Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Malinowa_Róża
Constance, łączę się w cierpieniu- gardło piecze i ogólnie masakra:( Zdrowia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczko, dziekuje :-) nawet katar mi przeszedl, a meczyl mnie przez weekend. I wszystko teraz rzucilo sie na gardlo! Jak nie przejdzie do jutra wieczor, to w srode siedze w chalupie! Ale wole robote niz lozko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo...:( az tak Cie boli...rzeczywiscie idz lepiej do lek,moze da Ci miejscowy antybiotyk np.do psikania gardla jak nie masz goraczki itd..no ale niech Cie zbada i oslucha..lepiej..zdrowka dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Luiso, ja tam rejestratorka moge byc, nie ma problemu heh :D Oj wy tez chore? Mnie glowa boli, katar mam i chrype ale bez goraczki i to strasznie meczy, no ale do szkoly musze chodzi ehh :( Constance moze do gardla bioparox, on tez do nos, ale ja uzywam Otrivin i musze przyznac,ze jest o niebo lepszy :) Trzymajcie sie dziewczyny, zdrowka :) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim! :-) jestescie kochane! :-) dzieki za porady, ale jak na razie cuda czyni czosnek! :-D nie jadlam go w niedziele wieczorem i sie dlatego pogorszylo! no ale dzis juz lepiej! bol gardla minal! jest jeszcze chrypka i katarek no ale nie od razu Krakow zbudowano! :-) milego dnia! zabieram sie do roboty! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej Constance :) Ja tam brałam Sterko, Potem jakiś wynalazek którego nazwy nie pamiętam, brałam 3-4 kapsułki (po 300mg). Z tym że jak pamiętasz brałam to krótko. A u Ciebie jak? Zauważyłaś jakąś poprawę? U Ciebie to może być problem z określeniem który środek zadziałał, jak będziesz już gładka trzeba będzie na próbę odstawiać poszczególne ziólka :) Ja na razie na niczym, odtruwam się pod spironol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda ja ta maske na wlosy stosowalam 1 x w tygodniu w dzien kiedy nigdzie nie szlam wiec to nie byl problem umylam wlosy rano nalozylam i tak caly dzien lazilam :):) dziewczynki zycze wam duzo zdrowka dbajcie o siebie :* ja jeszcze 3 dni i jade do Polski i kupuje palme i wierzbownice czekam juz niecierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Chile, a to nie bylo przypadkiem Prosterbe? bo ja chyba od Ciebie sie o nim dowiedzialam.. jak na razie mam b.dobre wyniki testosteronu, ktory zawsze byl b.wysoki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, cięszę się, że u Ciebie lepiej;) U mnie nie najlepiej, gardło boli, ucho też coś pobolewa. Chyba będę musiała odnowić znajomość z laryngologiem z czasów dziecięcych:( Póki co zażywam Orofar Max (polecam, na gardło idealny) i coś tam do psikania. Oby pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nienajlepiej, dalej Otrivin do nosa, czosnek na kanapke i cebulka, no i mama zaczela mnie fasszerowac tranem, ale zamiast tabl to syrop kupila, to jest obrzydliwe :(:( Aaa Emilko a ja myslalam ze czesciej :) No to jeszcze nie najgorzej :) Constance wracaj do zdrowka, dobrze ze ty juz lepiej sie czujesz :) Malinko kuruj sie domowymi sposobami, moze anginke do ucha jak narazie. Ja tez z uszami mam problemy ale jak narazie moja wizyta byla jakies 3 lata temu i jak narazie nie chce odnawiac moich kontaktow z laryngologiem. :) Trzymajcie sie dziewczynki, zdrowka ;** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerkająca tu czasami
Dziewczyny co myślicie o przycinaniu włosków na brodzie czy lepiej je pincetą usunąć lub woskiem.Włoski mam jasne ale długie i bardzo mnie to krępuje . Zauważyłam ze jesienią i wiosną przybywa mi włosków na całym ciele . Czy wy taż tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Nie Constance, to nie bylo prosterbe, o tym dowiedziałam się już po mojej krótkiej kuracji na którymś forum. Natomiast transwestyci polecali Sterko i tak już zostawiłam :) Fajnie masz z tym testo, dopisując się do listy dolegliwości właśnie wróciłam z solarium i cholera jakieś swędzące coś mi wyszło na łokciu. Aż sie boje, miałam rozłożoną folię ale łokciem mogłam zachaczyć, oby przeszło do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Zerkająca ja bym nie przycinała żadnych włosków, chyba że na wzgórzu :) A z tym obrastaniem na jesień też nie zauważyłam, ja obrastam jak już to wprost proporcjonalnie do upływu czasu, pora roku nie gra roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkksklsajs
pod jaką postacią wierzbownicę zażywacie, taką w tabletkach czy do picia i chodzi mi też o tą palmę, byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkkk Zazywam w postaci tabletek 2 razy dziennie po 160mg palmy od wczoraj:) a wierzbownice mozna zazywac w tabl lub pic herbatke,pare osob sie wypowiada na forach,ze herbatka dziala slabiej od tabsow. pozdrowienia dla wszystkich chorobzdzilow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, niestety to nie angina:( Mam obustronne zapalenie uszu i ostre zapalenie gardła. Wszystkim chorowitym na forum dużo zdrowia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ale mi chodzilo o Anginke, taka roslinke, ktora do ucha wkladasz na jakies tam pierwszze oznaki zaropnienia czy czegos, to tam puszcza jakies soki i leczy. :) O matko ty to sie masz Malinko :) Ja czuje sie juz lepiej, tylko jeszcze chrypka i katar a tak to wszystko ze mna dobrze, wiec dziewczyny, mysle ze domowe sposoby maja cos w sobie :) zdrowka ;***:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
O kurcze, źle zrozumiałam;D Narazie biorę antybiotyk i jakieś inne leki, mam nadzieję, że wkrótce przejdzie. Ogólnie czuję się jak stara baba, w tym roku odwiedziłam tylu różnych specjalistów, że nawet jakby wziąć pod uwagę kilka ostatnich lat, to u tylu lek. nie byłam. Jakiś pechowy ten 2011 r. Cieszę się, że u Ciebie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no czuje sie juz lepiej :) Malinko kuruj sie :) Pokonujemy hirsa to pokonamy jakies tam chorubsko ;D Ale mozesz jeszcze jakies tam domowe syropki pic, wiadomo atybiotyki dobre, ale kiedys tak sie leczono i nie umierali ludzie heh xD :D Wiec czosnek, mleko, miod , cebulka, cytryna i pare dni i bedziesz jak nowa heh :D Zdrowka :) No dla mnie ta polowa po wakacjach jest cholernie pechowa, miejmy nadzieje ze 2012 bedzie lepiej :D Trzymajcie sie chorowitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polindo i reszta mam dla was wszystkich dobre wiadomosci:):):) Juz niedlugo nie bedziemy musialy zwalczac hirsa ani inne chorobska..nadaja koniec na 2012.. nadaja jak pogode w tv tylko znaczne jej pogorszenie;) ale cichosza;) nie ma co siac paniki;) co ma byc to bedzie. i jak to ktos pieknie mi kiedys powiedzial my 'jak te male mrowki pod wielkim buciorem' nie mamy na to wplywu;) buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej koniec swiata, ile ja juz tego slyszalam heh :D A na piatek teraz tez zapowiadaja koniec swiata :D Zobaczym, ale mimo tego wszystkiego, nie chcialabym tak skonczyc, bo potem taki Walli-e (bajka) bedzie po nas smieci sprzatal heh :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo na ten piatek juz?:) no moze jednak wydepiluje sie dokladniej;) na tą okolicznosc;):):) zarty zartami ale nikt z nas nie zna dnia ani godziny..Polindo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana.
Czesc dziewczyny. Trafilam na to forum, bo czuje sie tak sama i beznadziejna. Problemy z nadmiernym owlosieniem zaczynaly sie u mnie stopniowo, dzis mam 21 lat i zaczynam nienawidzic samej siebie. Nie wspominajac o pojedynczych grubych wloskach na brodzie, dookola sutkow, pachy nogi i laczenie od pepka po okolice bikinii z dlugimi, mocnymi czarnymi wloskami, ktorych nie umiem sie pozbyc. JEdnak najgorsze jest bikinii i uda, moje owlosienie lonowe jest nie do przezycia. Bylam na depilacji laserowej, nie wiem czy dlatego ze to tylko 1 zabieg, ale nie widze zadnych efektow. Wydepilowalam sie maszynka, nie bylam w stanie chodzic przez tydzien, ogromne podraznienia,wielkie krosty i wrastajace wlosy, watpie ze faceci maja to cholerstwo tak nasilone jak ja. Wybieram sie do endokrynologa ale obawiam sie, ze nic to nie da, moja siostra i mama maja podobnie, ale nie az do takiego stopnia jak ja, co najgorsze wszyscy bagatelizuja moj problem, a ja codziennie placze i nie moge na siebie patrzec.Prosze poradzcie jakas metode depilacji okolic bikinii, takze tego glebokiego, co najgorsze to jest tak bardzo niehigieniczne, juz nie wiem co mam robic. czy ktoras z Was uzywala pasty cukrowej w tych okolicach.prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie rozchorowalam :( gardlo mnie boli potwornie mam goraczke itd itd :( zarazilyscie mnie ;) dziewczynki mam juz prostatan z olimpu i wierzbownice w tabletkach od dzis zaczynam brac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana jesli chodzi o depilacje intymna ja gole sie maszynka i jestem zadowolona nie mam podraznien moze dlatego ze uzywam duzo balsamu do ciala nie wiem, bo i w tamtych okolicach sie smaruje ;P, co do innych porad poczytaj nasze posty na poprzednich stronach bo ciezko tak strescic wszystko i opisac jak sobie z hirsem radzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZALAMAna Nie zalamuj sie:) najgorsze co mozna to siedziec i sie zalamywac,trezba dzialac..to,ze TWoja mama tak ma i siostra to byc moze czynniki genetyczny,ale to wcale nie oznacza,ze tak jest i wcale nie oznacza ze musisz zarastac..ja uwazam,ze po pierwsze powinno sie isc do endo by zbadac sie i znalezc przyczyne hirsa wtedy mozna to albo leczyc z roznym skutkiem..albo przynajmniej lagodzic objawy,na tyle by jakos sobie z tym radzic..jestes mloda,trzeba cos z tym robic..na pewno lekarz cos wymysli..przyczyn moze byc wiele..trzeba sie zbadac nie zalamywac:) Co do pasty cukrowej ja nie uzywam..ja robie bikin dep.elektrycznym lub golarka na zmiane,lub plastry. LAser dobra sprawa ale jak pisalas,ze bylas raz to za malo..za pierwszym razem znika kolo 30 proc tylko wlosow,,,laser trezba powtarzac kilka razy,ale sam laser jak hormony szaleja w organizmie to starcza na jakis czas a potem od nowa..tak sie wypowiada wiekszosc dziewczyn..wiec najlepiej leczyc przyczyne i laser jak juz sie hormony unormuja..bo inaczej to chyba sie mija z celem. TRzymaj sie cieplo:) Emilko:) JA tez palme lykam od 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjhgg
możesz podać nazwę tych tabletek z palmą żebym wiedziała o jakie to dokładnie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkkk Ja mam akurat z przesylki z USA od rodziny Saw Palmetto complex firmy nature's bounty,ale w pl sa dostepne rozne preparaty z palma..np.prostatan firmy Olimp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×