Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do Brawurka_OO
no to niezłą przygodę miałaś... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawurko
aż tu śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka_OO, to co piszesz jest do bani... a tak przy okazji, jak już masz takie problemy, to kilka stron wcześniej podany został adres stronki, której właściciel wysyła darmowe próbki wkładek dla kobiet, które robią siusiu w gacie... może ci się przyda... to chyba była TENA... nie wiem... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brawurka_OO
ja jestem z Tobą i lubię czytać Twoje wypowiedz, myślę że masz spesyficzne poczucie chumoru:):):) pozdro, ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ludziska
śpicie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tam
to nie przeszkadza.przynajmniej jest wesoło i coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację zakochana
niektórzy ludzie na dodatek na tyle są głupi i puści ,że musza się podszywać pod inne forumowiczki jak chciażby klon prawdziwej Brawurki(który udaje prawdziwą Brawurkę)Żenada,po prostu żenada z tymi jebniętymi podszywaczami:-oAle cóż głupota ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brawurka_OO
poprosimy o więcej takich opisów Twoich przygód, jesteś super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To taki miły przerywnik w szukaniu nowych adresików próbeczek. Atak wogóle to ostatnio dostałam od interii pl - czapeczkę i prasolkę 2245595 - podaje to nr gg samotnego chłoaka z innego forum, może któraś też jest samotna i ...alr tu bez jaj proszę bo to drażliwy temat i łatwo kogoś zranić http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=808002&start=0 ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zakochanaaaa
to się azywaja kompleksy.. dziewczyna opowiada tak naprawdę o swoim życiu i dzisiejszych emocjach. A ja radzę Ci podszywaczko troche schudnąć skoro masz taki celullit na dupsku ..:/ ale jak juz tak zsie zesraas w tym autobusie to żeby sie nikt nie zorientowa to przy okazji mogłaś to zjeść :/ ale wolałas żeby tak sobie leżalo ..no jasne wkońcu to twoje środowisko naturalne (czytaj - chlew) SORKI ALE ORMALNIE TAKIE COS MNIE DOBIJA ..robisz z siebie błazna i kretynke a na nas to nie robi większego wrażenia... wkońcu statystyki pokazują ze na 100 urodzonych osób 99 jest normalkna a 1 osoba to kretyn ...akurat masz takie szczęście , ze trafiło to na Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, nie piszcie tak do \"nich\" bo \"ich\" to nie rusza, a co najlepsze, \"ich\" cieszy to, ze ktos wkoncu sie nimi zainteresowal :):):) wiem, wiem przykre... takze lepiej przemilczec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację zakochana
głupotę najlepiej przemilczeć i kompletnie IGNOROWAĆ:-PPoprostu należy tych debili traktować jak powietrze i nie zwracać na "nich" najmniejszej uwagi...nie są tego warci aby się "nimi" interesować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłej i spokojnej nocki
zakochana:-)Dobranoc i słodkich snów;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki śpicie to już? Dzisiaj robiłam porządek w moich próbkach bo dużą cześc z nich zabieram zamiast całych kosnmetyków na wakacvje i wiecie co najwięcej próbek w mojej karierze dostałam z la roche posay,prawie całą reklamóweczkę tubek większośc po 15 ml,najróżniejszych kosmetyków,a żeli do twarzy tam było tyle że spokojnie wyszło jakby jeden cały(60 ml.)te z Was które nie pisały niech spróbują,nie podaje linka bo mi się coś komp chrzani i nie umiem go teraz znaleśc,ale wpiszcie w google la roche posay i wyskoczy angielska lub niemiecka stronka,a tam w contactjest możliwośc wyboru państwa,ja prośbę pisałam po polsku,przyszło gdzieś po miesiącu. A teraz z innej beczki: Brawurko chyba ty coś mówiłaś o tej piosence \"cztery łapy\"...proszę powiedz kto to śpiewa chcę sobie ściągnąc a nie umiem znaleśc. atnasa podałaś linka do tej stronki http://pliczek.glt.pl/ zarejestrowałam się ale nie wiem jak to jest z tymi ukrytymi plikami ,pomóż,jak ktoś inny będzie umiał mi pomóc to prosze napiszcie. Miłej nocki koffane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze napiszemy do któregoś przedstawiciela handlowego firmy CANON z pytaniem o gadżety: woj. śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, część opolskiego kornecki@canon.pl woj. zach-pom, wielkopolskie, lubuskie, część kujawsko-pomorskiego jakub.adamiak@canon.pl woj. mazowieckie, lubelskie, część podlaskiego mosek@canon.pl woj. łódzkie, część opolskiego, dolnośląskie lis@canon.pl woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, część kujawsko-pomorskiego, część podlaskiego staniszewski@canon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie policja we snie 2 dni temu scigała bo zaspiewałam piosenke łapy łapy 4 łapy. Kaczulko jak chcesz to wyslę Ci ją na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL,a to ty wiedziałąmże ktoś z was o niej mówił,dzięki to jak byś mogła to mój meil:kaczulka20@o2.pl,nie musiałabym już ściągac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnDziaAaAa * tobie też dzięki za odpowiedź,bużka👄 a nie wiecie czasem jak tym, programem się posługiwac,chodzi mi ten do ściągania filmów,a może znacie jakiś inny fajny gdzie w miare szybko się ściąga nowe filmy,bardzo mi zależy na \"Pan i pani Smith\" i na\" Karol człowiek który...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLEKO JUŻ WYSŁAŁAM. a co do programów p2p proponuję edonkey 2000 http://underpl.org/main.php?d=1&cat=38&dfile=2749 ewentualnie azureus, ale wtedy musiałabyś korzystać z torrentów. do edonkeya nie mam zarzutów mi udało się sciągnąc papieza na 2 CD w dobrej jakosci i dosyc szybko. polecam eDonkey 2000, wyzej podałam link do bezpłatnej wersji :D. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atronic
Do PrincetonGirl : Do Canona już raz pisałem i przyszła odmowna wiadomość , więc chyba nie ma sensu . A szkoda . Za to z Kilku TV kablowych obiecali coś dać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, no nie wszystkich 🌼 Xtina to coś będzie wracać jak mnie na forum nie będzie, z resztą dziewczyny zobaczcie jak mnie nie ma to ta podszywaczka Brawurka_OO zaczyna swoje wypociny pisać, ach ludzie to mają problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę was: nie reagujcie na wypowiedzi Brawurki_OO tej z literami O (bo ja mam dwa zera) zresztą widać po postach kto jest kto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do moderatorki naszej, żeby mi podała maila do tego pana co blokuje i usuwa takich znajduchów jak Brawurka z literami O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się patyczkować z nią, kłócić też się nie mam zamiaru, nie chciała stąd iść po dobroci..no to ją usuną siłą, no..a co się będę, no nie tak dziewczynki? pozdroo dla stałych i normalnych 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL ukłony stokrotne dla Ciebie ode mnie za tą piosenke, jest zajefajna,dzięki :) Zczaję sobie ten programik,może mi się uda co ściągnąc zobaczymy..taka pogoda u mnie beznadziejna że tylko filmy oglądac:( A jak bracik przyjedzie z wakacyjnej popijawy to może obczai mi tą stronkę http://pliczek.glt.pl/ Zmykam do kościółka,buziaki for Was lasncje moje kochane wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
PrincetonGIRL powiesz jak w tym programie można szukać filmów ?? bo on jest po angielsku i nie moge sie odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×