im nic nei dały. ja sie wybieram jesienia na laser i zobaczymy co z tego wynikinie. ktos namietnie kasuje nam posty na forum :( aaa daj spokoj ja widze chyba wszystkie Twoje wpisy, z tym ze ten z 07.04 godz 10:20 zamiast polskich znaków diakrytycznych ma jakies inne dziwne znaczki :O kolejny post z 10:37 jest już normalny. jesli chodzi o moje wlosy na glowie to nie przerzedzily sie jakos drastycznie. wypadaja troche ale staram sie je odzywiac. jesli chodiz o moje losy na glowie to c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co glupie jestescie to zal.pl
mi tez lekarze do ktorych na poczatku chodzilam nawet prywatnie mowili ze nie ma co tego leczyc ... bo sie nie wyleczy i tak... bla bla bla , dwa lata szukalam poczciwego lekarza i znalazlam, endokrynologa w Wawie w klinice na banacha, ktory dobrze wie ze wlosy na ciele wywoluja rozne schorzenia narzadow w organizmie, zbadal mi tarczyce jest ok, powiedzial ze to dopiero poczatek leczenia bo jezeli przeciwciala na tarczyce wychodza wporzadku, to jest mu potrzebne usg ginekologiczne oraz nadnerczy rezonans przysadki i badania pozostale na ilosc hormonow . Po drugie dal mi skierowanie do kliniki ednokrynologi w wawie na jeszcze szersza dianostyke nad hormonami, moze dlatego ze wypadaja mi wlosy w zakolach i mam wiekszy lojotok . Poszkajcie dobrego endokrynologa! Polecam w wawie w klinice. Kobiety nawet 10lat temu tez mialy problem z wlosami, tradzikeim, rozstepami, lysieniem itd tylko wczesnie bardzo rodzily dzieci za rok nastepne za dwa lata znowu nastepne i wten sposob wyrownywala sie im gospodarka hormonalna, dlatego nikt nie chodzil z tym do lekarza, dlatego lekarze nie maja doswiadczenia w leczeniu nadmiernego owlosienia, zmian hormonalnych itd. ja mam 21lat i moje pokolenie jest juz inne, wiekszosc urodzi dzieci ok30lat wiec gospodarka hormonalna nieunormuje sie im juz w wiku 20lat ja to kiedys bylo..ciaza to potezna dawka hormonow dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale mądrosciami zawiało *lol* no tak tak, takie glupie jestesmy, zadna z nas nigdy u lekarza nie była, hormonów nie badała, w ogole zadnych badan nie robiła. o testosteronie, estrogenach, przysadce i nadnerczach oczywiscie nikt nie slyszał hahahahahaha nie obrazaj nikogo! bo sama sobie wystawiasz swiadectwo....mądrala się znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
do tej co pisała przede mną - po co obrażasz ludzi,sama jesteś głupia, większość z nas to wszystko wie,a nawet więcej, bo latami po lekarzach chodziły, szukały, czytały, przechodziły wszystko na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
więc głupia posiadaczko jeszcze głupdszego nicku możesz się mądrzyć ale przed lustrem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: co glupie jestescie to zal.pl Jak czytam takie wypowiedzi to ciężko człowiekowi być spokojną.Dziewczyno, gdybyś zadała sobie trochę trudu i przeczytała troche to forum to wiedziałabyś , jak Ty sie okazałaś.Bo wejśc gdzieś i nazywać kogoś głupią to "każdy głupi potrafi".Dziewczyny tutaj mają nieporównywalnie większa wiedzę od Ciebie na temat włosów i nie wymądrzają się tak , jak Ty to zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko dotyczące rozjaśniania - nie chcę i nie będę ruszać włosów na dekoldzie i tu moje pytanie - Rozjaśniała z was któraś właśnie tam włosy ? Jaki jest efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
i ty dziewczyno masz 21 lat? a zachowujesz sie jakbyś była niedojrzała nastolatką. Tu nawet laski które mają po 15 lat doskonale sobie z tego wszystkiego zdają sprawę bo czytają to forum i moze nie 407 stron ale na bank dużo wiecej niż ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipikarra
byłam dwa tygodnie temu na laserze na brodę , było super ale od dwoch dni zauwazyłam,ze włosy znowu rosną :(((wiem,ze trzeba kilka razy zastosować laser ale przyznam,ze miałam nadzieje,na lepsze efekty nawet po tym pierwszym razie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge zapytac gdzie byłaś na tym laserze i co to był za laser? bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarra
jeden zabieg laserem nie jest wystarczający, cierpliwości:) ja tez na początku mialam wątpliwości, bo po pierwszym zabiegu też odrastały mi włosy.ale na szczęście (a bylo to ok.rok temu) od tamtego czasu nie mam problemu z wlosami. robilam sobie gorna warge, brodę i bikini.jeśli ktoś jest z wrocławia to polecam Salon Urody Essenza. Panie tam wiedzą przynajmniej co to jest hirsutyzm, wywiad to podstawa.wczesniej mialam bardzo niemile doswiadczenia z innym salonem (ktory juz na szczescie nie istnieje).ale sie zmusilam i gdzie indziej.na razie jest spoko,mam nadzieje,ze na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
a ty jesteś durna/y? po kiego wchodzisz na to forum? a jakbyś ty nagle zachorwał/a i nagle wszyscy zaczęli mówić jesteś obrzydliwa/y? Nigdy nie wiesz co cie czeka i wierze, że ciebie za te słowa też jakaś przykra choroba nie ominie. Choć myśle, ze ty już cierpisz na poważną chorobę jaką jest brak mózgu. żalll.. twoi rodzice też są beznadziejni że nie nauczyli cie empatii chociaż sama nie wiem czy można sie tego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×