Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość penkala
ja ci wierze ja na piersiach miałam bardzo drobne włoski w ciągu 3 dni urosły bardzo długie i jasne mam cała twarz owłosioną ,ręce ,nogi ,ramiona ,piersi włosy sa jasne ale bardzo długie wcześniej nie miałam takiego problemu co to takiego bo hirsutyzm chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dokładnie to samo. Normalnie mam już nie mech na ramionach tylko wlosy jeden przy drugim caly gąszcz stojące na 1 cm. Tydzien temu nie byly takie. Co to za choroba? Endokrynolog nie potrafi wyjasnic. A jak mowi ze taka uroda to wybucham smiechem bo nikomu taka uroda od tak nagle w pare miesiecy sie nie robi. Od dojrzewania juz sporo minelo a do menopauzy sporo zostalo. To co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penkala
misteriosa26 ja byłam tylko u dermatologa i ginekologa żaden z tych lekarzy nie raczył mi zlecić badań zerknęli na mnie i powiedzieli że taka uroda. Ja mam 32 lata od roku zaczęły wyrastać włosy na twarzy pupie i tak końca nie ma .Wcześniej nie widziałam u siebie nawet meszku. Martwię się o swoje zdrowie ....i na dodatek wpadam w depresje przez te włosy .Jak tak dalej pójdzie będę miała więcej włosów na ciele niż na głowie . Mam nadzieje ze te włosy nie ściemnieją bo wtedy załamie się do końca . Coś jest z nami nie tak tylko co ?! Czy do endokrynologa muszę mieć skierowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaxD
chyba nie trzeba mieć do endo. skierowania, chociaż pewna nie jestem. Mam pytanie do was dziewczny, jak u was wygląda klatka piersiowa? Juz nie chodzi mi o same piersi, bo to chyba logiczne że tam się włosy pojawiają przy tej chorobie. Ja mam bardzo małe piersi i mam włosy między nimi, cała klatka we włosach, nie moge założyć najmniejszego dekoldu:( szyja narazie jako tako jest ok, są małe, jasne włoski..ale co bedzie za kilka mies? tygodni? :( strach pomyśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaxD
Jak któraś z was krem vaniqa stosowała to niech napisze czy coś dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Do niech mi ktoś uwierzy: Ja również mam włosy na ramionach, z tym że już mocno czarne:( U mnie hirsutyzm też postępuje, z tym, że ja mam podwyższone hormony. Byłaś u endokrynologa? Bo jeśli hirsutyzm postępuje i to tak szybko, to coś musi być nie tak... Misteriosa26, współczuję:( Ja też coraz szybciej zarastam, ostatnio dekolt upodobnił się do męskiego torsu, z tym, że trwało to miesiąc... Penkala, jeśli chcesz iść prywatnie, to nie potrzebne jest skierowanie. Do państwowego endokrynologa kieruje lekarz POZ. PatkaxD, mi dekolt zarósł w ciągu ostatniego miesiąca. Między piersiami mam długie, póki co średnio-czarne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . pisze tu po raz pierwszy,czasem mam wrazenie ze nikt z mojeg otoczenia nie rozumie co przezywam cierpiąc na hirsutyzm.walcze z tym. choc momentami jest naprawde ciezko.nie bylam u dermatologa, troszke sie boje mam dopiero 17 lat i sama sobie z tym nie radze. mam wspanialego faceta ale wstydze sie jemu o tym powiedziec. są dni ze to wszystko mnie przytłacza. a wy jak sobie z tym radzicie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Lena, rozumiem Cię doskonale. Też czuję jakby nikt nie rozumiał przez co przechodzę. Do rodziców dopiero niedawno dotarło, że mam problem, wcześniej sądzili,że jestem przewrażliwiona na punkcie włosów. Chcesz iść do dermatologa? Ja proponuję od razu endokrynologa. Ja byłam rok temu (kiedy jeszcze nie byłam pewna czy mam hirsutyzm) u dermatologa z powodu trądziku i badań hormonalnych mi nie zlecił. Przepisał jedynie maść, która pomogła, ale problem znów powrócił. Gdyby wcześniej mi zbadano hormony, być może szybciej bym trafiła do endokrynologa. Nie bój się, ja mam 18 lat, kiedy szłam do endo. brakowało mi 3 mies. do pełnoletności. Chyba każda hirsutka ma dni, kiedy nie może na siebie patrzeć itp., no cóż, je trzeba po prostu przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaxD
ooo to jednak do państwowego endo. trzeba mieć to skierowanie? Kurdę:P ojj hirsuta ma te dni które przytłaczają, i chyba nigdy ich nam nie zabraknie:( ja czasem mam dość życia, dosłownie:( są chwile w których robie się jak dzikuska jeśli chodzi o ludzi, nie wychodze, nie pokazuje sie, płacze.. Ehhh.. Jedynym lekarstwem na to jest chyba to aby po prostu nauczyć się z tym żyć, choć wiem jakie to trudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaxD
jeszcze jutro chłopak wyciąga mnie na festyn z jego zakładu pracy.. :( załamałam się , tam będzie pełno jego znajomych.. Nie wiem, chyba dam kilo tapety na twarz ehh.. Nie chcę żaby potem jego znajomi z pracy się śmiali z niego że ma owłosioną laske:( z drugiej strony nie chce mu tego robić i nie pójść z nim, bo każdy będzie z kimś. Jedyną pociechą jest to że na tym festynie będzie za darmo jedzenie i picie hehe.. ;) wszystko funduje zakład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musi byc jakas przyczyna naszej choroby, sama szukam i dociekam skad to cholerstwo ????? nikt nie jest w stanie jakkolwiek to okreslic. U mnie rowniez owlosienie postepuje i pojawia sie w nowych miejscach, wczesniej mialam delikatny meszek ale nie byl to problem zajmujacy moja uwage. Doluja mnie te fantastyczne reklamy kremow na zmarszczki , jedrnosc . . .itd , jest tego miliony a nikt nie potrafi wynalezc kremu na WLOSISKA !!!! Zastanawiam sie nad Vaniqa ale te recepty komplikuja troche sprawe. Gdybym mogla go kupic od tak napewno kupilabym go zaraz.Moze znacie takie miejsca ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja mysle, że recepta to najmniejszy problem idziesz do lekarza nawet dermatologa poazujesz co masz i wypisze, ale cena jest za mocna. Gdyby nie cena sama bym go kupila, ale ponc ponad 400 zl.a cholera wie czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaxD
Może za jakiś czas stanieje ten Vaniqa, ile on już jest na polskim rynku tak wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAm dni załamki. nie wiem co robic. Rozmawiałam nawet z siostra na ten temat. Kazdy bagatelizuje ten problem. oni nie wiedza jak to jest byc innym i wysmiewanym przez gladkie kolezanki z klasy.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dużo tych skutków ubocznych, masakra !!! tradziki , łysienie . . . . . Co do ceny to wydałabym nawet 1000 zl gdybym naprawde mogła pozbyć się tego wstrętnego owłosienia ;( Ale jeżeli mam sobie dołożyć łysienie i trądzik , rumieniec czy coś jeszcze ,no to wygłądałabym jak Yti . Czy zawsze musi być na przekór nam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka85
sorry, ale ten krem za taka cene?? to juz lepiej wybrac sie na laser i macie spokoj, na kilka lat. a ten krem?? przeczytacie to: http://www.doz.pl/leki/p7887-Vaniqa Możliwe skutki uboczne: Bardzo często: trądzik. dziekuje za taki krem. zwlaszcza ze tubka nie starczy na dlugo, a po odstawieniu problem powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaxD
to już chyba ten Bioxet bezpieczniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyskubywanka
Witajcie.Od dłuższego czasu tu zaglądam ,ale dopiero teraz pozstanowilam również włączyć się do dyskusji.Wymieniaci sie tu doświadczeniami i obserwacjami.Może kogos to pocieszy,może znajdzie sposób na walkę ze swoim H na podstawie moich męk ;) Jejuu,jak policzyłam to z włochami męczę sie już jakieś 15 lat.Tzn od tego czasu pozbywam sie ich na rózne sposoby.Pierwsze były nogi-juz w [podstawówce musiałam je golic,wstyd było mi na W-Fie,zawsze długie spodnie i walka z nauczycielem o krótkie spodenki :(,same wiecie jak to jest patyrzec na gładkie koleżanki wiedząc,co ma sie pod nogawkami.Szybko dostałam busz w okolicach bikini-nastepny szok.No i jak większośc z nas popełniłam błąd goląc intensywnie to,co mnie wkurzało.Wąski był moim towarzyszem od jakieś 5-6 klasy podstawówki-złośliwości,kąśliwości,żarty i moje hektolitry łez wylewanych wpoduszkę-dlaczego musze być taka??? A potem to juz doszła broda.Wąsik jeszcze jakoś ukrywałam pod włosami spuszczonymi na twarz.Jak oglądam zdjęcia z tamtego 0okresu sama się sobie dziwie ,jak ja to wytrzymałam psychicznie.Jestem blądynką z jasnąkarnacja a tu taki zonk na twarzy :(. Pod koniec liceum zaczęłam brode traktowac kremem depilującym-ile podraznień i wypalonej skóry chyba nie musze wam opowiadać.Wtedy zaczęłam uzywac podkładów.Świetnie maskowały co trzeba.Wąsik nadal nie ruszłam,traktowałam go woda tleniona,ale rezultatów nie było.Moja frustracja narastała i w wieku chyba 21 lat kupiłam plasty do twarzy.,...i no wlaśnie.Nakleiłam ,pociągnęłam i wąsik-owszem został usuniety ale razem ze skórą!! Ile ja wtedy płakałam,a ile sie to goiło!! chyba ze 2 tyg z domu nie wychodziłam.No i oczywiscie został slad.niby z czasem zaczął blaknąć,ale włoski oczywiscie odrastały.W ciągu tych lat praktyka stało sie-az do dziś ,codzienne(CODZIENNE) wyrywanie włosków na brodzie i wąsika.dzień w dzień przez te kilkanaście lat!! Nie odwazyłam się juz na wosk.Co to za udręka wiedzą te z was,które podobnie jak ja dzien zaczynaja od mozolnego wyrywania peseta włoska za włoskiem.Nie mam tak,ze wyrwe i mam spokój na jakis czas.rano wyrwe-wieczorem juz sa kolejne.każde wyjście popzredzone jest prawie godzinnym skubaniem ,a potem starannym makijażem-podkład idzie w kilogramach u mnie.oczywiście nie obyło sie bez blizn.Nad górną warga mam czerwono-brunatne plamy.Nie schodza mimo smarowania kremami wybielającymi. Wyjscie do pracy na 8-smą? pobudka o 5...skubanie,skubanie...malowanie.I tak dzien w dzien-oszalec mozna.Uwielbiam dni,kiedy jestem sama i niemusze przed nikim byc pierwsza w łazience ,zeby zdazyc z tą procedurą.Niestety,włosów nie ubywa,a wręcz rozszerza się zakres skubania. Codzienny peeling twarzy,zeby nie wrastały te cholery ;-(...i tak wkoło. Nogi...cuz poddałam się i goliłam tylko.czasem,jak mnie naszło siadałam i peseta skubałam bikini-wtedy boska gladkośc cieszyła mnie na tydzien moze półtorej,potem zaczynały odrastac i okrutnie swędziało i włosy wrastają-znów peelingi .Odkryłam 2 lata temu plastry z woskiem -wole to niz ból depilatora.plasterm jest szybciej i więcej za jednym pociągnięciem,do bólu mozna przywyknąc,nie jest źle.O dziwi po plastrach na nogach włosy odrastaja wolniej i rzadziej.najgorszy jest moment odrastania-swędzenie i wrastanie,ale to mozna wyelimonowac ostrym peelingiem i kremowaniem nóg po kapieli.Nogi jednak moge tylko do kolan robic plastrami-wyzej ból jest nie do zniesienia.Więc tam pozsotaje maszynka. Idzie lato :(...uwielbiam ciepło...mieszkam nad morzem-no i same się domyslcie gdzie chodze na plażę? Tam,gdzie ludzi niema,podraznienia po maszynce źle się komponują z uroczą plażą pełną gładkich ciał. jesli chodzi o relacje damsko-meskie.,...hmmm...Mam partnera.Miałam męża,mam córkę-ciągle ja obserwuje,czy to cholerstwo jej nie dopadnie-to męczące is tresujące,ale nie chce,zeby przezywała to co jej mama.Mna sie nikt nie interesował,ja niepozwole jej na taki stres-jesli tylko coś zauważę zrobie wszystko,zeby nie doszło do tego,co u mnie. Na brak powodzenia nie narzekam.Przekornie-co? No własnie,ale to tylko dlatego,ze niewyobrazam sobie sytuacjii,zeby wyjsc z domu z kłujaca broda i wąsem-nie ma takiej opcji!! Mój facet zawsze wzdycha co ja tak długo się szykuję,ale juz się przyzwyczaił.Mówiłam mu o H,ale on jak to facet-jednym uchem wleciało-drugim wylecialo i juz w sumie nie kojarzy ,ze cos jest nie tak. Dbam o siebie ile moge,choc to męczące czasem.W grę nie moze wchodzic zadny spontaniczny wyjazd bez dostepu do łazienki czy kątka na intymne skubanie ,żadne baseny,nawet stomatolog jest problemem-kto tak jak on jest blisko twarzy?? Nie pozwalam na gladzenie mojej brody nikomu-reaguje na to gwałtownie i juz chyba tak zostanie.Jesli się kochamy ,a ja nieogole nóg,to obracam to w zart,ze mam dzika na nogach-nauczyłam się z tego żartowac ze swoim facetem-im naprawdę rzadko to przeszkadza-oczywiscie nie mówie tu o buszu,tylko o kilkudniowym odroście. Nie bede was przekonywala,ze z tym idzie życ,to męczące-wytrzymałam juz tyle lat,więc chyba wytrzymam kolejnych kilka.Daje mi to niezła walkę ze samą sobą..Jestem bardzo społeczna,a czasem musze się zamknąc i wycofac,bo mam chu...wy dzien z powodu H.Zycie z tym czymc kaze nam rezygnowac z wielu rzeczy,sytuacjii...kaze sie wycofywac i zamykac w sobie.I nie chodzi tu o wmawianie sobie,ze co mi tam-wiemy doskonale,ze to cholerstwo jest w nas-czy to brzuch,czy twarz czy inna cześc ciała,przyjdzie sytuacja,której nie przeskoczymy ,bo nas to zablokuje. Jak nie zwariowac i nie pogrążyc sie w rozpaczy? Myslę,ze siłe nam dają chwile-kiedy nameczymy się z depilacją i widzimy w sobie choc na moment sexowna babeczkę.Wszystko siedzi w naszych głowach-nie dajmy się!! Wielkie ukłony dla zalożycielek tematu ,a dla borykających się z tym problemem -wielkie uściski-nie dajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
hej wyskubywanka! jakbym czytala wlasna spowiedz! jak ja Cie rozumiem! :-) Ja tez od 15 lat sie z tym borykam...mam tu na mysli wlosy na brodzie, bo nogi i bikini zaczelam golic jakies 3 lata wczesniej, po skonczeniu podstawowki.. Gdy zdalam do 4 klasy liceum zauwazylam pierwsze wloski na brodzie, moze to byl ciemny meszek.... Nie pamietam.. Kto wie co by bylo gdybym go nie ruszala? W kazdym razie mam IDENTYCZNY problem z poranna toaleta!!! 40-50 minut na wyskubywanie i makijaz. Czasami sobie mysle "a jakbym ulegla jakiemus wypadkowi i wpadla w spiaczke? co by sie stalo z moja broda?" :-D albo jakbym sie znalazla na bezludnej wyspie? - jedyna rzecz niezbedna to by byla wlasnie pincetka! :-))) Ale mysli chore, co? :-)) Tez mam plamy na brodzie... tez nie pozwalam sie nikomu dotykac.. tez moj facet niby wie, ale nie wie... (z nimi to zupelnie inna historia..!) :-)) Ale mysle powaznie o laserze, nawet jesli mialby niewiele pomoc. Coz, sa ludzie ktorzy puszczaja z dymem kase - ja nie pale, wiec zafunduje sobie laser. A co! Glowa do gory dziewczeta! :-)) mamy XXI wiek, moze jutro cos wymysla na to dziadostwo!!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiam lekarzowi, o coreczce, ze u niej tez zauwazylam ten meszek na calym ciele i zbagatelizowal sprawe. Powiedział, że to cecha osobnicza i jego dziecko tez tak ma. Mnie to tylko zastanawia ze w tym samym czase mech wyrósł mnie i jej w ciagu ostatniego pół roku. Czy to nie jedzenie sie przyczynia? Już mi obecnie stopy zarastają i palce u rąk. A przeciez biore tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dzieci maja taki jasny meszek, moze to minie ??? Ja rowniez widuje dziewczynki z takim delikatnym meszkiem a przeciez napewno nie ma w tym nic groznego , zadnej choroby typu H. Misterioza nie mysl o najgorszym, wiesz czasem tak bardzo boimy sie czegos ze wrecz sami dopowiadamy sobie cos czego nie ma. Ja rowniez bardzo wielkie mam leki jesli chodzi o moja kochana corecze ale mam nadzieje ze nie dalam jej tych zlych genow i bedzie gladka jak inne kobiety w mojej rodzinie. Jak na razie wszystko jest ok, ale ona jest jeszcze mala wiec daaaaaleko do objawow.Dziewczyny zyjemy w xXI w i napewno zostanie wynaleziony jakis srodek zwalczajacy wlosiska. Zadziwiajace ze przeciez to tylko wlosy,maja tak delikatne cebulki aaa nie sposob ich zniszczyc nie uszkadzajac cery????!!!! Vaniqa ok juz jakies rozwiazanie, ale dlaczego musi miec tak niszczace skutki dla naszej cery?? Wyskubywanka - masz racje glowa do gory, nie mozemy sie poddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
ja sie tylko zastanawiam czy rzeczywiscie endokrynologia daje sobie rade z hirsutyzmem... A moze to na takich lekarzy do d...y trafiamy? No bo jesli patrza na moje wyniki hormonow i mowia ze jest wszystko ok, to co ja tutaj robie??? Misteriosa, a ile Twoja corka ma lat, jesli moge zapytac (oczywiscie zrozumiem, jezeli wolisz nie ujawniac...)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RODZINA MAŁPISZONÓW
misteriosa26 ze mną i z moja córka też coś jest nie tak obie w tym samym czasie zarastamy ona trochę mniej ja bardziej Moja córka ma 6 lat Od 3 lat mamy taki problem Na szczęście u niej rośnie jasny meszek na twarzy plech ramionach i całych nogach Ja porastam ciemnym mechem :( Lekarze stwierdzili że córka ma to w genach po mnie i ojcu Mój mąż jest dość mocno owłosiony Ja byłam u ginekologa i dermatologa każdy z nich twierdzi że taka moja uroda .Badań nikt nam nie zlecił . Ja myślę że coś jest nie tak z jedzeniem. Unikam kurczaków i przetworów drobiowych ,słodyczy . Nie ma dnia żebym się nie dołowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka jest malutka. Też już nie jadam kurczakow zbyt czesto wole wieprzowine zdecydowanie. A słodycze tez powosują włosy???? Ja tez sie doluje. Na twarzy mam białe tylko pare ciemniejszych jest. Ale dluuuuuugie te białe Doluje mnie broda i nos. Nos mam porośnięty calusienki, a mimo to lekarze uważają, ze naprawde ladnie wygladam bo inne.... a ja jakos nie spotkalam jeszcze nikogo z wlosami na nosie. Białe włosy nie w kazdym świetle widać wiec może dlatego sądzą, że jest dobrze. Laser w moim przypadku to wywalone pieniądze 6 czy 7 zabiegow na brzuch a włosy jak były tak sa, czarne i mocne. bede golic i tyle no bo co zostalo. Czy ma sens to wszystko. Slyszalam ze wiazka swatła lasera wchodzi 2 milimetry pod skore no to moze dla tego na mnie nie dziala bo u mnie pod skora jak wyrywam wlosy to widze, ze tam pod skora jest z poł cm włosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyskubywanka
Constance...no własnie-te4ż myslę ciągle,a co jeśli byedę musiała np isc do szpitala?Co jeśli,gdzies musze nocowac? Zawsze panika i nie skupiam sie na tym co przyjemne,tylko najważniejsze to,czy zdążę sie wyskubac,czy będzie gdzie -dobre światło itp....To okropne,ze nie ma w naszym życiu miejsca na spontaniczne zachowania.:-( Golisz nogi rano-wieczorem już jeż....wyskubiesz wąsa...wieczorem już chowasz twarz w poduszke,zeby tylko On nie zaczął głaskac po buzi!! Moja najlepsza przyjaciółką-niezbędną i niezastąpioną jest ..pęseta...ech.W kazdej torebce,kosmetyczce itd...Szkoda gadac XXI wiek,a tu jak w sredniowieczu !Myslę,ze dawno już znaleziono sposób na to cholerstwo,tyle,ze nikt nie pozwoli na jego dopuszczenie do sprzedarzy.pomyslcie jakie to straty dla producentów kremów,wosków,plastrów depilatorów,maszynek itp!!To jakby wypuścic na rynek srodek przeciw próchnicy.Jak stomatolodzy by zbiednieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro w stanach sa leki ktore działaja konkretnie na miejsce w ktorym kobieta zarasta, to może tak byśmy napisaly do ministra zdrowia bo to juz sie smieszne staje ze kazdy na nas sra i nie potrafi zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Dziewczynki moje kochane, a probowalyscie wykupic zabiegi laserowe na www.groupon.pl ?? Nawet jesli nie pomoga za wiele, to straci sie nieduzo... Tam robia super promocje... Czekam na Wasze opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Przykladowa oferta: 199 zł zamiast 2250 zł za 3 depilacje IPL na 3 wybrane partie ciala. Groupon ważny przez 8 miesięcy od 31.05.2011 Oferta obejmuje 3 zabiegi depilacji IPL na 3 wybrane partie ciała warga górna, broda, baki, policzki, bikini, łydki, uda, kolana, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, przedramiona, pachy, dłonie, stopy, plecy, pośladki, wzgórek łonowy łącznie 9 zabiegów Możliwość zmiany depilacji na inny zabieg IPL fotoodmładzanie, zamykanie naczyń, usuwanie przebarwień lub leczenie trądziku 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon Na pierwszy zabieg należy się umówić najpóźniej 2 miesiące po zakupie grouponu Dodatkowo 50% rabatu na kolejny zabieg oraz 50% rabatu dla osoby towarzyszącej Oferta nie łączy się z innymi promocjami Co Wy na to? Wyskubywanka? Misteriosa? Malwina, PatkaxD i inne dziewczyny?? :-) Wykupujac w grouponie moze po 2 latach zabiegow wkoncu doczekamy sie gladkiego ciala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×