Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

IZKA22 - mam pytanie tez napisalam do kilku abasad i konsulatow w Poland :) ktore mnie interesowaly z tydzien temu powiedz mi prosze czy Ci odpisali wogole i ile szly paczuszki thanks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WLASNIE JA TEŻ NIE WIEM JAKA TA FIRMA WKONCU .. SZUKAŁAM ALE JAK NARAZIE NIE ZNALAZŁAM NIC ( o tych kosmetykach dla zwierząt ciiii...:P:P) kleopatra jak naruszona jest to napisz maila do poczty polskiej albo zadzwoń i podaj adresi powiedz ze już ci paczki dużo razy przychodzily naderwane. A JESLI CHODZI O OCEANICA TO CI WYCIĄGNELI PRÓBKI BOOCEANIC min. 10 próbek dawał zawsze (ja dostałam 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZKA22 - nie ma za co Izuniu :) hehe gorzej jak nie lubisz tego zdrobnienia :) ale wisz to z sympatiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu... pisałaś maila? bo u mnei słabo z niemieckim... ucze sie dopiero 2 lata od podstaw i na dodatek prywatnie 1 raz w tygodniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz widze, ze e-mail jest z koncową \"com\"... wiec napisze po engliszu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ta stronka, którą podałam to ta, o którą chodzi, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie proszę meil do tego błyszczyka bo szukam i mi jakas klinika wyskoczyłą Z ocenica z ankietą meila dostałam wysyłajcie jeszcze do inglota i joko i pierre rene ja napisałam hjeszcze nie odpisali może wam opiszą:D a juz mam. Pełnych skrzynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUDKA BARDZO , BARDZO CI DZIEKUJĘ ZA PODANIE STRONKI, BO JA NIE MOGŁAM ZNALEŹĆ ;) 🌼 for you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyżej Judka napisz im : I'm sorry, but i don't speak Deutsh very well hihihi :D:D i już :D:D WYBACZĄ NAM :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale ja uważna jestem łoo. to sie nazywa czytanie ze zrozumieniem, stronka juz została przez Judkę podana MYKAM, SEE LATER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko może nie wysłajmy wszystkie naraz... bo moga coś podejrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole kosmetyki... ale chyba wygrzebłyśmy wszystkie adres...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahiczku mój kochany :D Ja napisałam do syskich polskich ambasad. Niektóre wysłały mialem potwierdzenia że przyslą coś, inne wysyłałay paczki bez potwierdzeń. Niektóre mi do tej pory nie odpisały i nie liczę że cos dostanę (mp. ambasada USA). Dostałam juz z ambasady: Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii, Egiptu, Izraela, Indonezji, Argentyny, Chile, Holandii, Danii, Czech, Filipin (to z Wielkiej Brytanii),.... Więcej narazie nie pamiętam, ale napewno jeszcze coś było ;) Jak sobie przypomnę to jeszcze Ci napiszę. Dzięki za adresik do błyszczyka , juz wysłałam. Pozdrówki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego dova to nie wiem, ajk mam zrobic, zaznaczylam, ze chce przetestowac i sie NIE DA pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka1992 - z tego co pamietam z tym adresem i linkiem z zestawem kosmetykow bedziesz miala problem przy wyslaniu - za cholere nie chce przyjac bodajze kodu lub nr tel... ale zycze Ci powodzenia :* IZKA22 - dziekuje bardzo za odpowiedz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany wreszcie przemaglowałam wszystkie strony. Naczytałam się jak nigdy:). Wczoraj spotkała mnie przemiła niespodzianka. Dostałam próbki perfum, ale niestety moja siostra robiła \"porządki\" na biórku i wywaliła karteczkę, na której miałam spisane adresy tych firm. Jednak jesteście bystre dziewczyny, więc na pewno sobie poradzicie. Dostałam: Alchimie z firmy Rochas ( 2ml z dozownikiem), Adidas 3 (1,3ml), Lolita Lempicka-firma o tej samej nazwie (1,2ml z dozownikiem), Carlo Colucci-Uomo (taka mała fioleczka), Joop-Dist.Lancaster Group US LLC (1,2ML), The Lealing Garden-Ginger Lilysensation-Positivity firma Coty (5ml z dozownikiem).To wszystko. To niestety jedyne namiary jakie posiadam, ale na upartego wszystko da sie znaleźć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r - to mialas udane lowy nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, to znowu ja :) mam jedno pytanko do stałych przewodnikomaciaczek :) oóż chciałabym otrzymać jakieś przewodniki po Egipcie, Grecji i Jerozolimie. To mnie najbardziej interesuje i dlatego chcialam spytać, czy po prostu wpisujecie do google np. ambasada w egipcie czy cos takiego i piszecie pośbe? bo chyba gotowych linków nie ma...? prosze odpowiedzcie. z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja - dokladnie 1. ambasady 2. ambasady i konsulaty 3. grecja 4. .... po prostu nazwy panstw 5.ambasady wykaz 6. konsulaty wykaz papaja - no co Ty wyobrazni nie masz :) zartuje wpisuj to co Ci do glowy przyjdzie ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×