Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Lovelaska dyski depilujące są w nowoczesnych depilatorach, są lepsze od pęset, choć są też nowe depilatory na pęnsety. Dyski mogą być ceramiczne i metalowe, ceramiczne lepsze bo nie powodują podrażnień tak jak pisałam już wcześniej, metalowe moga wywoływać podrażnienia i alergie ale ten zestaw załamanej ma metalowe dyski hypoalergiczne więc nie powinien nic złego zrobić. Dyski ceramiczne są w depilatorach które są zwykle dosyć drogie. Dyski depilują dokładniej i szybciej bo więcej zbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
jakby ktos chcial to ja mam prawie nowy uzyty z 2 razy depilator philipsa 6475 z nadkladka depilaujaca, goląca i zluszzcajaca plus etui za 100zl a placilam za niego prawie 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi0909
Ale ja z tego ni w ząb nie rozumiem ;P Kurcze, strasznie drogi ten krem, ale może warto? Ja jestem gotowa wydać wszystkie oszczędności byleby się wreszcie pozbyć tego koszmaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi0909
Błagam! Jeśli jakaś dziewczyna (Polka ;P) tego używała to niech się wypowie. Bo mi się zdaje, że to jest pic na wodę. Ale jeśli nie? To byłby przełom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 17nasta
załamana93 - Bardzo dziękuję za odpowiedź na tmt diety :). Troszkę o niej poczytałam ale to ciągle za mało :) A teraz pytanie do wszystkich: W którym dniu cyklu robić androstenion? Obojętnie w jakim? I pytanie na tmt moralności. Zaden z lekarzy nie kazał mi zrobić badań FSH i LH a mam kartę ze skierowaniem do laboratorium gdzie krzyżykiem lekarz pozaznaczał hormony do zbadania.... Zaznaczyć te dwa dodatkowe badania hormonów czy lepiej nie? :( Bo szczerze mówiąc nie chcę sytuacji w której okaże się że robiąc te badania które są obecnie zaznaczone będzie że wszystkie są w normie i znowu będę musiała biegać po laboratoriach by robić następne (czyli te LH i FSH).... A cierpię na chroniczny brak czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Załamana 17nasta, lekarz nic Ci nie mówił w których dniach cyklu masz zrobić sobie te badania? U mnie tak właśnie było i starałam się tylko, żeby je zrobić do ok.14 dnia cyklu, bo gdzieś w necie wyczytałam, że właśnie w gdzieś do tego dnia powinno się robić badania hormonów.Poza tym często dla każdej fazy są odpowiednie normy, więc wystarczy tylko znać datę miesiączki i można przypisać odpowiednie normy do wyniku badania. W necie znalazłam informację o androstendionie i jest napisane, że powinno się go zbadać od 11-14 dnia cyklu. Co do LH i FSH, to ja bym zrobiła, bo podwyższony stosunek LH/FSH może wskazywać na PCO, ale nie musi. Myślę, że najlepiej będzie jak się wypowie Ania, bo ja się na tym nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstapila we mnie nowa nadzieja po przeczytaniu o tym kremie,troche dziwne ze jest produkowany od 2008 i nigdy nie bylo o nim glosnio,w necie tez zadnych informacji ,oprocz stronki z firma ,ktora go sprzedaje,i ze trzeba wplacic pieniadze i niekiedy czekac 8 miesiecy,a to kupa kasy,ale oczywiscie tez jestem gotowa go kupic ,gdyby to tylko byla prawda,dolanczam sie do zapytania ,piszcie jak tylko cos wiecie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanaki
Ja tez mam ten problem, ale w umiarkowanym stopniu. Włoski z brody i wąsiki czasem gole, a czasem wyrywam. Pachy normalka, muszę golić codziennie, to samo nogi (jakbym chciała żeby były gładkie). W zimę na przykład rzadko gole całe ciało. Mojemu mężowi to nie przeszkadza. Ale poza tym mam tez inne problemy: - nadmierne pocenie (dłonie, stopy, czasem całe ciało) - ciągła walka z nadwagą - okropna nerwica Także jeśli to owłosienie to Wasz jedyny problem, to cieszcie się, mogła być dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
a ja jestem załamana bylam 4 razy na depilacji laserem i niestety nie ma efektow chyba sie poddam bo szkoda kasy tylko na to ;(( teraz powinnam jechac na poczatku czerwca na kolejny zabieg ale naprawde nie wiem co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
roksanaki ja mam to samo, mega pocenie calego ciala, jestem przy kosci i nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny podpowiedzcie cos z podkładami hm...chyba że żadna z was nie używa podkładu itp. kosmetyków ? moze sa jakeis które nie podkreslają włosków na twarzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Blondynko cofnij się kilka stron wstecz, tam pisałam jakiego podkładu używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana wszystkie badania hormonów należy wykonywać: FSH I LH 1-3 dzień czyklu ewentualnie pózniej ale nie pózniej niż do 8 dnia cyklu, wtedy wartosći tych hormonów są względnie stałe, pózniej są zmienne. Stosunek tych dwóch hormonów musi wynosić 1:1 innaczej może wskazywać na niedomogę lub PCOS, progesteron wykonuje się w 21-22 dniu cyklu, pokaże to czy była owulacja, testosteron,ogólnie androgeny można zrobić na początku cyklu, testosteron może być podniesiony w okresie okołowulacyjnym wtedy podlega przemianie i jest czynny, estradiol robi sie w 11-15 dniu cyklu, pokaże czy następuje teraz owulacja. Prolaktyna nie ma znaczenia kiedy się robi, DHEAS hormon nadnerczowy również nie ma znaczenia dzień cyklu, wartość tego hormonu powinna być w połowie normy najlepiej. TSH przeważnie ma normę do 4 lub 5, najlepiej jeśli wynosi 1,5 ewentualnie 2, dzień cyklu nie ma znaczenia. To tyle jakbyś jeszcze chciała coś wiedzieć to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tak czytałam twój wpis na temat podkładu pharmaceris odcień 01 ivory ale czy on nie podkresla wlosków na twarzy tak jak wiekszośc podkładów w takich drogeriach jak np. rossmann ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynko ja uważam że mnie nie podkreśla, ja przed nałożeniem podkładu przemywam twarz tonikiem, nakladam krem nawilżający Iwostin, na to dopiero podkład, ja uważam że podkłady apteczne są lepsze od drogeryjnych choć z drogeryjnych na uwagę zasługuje max factor, wcześniej używałam vichy normateint, ten pharmaceris jest połowę tańszy i równie dobry. I na koniec na podkład stosuje jeszcze puder w kamieniu matujący, transparentny, czasem daje róż, na kości policzkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak golisz te wlosy to nie moze ich podkreslac bo ich nie ma ale jak np. mam taki mały meszek nie widoczny golym okiem gdy naloze krem nawilzajacy ale jak juz podklad to niezle go widac pod swiatlo czy to na policzkach czy pod nosem i wogole, dlatego tak ogolnie pytam sie co poradzacie i wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włosów nie golę na twarzy w ogóle, mam też meszek i czasami jasny włosek na policzkach się znajdzie i na baczkach to wyrwę a włoski na brodzie mam czarne i tam wyrywam codziennie i tam szczególnie musze maskować. Nigdy twarzy bym nie goliła, zastanawiam się tylko nad depilatorem do twarzy, tylko mnie chodzi o brodę a nie calą twarz, jeszcze laser wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
ja podobnie jak Ania, mam meszek, wyrywam tylko wloski na brodzie. najpierw nakladam krem nawilzajacy do cery naczynkowej. pozniej fluid, ostatnio uzywam miss sporty odcien naturalny, potem puder transparentny Rimmel (kiedys C.Carroll) i na policzki troszke brazu C.Carroll nr 16. Aha, dobrze jest robic peeling co 3 - 4 dni (w moim przypadku na brodzie) - pomaga na wloski ktre zaczynaja wyrastac i ciezko je wyrwac pesetka. dzieki peelingowi mniej jest widoczny ten efekt w rodzaju gesiej skorki, ktory mozna zaobserwowac u facetow na brodzie. poranny makijaz zajmuje mi ponad pol godziny.. Uffff!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomeczek
NIe rozumiem nie możecie usunac tych włosów laserowo tak, żeby juz nie odrastały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Ziomeczek, jestes moze facetem?? Moze dlatego nas nie rozumiesz... W kazdym razie laser to nie magiczna rozdzka! Po pierwsze jest drogi, po drugie nie zawsze jest niezawodny, po trzecie wykonuje sie go raz na miesiac (chyba bym zarosla w miedzyczasie jak chart afganski!). Nie wiem jak jest z elektroliza - chcialabym kupic sobie taki aparacik, by moc robic te zabiegi w warunkach domowych. Wiem, ze jest to mozliwe - slyszalam o jednej kobiecie, ktora to sobie robi sama, ale nie mam mozliwosci skontaktowania sie z nia. Trzeba szukac na innych forach jakichs opinii na temat elektrolizy. Znalazlam firme Biomak, ktora rozprowadza taki sprzet, ale nie wiem, czy sie on sprawdza. Oczywiscie wczesniej trzeba przejsc pewna forme szkolenia by moc sobie samemu wbijac igle w twarz pokryta niechcianymi wloskami. Ale czy nie zostana potem slady w postaci trwalych plamek? Suma sumarum pocieszam sie, ze sa gorsze nieszczescia, patologie, schorzenia, ktore dotykaja innych.. Troche sie pomecze rano z pincetka i makijazem i jest ok! Nie ma ludzi idealnych! Ciesze sie tym co mam, chociaz czasami bywa ciezko.. Ale to nie z naszej winy rosna te wlosy, nie identyfikujemy sie przeciez z nimi, usuwamy je.. I jestesmy ciagle kobietami!!!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie dobijaj wałosy na brodzie najbardziej są białe ale sterczą i nie wiem czy je wyrywać wyrywam prawie co dzien, ale nie chce by mnie to zdominowało. Co sądzicie o białych włosach na brodzie (takich grubszych ale nie sztywnych)? Macie tez włosy na rękach i ramionach? ja mam bardzo duzo, niesamowicie duzo, ale nie męskich i sztywnych takich mam tylko od łokcia w dół. Myślicie, że jak ktos ma mech na buzi to na brodzie mog nie rosnąć? Znam dziewczyne, ktora ma meszek na calej twarzy, ale brode widziałam, ze ma gładka myślicie, że wyrywa czy tam poprostu natura dała jej spokój? ja gdy dotykam swojej twarzy to jest gładziutka jak dawniej, ale koszmar sie zaczyna gdy podchodzę do lustra. Pełno białych i dlugich. Z drugiej strony t szczęście w nieszczęściu ze białe. Kiedyś nie doceniałam siebie. Ciagle wydawałam się sobie brzydka, chciałam w sobie coś zmieniac, a dzis jak mam ten problem to żałuje tego, bo nie umiałam docenić siebie. Teraz to dopiero widzę, że za dobrze miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja rozjaśniłam sobie włoski na rękach, brzuchu, i twarzy zwykłym rozjaśniaczem do pasemek z joanny i na początku efekt był bardzo dobry tzn włoski stały się praktycznie niewidoczne, tylko na rekach lekko świecące pod słońce ale to i tak lepsze od tych czarnych;/ I wszystko było ok, ale po 3 dniach pojawiły się..odrosty..(?) zastanawiam się jak to możliwe bo nigdy nie depilowałam włosów na rękach a tu nagle w ciągu 3 dni urosły o kilka mm??? czy może po prostu pigment który został usunięty z włosków "wkrada się" od dołu? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo z tym rozjasnianiem,rowniez nigdy nie golilam wloskow po bocznych stronach brzucha,tylko je rozjasniam i na 2 dzien pojawiaja sie czarne kropki i wlosy staly sie dluzsze i do tego ciemniejsze,masakra.Fajne te zestawy do elektrolizy,szkoda ze bez kursu nie da sie ich uzywac w domu,ciekawe ile takie szkolenie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
Elektrolizy nie polecam można dorobić się blizn ..... i wtedy włosy są najmniejszym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
...no to pozostaje nam krem Vaniqa albo laser.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkka
Witam Wybierajcie sie na laser, mi on bardzo pomógł.Myślę też,że ciąża przyczyniła się do ustabilizowania moich hormonów. Problem miałam głównie z twarzą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×