Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

NIE MA ZA co ;) Poli:) Nie nerwuuuj sie;) JA tez mam czesto wnerwa, mija nadchodza lepsze dni i znowu i tak wkolko do znudzenia..tez niedawno mialam te mysli,by juz zasnac i uspokoic sie z ta meczarnia..dokladnie jak Ty,tylko moja wersja nie przewidywala budzenia za pare dni;):):) Ale coz show must go on.. ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkie optymistki ;) Mamy dzis wspanialy, zimny dzien, wiec glowa do gory ;) Oj Luiso nawet tak nie mow, my musimy zyc, by udowodnic sobie i innym,ze to swinstwo nie przejelo nad nami kontroli. :) Wiec nigdy wiecej takich mysli, pamietaj ;) Ja raz czy dwa mialam taka mysl, ale sie jej wyzbylam i teraz poprostu chcalabym od tego odpoczac, ale nie na wieki ;) Dzis mam dobry humor,miejmy nadzieje,ze chociaz do wieczorka sie utrzyma i mam nadzieje,ze was nim zaraze ;) Tu moze herbatka z rana, na uspokojnie i rozgrzanie \_/? :) Zycze wspanialej soboty dziewczyny :) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co tu tak cicho? :) Emilko, gdze pisze,ze 27 kropel telocapilu na 50ml balsamu? Bo na mazidla.pl nic nie pisze,a przynajmniej ja nie widziala. Skolei na innych forach pisza,ze dodaja 25 kropel i tu jest bledne kolo. Mozesz mi podac link, gdze o tym pisza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hirsiostry :-) ktos tu wspominal o myslach samobojczych? :-) nie no, prosze, dajcie spokoj... :-) To ja Was teraz zaskocze, bo mialam kiedys lepszy pomysl! :-D ----> zastanawialam sie, czy moja brodka to wystarczajacy powod do.... zmiany plci!!!!! :-D :-D Ale swir ze mnie, co? Dopiero bym se narobila! Brakowalo mi Was... :-) Jak tam, wskazowki w zeagrkach poprzestawiane? :-) Uwielbiam te zimowa zmiane czasu! :-) Zimowe wieczorki z parujaca herbatka, kocyk... kominek by sie przydal.. :-) Dziewczynki, toz to nasza pora: niedzwiadki zapuszczaja swoje futra, a my mniej sie stresujemy naszym H. Ale brodki na zime nie bede hodowac.. ;-D :-D Mam pytanko do Emilki: laczysz wierzbownice z palma? Bierzesz 3 tabl wierzb. i 3 tabl. prostatanu w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso! Luiso! Constance wrocila! :D heh Co sie dzieje Constance,ze tak dlugo cie nie bylo? :) Serio?! Zmiana plci heh :D o tym nie pomyslalam ;) Ale to wcale nie bylby zly pomysl heh :D No teraz zima i nie bedzie trzeba sie tak pilnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constance, co do zarastania na zime, to ja dzis rano jak wyszlam z pieskiem, to podeszla do mnie pani by pieska poglaskac i miala normalnie wasy i to dlugie, tyle,ze pani ok.50 byla, wiec albo sie nie goli bo z wiekiem sie juz nie chce,albo zapuszcza na zime. heh :D Ale ja bym nie potrafila sie do takiego stanu doprowadzic. Pewnie,dzis na cmentarz wszystkie zawedrowalyscie. ;) Oby taka pogoda sie utrzymala na 1.11 bo w zimnie to nie jest chodzenie. Milego i cieplutkiego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy nastolatka może pić/zażywać wierzbownicę. Chodzi tu o trądzik jest też nadmierne owłosienie były robione badania hormonalne 2x w przeciągu 2 lat są w normie. czytałam tutaj że np. palmę odradzacie. Bedę wdzięczna za Waszą podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka? To dokladnie ile lat masz? :) Bo dziewczyny mowily,ze palme i wierzbownice mozna od 20 czy 22 lat, ale wlasnie nie pamietam czy tylko palme czy palme i wierzbownice. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam artykuł o nadmiernym owłosieniu u dzieci ! I wiecie co w takich przypadkach jest polecane herbata z wierzbownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalabys linka do tego artykulu? :) Bo zbieram rozne rzeczy na ten temat by mojemy endo nagadac i zeby mnie nie splawil. ;) No to moze faktycznie wierzbownica dla dzieci tez jest,ale najlepiej jest popytac sie tu dziewczyn, ktore ja bora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Hej dziewczyny:) Jak się macie? Zgadzam się, zima to najlepsza pora roku dla nas. Golfik i po problemie:) Ale jestem podekscytowana, jutro zakładam sobie aparat stały na ząbki. Kurcze, kolejny defekt w moim ciele heh.;p Póki co męczę się z separatorami, boli, że hoho, ale jeszcze tylko jutro do 11 i zdejmujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, ponosisz troche aparat i bedziesz potem miala piekne zabki ;) warto sie troche pomeczyc, a niektorzy w aparacie na zebach slicznie wygladaja :) Wiec, nei przejmuje sie tym :) ;* Ja skolei to okularnica heh :D ale w koncu "dojrzalam" do soczewek i od lipca je nosze o niebo lepiej sie czuje :) Kazdy oprocz tego swinstwa, ma swoje mankamenty ;) Lavender, dziekuje za linka :) Moze jeszcze dzis ktoras z dziewczyn wejdze i ci odpowie na pytanie :) Tak, Malinko niby najlepszy, no ale tak sobie pomysl,ze my jeszcze na wf cwiczymy i musimy jakos wygladac. Bo gdybysmy sie tak zapuscily, to dopiero bylalby tragedia i rzucalybysmy sie w oczy heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, dziś sobie oglądałam zdj. aparatów w necie, żeby przywyknąć do tego widoku i mam ochotę zrezygnować hihi. Jedynym plusem noszenia (nie mówię o końcowym efekcie) są wizyty u przemiłej ortodontki:D Też kiedyś byłam "okularnicą", tak do 3 kl. podstawówki.Niby oko mi "uciekało", ale w 3 kl.się zbuntowałam i nie chciałam nosić okularów. Teraz widzę idealnie, nie widać żadnej zmiany. Masz rację z tymi wf:( Podczas, gdy wszystkie kol. przebierają się w szatni, ja zmykam do łazienki. Nienawidzę ćwiczeń typu zwis na drabinkach czy jakieś przewroty, zawsze się boję, że koszulka się podwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, dokladnie tak :( Ja, jak byly cwiczenia z wiszeniem na drazku, to nie podnosilam sie i staralam sie w ogole do drazka nie podchodzic. :p Jak masz gimnsatyke, to najlepiej ubierac takie spodenki, ktore wysoko na pas beda siegac i koszulke dluzsza, bo nogi tak czy tak golisz,a ja brzuch to tylko kreske biala, a reszte nie i to wdac. :( Pewnie z wf-istka rozmawialiscie, kiedy macie gimnastyke, to na te dni postaraj sie o to by nic nie bylo widac,albo jakis lepszy stroj :) Najgorzej jest, przy staniu na rekach :o No ja okularnica bylam dosc dlugo, bo od 3 kl. podstawowki i zawsze mi dokuczali, ale sie przyzwyczali. Ja teraz, przynajmniej czuje sie ladniejsza i wiem,ze latwiej mi bedzie w nastepnej szkole zawrzec znajomosci, bo okularnice, sa zawsze oddracane :o jak by malo bylo problemow. No ale Malinko, ty jeszcze tylko do konca roku i koniec, a ja musze se jeszcze troche pomeczyc. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Wiesz co, ja mam o tyle dobrze, że ćwiczenia wykonujemy tylko ok. 10 min (rozgrzewka), cało lekcyjne rzadko kiedy:) Poza tym od tego mies. mamy ćwiczyć poloneza na każdej lekcji aż do lutego:) Ja jeszcze 5,5 roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super!!! :) ;) Jak ja bym chciala tanczyc, poprostu uwielbiam to! :) My co jakis czas, bedziemy tez na lekcji tanczyc, bo do balu gimnazjalnego heh. A tak to oprocz poloneza, to jeszcze tance ludowe, np. ostatnio mielismy tance greckie heh xD i to m sie podobalo ;) My niestety mamy taka nauczycielke,ze duzo w nas laduje heh XD 10min rozgrzewka a potem siatka, kosz albo bieganie :o ehh. Ja najbardziej lubie fitness, a skolei dziewczyny z klasy marudza, bo u nas wf-stka jest jeszcze instruktorka tanca i fitnessu, wiec zawsze mamy wycisk :D Ale 100x bardziej wole to nic gimnastyke czy jakies tam inne. Ja jak sie rozbieramy, to zawsze w kat ide, by mnie nie bylo widac i musze powiedziec,zze to dziala. ;) Ja niestety w szatni to lazienki nie mam :o musialabym sie przejsc przez cala sale gimnastyczna, by wejsc do lazienki, wiec to odpada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Wf w liceum w porównaniu do gimnazjum to luzik, przynajmniej u mnie. Mam super nauczycielkę, która wystawiając oceny semestralne/ roczne pod uwagę bierze chęci i aktywność, dopiero później oceny. Ja muszę przejść cały korytarz (z szatni do łaz.), ale mam koleżankę, moją wierną towarzyszkę, która z kolei wstydzi się swoich krągłości (nie wiem o co jej chodzi, dla mnie jest normalna).:) Tak jestem w kl. maturalnej, więc zostało 6 mies. do końca liceum i 5 lat do końca studiów;) Ostatnio spotkała mnie miła sytuacja, kiedy to ortodontka spytała się mnie czy chodzę do gimnazjum czy liceum, po czym nieźle ją zatkało, jak powiedziałam, że do klasy maturalnej. Ech, często takie syt. mi się ostatnio zdarzają heh. Na dodatek jakiś czas temu mieliśmy robione zdj. absolwentów i sama się śmiałam na swój widok- wyszłam jak jakieś dziecko:0 Wczoraj byłam u fryzjera i mama mnie dobiła twierdząc, że wyglądam jeszcze młodziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Dobranoc;* Trzymajcie kciuki jutro o 12, wtedy zakładam metal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no to super, ciesz sie,ze wygladasz na mlodsza :) Ja tez tak wygladam,ale czasami musze cos zmienic, bo niekoniecznie to slodko wyglada. Fajne, ze masz kogos, kto z toba pojdze, ja nie mam i dlatego nie chce za bardzo odstawac od innych, bo bym w ogole sama zostala :( Ok to trzmam kciuki, i zobaczysz w metalu nie jest tak zle :) Dobranoc ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLI:)i Malinowa Rozo:) Mam pomysl..zakladajcie na wf dresy z takimi sciagaczami u dolu hahha takie pantalony jak Sindbad;) i wkasajcie koszulki:):) Nie ma szans haha ze cos sie podwinie,i ujrzy swiatlo dzienne hahahaaaaaaaaa;) MAlinowa Rozo:) JA tez musze aparat nalozyc bo mam z lekka krzywy zgryz,a i diasteme (przerwe);)haha Poli:) Wiem wiem,ze Constance sie pokazala:):):) bardzo sie ciesze:):):) A okulary dodaja seksapilu;) moja byla milosc ze studiow miala okulary i uwielbialam Go w okularach,...byl taki w nich inteligencik:) i sexyy takze minely czasy brzyduli BEtty;) Dziewczyny dzis halloween,auuuuuuuuuuuuu;) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda tu masz przepis na mleczko z telocapilem i tam jest tez info w tabelce ze 25 kropli na 50 ml tak jak ty wyczytalas aleee kiedys czytalam na forum posiweconym telocapilowi ze trzeba 27 bo trzeba wziac poprawke na to ze nie do konca wycisniesz z buteleczki balsam itd troszke tam zostanie wiec lepiej dodac ze 2 krople wiecej http://mazidla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=276&Itemid=2 constance biore wierzbownice 3 razy dziennie przed jedzeniem i 2 razy dziennie prostatan po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiso, Sindbada z siebie nie bede robila heh :D Chociaz fajne napewno by to wygladalo i wygoda, nie ma co heh :D Ale stalabym sie posmiewiskiem napewno heh :D Nie wszystkim w okularach jest do twarzy, czasami mi bylo heh nie wiem od czego to zalezalo,ale w niektore dni wygladalam slicznie w okularach ;) Ale teraz sie ciesze ze mam soczewki ;) No Halloween!! Buahaha...:D Szkoda, ze u nas nie jest rozpowszechnione chodzienie po domach i trick or treating :D Emilko dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko, czyli tak jak zalecaja na ulotkach.. Hmm.. ja biore wierzb. tylko raz, po sniadaniu, jak mi kawa przeplynie przez zoladek :-) - troche odczekam by ta kofeina nie zabila "wierzby" a palme biore okolo 300 mg po obiedzie i 300mg po kolacji (chociaz w weekend wzielam okolo 460 mg po obiedzie bo nie chcialo mi sie rozlamywac Prosterbe).. Moze tez zwieksze wierzb. i zmniejsze palme..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_swojego_nicku
dziewczyny nie śledzę regularnie wątku ale wiem ze duza część z was sie leczy , bierze androcur czy diane czy tam ine leki przepisane przez lekarza. Ale zastanawiam się czy są tu osoby tak jak ja które pomimo tego ze mają przepisane leki nie biorą ich i nie leczą się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przyklad! :-) tyle ze w przeszlosci. Leczono mnie na niedoczynnosc! Az sie wkurzylam i przestalam brac caly ten jodid i bromergon! Aha, no diana mnie faszerowali! Niby wiedzieli gdzie dzwonilo, ale w ktorym to kosciele? Wiec ja, zakochana do szalenstwa w mojej watrobie, nie chcialam jej nadwyrezac i przestalam sie leczyc, tzn. tylko diane od czasu do czasu przyjmowalam, ale wtedy nie bylo chyba jeszcze yasminelle i innych tych lekkich antykow.. A o tarczycy to nawet nie chcialam slyszec! I o dziwo, moje mini wole samo zniknelo! Mam piekna szyje! Za to zdiagnozowane pco od ok 5 lat moze.. Ale i na to mam suplementy... :-) ale do czego zmierzasz moja droga tym pytaniem? co Ci dolega (bo nie pamietam dokladnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnfjgfj
CONSTANCE - DIANE TO NIE ANTYK!!!!! YASMINELLE MA TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIAŁANIE ANTY, NIE OBNIŻA POZIOMU ANDROGENÓW. HA HA SUPLEMENTY... JAKBY CI SIĘ SPRAWDZAŁY JAK MAJĄ SPRAWDZAĆ, TO BYŚ NIE SZUKAŁA SPOSOBU NA NADMIERNE OWŁOSIENIE, PONIEWAŻ ZAHAMOWANE NIE BYŁOBY TAK UCIĄŻLIWE. A WĄTROBIE SZKODZI WSZYSTKO CO JEST CHEMICZNIE PRZETWORZONE, CZYLI TE TWOJE SUPER SUPLEMENTY TEŻ! ZAWARTOŚĆ HORMONU NIE MA TUTAJ NIC DO RZECZY. CO DO TYCH LEKKICH ANTY, TO PRZYKŁADOWA YASMINELLE 5 LAT TEMU JUŻ NA NASZYM RYNKU BYŁA I MIAŁA SIĘ SUPER DOBRZE. POMYŚL DOBRZE DLACZEGO DOSTAŁAŚ DIANE ZAMIAST TYCH "LEKKICH". ODPOWIEDŹ MASZ NA POCZĄTKU TEGO POSTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfn.... Yasminelle wykazuje dzialanie antyandrogenne bo zawiera drospirenon,moze nie jest duze to dzialanie antyandrogenne ale jest:) wiem bo bralam. Diane hamuje dzialanie hormonow meskich glownie ale jest tez tabletka antykoncepcyjna. Poli:) No zartowalam z tymi pantalonami;) maske wycielas z dyni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×