Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Z Ziaji wlasnie sa w maire tanie a naprawde dobre kosmetyki, bo prawie cale naturalne. Mozesz sprobowac, bo wydaje mi sie, ze po dluzszym stosowaniu bedzie widac poprawe. :) A prostujesz caly czas, czy tylko jak cie najdzie? Bo czytalam, ze juz raz zniszczone wlosy, to ciezko odbudowac ich flore i najlepiej je sciac by rosly nowe i mniej zniszczone, ale ja nigdy bym nie obciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program TLC to tak jak TVN, Polsat itp. Powinnas miec bo to jest wszedzie w podstawowych programach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk siedze w domu nie prostuje:) ale jak ide gdzies do ludzi zawsze prostuje,zawsze jak glwoe myje kolo 3 razy tygodniowo:) ale czesto codzien poprawki z nocy;) bo mam geste wlosy na glowie a suche i maski mam zawsze dobre,jedwab ale to prostowanie je wykancza a przedewszystkim wlosy mam zniszczone od rozjasniania,bo bawilam sie w to pare lat i masz racje musialabym sciac te co byly jasne wiec z 15 cm minimum:) bo mam takie do piersi dluzsze juz,musze isc niech mi przerzedza bedzie mi latwiej zapanwoac i mniej do prostowania hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cyfraplus nie mam tego TLC:( a co do wlosow to niskie estrogeny daja suche kudly:( a ja mam ponizej normy dolnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TLC jest duzo programow o chorobach i bardzo ciekawe: o ciazy i o otylosci no duzo, takich kobiecych programow jest :) naprawde najlepszy program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? cyfraplus tego nie ma? no szok ja mam Vectre jakas taka zmyczajne to jest a ma podstawowe programy. :) Oj to musisz cos podniesc sobie estrogeny ale te odzywki czy cos i tak bierz, bo pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok i zdasz mi relacje z tych kosmetykow Ziaja, bo sama bym odpowiedniej dla siebie odzywki poszukala :) Dobra ja juz lece. :) Dobranoc ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO.. wasza constance sie odnalazla,... :-) Luiso, tak mysle ciagle o tej palmie, bo mi codziennie zabijasz klina.. :-) a jakby sie kurowac tylko wierzbownica? albo brac tak jak ja palme kilku producentow jednoczesnie? Moze te z Prosterbe (300mg) podziele na pol i wezme z inna, np. firmy NOW, albo Prostatobon albo Fitoprost i tak 2 razy dziennie, a rano 2 tabletki wierzbownicy? Bo ta W. tez zbija dht, prawda? Jezeli chodzi o slodzenie.. Xylitol jest suber na zeby, sama mialam go sobie kupic na doz, ale ja niczego nie slodze :-) , a kawe czarna czy zbozowa pijam z mlekiem i jest mi juz slodko! Pewnie, ze sama zbozowka jest okropna bez cukru - wtedy daje cukier brazowy. Ale ale - mam lepsze rozwiazanie dla Was! SYROP KLONOWY! To jest to! Tylko drogi... I najlepszy kanadyjski, wiec szukajcie w sklepach ze zdr zywnoscia! :-) Milej niedzieli wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda, Ty dojrzewasz, wiec moim zdaniem jest wszystko ok.. Tak jak jest tradzik w tym wieku rzecza normalna, tak i te nasilone wydzieliny.. Ja tez pamietamtak mialam.. Ale dla swietego spokoju zapytaj gina przy najblizszej okazji... Aha, dziewczyny, czytalam gdzies - moze uda mi sie odnalezc te strone - ze fitoestrogeny sa b. dobre i to w kazdym wieku (moze juz to pisalam tutaj? - albo pisalam, ale nie wyslalo sie?)... w kazdym razie te F. wchodza na miejsce zwyklych estrogenow (jesli jest tych za duzo) lub jesli jest ich za malo zastepuja je! Takie inteligentne tworki :-D Wiec Luiso, powinnas je zazywac! A szczegolnie przy kuracji palma czy wierzbownica. Dlatego ja biore wiesia, :-) ogorecznika i niepokalanka - gdzies czytalam, ze maja fitoestr. Musze to jeszcze sprawdzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła ma
Drogie dziewczyny ma do was pytanie. Czy wy włoski na brzuchu macie tylko w linii od pępka w dół. Bo ja oprócz tego mam jeszcze cały brzuch porośnięty takimi krótkimi włoskami, aczkolwiek ciemnymi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) CZemu?? nie po co masz uzywac roznych firm? dzielic..kochana bierz normalnie te co masz..czyli palme i wierzbownice..i spoko,a firmy sa rozne i na dobra sprawe nie wiemy na 100 proc ktora jest najlepsza..ja pisalam to co wyczytalam a czytalam baardzo duzo,ze powinna byc standaryzowana i zrobiona i wlasciwie przetworzona ta w kapsulkach ma waznosc rok.Poza tym te dawki minimum 800 ale to w wirylizacji czyli jak jest bardzo duzy hiperandrogenizm..mysle,ze Ty takiego nie masz wiec wystaczy ta dawka 460 tym bardziej,ze jeszcze bierzesz wierzbownice,ona tez zbija dht i zielona herbata tez cynk tez bierzesz wiec suma sumarum uzbiera sie pewnie tego i bedzie wystarczajaco. Zwlaszcza ze jesli chcesz efektu musisz brac dlugo i wciaz,dziala juz od 1 tabletki,robi swoje,ale zeby widziec ta poprawe trzeba odczekac..robic epilacje i wtedy bedzie widac jak z odrostem jak z wlosami na ciele,na glowie..a tak naprawde kazdy moze reagowac inaczej i miec rozna jakosciowo palme i kazdy z nas moze miec wiecej lub mniej dht i nasilony problem wiec nasze spostrzezenia moga byc rozne..jeden powie super drugi srednio a trzeci powie lipa..ja mysle,ze nie zaszkdozi to brac w TWoim przypadku skoro nie chcesz lykac antykoncep.ani innych typu fina,to jest jedyne rozwiazanie,bo jakie inne? no moglabys nie brac ale wtedy ryzykujesz,ze moze byc gorzej wiec to chyba optymalne wyjscie..ja tez bede brala,jeszcze mam 3 tabsy fina i jutro pwoinnam lyknac kolejna yasminelle i teraz chyba sie zdecydowalam wlasnie,ze odstawiam yasminelle koncze fina i zastepuje palma jak zobacze,ze jest gorzej ze palma nie pomaga wroce do fina i tyle.. Ja mysle,ze ona dziala pod warunkiem ze jest trafiony produkt tylko wlasnie ktory jest najlepszy...mi cos intuicja podpowiada ze olimpu prostatan bo duzo czytalam,ze chlopom pomagal na lysienie,zatrzymywal je lub spowalnial..wiec mysle,ze skoro ten sparwdzony to ten zakupie..Jak KOnstancjo broda po depilatorze? nie musisz codzien skubac peseta co;)? Co do cukru to ja kupie brzozowy(ksylitol) lub stevie bo to roslinne a b.slodkie i malo tego trzeba a czasem do ciasta czy nalesnikow trzeba dac to dam to..a ja dzis dzieki Polindzie rzucilam slodzik:)kawa zboz. z mlekiem bez cukru dala sie wypic;) kwestia przyzwyczajenia;) Mila ma ja tez mam caly brzuchal tylko cienkie szare,bardzo mi nie przeszkadzaja ale te od pepka w dol usuwam jak sie pojawia dep.elektrycznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo Ja tez bede jeszcze lykac jedna wierzbownice,ze wzgledu na lojotokowe zapalenie skory,bo ponoc zapobiega tradzikowi,reguluje wydz loju,wiec licze ze cos da.. mysle,ze naprawde dla nas wierzbownica,prostatan itp dwa razy do trzech to wystarczajaco..kurde wszedzie na forum ambroziaka faceci sie wypowiadaja,nie moglam znalezc badan czy wypowiedzi babek ktore dlugoterminowo palme biora zeby czegos sie dowiedziec:) No a TY Konstancjo juz beirzesz 3 tydzien palme i jak??? i wierzbe i reszte czyli jak Twoja cera pryszcze sie nie robia? skora sie nie blysczy? bo wlsoow z glowki to wiem,ze mniej wypada:):) i jak te po depilacji i jak tempo wzrostu na twarzy i ciele odkad bierzesz palme?? Ja Ci powiem,ze odkad biore fina jestem b.zadowolona twarz mi sie wogole nie swici a zawsze mialam taki blysk ze szok...zwlaszcza czolo broda,tak sie swiecilam..a teraz suchutka super!! tylko nie wiem czy tu tez sie yasminelle nie przyczynilo i odstawka slodyczy na pewno tez...ale odkad fina biore wloski sa ciensze slabsze jasniejsze,,super naprawde a pisza,ze efekty po min 3 miechach a ja juz widze..czyli jest jednak u mnie b.duzo dht skoro lek zadzialal..zreszta juz wiedzialam o tym jak zbadalam test wolny mialam go ponizej dolnej normy czyli wszystko oddaje w dht!! a wiadomo,ze dht to szkodnik..dla nas.Normalnie jak ta stonka na ziemniakach;) co do fitoestrogenow no nie wiem...moze jak odstawie antyk odczekam z 2 meichy po palmnie i sprawdze co z nimi,wtedy wynik nie bedzie zafalszowany i zobacze jak bedzie ich malo wtedy dolacze te fitoestro. A i zobacze test wolny jak wzrosnie znaczy ze palma dziala,bo to bedzie znaczylo,ze zbija dht bo wtedy w krwi musi wzrosnac testo:) szkoda ze Ty nei zrobilas przed braniem i zalozmy po jakims czasie..no nic zobaczysz co wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, ilez pytan! :-D od czego tu zaczac? :-) ja depilatorem zrobilam tylko podbrodek (podgardle) :-D :-D no ale chyba takie biale koleczki odrastaja.. :-O czyli jakos to widac, a moj meszek na polikach jest mieciutki, wiec moze lepiej go nie ruszac... Brode skubie jak skubalam.. A wlosy to chyba od kuracji kawa mniej wypadaja! Tak dzialo sie i przed palma.. Moze po wierzbownicy porannej mniej sie swiece, czy ja wiem.. Moze powinnam brac 2 tabsy na raz rano? A o palmie to mowilam by brac dwie na raz roznych producentow to wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo utrafienia w te standaryzowana! :-D 2x160mg po obiedzie i 2x160mg po kolacji.... Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, moj patent na niejedzenie slodyczy: umyj sobie porzadnie zeby i jezyk jakas dobra pasta - u mnie to dziala, organizm pewnie mysli, ze szykuje sie do snu.. :-) i nie wola cukru.. :-D Zreszta rano tez myje zabki i jakos wytrzymuje do drugiego sniadanka... Po obiedzie niestety ale nie mam czasu ani pamieci w pracy na szczotkowanie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli codzo (fito)estrogeny... Skoro faceci maja ich malo i sa zarosnieci, skoro przy nadmiarze estrogenow dostaja boczkow, dupci i piersi....i sa zniewiesciali... To chyba estrogeny poradza sobie niezle z hirsem? Przynajmniej te fito! :-) No ale moge sie mylic... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest cytat z art. o lysieniu androgenowym (ktore Ciebie nie dotyczy, ale) jest tu mowa o estrogenach w kuracji antyandrogenowej: "W przypadku leczenia łysienia androgenowego u kobiet w leczeniu miejscowym pierwsze miejsce zajmuje minoksydyl. Możemy stosować także preparaty zawierające estrogeny. Jeśli terapia miejscowa się nie powiedzie to w leczeniu ogólnym poleca się preparaty o działaniu antyandrogenowym (spironolakton i octan cyproteronu w połączeniu z estrogenami)." zrodlo: http://www.wlosy.praktyczne.info.pl/choroby_wlosow/lysienie_androgenowe.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo :) Mysle,ze spokojnie mozesz laczyc dwie na raz roznych firm..moze jak piszesz ktoras bedzie bardziej wartosciowa haha:) tylko zobacz czy np cynku czy czegos ktoras nie bedzie miala wiecej,zeby nie przedawkowac z nim:) bo on jak sie skumuluje moze byc go za duzo moze zaszkdozic,jak wszystko w nadmiarze:) coo TY ale jaja z ta pasta do zebow;) ale ja nawet jak umyje mam chcice,chyba mam slaba paste;) ja tez mam miekkie na polikach ale widze je i dzialaja mi na nerwy.. Ty nie ruszaj meszku..nie ma co..ja tylko wasa i brode likwiduje. A Ty wasa masz tez ? a baczki usuwasz czy nie masz? bo ja wlasnie sie zastanawiam nad baczkami czy je zlikwidowac niektore dziewczyny sobie same wyjmuja robia baczki ale mnie one chyba denerwuja,ale czym je potraktowac?:) chyba je oleje. Co do podbrodka i brody musisz chyba isc na ten laser mialabys spokoj z tym nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co Wy na to... zeby nie zapychac tego forum wypowiedziami czasami malo na temat (co moze niektore tu wkurzac) moze wymienmy sie jakims fikcyjnym nr gadu-gadu (utworzonym tylko na potrzeby tego forum oczywiscie) czy skype by mozna rozmawiac tez "konferencyjnie" (we dwie lub trzy) jak to sugerowala kiedys Polinda... Bo chwilami odbiegamy od tematu i mam wrazenie, ze nie jest to mile widziane przez reszte... A moze macie inna sugestie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czylam:) odrobilam prace domowa hah;) pisza tam,ze samozaparcie i ilosc energii wlozonej swiadczy o efekcie to u nas chyba jest duuuzo energii wlozonej to musi byc efekt niee?:) haha Tak mysle,ze miejscowo i doustnie i wloski Ci nie beda wypadac bardzo..moze tylko w normie..a czytalas o tym jak sie bada ile wlsoow wypada?:) czesze sie ponoc minute nad biala poduszka(jak masz czarne wlosy) albo na cos bialego i czeszesz mocno patrzysz ile wlosow wypadlo do 110-120 to gorna norma dzienna:) NO ja mysle,ze to duzo daje co bierzesz..a minoksydyl bedziesz probowala miejscowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ja tez mam wrazenie,ze moze ktos sie wkurza ze my to forum jak gg traktujemy...niech pisza te co je wkurza to my sie wymienimy gg:)Konstancja ja i tak chce Twoje gg jak bys kiedys miala stad wyfrunac albo cos :) ja musze utworzyc jakies gg bo nie mam takiego dodatkowego:) KOnstancja do wieczora oczekuje na Twoj numer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas mocno mietowa paste wez... :-) i moze Ci przejdzie.. :-D nie mam baczkow ciemnych, tylko blond i ciut dluzsze niz na polikach.. wasa tez nie mam, ale co nie co wyskubie robiac brode.. Wlasciwie to kiedys moj chlopak smial sie ze swojej przelozonej nazywajac ja CAT WOMAN :-) i ja zaczelam wyrywac swoje, ale potem mi powiedzial, ze u mnie nic nie widac i zebym nie wyrywala.. :-D :-D :-D no widocznie jest we mnie zakochany do szalenstwa i nie widzi moich wad.. :-) aha, to bylo wtedy wlasnie jak postanowilam zrobic sobie woskiem te wasy i zdarlam skore!! :-D ale tego mu nie powiedzialam, bo by sie ze mnie nabijal.. Zamaskowalam to fluidem :-D ale glupia, no! :-) i se dalam spokoj z wasami! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo Ja pierwszego wasa dostalam kolo 16 lat i wloski poj na brodzie Ale wasik to taki ciemny ze go zholilam zyleta Taty hahaha a pootem zaczal rosnac jeszcze ciemniejszy i wiekszy wiec musialam golic tak z raz na tydzien,potem z dwa razy bo kropki byly juz po 2 dniach widoczne:) i tez kiedys wzielam sama w domu plastrem i chyba za mocno przykleilam i mocno zerwalam a tam pasek zywy jak ogien myslalam,ze to zejdzie po godzinie a to jak oparzenie o szoook!! i tak mialam 2 dni z domu nei wychodzilam o szoook:) Od wtedy chodze do kosm na wosk ale cieply lub zyletka ale nie jest zbyt mocny raz na tydz starcza zyletka a wosk na 2 tyg:) Baczki mam wlasnie ciemne i takie do konca ucha i je czasem saly hansen biore i tez sa blond ale geste i mysle by sie jakos pozbyc ich ale nie wiem jak golic twarzy na policzkach nie bede dep elektrtcznym bo bedzie roznica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam.. po co mi minoxidyl! :-D nie mam tyle cierpliwosci.. :-) no az tyle to bym nie wyczesala! mnie martwi to, ze kiedys tyle nie lecialo, a teraz tak. No ale moze nawet nie naliczylabym setki w ciagu dnia, nie mam pojecia! Wole sie kurowac, niz zbierac wlosy po podlodze i poduszkach.. :-) Kawa pomaga, polecam! Ostatnio myje tez szamponem Eva z kerastimem, na wzmocnienie.. Czy palma pomoze - zobaczymy.. Jednak trzeba czasu na to... chyba bede brac ok 600mg palmy na dzien.. + wierzbownica... ojojoj czekaj no z tym gg.. :-) aha, ale ja w pracy nie mam mozliwosci czatowac.. zablokowane mamy komputery.. :-) to najwyzej mailmi.. :-) podam ci maila juz na gg.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600 samej palmy?? nieee za duzo? jak 800 na wiryzlyzm a wiryzlyzmu nie masz..Konstancjo moze nie co? moze wystarczy te 460..plus reszta anty dht ktore bierzesz wystarczy...nie bierz az tyle..jak chcesz brac dlugo to lepiej taka srednia daweczke:) uwierz mi:) a jak zobaczysz ze wlsoki bardzo wypadaja,ze sie pogarsza ciut wtedy zwiekszysz..a jak bedzie tak samo zostaniesz przy tej daweczce. No licze na gg jak zalozysz napisz:) ja jak zaloze to etz Ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze z ta palma.... ale jak pomieszam 4 firmy w ciagu dnia to predzej utrafie w te standaryzowana, no! :-) ojojoj... co za galimatias.. :-) a wierzbownice jedna rano czy dwie bys radzila? poczytaj lepiej o niej, bo u nas rosnie, i jest pewniejsza.. :-) Ja tez poszukam artykulow.. :-) Poza tym mozna napary robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ma pytanie do wszystkich :) brala ktoras znaczy pila doustnie olej lniany ja zamowilam Szarlat ze sklepu internetowego i jak pije lyz dziennie to on ma gorzki smak,czy to normalne? mysle,ze moze jakis zepsuty czy co? normalnie gorzkawy jest..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywaj go do salatek.. Jesli data przydatnosci jest ok to znaczy ze musi miec taki smak... Ja mam siemie, tez musze zaczac jesc.. do jogutrow moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×